Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 45 of 45

Thread: Call of Duty 1.5 server

  1. #26
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by No comment
    Sve je lijepo ljudi oko vasheg dogovaranja ali svako koga poznajem ili ne zna link za verziju 1.5 ili ne zna ni kako uc, pa bi bilo pozeljno da kazete da se na server ulazi: Prvo se instalira patch 1.5, zatim desni klik na ikonicu multiplayera, stavi se proterties pa se na target odvoji prostora i ukuca "+connect(pa se odvoji- space) i ip servera, target bi izgledao ovako "C:\Program Files\Call of Duty\CoDMP.exe" +connect 213.149.105.27 - e ovo pola nije znalo kako... A ako ocete call od duty igrat, ja, Extazy, Djoko, i KGB i Alien cemo veceras oko 10-11 pa ako josh neko oce, bilo bi pozeljno
    Ili sjednostavno instalirate 1.5, udjete u multiplayer, spustite konzolu i kucate /connect, kao na dobri stari cs.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    evo i ja cu da igram!ja mogu svaku noc...
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  3. #28
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako brate, ti mozesh svaku noc i josh nekoliko i skupicemo se i bice pun server kao cs. Ja chu uc veceras oko 10, 11 pa ako oce josh neko, dobrodoshao je
    Let the earth take you!

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ogrimmar
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja se prikljucujem
    play hard,go pro

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Herceg Novi, SCG
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Znaci od 22h pa na dalje...........
    vaZI !!!

  6. #31
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvu konekciju imas CeX. Da nisi ADSL uveo. Bilo bi kul da jesi.

  7. #32
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Znachi mi smo se svi lijepo "kao" dogovorili da igramo COD poslije 10, a kad udjem, nidje nikoga. Kako to??? Ja tamo se shetam po mapi pucam sam sebe po ure i niko ne ulazi. Ako ocete ja chu veceras uc tacno u 10 ipo, pa ako josh neko oce bilo bi pozeljno
    Let the earth take you!

  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Herceg Novi, SCG
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by Johnny
    Kakvu konekciju imas CeX. Da nisi ADSL uveo. Bilo bi kul da jesi.


    Uveo bi ga samo da je dzabe !!!
    Treba da dam 300 eura za to i onda kad mi nestane para i ne mogu da uplatim za sledeci mesec da mi dodju u kucu i da mi ga odnesu!!!
    Najbolje bi bilo!!!
    56kb bate!!!
    Skromno, DA!!!
    Ja sam skroman momak!!!

    PS: jel treba da patchujem COD u 1.5 da bi igro na ovaj server ????

  9. #34
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default E moj CeX...

    Daj uzmi wireless. Dosta je brz a imamo i LAN. Nije ni mnogo skup. Citava te oprema kosta nekih 80eura. Sve se dogovori sa boCom oko wirelessa ako oces da ga ugradjujes, a sto se tice cod-a, da, moras da ga patchujes. Jbga

  10. #35
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink CoD 1.5

    Recite mi igra li se kad na ovome serveru posto kad god ja udjem nema nikog.Igra li neko na neki drugi server(strani,domaci) i ako igra koji je server i koja je IP adresa :yipiiii:

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    cestitke za cod.ja igram cesto na bosanskom cod.lol.ba serveru ali mi je drago da se i kod nas otvorilo nesto slicno

  12. #37
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Kod nas ce ovaj server za Cod uzet kao ovaj za ct, Turci... Znachi kad udjem da igram kanter tamo samo Turcine. Ljudi vi ste svi redom, ali sviiii ste rekli da cete igrat, i da igrate svaki dan od poslije 10 sati, do sada sam samo naisho na 1dnog igracha iz Bara.
    Sto se tice bosanskog servera, ne zezaj da si skido one patcheve od 50000 Mb.
    Let the earth take you!

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Turci su pocheli masovno da dolaze na servere po Srbiji a evo ih i kod nas, sa obzirom da nema nikog da igra i da su server manje vishe uvijek prazni, meni ne smetaju a ne znam ni shto bi vama.

    I nije tacno da su samo turci na nash cs server barem pola je ljudi iz CG i to sam provjeravao nekoliko puta, i skoro svi imaju isdn
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  14. #39
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma to da ima i nashih je ok al malo brate. A svaki Turcin koji dodje mora da je neki teshki chiter sa wall hackom, aim botom i ko zna cega nema. Tako da ako je tebi zanimljivo da igrash i da ti pale svaki head sa awp-om ok brate
    Neo zasto niko ne igra Cod to je pitanje veliko? On je 100 puta bolji od koje god ocesh fps igice a niko je ne igra pffff
    Let the earth take you!

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To shto se pojavilo chitera masu to je zbog ne azuriranja zashtite, CheatingDeath-a koja u poslednje vrijeme strashno kasni, polako obustavljaju podrshku za cs 1.5 nedje prochitah da che valve pogasit sve legalne servere za 1.5 u svijetu.

    Shto se COD-a tiche to je odlichna igra ali nije popularna dovoljno. CS je online igra koja je igrana vishe nego sve igre zajedno pa i pored toga ima malo igracha kod nas, shto trebda ochekujesh za bilo koju drugu igru?

    Warcraft ima bolju poziciju od COD-a ali sad da se digne server na G za WC3 opet ne bi bilo nikoga kod nas, srechom polako dolazi broadband kod nas tako da chesh uvijek moch da igrash svoju omiljenu igru, dodushe ne sa Crnogorcima.
    Last edited by eskim; 17-04-05 at 18:26.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    slazem se sa no commentom,svi pricamo "doci cemo tamo" a "tamo" nikog.nas dvojica pucamo jedan na drugoga i trazimo se po citavoj mapi

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by No comment
    Kod nas ce ovaj server za Cod uzet kao ovaj za ct, Turci... Znachi kad udjem da igram kanter tamo samo Turcine. Ljudi vi ste svi redom, ali sviiii ste rekli da cete igrat, i da igrate svaki dan od poslije 10 sati, do sada sam samo naisho na 1dnog igracha iz Bara.
    Sto se tice bosanskog servera, ne zezaj da si skido one patcheve od 50000 Mb.
    neznam na koji patch od 50000 mb.mislis. ne postoji toliki pach.skinuo sam samo pach1.5(36 mb.)i total war2.3a(5,9mb.) a mape sam skidao kako su koju izbacivali.one su od 2 do 6 mb.

  18. #43
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Dobro, pogle iza sebe!!! Leti magarac!!! Gle!!!

    Ja sam to malo prauvelicao znash, to se zove umjetnicko prauvelicavanje.... Ima patch od 110 Mb za exp. a za ovaj obicni nisam primjetio da ih mnogo igra na taj server na koji sam ja bio(sa lagom 200) bilo ih je 6-toro mislim. I to skoro stalno 5-6 igraca kad udjem ono bzv. Ali nije forica da pricamo o Bosanskim serverima niti da ulazimo u njihove... Tamo je i veci lag i sve to, a kod nas ako udje pola od ovih koji igraju na Bosanski vec bi bio pun server ( Umjetnicko prauvelicavanje-zahvaljujem).
    Ocu da kazem, po 100ti put da treba da malo vishe ulazimo u nash server, ja sam probao da se dogovaram s vama masu puta ali stalno ste me ispalili
    Let the earth take you!

  19. #44
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    KSV
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ja sam za da se podigne united offensive server
    __________________

  20. #45
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ko ce igrat na united-offense kad ne mogu ni jedinicu igrat jer im je masu skinut 36 Mb, a ne 110... Jedino ako kako moze da se kreira a da nam ne treba nikaki patch
    Let the earth take you!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •