Page 249 of 277 FirstFirst ... 149199239245246247248249250251252253259 ... LastLast
Results 6,201 to 6,225 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #6201
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mislim da je problem što je većina imala teoriju da će 90% likova da umre pa onda kad su preživjeli nije epizoda ispunila očekivanja. ja sam bio ubijedjen da će Jamie, Brienne i Podrick da budu ubijeni kad su ih opkolili. Theon junački nema što kao i Lyanna Mormont.
    možda najbolja scena serije kad braća Dotraki krenuše i nestadoše za manje od 30sek.
    i dalje mi ostaje nejasno kako podiže mrtve iz one kripte ispod Winterfella


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Imao si u Meridianu da se kladis na likove koji ce prezivjeti 3. epizodu, pa si trebao da unovcis znanje lagano.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

  2. #6202
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,955
    Thanks Thanks Given 
    4,798
    Thanks Thanks Received 
    9,842
    Thanked in
    3,733 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    I pošalje poruku "Um caruje"
    ...snaga klade valja - dok ne popizdi

    Baš ne vidim šta ona može protiv 2 zmaja.
    War. War never changes.

  3. #6203
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Oce klasicnu americku sapunicu, da zadovoljne Amera u fotelji sa pilecim krilcima. Sezonama grade tog Night Kinga, najveceg bedesa i madafaku svih vremena i onda ga ubije Arja najnaivnije moguce, kao da je neki retard, a ne gospodar tog svijeta. Koji jad od serije postade na kraju :lolblue:
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #6204
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Oce klasicnu americku sapunicu, da zadovoljne Amera u fotelji sa pilecim krilcima. Sezonama grade tog Night Kinga, najveceg bedesa i madafaku svih vremena i onda ga ubije Arja najnaivnije moguce, kao da je neki retard, a ne gospodar tog svijeta. Koji jad od serije postade na kraju :lolblue:
    I to ono američki, kao kad bomba odbrojava, pa presijeku žicu na 00:01. Mada je čitava epizoda bila od tih momenata.

  5. #6205
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Samo slo mo stari, samo slo mo. Djeca sume obesmisljena isto. No eto vazno je zadovoljiti prosjecnog americkog gledaoca ocigledno.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #6206
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Night King, star hiljadama godina, kojem ni zmajeva vatra nista ne moze pada na trik jedva punoljetne djevocica koja skace kao kengur koji se pario sa antilopom. Ono how yes no. I to bi cak bilo ok da mi ne slusamo sezonama vec o strasnom Night Kingu koji je ocigledno totalni degen koji ima takvu armiju i moc toliko godina :lolblue:
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #6207
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,650
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,614
    Thanked in
    4,654 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    ...snaga klade valja - dok ne popizdi

    Baš ne vidim šta ona može protiv 2 zmaja.
    jedino ako nešto smisli onaj ludak Qyburn, ne drži ga zalud ona kao ‘hand of the Queen’

    ps. slabo su uradili dio sa Aryom, odjednom se pojavi, a da je ne primijete. da je nju ubio ondje realno bih ih sve ugasio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #6208
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Dobro ljudi što se roknu ona Melisandra nije mi jasno mogla je sa onom ogrlicom živjet još komat!

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  9. #6209
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Zmajevima kojima zima Sjevera ne prija ipak lagano hendluju sve, eno ih zivi i zdravi i u sledecoj epizodi. Martin se opasno prodao, ovo veze sa zivotom nema. Citav svijet koji je stvorio posprdali su se sa njim. No ako je njemu ovo ok ko sam ja da se bunim
    Last edited by Jakuza; 29-04-19 at 12:18.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #6210
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Zabavna epizoda, ništa više mi ne treba.

    Arya j*be, ne vadi.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  11. #6211
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    U koga je Bren vargovao cijelu epizodu? Nema logike da je bio u onom gavranu samo. Biće još nekog iznenađenja sa njim.

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  12. #6212
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Realno, sta ona ima da trazi protiv ljudi koji su pretekli ono sra nje
    a imaju te zmajeve pa se mogu necemu nadat... no, izgleda svi zaboravljaju da je ona pripremila one "topove" i za zmajeve, tako da...
    prosto ne znam kako misle da je pobijede kad ih nije ostalo bez 5 i one zene i djeca :grin:

  13. #6213
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,650
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,614
    Thanked in
    4,654 Posts

    Default



    scena iz prošle sezone. Brandon je znao nešto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #6214
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Bas su se prelagano rijesili Night Kinga. Mada je glavni cilj serije bitka za Iron Throne, tako da izgleda da je bio samo filler villain, a ne najveca prijetnja. Mozda ce objasniti kroz neku od narednih epizoda sta je htio od Brana i koji mu je bio cilj.


    Malo meme-ova



  15. #6215
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Sada je pogledah,ako se to moze reci za prvih pola sata,jer nista nisam vidio,al bukvalno. Wao,mene nista nije odesivala,nzm zasto mozda sam vise ocekivao,al odakle Arja pala sa neba to mi nije jasno

  16. #6216
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,955
    Thanks Thanks Given 
    4,798
    Thanks Thanks Received 
    9,842
    Thanked in
    3,733 Posts

    Default

    Btw, u prvoj epizodi sam odmah pomislio na to da će NK da podiže mrtve iz kripte, onog momenta kad najaviše da će žene i đecu da tamo uštekaju jer je najsigurnije, jedino sam očekiva i obezglavljenog Ned Starka kako show pravi u svoj lokal... blue:

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  17. #6217
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Ovo kako ide vracamo se na pocetak serije

  18. #6218
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ako im vojna taktika ne skoci za 2-3 levela ne znam kako ce na KL. Da su bar prikazali kako su ih Walkeri iznenada napali pa nisu imali vremena da taktiziraju, nego su kao stajali za onim stolom i smisljali strategiju i na kraju onoliko gluposti naprave.

  19. #6219
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Sada je pogledah,ako se to moze reci za prvih pola sata,jer nista nisam vidio,al bukvalno. Wao,mene nista nije odesivala,nzm zasto mozda sam vise ocekivao,al odakle Arja pala sa neba to mi nije jasno
    Pa nije bas pala sa neba. Ona je prosla onu obuku u Bravosu, oa onda ide ona scena sa bibilotekom u Zimovrelu, dje se ona krije od WW, koja je po meni bas imala cilj da pokaze kako je doktorirala to nečujno kretanje. Onda je Melisandra u onoj sceni ohrabrila i to je to, odma trči da spasi malog brata. Ali definitivno ce detaljno objasanje nekih događaja iz ove epizode tek usljediti u narednim.

  20. #6220
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Mora se sa Brenom nesto izdesavat jer od kad je postao three eyed raven nista coek bitno nije uradio bez sto se pravi mutav i spominje recenice sto su likovi na pocetak serije rekli.

    Cersei sad ima onu vojsku sto je kupila, pa ce ih safatat sa ledja.

    Jos mi je nesto cudno, sto se oni kosturi zmajeva ispod kings landinga pominju masu od prve sezone. Mislio sam da ce night king stic do tamo i dignut ih al sad je moguce da ce Qyburn to uradit ka' sa Mountainom.

    Moguce da su ovo namjerno uradili pa ce neki plot twist sad da bude, sto znam.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  21. #6221
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ako im vojna taktika ne skoci za 2-3 levela ne znam kako ce na KL. Da su bar prikazali kako su ih Walkeri iznenada napali pa nisu imali vremena da taktiziraju, nego su kao stajali za onim stolom i smisljali strategiju i na kraju onoliko gluposti naprave.
    A kakava taktika sa mrtvacima, pa napravili ljudi rovove i zapalili vatru misleci da ce to spriječiti WW, kad oni lagano uskacu u vatru i prave bukvalno most za ostale. Nije odje mogla taktika da upali, samo ovako na individualni kvalitet Arje

  22. #6222
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Gledah sinoc. Jos mi se slazu utisci.

    Mracno katastrofa. Na momente ne kontam sto se desava u mraku. Mada stvara osjecaj jeze.

    Uglavnom mislim da ce razlika biti ta izmedju knjiga i serija ono sto i sam naziv kaze. Serija je fokusirana na igru za Iron throne, a knjiga nadam se za sukob izmedju leda i vatre tj. NK i zivih.

    Bitka , ko bitka je bila dobra. Imala je napete momente i obrte.
    Ispalise se nas za Azor Ahai i cuda. Za ono sto smo ocekivali i pravili pretpostavje ko bi mogao biti.

    Kad je crvena zena rekla plave oci, znala sam da ce ga Arya ubiti. Pogotovo jer je nije bilo nekih 15tak minuta. I to mi je najjaci i najbolji obrt u seriji.
    Arya je faceless i treba da bude kao povjetarac. A ubila ga je naivno, jer je on suvise jak i upravo neka caka ga moze dokrajciti, a ne frontalni napad. I to bodezom koji je bio namijenjen da ubije Brana.

    Sad kada sam vidjela da dolazi NK i sa 12 svojih zapovjednika koji realno nista nisu radili tokom citave bitke no samo stojali tamo!!! Wtf!

    I dobro vidim ja tih 12 i mislim se a mozda su zato znacajni Jon, Pas, Brijena, Jaime da ne nabrajam i ostala druzina koji su tu sa nekom SVRHOM da se suprostave svaki sa jednim NK zapovjednikom. Kad ono paf. Nista. Oni coce stoje. Prosirene vene dobise koliko se opucise.

    Pisacu jos ... znam da me jos nesto kopkati, sta vise vise toga. No vu se sjetiti kad odgledam 2 put.


    A Branovu bit obesmislise skroz. Uzas sto uradise od njegovog lika.
    Ne moze ovo kvalitetno bez 10 epizoda po 1 sat vremena kao u prvim sezonama. Nagrdise nam likove.
    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Last edited by the_lady_marianna; 29-04-19 at 13:50.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  23. #6223
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skubaja View Post
    A kakava taktika sa mrtvacima, pa napravili ljudi rovove i zapalili vatru misleci da ce to spriječiti WW, kad oni lagano uskacu u vatru i prave bukvalno most za ostale. Nije odje mogla taktika da upali, samo ovako na individualni kvalitet Arje
    Ne vidjeh scenu da ih gadjaju strijelama od dragonglass-a kad su stajali ispred one vatre, koja je svrha poslati konjicu na 30 puta brojnijeg neprijatelja, u mrkli mrak, katapult skoro da nisu koristili.
    Ako su vec odlucili da naprave onako masovnu bitku onda su na ove stvari morali da obrate paznju.
    Da ne pominjem situacije dje vidis da nekog bitnog lika okruzuje 30 mrtvih, prekida se scena, posle 2 minuta kad se vrate na tog lika on se bije sa njih 2-3, ovo su uradili najmanje 5 puta u toku epizode. To ide na rezisera, ne mozes u toku epizode da prikazes likove kako su 20 puta u bezizlaznoj situaciji i da im se nista ne desi svaki put.

  24. #6224
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,586
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Realno trebala je Arja da rokne Bran-a, da uzme njegovo lice i onda da probode NK-a dok onako ležerno stoji pored nje/ga...

    Šta znam, nijesam očekivao da će ga odradit u jednoj epizodi, mislio sam da će ga možda ranit ili slično, i naćerat na povlačenje iako ih je prije toga gazio... Mada mislim da će Bran do kraja da odradi neku foru, tipa da napravi novog NK-a, koji će onda da stvara novu vojsku mrtvih kako bi kroz nekoliko generacija ponovo ujedinio kraljevstva prije nego što se ne satru međusobno...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  25. #6225
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ovdje mora nesto da se iskomplikuje oko Iron Throne. Neka izdaja ili sta vec... Cersei mogu lako dokrajciti. Kad su NK. Jer ne moze se uporediti vojka mrtvih i vojska zivih.

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Page 249 of 277 FirstFirst ... 149199239245246247248249250251252253259 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 13:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 07:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 09:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 15:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •