Page 267 of 276 FirstFirst ... 167217257263264265266267268269270271 ... LastLast
Results 6,651 to 6,675 of 6891

Thread: Game Of Thrones

Lomim se u ovom trenutku, da li sam nesretan što ovo nikad upalio nisam ili pak presretan što nemam pojma o čemu moje okruženje raspravlja i kida živce
    The more things change, the more they stay the same.

Malo precerujete a? Ne zaebajte molim vas, vi bi cudo napisali sa zadatim rokovima od produkcije itd

Poceli ste da sabirate babe i zabe, svaka cast

Kad ste vec u off... Prison break prva sezona najbolja stvar ikad. Poslije su se usrali u seriju kako su odmicale sezone sve je gore i gore bilo osim glume i pojedinih likova zbog koje sam i odgledao sve do kraja.

Ne odgledah tu seriju casa de papel ili kako vec...kazu da je odlicna.

GoT je trebala biti serija br 1 a nazalost nece biti ni u 10.

Dodje mi sad da napisem knjigu inspirisan Night Kingom i da mu odam pocast filmom. Zasluzio je bolju smrt.

Sent from my Telefunken
    Zaštićen si ka' međed u CG

Quote Originally Posted by safra View Post
    Poceli ste da sabirate babe i zabe, svaka cast

Kad ste vec u off... Prison break prva sezona najbolja stvar ikad. Poslije su se usrali u seriju kako su odmicale sezone sve je gore i gore bilo osim glume i pojedinih likova zbog koje sam i odgledao sve do kraja.

Ne odgledah tu seriju casa de papel ili kako vec...kazu da je odlicna.

GoT je trebala biti serija br 1 a nazalost nece biti ni u 10.

Dodje mi sad da napisem knjigu inspirisan Night Kingom i da mu odam pocast filmom. Zasluzio je bolju smrt.

Sent from my Telefunken
    Prvih par sezona House of Cards, za moj ukus vrlo vjerovatno najbolja stvar, mada je i tu opao kvalitet u petoj sezoni, dok je sesta najgora stvar sto je neko ikad snimio.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

hahahahaha
    [goozica]: "Ae jan, pusti druge ljude"

Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Malo precerujete a? Ne zaebajte molim vas, vi bi cudo napisali sa zadatim rokovima od produkcije itd
    Neke stvari je bolje ne raditi ako ćeš ih raditi naopako. Ne bi se niko bunio na ovu lakrdiju da nije bilo pozitivnih momenata kroz sve ove GODINE što gledamo (i čitamo još duže).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Samo da se razjasnimo, Game of thrones je najbolja serija svih vremena, tu nema dileme, malo su se usrali na ovu zadnju sezonu, ali ipak je kvalitet daleko ispred svih ostalih.

Breaking bad?

Quote Originally Posted by nickname View Post
    Odlično

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Quote Originally Posted by dbox-500s View Post
    Samo da se razjasnimo, Game of thrones je najbolja serija svih vremena, tu nema dileme, malo su se usrali na ovu zadnju sezonu, ali ipak je kvalitet daleko ispred svih ostalih.
    Možda do četvrte sezone jes bila najbolja iako i u tim sezonama imala loših epizoda posle od četvrte do šeste sezone je dobra serije ne spektakularna ka prve četiri sezone ali dobra, a ove zadnje dvije sezone su konstantni pad tako da serija sveukupno jeste jedna od najboljih ikad snimljenih ali da je daleko ispred nekih drugih ne bih rekao naročito ako se uzme budžet GOT i drugih serija
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Quote Originally Posted by dbox-500s View Post
    Da razjasnimo, o ukusima ne treba raspravljati. Idemo offtopic, ali ne mozes tvrditi da je "daleko ispred po kvalitetu", jer je to manje vise subjektivno, a pogotovo ako uzmemo u obzir budzet koji imaju. Da nije jedna od najboljih, jeste, da nisu imali potencijala i kesa da naprave najveci spektakl, jesu, ali, za moj ukus nije najbolja.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Vrijedi raspravljati o ukusima, ali svako ko krene sa definitivnom izjavom koja isključuje bilo kakav razgovor ne treba o njima da raspravlja i sam sebe isključuje iz priče.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Kada bismo svaku seriju gledali po najbiljim sezonama i proglasavali ih za najbolje ikada, mogli bi reci za Prison Break prve dvije sezone, LOST prve tri sezone, itd itd, Game of Thrones je mogla da bude najbolja, ali sa poslednje dvije sezone (pogotovo poslednja)
    to vise nije.

Momci, "Serije" topic, uopšteno, pa tamo razglabajte što je bolje, tema je GOT oca mu 'ebem...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Hm...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako ovo bode oci, jubilej

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Epizoda je odlična, totalno je izvadila prosjek poslednje sezone (mada 2 i po od prve 4 epizode su bile na nivou). Što je neko pomenuo, fotografija i kadriranje u ovoj epizodi su fantastični. Uspjeli su i da baš iskreno prenesu emociju određenog trenutka. Scene sa malom curicom koja je prvi svjedok svog uyasa na ulicama i njena faca su mi bili brutalni. Odlično su prenijeli tu činjenicu da u ratu ne stradaju vođe nego da najveću žrtvu i najveći užas trpi narod. Ovi ljudi bi svakako izginuli do kraja sezone, bilo je pitanje samo hoće li da ih spali zmaj ili zelena vatra (Deni ili Sersi). Ali je to tako vjerno i tako realno prikaznao, na momente sam osjetio blagu mučninu kao kod Red Wedding scene. Grey Worm kojeg gura samo bijes, Deneris koju gura samo bijes i bolesna želja za osvetom i želja da je konačno neko voli u životu, sve je to na mjestu. Možda su neki ljudi razočarani, ali ja sam u trenutku gledanja toga potpuno razumio njihove postupke, kapirao sam što ih to tjera da rade to što rade. E zbog toga je ova epizoda bila odlična, odlično napisana i izrežirana i odglumljena. Zabolje mene uvo ko navija za koga i koliko su skrenuli od knjiga (koje sam čitao i nisu toliko dobre koliko ih ljudi dižu poslednjih dana, nikad nisu ni bile ovoliko dobre kao ovih 10 dana), oni su učinili da ja baš povjerujem u scene iz ove epizode i da baš osjećam empatiju prema svim likovima iz ove epizode.

Meni sve više izgleda da se serija hejtuje, da se pisci mrze i da se sva buka po internetu diže više zato što je to kul i to je sad in i da sav taj hejt nema previše veze sa kvalitetom serije. To se vidi sa dosta drugih serija i eventova, jer se svemu toliko diže hype i sve se toliko obožava da prosto kraj mora da bude najgori mogući, da su sve uništili i da je sve užasno. Ajde malo da hetujemo jer je to popularno i da zanemarimo koliko nam je bilo dobro prije i koliko smo bili oduševljeni kvalitetom i koliko smo voljeli likove. Razmaženi stvorovi

I za kraj, iskočio mi je ovaj lik sinoć na net, dosta je tačno opisao epizodu po meni..

-Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

Sad viđeh ovo, wtf? Pljunuti on što bi rekli, samo sniježni

[goozica]: "Ae jan, pusti druge ljude"

Ima malo mode, ali kad se i većina kritičara (ako ne i svi), slažu da je sezona ispod prosjeka i očekivanja, ne bih rekao da je samo do mode...

Npr BB potonja sezona je genijalna, a Ozymandias ako ne najbolja onda u top3 epizoda ikad snimljenih... Još BB ima "bolje" predispozicije za hejt, jer je dostini "prespora", no kad nešto odradiš genijalno, hejteri su vrlo rijetki...

Da je ova sezona GoT-a razvučena na bar dvije normalne sezone sa po 8ep, đe bi kao što smo navikli od njih razradili likove i priču do detalja, vjerujem da niko ne bi imao zamjerki... Ali oni su zbrzali sve u par epizoda, nadavši se da će "wow" efekat preovladati, a kod publike koja je već viđela toliko obrta "wow" efekat više nije dovoljan... Serija je mogla da bude remek djelo epske fantastike (u rangu LOTR-a), ovako će ostati samo još jedna dobra serija...

Sent from Tapatalk
    #fakenews

Samo se sjetite da je ovo najiscekivanija sezona bilo koje serije IKAD i ne treba vam drugi dokaz da je i serija jedna od najboljih ikad.
    Prevelika ocekivanja nekad dovedu do razocarenja, ali mislim da neko iz komada pogleda seriju ne bi osjecao neki pad kvaliteta.
    Meni je recimo 7ma sezona top, a vjerovatno da sam cekao na nju godinu dana, nasao bi i par kritika

pa uporedi kvalitet serije od 1. do 5. sezone sa dobrim dijelom 7. i komplet 8. sezonom. očigledno da su lošiji. toliko vremena pripremaju dešavanja oko whitewalkera i borbe za presto i sve to sabiju u 3ep i ne prikažu ništa. pogotovo u vezi night kinga, kao nekog od koga svi strepe a sve u vezi njega obaviše za 10tak sekudi. prelistaj temu, pa svako od nas koji prate seriju našli su po 6-7 grešaka po epizodi (što sitnih što krupnih) ne može to tek tako da desi na ovom nivou. mnogo je novca uloženo da bi im se desile početničke greške

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ка' и вазда.

Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Samo se sjetite da je ovo najiscekivanija sezona bilo koje serije IKAD i ne treba vam drugi dokaz da je i serija jedna od najboljih ikad.
    Prevelika ocekivanja nekad dovedu do razocarenja, ali mislim da neko iz komada pogleda seriju ne bi osjecao neki pad kvaliteta.
    Meni je recimo 7ma sezona top, a vjerovatno da sam cekao na nju godinu dana, nasao bi i par kritika
    Evo ja sam prije početka ove sezone iznova odgledao sve od početka. I baš se osjetio pad kvaliteta. Meni je šesta tu i tamo,sedma sezona nije toliko loša ali je isto zbrzana, a o ovoj da ne pričam. Nije to toliko loše. Ali moglo je mnogo bolje. I šteta što nije. Jer je mogla da bude najbolja serija ikada. Sa ovom zadnjim sezonom to ne može nikako.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Treba je najt king pobit sve i gotovo u 2 epizode

Ključno:
    Foreshadowing ≠ character development

Page 267 of 276 FirstFirst ... 167217257263264265266267268269270271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)