Page 267 of 277 FirstFirst ... 167217257263264265266267268269270271 ... LastLast
Results 6,651 to 6,675 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #6651
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Momci, "Serije" topic, uopšteno, pa tamo razglabajte što je bolje, tema je GOT oca mu 'ebem...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  2. #6652
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Hm...




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #6653
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Kako ovo bode oci, jubilej

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  4. #6654
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Epizoda je odlična, totalno je izvadila prosjek poslednje sezone (mada 2 i po od prve 4 epizode su bile na nivou). Što je neko pomenuo, fotografija i kadriranje u ovoj epizodi su fantastični. Uspjeli su i da baš iskreno prenesu emociju određenog trenutka. Scene sa malom curicom koja je prvi svjedok svog uyasa na ulicama i njena faca su mi bili brutalni. Odlično su prenijeli tu činjenicu da u ratu ne stradaju vođe nego da najveću žrtvu i najveći užas trpi narod. Ovi ljudi bi svakako izginuli do kraja sezone, bilo je pitanje samo hoće li da ih spali zmaj ili zelena vatra (Deni ili Sersi). Ali je to tako vjerno i tako realno prikaznao, na momente sam osjetio blagu mučninu kao kod Red Wedding scene. Grey Worm kojeg gura samo bijes, Deneris koju gura samo bijes i bolesna želja za osvetom i želja da je konačno neko voli u životu, sve je to na mjestu. Možda su neki ljudi razočarani, ali ja sam u trenutku gledanja toga potpuno razumio njihove postupke, kapirao sam što ih to tjera da rade to što rade. E zbog toga je ova epizoda bila odlična, odlično napisana i izrežirana i odglumljena. Zabolje mene uvo ko navija za koga i koliko su skrenuli od knjiga (koje sam čitao i nisu toliko dobre koliko ih ljudi dižu poslednjih dana, nikad nisu ni bile ovoliko dobre kao ovih 10 dana), oni su učinili da ja baš povjerujem u scene iz ove epizode i da baš osjećam empatiju prema svim likovima iz ove epizode.

    Meni sve više izgleda da se serija hejtuje, da se pisci mrze i da se sva buka po internetu diže više zato što je to kul i to je sad in i da sav taj hejt nema previše veze sa kvalitetom serije. To se vidi sa dosta drugih serija i eventova, jer se svemu toliko diže hype i sve se toliko obožava da prosto kraj mora da bude najgori mogući, da su sve uništili i da je sve užasno. Ajde malo da hetujemo jer je to popularno i da zanemarimo koliko nam je bilo dobro prije i koliko smo bili oduševljeni kvalitetom i koliko smo voljeli likove. Razmaženi stvorovi

    I za kraj, iskočio mi je ovaj lik sinoć na net, dosta je tačno opisao epizodu po meni..

    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  5. #6655
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Sad viđeh ovo, wtf? Pljunuti on što bi rekli, samo sniježni


  6. #6656
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ima malo mode, ali kad se i većina kritičara (ako ne i svi), slažu da je sezona ispod prosjeka i očekivanja, ne bih rekao da je samo do mode...

    Npr BB potonja sezona je genijalna, a Ozymandias ako ne najbolja onda u top3 epizoda ikad snimljenih... Još BB ima "bolje" predispozicije za hejt, jer je dostini "prespora", no kad nešto odradiš genijalno, hejteri su vrlo rijetki...

    Da je ova sezona GoT-a razvučena na bar dvije normalne sezone sa po 8ep, đe bi kao što smo navikli od njih razradili likove i priču do detalja, vjerujem da niko ne bi imao zamjerki... Ali oni su zbrzali sve u par epizoda, nadavši se da će "wow" efekat preovladati, a kod publike koja je već viđela toliko obrta "wow" efekat više nije dovoljan... Serija je mogla da bude remek djelo epske fantastike (u rangu LOTR-a), ovako će ostati samo još jedna dobra serija...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  7. #6657
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se sjetite da je ovo najiscekivanija sezona bilo koje serije IKAD i ne treba vam drugi dokaz da je i serija jedna od najboljih ikad.
    Prevelika ocekivanja nekad dovedu do razocarenja, ali mislim da neko iz komada pogleda seriju ne bi osjecao neki pad kvaliteta.
    Meni je recimo 7ma sezona top, a vjerovatno da sam cekao na nju godinu dana, nasao bi i par kritika

  8. #6658
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    pa uporedi kvalitet serije od 1. do 5. sezone sa dobrim dijelom 7. i komplet 8. sezonom. očigledno da su lošiji. toliko vremena pripremaju dešavanja oko whitewalkera i borbe za presto i sve to sabiju u 3ep i ne prikažu ništa. pogotovo u vezi night kinga, kao nekog od koga svi strepe a sve u vezi njega obaviše za 10tak sekudi. prelistaj temu, pa svako od nas koji prate seriju našli su po 6-7 grešaka po epizodi (što sitnih što krupnih) ne može to tek tako da desi na ovom nivou. mnogo je novca uloženo da bi im se desile početničke greške


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #6659
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Samo se sjetite da je ovo najiscekivanija sezona bilo koje serije IKAD i ne treba vam drugi dokaz da je i serija jedna od najboljih ikad.
    Prevelika ocekivanja nekad dovedu do razocarenja, ali mislim da neko iz komada pogleda seriju ne bi osjecao neki pad kvaliteta.
    Meni je recimo 7ma sezona top, a vjerovatno da sam cekao na nju godinu dana, nasao bi i par kritika
    Evo ja sam prije početka ove sezone iznova odgledao sve od početka. I baš se osjetio pad kvaliteta. Meni je šesta tu i tamo,sedma sezona nije toliko loša ali je isto zbrzana, a o ovoj da ne pričam. Nije to toliko loše. Ali moglo je mnogo bolje. I šteta što nije. Jer je mogla da bude najbolja serija ikada. Sa ovom zadnjim sezonom to ne može nikako.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  10. #6660
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Treba je najt king pobit sve i gotovo u 2 epizode

  11. #6661
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default



    Ključno:
    Foreshadowing ≠ character development

  12. #6662
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post


    Ključno:
    Foreshadowing ≠ character development
    :'D

    Ovo nije nista Meni je ovaj najjaci. Ovo morate pogledat


  13. #6663
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa uporedi kvalitet serije od 1. do 5. sezone sa dobrim dijelom 7. i komplet 8. sezonom. očigledno da su lošiji. toliko vremena pripremaju dešavanja oko whitewalkera i borbe za presto i sve to sabiju u 3ep i ne prikažu ništa. pogotovo u vezi night kinga, kao nekog od koga svi strepe a sve u vezi njega obaviše za 10tak sekudi. prelistaj temu, pa svako od nas koji prate seriju našli su po 6-7 grešaka po epizodi (što sitnih što krupnih) ne može to tek tako da desi na ovom nivou. mnogo je novca uloženo da bi im se desile početničke greške


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zadnja sezona je TOTALNI HAOS, toliko ima rupa da covjek ne moze povjerovat.

    Najjace je u 3ep (The Long Night) kada okruze Jon Snow-a sa zombijima i odjednom kamera predje na drugog karaktera... onda kad se vrate opet na jon snow-a on odjednom ziv i vise nije u opasnosti, koliko se samo ovo ponavlja u 3ep. Onda da ne pocnem o tome kako Arya ubija Night King-a ovo je neobjasnjivo, totalni FAIL od D&D. A najjace je kada Arya napravi takav potez da ga ubije sa jednim ubodom, to sto ga ubila jednim ubodom aj nek bude ali da se pojavi odjednom tj teleportuje iza NK a oko njega svi White Walkeri i ona nekim cudom sve to zaobice i pravac na NK... A Jon Snow-ova prica je od prve sezone bila oko White Walkere i NK, onda u nekoliko epizoda bildaju borbu izmedju NK i Jon Snow-a i na kraju Arya ga ubije. E zveeka

    Onda da ne pricam o ostalima i nije mi jasno okle Deneris toliko Dothraki i Unsolid vojske kad je sve izgubila u 3ep -_-

    4ep je fino krenula onda su ga usrali na kraju, kad dodje deneris, tyron i varis da se dogovore sa Cersi u vezi ko ce da se preda a ko ne... Kad se kamera okrenu put vojske od Deneris ja se za malo nisam popisao od smijeha, znaci oni su tako blizu Cersie sa oko mozda 30-40 unsolid i zmaj u pozadini a Cersei je mogla lagano sve da ih eliminise sa Skorpionom i strelama... znaci nevjerujem

    Onda Deneris odjednom postane kao Mad King i u 5ep napravi masakr

    Kad bih sad napisao sve mane u vezi 3ep, 4ep i 5ep nebi moglo odje ceo tekst da stane

    Iskreno ja sam OGROMNI fan ove serije, od 1 epizode cekam do 3 ujutro da bih pogledao sto pre da ne cekam Ponedjeljak Stvarno greote sta napravise od GoT al sta ces... Nema nista bolnije od epizode koja je FENOMENALNA i u zadnjoj sezoni useru

  14. #6664
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

  15. #6665
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Dzon ubija Deneris. Drogon joj uzme tijelo i odleti sa njim. Sansa kraljica. Dzon ide na śever sa Ghostom i nailazi na leševe u obliku spirale. Sad sam to sanjao.

  16. #6666
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Šok tipa Littlefinger je živ... Ludnica bi nastala

    Love, peace and respect.

  17. #6667
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šok tipa Littlefinger je živ... Ludnica bi nastala

    Ne bi me srecnijeg bilo da se nesto ovoga tipa desi, nesto sto je stvarno neocekivano, da zapamtimo kraj svi. Al' nesto ne vjerujem da su ona dva mongoloida sposobna da to napisu.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  18. #6668
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    ja od one trece epizode sam poceo da vjerujem da ce u zadnju epizodu ostaviti ogroman cliffhanger i da ce se eventualno nastaviti serija, posto je gledanost i dalje ogromna ali da ce radi para nastavit da rade dok je potpuno ne useru.
    Čupatelj

  19. #6669
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Još da ispane da je Bren vargovao u Deneris i da gasimo svijetlo

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  20. #6670
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ahahahaha

    https://wikiofthrones.com/25415/1500...-season-8/?jon

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  21. #6671
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Milion posto se nastavlja serija

  22. #6672
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Ma vec sam pisao, nece biti klasicni nastavci vec ce raditi fore kao ST discovery...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  23. #6673
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default


  24. #6674
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    To je to, strašan video.

    Pa kako su pogubili konce ti ljudi, kako boli rečenica "Danny forgot the Iron Fleet", kao da misle da smo maloumni svi.

  25. #6675
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Morate ljudi da shvatite da je serija pravljenja za američko tržište mi balkanci smo sa ovih prostora magistrirali ratnu strategiju a izgleda se ni dan danas nismo naratovali tako da nemamo mi iste poglede na rat ka oni američki mungosi

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Page 267 of 277 FirstFirst ... 167217257263264265266267268269270271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 13:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 07:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 09:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 15:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •