Page 252 of 277 FirstFirst ... 152202242248249250251252253254255256262 ... LastLast
Results 6,276 to 6,300 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #6276
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pelax View Post
    Slažem se donekle sa tobom za ww,sjetimo se kad su doveli krasterovu bebu koju je preobrazio nk sad po nekoj logici u svemu ovome nelogičnom do sad ta beba nebi trebala preko noći da je porasla nego je još dijete,jer ipak ni posjeduje inteligenciju nije kao zombi i sigurno mu je neđe prošlo kroz glavu da ga neko može roknut i zbog toga je ostavio nasljedstvo recimo onoj bebi ako on ne postigne cilj neko će drugi druga stvar i on ima neke moći kao bren i vizije tako da može tu svašta da nas iznenadi a možda i bude trt milojka

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    Cim je preobrazi ona je u "army of the dead". Pa u prosloj epizodi Jon kaze: "On ih je stvorio. Oni prate njegovu komandu. Ako on umre... on nam je najveca sansa da ih porazimo". Logicno je da, posto su klkoknuli NK-a, i ta beba, i pra beba, i zmaj i pas, i macka i svi nestanu. Mnogo bi bilo da se opet lome sa WW. Iako su u fokusu od pocetka, serija se zove Game of Thrones, mada ne bih se iznenadio na da Brus Vilis dodje kao "guest star" u sledecu epizodu.

    Dok je malisa bacao fore i isao u zene, dok nisu imali para, serija je vrh. Cim se naslapase para, poceli su da komercijalizuju i izgubili su onu unikatnost koja ih je krasila.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

  2. #6277
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    zmaj ce umrijet kad arja rokne najt kinga off course
    Hvala kupuse doktore uf kako si pametan

    A ako je onamo bilo 100 iljada dotrakija onda na trg ima 5 miliona protestanata
    Last edited by kupus; 30-04-19 at 01:44.

  3. #6278
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    tipujem da ce, sad pošto će NK dUmre, rat tj bitka između Sersej i ostalih bit gadna i možda najbolja...e sad ko će tu da preleti viđećemo, medjutim, ja sam nešto u tripu da će odlučna i završna bitka da se vodi iznedju Deni i Dzona Snowa iliti Egona....On je jedini muski Targarjen....Mislim da Deneris nije oduševljena što nije jedina....Bas bi bilo slatko :mrgreen:
    p.s. inače oči sam izgubila danas....nadam se da ce svaka epizoda biti po uru ipo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #6279
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Battle of Bastards, mnogo bolja bitka.

  5. #6280
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,009
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    846
    Thanked in
    530 Posts

    Default

    Da Zlatnu cetu u seriji ne vodi Dario?

  6. #6281
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Dario vodi Druge sinove.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  7. #6282
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ova epizoda je bila ispod svakih ocekivanja, tesko da su mogli gore da zavrse tu sagu sa white walkerima koja je trajala od samog pocetka serije.
    Nije lose zapocela, napeta atmosfera, neizvesnost, pripreme... onda se stvara ona crvena vestica koja potpali Dotracima maceve sto ce se ispostaviti kao potpuna nebitna scena posto ce ovi izginuti u roku od 20 sekundi. Mada mi taj juris i sto su lako izginuli nije toliko smetalo, to je bio jak uvod da se pokaze koliko su opasni zombiji. Naravno jedino Jorah magicno preziveo ali to nema svrhe potencirati, ne moze niko imenovan da pogine off screen.
    Borbe su bilo jako negledljive, epizoda je previse mracna, verovatno zato sto im je tako bilo lakse za CGI, zombiji kao na mlazni pogon i sve je izgledalo previse haoticno. Jeste da takva i treba da bude klanica na otvorenom polju ali nekim cudom kad god su imenovani likovi okruzeni zombijima, onda nema tolikog haosa, uvek se stvori odredjena cistina a i zombiji nekako postanu disciplinovaniji i idu po jedan ili najvise dvoje istovremeno i kada ih (kao kasnije sa Jonom) ima 50 na 1.
    Brojni likovi od kojih se moglo ocekivati da se istaknu su bili u rangu statista. Jaime, Brienne, Tormund, the Hound su bili skoro pa nevidljivi. Jon je takodje imao jako slabu epizodu u kojoj je imao moze se reci zanemarljivu ulogu.
    Jorah, Theon i Beric Dondarrion, svakoga od njih su maksimalno ispostovali i dali im herojski kraj tako da se jedino tu nema nesto zameriti. Cak su i onoj klinki dali da ubije dzina sto je bio bas isforsiran momenat ali ajde.
    One vazdusne borbe izmedju zmajeva su mi bile skroz neinteresantne, mozda da nije bilo mraka ali ovako nista posebno.
    Onda dolazi Arya. Mnogi su to uglavnom pravdali time sto je imala tu obuku ali pravi razlog je feminizam. Posto je Arya jedini zenski lik uz Brienne koji zna da se bori morali su njoj da daju ne samo centralnu ulogu u epizodi nego je jos ispalo da ih je ona sama samcijata sve spasila i cak je ubila i Night Kinga koji je prosto morao da bude namenjen Jonu. Night King nije bio Aryina saga, za nju je bila Cersei (verovatno ce i nju da ubije), Jon je bio taj koji je i ziveo sa divljacima, i borio se vec sa white walkerima i imao bliske susrete sa Night Kingom i na kraju ga ubije Arya zbog strong female character budalastine. Ajde sto ga je i ubila, da je barem bio neki duel nego na onako bezvezan nacin, jos onim jeftinim trikom.
    Podzaplet u kripti nista posebno. Sansa mi je toliko jedan antipatican lik, jos sa tim "cold bitch" stavom da sam ubedjen da ce ona sigurno preziveti seriju mada posle ove epizode nisam toliko siguran da ce biti bas toliki pokolj na kraju. Morao je bar jos Tormund da pogine u ovoj epizodi, za njega stvarno nije borba oko King's Landinga, covek je citavu seriju proveo po snegu i ledu.
    Tyrion koji je bio jedan od najboljih likova je postao jedan od najgorih.
    Bran Stark je trenutno ubedljivo najbesmisleniji lik i bas me zanima kako ce njega na kraju objasniti.

    Ostale su jos tri epizode do kraja. Ne verujem da ce Night King nekako magicno oziveti tako da je izgleda Cersei glavni negativac do kraja. Nju ce najverovatnije ubiti Arya, mada mozda to bude i Jaime. The Hound ce imati duel sa zombi bratom u kojem ce se verovatno medjusobno ubiti. Dosta likova na strani da ih tako nazovem saveznika je prezivelo zombije koji su vazili za najvecu opasnost tako da ne bi da predvidjam ko ce jos sve preziveti. I dalje sam ubedjen da ce onaj gvozdeni tron na kraju biti unisten, stvarno ne verujem da ce se serija zavrsiti nekim novim kraljem ili kraljicom. Iako me zanima kako ce ispasti sve na kraju a i na tri epizode do kraja mogli su da snime i farbu kako se susi, svi bi gledali, posle ove epizode imam jos manja ocekivanja.
    Last edited by Severnjak; 30-04-19 at 16:51.

  8. #6283
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Katastrofa od epizoda.
    Razradjujes lika osam sezona ,i sta dobijes prelet zmajem 20 sekundi,kako ga deneris pali vatrom i na krsju kako prima mac od Arje.

    Tako i sama borba nista spetakularno koliko su najavljivali.
    Za mene ni primaci Helmovom ponoru iz LOTR .



    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Last edited by djordje1990; 30-04-19 at 12:36.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  9. #6284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Posebno malouman detalj je ono Johnovo (ne znam kako bih ga nazvao) sa zmajem... Zmaj je mogao da raznese zid, a ne moze da oduva cosak iza kojeg se ovaj sakrio... Huh, drzala je mene tenzija cijelo vrijeme, nije mi falilo ni dijaloga toliko koliko malo smislenije borbe...
    Ili onaj momenat kad Arja udje u biblioteku dje mir i tisina kao u ispitnom roku, a borba naokolo, sve prshti...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  10. #6285
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Bren više nije Stark. Bren je umro u onoj pećini đe i Hodor. Ovo biće što je on sad koristi njegovo tijelo za svoje ciljeve kakvi god da su.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  11. #6286
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default

    ko god da je, najveći im je adut u borbi za presto, tj ako ga ta borba uopšte zanima. da vidimo kako će riješiti sve ovo do kraja serije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #6287
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,846
    Thanks Thanks Given 
    1,623
    Thanks Thanks Received 
    2,774
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post

    Najaca teorija sto procitah jutros je da je NK htio da izvadi mac i da se pokloni Brenu

    Sent from my Telefunken
    Kako sam ovo cekao, ne mozes da vjerujes. Znam da ne bi imalo veze sa vezom ali ta scena bi bila za anale


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  13. #6288
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,009
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    846
    Thanked in
    530 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Dario vodi Druge sinove.
    Da, al možda je i tamo preuzeo vođstvo. Zlatna četa(u seriji dosad bez uloge a i sad ima drugu u odnosu na knjige) je uz kontrolu zmajeva(to valjda Juron može) su najveći problem ovima na sjeveru sad.

  14. #6289
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Nisu se nesto potrudili da razjasne ko je night king mislio sam da ce se vise posvetiti njegovom liku i motivima osim ako u naredne tri epizode preko Brana ne dodjemo do prosvetljenja ali opet sve sto smo vidjeli od njega i njegovih general je opasan tip setnja i podrugljivi osmjeh, malo za seriju koja je osam epizoda razradjivala sve likove ali onoga koji je jedan od kljucnih u radnji serije jedva i da se dotaknula.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #6290
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Jedino mi nije jasno zašto je Bren vargovao čitavu epizodu? Mislio sam da to radi da bi pomogao ostalima, da otkrije kretanje NK i WW-era...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    on je pratio sta sersi čini s druge strane i već se sprema. što si mislio da će ovi sad polijegat da odmore?
    zna čovek šta je čija uloga i do kad.

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Kritični su bili Sansa, Tirion, Misandei, Varis i Gili.

    -------------------
    .
    a mali sem? ccc...

    ne viđeh više razočaranih ljudi no ođe, samo zato što ste nešto očekivali
    kakav najt king i brakrači, idemo na tron!

    nego, ko će supljat ove kosti sad kad svane?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #6291
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    A đe, Unsullied pali kao pokošeni, najbolji ratnici praktično u univerzumu dok se Samwell lagano iskopava ispod gomile zombija

  17. #6292
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    zavrsili su oni svoje, sem ima svoju ulogu do kraja i on je samo jedan, takav kakav je
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #6293
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Ne, naravno, svi znamo da ima plot armor, ali svejedno tuga

  19. #6294
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default

    zbog ljubavi se sve radi pa i to da žrtvuješ vojnike e moj greyworme

    najbolja scena kad Eddison spasi Sama i onda ga sa ledja ubije whitewalker i gleda Sama i kreće put njega i ovaj uteče ka’ da je Bolt :lolblue:

    zaboravismo na Varysa, on je itekako bitan u borbi za presto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #6295
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default



    na koga vam lici?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #6296
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,106
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    najbolja scena kad Eddison spasi Sama i onda ga sa ledja ubije whitewalker i gleda Sama i kreće put njega i ovaj uteče ka’ da je Bolt :lolblue:

    Upravo sada gledam ponovo epizodu, i pauzirah kod ove scene... Mogu samo da kažem sledeće: "HE LIVED TO RUN ANOTHER DAY".
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  22. #6297
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Skinuh epizodu, namjestih osvjetljenje... Sad je gledljivo, onu noć oči mi ispadoše.

    Prva zamjerka. Dany ima oko 100 000 Dothrakija, neka je ajmo reć izgubila 20 000 kad je napala Jaimea i to sada precjenih jer su ih pokosili. Inače meni je ta borba od nekih 15 minuta bila bolja od ove, što se osjećaja tiče. No skrećem...
    I sada ti tu hordu ljudi koji nisu naoružani dragonglassom šalješ prve? A ovih drugih isto treba da ih je 100 000, i min 2 dzina, negdje se neki zagubio u procesu.
    Da im nije Melisandra zapalila mačete tek bi bili ranjivi. Plus šalješ Ghosta. Nevjerica.

    Taktika glupa do bola. Valjda šalješ prvo one koji imaju oružje koje može da ih ubije, da smanjiš broj, zapališ vatru prije toga, gađas strijelama, pa tek onda šalješ Dotrakije da završe stvar.


    Najmanje grešaka je imala bitka za Zid, tačnije nijednu, meni je ona lično najmilija od svih,a vidi se da je knjiga pomogla, zatim onih 15 minuta kad Dany sravni lanisterovu vojsku, pa hardhome, pa bitka kopiladi- koja je imala par glupih grešaka.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  23. #6298
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post

    Prva zamjerka. Dany ima oko 100 000 Dothrakija
    Ma oklen joj?
    Pa koliko bi brodova morala imati da prećera to krdo preko mora?

    I ovako je glupo i nerealno što su svi Dotraci nestali za 10 minuta, ali ajd recimo da su žrtva dramaturgije.

    Ajmo onda bar zamisliti da ih nije bilo 100 hiljada, već par hiljada.

    Ne vredi dok matori prdonja ne završi pisanje, baviti se ratnom strategijom.

  24. #6299
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,961
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ukenjali su se u seriju sa osmom sezonom do sada, osim ukoliko se ne dogodi neki veliki plot twist.

  25. #6300
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    .

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Page 252 of 277 FirstFirst ... 152202242248249250251252253254255256262 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 14:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 08:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 10:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 16:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •