Page 250 of 277 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260 ... LastLast
Results 6,226 to 6,250 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #6226
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,478
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skubaja View Post
    Pa nije bas pala sa neba. Ona je prosla onu obuku u Bravosu, oa onda ide ona scena sa bibilotekom u Zimovrelu, dje se ona krije od WW, koja je po meni bas imala cilj da pokaze kako je doktorirala to nečujno kretanje. Onda je Melisandra u onoj sceni ohrabrila i to je to, odma trči da spasi malog brata. Ali definitivno ce detaljno objasanje nekih događaja iz ove epizode tek usljediti u narednim.
    Da druze to je tacno,al dje su zidine oko Brana? Nema ih nidje ili sam ja corav? Polecela je ko katapult od nikuda i pravac na njega,wtf dobra scena kada je iskocila al odakle meni i dalje nije jasno??
    Opet cu gledati nocas i da vidimo sta se desilo

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  2. #6227
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Da druze to je tacno,al dje su zidine oko Brana? Nema ih nidje ili sam ja corav? Polecela je ko katapult od nikuda i pravac na njega,wtf dobra scena kada je iskocila al odakle meni i dalje nije jasno??
    Opet cu gledati nocas i da vidimo sta se desilo

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk
    Jos jedan primjer lose rezije, prikaze ti situaciju iz koje nema izlaza i onda iz dupeta izvuce Ariju.

  3. #6228
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ima scena, sekund prije nego se Arja pojavi, prikažu jednog od Walkera iz pratnje NK-a i kako mu se kosa pomjeri kao na povjetarcu (to je valjda trenutak kad ona proleti pored njih neopaženo)...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  4. #6229
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ne vidjeh scenu da ih gadjaju strijelama od dragonglass-a kad su stajali ispred one vatre, koja je svrha poslati konjicu na 30 puta brojnijeg neprijatelja, u mrkli mrak, katapult skoro da nisu koristili.
    Ako su vec odlucili da naprave onako masovnu bitku onda su na ove stvari morali da obrate paznju.
    Da ne pominjem situacije dje vidis da nekog bitnog lika okruzuje 30 mrtvih, prekida se scena, posle 2 minuta kad se vrate na tog lika on se bije sa njih 2-3, ovo su uradili najmanje 5 puta u toku epizode. To ide na rezisera, ne mozes u toku epizode da prikazes likove kako su 20 puta u bezizlaznoj situaciji i da im se nista ne desi svaki put.
    U trenutku kada je zapaljen rov svi su se ponadali da će ih to zaustaviti, međutim u tom trenutku WW skacu u vatru jedan preko drugog i bukvalno prave most za ostale WW, što kod ljudi dovodi do nevjerice, jer tek tada kapiraju da ne postoji način da pobijede vojsku WW. Najbolji dokaz za to je Pas kad je umalo odustao od borbe. Za strijele, ja sam vidio da su gađali, ali opet WW je toliko bilo da nije imalo efekta, a sa druge strane nisu ni oni imali previse tih strijela, pa je tako Teonu nestalo srijela kad je branio Brena i tu su oni bili poraženi. I meni se cini da je bitka mogla biti odrađena bolje, ali i ovo je dosta dobro. Ja bih zamjerio da nije bas na jasan način prikazana borba zmajeva.

    Za dotrakije, meni je bas fora sto su odma izginuli. Oni su im bili najjace oruzje, totalno divljacka konjica sa ludim oruzjem i jos im ga Melisandra upali. Oni tako jurisaju sa velikom podrskom katapultova i nista, samo nestaju u mraku. I onda idu prejake scene kada se svima na licu vidi strah...A posle je bilo nepotrebno upotrebljavati katapultove kada su ovi vec prisli.
    Last edited by skubaja; 29-04-19 at 14:35.

  5. #6230
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,478
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default


    ova ce biti top mislim

  6. #6231
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ima scena, sekund prije nego se Arja pojavi, prikažu jednog od Walkera iz pratnje NK-a i kako mu se kosa pomjeri kao na povjetarcu (to je valjda trenutak kad ona proleti pored njih neopaženo)...

    Sent from Tapatalk
    Onako kako su u sceni bili postavljeni ja nisam vidio. Nije meni problem sto je prosla pored njih, nego nacin na koji je to uradjeno, pomenuh gore prikazu ti bezizlaznu situaciju 10 puta u toku epizode i svaki put se izadje iz te bezizlazne situacije.
    Tako publika otupi na te situacije i tako sledeci put kad bi trebao da mislis da ce neko da najebe znas da ima debeo plot armor i da nema brige.

  7. #6232
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Odgledah još jednom
    Dotraci su preglupo žrtvovani, bitka namjerno zamagljena, mračna, nepregledna, Bran je vargovao neposredno prije prvog pojavljivanja NK (ima tu nešto), bilo je previše spašavanja u zadnji momenat. Brijena, Džejmi, Tormund, Sem, Džon: svi su trebali da izgube glave kad su došli u one situacije. Zmajevi loše iskorišćeni, mislim da je Džonov nastradao, ipak. Kripte isto. Melisandra, Berik, Teon, Džora ispunili svrhu, a Arja očekivano, već nakon onog pogleda koji joj je Mel uputila na početku.

    NK prerano i prelako otišao. Bez epike, bez prave borbe, njegovi generali nijemi posmatrači. Samo jedno cap i ode najveći neprijatelj i svi njegovi u poslednjem momentu. Tipično holivudski. Taj dio su baš mogli mnogo bolje da odrade.

    Brzaju bez ikakve potrebe ove zadnje dvije sezone, a to utiče na kvalitet.

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  8. #6233
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Onako kako su u sceni bili postavljeni ja nisam vidio. Nije meni problem sto je prosla pored njih, nego nacin na koji je to uradjeno, pomenuh gore prikazu ti bezizlaznu situaciju 10 puta u toku epizode i svaki put se izadje iz te bezizlazne situacije.
    Tako publika otupi na te situacije i tako sledeci put kad bi trebao da mislis da ce neko da najebe znas da ima debeo plot armor i da nema brige.
    u pravu je Medo, ima tačno taj momenat e’o ga

    na 0:23 kreće



    ima ona scena dje ih je masa na Jamiea, Brienne i Podricka i ovi se spasu. i zmaj je morao (trebao) da ubije Johna ondje a on čeka nešto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #6234
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    u pravu je Medo, ima tačno taj momenat e’o ga

    na 0:23 kreće



    ima ona scena dje ih je masa na Jamiea, Brienne i Podricka i ovi se spasu. i zmaj je morao (trebao) da ubije Johna ondje a on čeka nešto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ironija je da ga zmaj (u bilo kom obliku) ubije. Ipak se svojetaju.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

  10. #6235
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Na istom mjestu se Arya prisunjala Jonu. A postoji mogucnost da je iskoristila drvo tj da se gore krila.

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  11. #6236
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    I još nešto, Sansa i Tirion će da naprave mnogo malih Lanistera

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  12. #6237
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Vidio sam ja odlicno taj trenutak, rekao sam precizno sta je problem, prikazali su scenu dje je Bran u potpunosti okruzen Walkerima i odjednom se pojavljuje Arja, sto ne bi trebalo da je moguce kad uzmes u obzir ono sto si vidio 30 sekundi prije toga.

  13. #6238
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Jedan Noćni Kralj je morao biti ubiven...ali brate, zašto tako što Arja doleti skokom s neba i podmuklo ga ubode čakijom?

    Stvarno su mogli mnogo bolje razraditi taj ključni momenat svih momenata.

  14. #6239
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Odgledah još jednom
    Dotraci su preglupo žrtvovani,

    NK prerano i prelako otišao. Bez epike, bez prave borbe, njegovi generali nijemi posmatrači. Samo jedno cap i ode najveći neprijatelj i svi njegovi u poslednjem momentu. Tipično holivudski. Taj dio su baš mogli mnogo bolje da odrade.

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    najlošije odradjen dio epizode sa Dotracima. ono zalijetanje bez ikakve potrebe se moralo onako završiti. mnogo bolje bi bilo da su ih sačekali, više bi Dotraka ostalo živo ovako izgubiše sve a oni su mogli biti izuzetno bitni kad (ako) krenu na Kings Landing.

    napravili su takvu priču da je night king sa onima odmah do njega bili 100% ubijedjeni da će ove sve ubit i da će Branna lagano riješiti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #6240
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    najlošije odradjen dio epizode sa Dotracima. ono zalijetanje bez ikakve potrebe se moralo onako završiti. mnogo bolje bi bilo da su ih sačekali, više bi Dotraka ostalo živo ovako izgubiše sve a oni su mogli biti izuzetno bitni kad (ako) krenu na Kings Landing.

    napravili su takvu priču da je night king sa onima odmah do njega bili 100% ubijedjeni da će ove sve ubit i da će Branna lagano riješiti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    S Dotracima je u stvari najbolje odradjeno. Oni su kao konjica ofanzivno oružje. Ne čekaju u rovovima s konjima.

  16. #6241
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    najlošije odradjen dio epizode sa Dotracima. ono zalijetanje bez ikakve potrebe se moralo onako završiti. mnogo bolje bi bilo da su ih sačekali, više bi Dotraka ostalo živo ovako izgubiše sve a oni su mogli biti izuzetno bitni kad (ako) krenu na Kings Landing.

    napravili su takvu priču da je night king sa onima odmah do njega bili 100% ubijedjeni da će ove sve ubit i da će Branna lagano riješiti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Rekoše autori nakon epizode da su im Dotraci poslužili da pokažu sa čim ljudi imaju posla, otprilike. Ono u stilu, ko se može suprostaviti Dotracima? I samo nestadoše za 30 sekundi.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  17. #6242
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Scena sa Dotracima je možda bila glupa sa strateške strane (mada oni su svakako predstavljeni kao divlji i jurišnici), ali je u par sekundi savršeno pripremila atmosferu za ostatak epizode...



    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  18. #6243
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Scena sa Dotracima je možda bila glupa sa strateške strane (mada oni su svakako predstavljeni kao divlji i jurišnici), ali je u par sekundi savršeno pripremila atmosferu za ostatak epizode...



    Sent from Tapatalk
    Upravo to. Bili su strasna horda, a WW ih pocistise za par sekundi, sto uzrokuje tenziju kod samih karaktera, a i kod publike. I oni su imali svoju svrhu, nije ni malo glupo sto su na onakav nacin nestali.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

  19. #6244
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Glupo je jer su jurnuli bukvalno u mrak i nepoznato. Mogli su da ih ostave i da jurnu kasnije sa bokova kad se ovi primaknu rovovima. Ovako su samo poslužili kao sredstvo za izazivanje još većeg užasa kod branilaca tvrđave.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  20. #6245
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Bilans mrtvih je:
    Edd
    Lady Mormont
    Beric Dondarrion
    Theon
    Jorah Mormont
    Melisandre

    A realno, Džejmi, Brijena, Podrik, Samvel, Tormund, Gendri, Davos i Greyworm bi takođe trebali da završe mrtvi većinom, ako ne i svi.
    Čereče ih sa svih strana, valjaju se u mrtvima a svi pretekoše.

    U kriptama bukvalno niko od imenovanih likova nije nastradao, već samo statisti, što svodi dizanje mrtvih Starkova samo na foru da se prepadne publika.
    Kritični su bili Sansa, Tirion, Misandei, Varis i Gili.

    -------------------
    Glede mraka, i priče da se ništa ne vidi, zamračih sobu, za nijansu digoh brightness, i nema nikakvih problema.
    A neke scene i jesu trebale da budu mrak mrkli.
    Last edited by ASC; 29-04-19 at 15:56.

  21. #6246
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Poslije sve price i teorija ocekivao sam neki zaplet oko NK njegovog porijekla i sl dje ce mu se naci slaba tacka ovako ostade i dalje nerazjasnjeno ko je NK. Mada ako krenu taktikom americkih horora jos cemo gledati NK posto tamo ne umiru lako a ovoga su bas lagano rijesili. Inace poslije ove epizode jedva cekam dan da svane u Zimovrelu

  22. #6247
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Zar nije ovo njegovo porijeklo?


  23. #6248
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Kakva Night of the living dead epizoda
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #6249
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Pa jes, ali nisu rekli ko je on.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


  25. #6250
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    A što ćemo kako je tako je nema što opravio se posa

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Page 250 of 277 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 13:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 07:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 09:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 15:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •