Page 265 of 276 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275 ... LastLast
Results 6,601 to 6,625 of 6891

Thread: Game Of Thrones

Fantasticna epizoda i ujedno jedina svijetla tacka u ovoj sezoni. Bas sam uzivao.

Quote Originally Posted by Solid View Post
    ali kako nista ne objasnise za night kinga.. zasrali su ovu seriju totalno..
    Ovo mi je jedino krivo. A pravac u kojem ide serija- pa ljudi mora se nekako zavrsavat

Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

moguce u zadnju kad vidimo sto ce bit s Brenom se razjasni nesto.

Luda Deneris je očekivan razvoj situacije, ali ne na ovako neuvjerljiv način. Premalo je 6 epizoda da bi se rasplela ovakva priča. Tu je HBO kiksao dobro.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Luda Deneris je očekivan razvoj situacije, ali ne na ovako neuvjerljiv način. Premalo je 6 epizoda da bi se rasplela ovakva priča. Tu je HBO kiksao dobro.
    Zinula guzica. Mnogo para ulecelo, svi trazili ugovore x10, pa su sklepali u 6 epizoda sve da se nasklapaju para jer vrijeme je novac.

Nedostatak price i vrijeme koje su trebali da odvoje za kreiranje iste zamijenili su mnostvom specijalnih efekata "komercijalnim" bitkama bez ikakvog smisla. Usrali se u seriju i otisli kuci sa vrecama para ali i slave.

Minimum 10 epizoda je trebalo da se ovo sve lijepo privede kraju.

Pih

Sent from my Telefunken
    Zaštićen si ka' međed u CG

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Do trece epizode osme sezone gledali smo Igre prijestolja. Mozda je i najbolje da ovu seriju pamtimo tako gdje bi kraj bio Arjino ubijanje NK. Ove zadnje dvije epizode su tesko s*anje i kao da veze nemaju sa samom serijom. Nisam ocekivao da ce biti na nekom nivou nego eto cisto da se zavrsi prica ali ovo ja bas razocaravajuce.

Sto se mene tice, serija je valjala do trece epizode.
    Ova epizoda je masu bolja od trece i realnija. Vrhunski je odradjena. Mozda lead-up do epizode nije bio postepen, ali sve se ovo ocekivalo. Još Dzon da ubije Deneris i da se razilazimo. Kako ce da joj krljne neku nožinu na kvarno.
    Serija je umrla sa Remzi Boltonom.
    Nije Hardcore umro, samo ja sam se oladio.

Pa luda Deneris je bas ubjedljivo prikazana, gluma odlicna, surova, bas kao sto treba da bude. Paljenje grada je izgledalo brutalno. Dijalozi jako dobri, nije bilo otaljavanja.

To sto su prethodne epizode zbrzane i nedorecene ne moze biti krivica ove epizode.

Shvatam da je na papiru njima djelovalo odlicno i uvjerljivo ali im je vec u procesu sprovodjenja svega toga u djelo moralo biti jasno da je to tesko izvodljivo u svega sest epizoda i da ce kada se sve to pokusa nekako ugurati u zadani vremenski okvir izgledati jadno i blijedo sa svim bezopletim pretrcavanjima preko odredjenih radnji koje su se bukvalno u par minuta zavrsavale. Najsmorniji dio serije mi je bio ovo sa zmajevima i PVO artiljerija plus potpuno nepotrebne sekvence borbe sporednih likova u seriji gdje ti fali vremena da razvijes smislenu radnju oko sustinskih stvari a ti trosis vrijeme na gluposti.

Quote Originally Posted by safra View Post
    Zinula guzica. Mnogo para ulecelo, svi trazili ugovore x10, pa su sklepali u 6 epizoda sve da se nasklapaju para jer vrijeme je novac.

Nedostatak price i vrijeme koje su trebali da odvoje za kreiranje iste zamijenili su mnostvom specijalnih efekata "komercijalnim" bitkama bez ikakvog smisla. Usrali se u seriju i otisli kuci sa vrecama para ali i slave.

Minimum 10 epizoda je trebalo da se ovo sve lijepo privede kraju.

Pih

Sent from my Telefunken
    Ni 10 ne bi bilo dovoljno. A pare su nažalost uvijek najbitnije, i po cijenu pretvaranja serije u ovo što gledamo zadnje dvije sezone.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Luda Deneris je očekivan razvoj situacije, ali ne na ovako neuvjerljiv način. Premalo je 6 epizoda da se rasplete ovakva priča. Tu je HBO kiksao dobro.
    Upravo to.

Debela je razlika između egomanijaka opijenog vlašću i moći, koji je okrutan prema onima koji mu se zamjere sa jedne strane i bezumnog kasapina sa druge.

Iako za ovo prvo imamo plejadu manifestacija u seriji za ovo drugo nemamo ništa. Taj raspon nije ničim pokriven niti je dat okidač koji će da učini da Deneris prsne.

Jeste da je izgubila dvoje "đece", odane prijatelje Džoru i Misandej, da paranoiše da je niko ne voli i da je svi izdaju, ali kao što rekoh ovo je smandrljano u dvije epizode i sasvim nerazrađeno.
    Dalje, prošlo je makar mjesec dana od kako su joj ubili Regala i Misandej tako da je imala vremena da se urazumi i da se ohladi od nekih usijanih misli.

Dobila je bitku. Grad se predao. Ostvarila je uspjeh bez značajnih gubitaka.
    Šta se to dešava u njenoj glavi da nakon predaje, što znači da je bitka završena, počne da pali civile, žene i djecu?
    Weiss i Benioff u ovim "Behind the scenes" prilozima rekoše da je konačno dobila šta je htjela, ali da se u tom trenutku osjeća prazno i neispunjeno, usamljeno i odbačeno, i da je riješila da joj sama pobjeda nije dovoljna nego da treba dodatno da izbaci sičiju iz sebe. Nije čudo što ih pljuju sa svih strana.

Što reče PavleCL: da je došla sa oba zmaja u napad na grad, pa da je jedan poginuo, a da je drugi ranjen, ili da je ona ranjena nečim, pa da u afektu zabudali, to možda i dalje ne bi bilo skroz na mjestu ali bi bilo neupredivo kredibilnije nego ovo što je prikazano.
    Build up za njeno prskavanje je loš i nerazrađen i definitivni okidač uopšte ne postoji.
    Last edited by ASC; 13-05-19 at 22:40.

ja mislim da ce arija da 'zavrsi' deneris na kraju.
    Ćao.

Vidis ta scena je i meni bila cudna. Mislih da hoce da je ubije, pa kako je sprzen bio brzo zaboravih na to. Trovanje bi mogao biti dobar obrt.

Mi koji smo citali knjige vuce nas ona i zato smo najkriticniji.
    Moje licno misljenje da su Brana kao lika zeznuli, licno mi nije legao zadnje dvije sezone. I Jaimea, nekako ne mogu da prevalim preko toga da i nakon Bronna tj. njegovog angazovanja, on oce da spasi Sersi. Ili me previse vuce knjiga.

Scena Hounda i Planine mi je bila solidna, i emotivna je bila Jaimea i Tiriona.

Paljenje grada je ok odradjeno. Bilo bi mi logicnije da su je otrovali pa joj pogurali ludilo, nego zbog zvona, pa da pohara neduzne.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Meni se izgleda jedinom cini da se bit i deveta sezona?

Quote Originally Posted by kupus View Post
    Meni se izgleda jedinom cini da se bit i deveta sezona?
    Loše ti se čini.
    Trika nema da se to ne bi saznalo.

U nekoj seriji gdje NK ne postoji, ova peta epizoda mogla bi da bude dobra ali da nije bilo 3 i 4te epizode.
    Ovako, ostaje zal.

Sersei koja je uvijek imala keca u rukavu na kraju je ostala bez uloge.

Od dzona napravise papučara.

Silom na sramotu pokusavaju da bace shock bombu. Red weding i smrt Neda starka, pa nijesu im ni do koljena sa ovim sranjima iz zadnje sezone.

Sad ce da zbrzaju da vidimo zbog cega su ozivjeli Dzona, sta je wargovao upropasteni lik Bren, da li ce ajra zatvoriti Denijeve zelene oci (to je vjerovatno ona druga verzija sto je snimljena jer su valjda dva kraja snimljena)...

Zali boze onakvog konja sto bi rekao Zonjo, ovaj Kings lendinga.

Kad koknu Deni ata ce biti sa Zmajem? Kad pocne da pali i zari a nemas ga cime ubit ... pakao.

A sivo crv, sta bi tek cinio da je imao pisu. Pa vatru bi sunuo iz usta ka zmaj.

Kepec ispade preglup. Kakvu su mu lobotomiju odradili pisci u 8 sezoni.
    Varis pade prelagano. Klegani je mogao da za svoju prijateljicu Ajru posijece Sersei dok je prolazila pored njega...

Sve na stranu ali da neko (Deni) toliko ispizdi sto su joj ubili prevodioca i spikera to ne kapiram.

Kakva bi mogla zeljezara da se napravi sa ova 3 zmaja. Pakao.

Sent from my Telefunken
    Zaštićen si ka' međed u CG

....

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

ma priča kao priča, d je dobro razrađena, da je za masu dešavnja postojalo neko objasnjenje koje bi nas zabavilo o jadu da mozgamo ka prije, da pretpostavljamo, mi je ok....nijesam ni mislila da neće pobijediti NK-a, samo sam očekivala da to bude malo "uvjerljivije"...isto tako varis bolje da nije doodio, kako je skončao, a o zmajevima tj o smrti zmaja kad su bili u paru ne bih riječi trošila...mora da nije imao energije da duva ni jedan ni drugi....ada onaj je umirući trebao spalit ono malo flote onamo, kad se uporedi što ovaj sinoć uradi!
    Iznerviraše me iako mi nije čudno što je Deneris sve spalila, meni je to ok, samo je moralo to malo da se naduva jos da je dovede do toga. Sersei koja stoji na vrhu kule cijelo vrijeme očekivala sam barem da ce se u oči sa deneris pogledat pa da ce makar onda ova rec drakaris i spalit je ali ni ne sretoše se! Braco iskrvari, izbode ga juron nagrdi ga polomi ga ali on se pope bojnoj kuli i kad svede sersei dolje i kad im bijase zatrpan izlaz ja sam zavapila " kopaj sad junače, krš, po krš, moš ti toizvadi vas otole" PIH! E da nijesu tu skapali tačno bih poluđela!
    Vidim da više vas misli da su sersi i brat joj pretekli? Zašto to mislite i je li to realno za očekivati?
    Lično, jedino što bi me moglo razgaliti je da Snow zamrzi Deni, da krene tron da joj uzme i da joj preuzme zmaja i da on izgovori drakaris njoj u glavu...mada vjerujem da ni on kao ni ona ne može da gori...viđećemo kako će se to riješiti...svejedno jedva čekam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Zmaj umire, mora.

Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

U danima kad na Vesteros
    Tangerijani udariše,
    Kad bijahu došli dani
    Da ne bude Lanistera više
    U logoru agresorskom
    Pokraj kule Starkovića
    Neko kalesi okleveta
    Tiriona patuljčića
    \\
    OFL•GIC

Ima li jos ko da vjeruje u klasican holivudski zavrsetak, ljudi citaju pismo nekako koje je ostavio Varis i saznaju da je Dzon istinski kralj cime ga i proglasavaju haha
    Dzon potom umiruje zmaja, koji onda otkazuje poslusnost Deneris. Mogu li ubost?

Inace, citah nedje da amerikanci objasnjavaju ovakvu moc Drogona time sto je on bio u divljini dok su druga dva zmaja bila u onoj tamnici, kaznjena. Eto malo objasnjenja, zmajevi rastu kao dok su slobodni bla bla. Ovaj je sad neunistiv 😂😂

- Jamie will kill Cersei

- Arya will kill Cersei

- Dany will kill Cersei

- Tyrion will kill Cersei

Bricks: HOLD MY CEMENT

blue:

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Ova pretvaranje Deni iz voljene kraljice u monstruma je jednako glupo odrađeno kao i u Star Warsu kad Anakin pređe na tamnu stranu mada su tamo kroz prethodne filmove dali obrise onog što će mu se desiti, ovdje se mala iznervirala zbog smrti svoje družbenice i odlučila da spali sve ono sa čim je mislilia da vlada, i što sad, u zadnju epizodu će da vlada sa izroštiljanim narodom i onim što joj je preostalo od vojske.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Zmaj umire, mora.

Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Nema šansi da zmaj umre, đe da ostane svijet bez njih ponovo... Odlepršaće neđe u divljinu...

Sent from Tapatalk
    #fakenews

Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ova pretvaranje Deni iz voljene kraljice u monstruma je jednako glupo odrađeno kao i u Star Warsu kad Anakin pređe na tamnu stranu mada su tamo kroz prethodne filmove dali obrise onog što će mu se desiti, ovdje se mala iznervirala zbog smrti svoje družbenice i odlučila da spali sve ono sa čim je mislilia da vlada, i što sad, u zadnju epizodu će da vlada sa izroštiljanim narodom i onim što joj je preostalo od vojske.
    Nije se iznervirala samo zbog družbenice. Ima još detalja. Ali je svakako preglupo.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

za sve je ovo kriv Džon! da je noć prije isklepeća tetku, druga bi se pjesma pjevala. pizdek mali. očekujem da joj usuče Dugačku kandžu pod rebra u neđelju.

nego, ja sam nešto malo zakrečio, zna li mi ko reć đe se đeo čiko Ilin Pejn? posle bitke kod Crnovode svaki mu se trag gubi. đe ga?
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME

Page 265 of 276 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)