Page 87 of 88 FirstFirst ... 3777838485868788 LastLast
Results 2,151 to 2,175 of 2192

Thread: Fudbalsko prvenstvo SiCG

  1. #2151
    big giant head Guest

    Default

    necemo valjda opet bastu da pozajmljujemo???
    a bogavcu,orahovcu i mrdji(ako moze i krivokapicu) bih platio da odu iz zvezde

    btw. izgleda da su stancic unt maric na korak od zvezde...mada mislim da nam maric ne treba,ali dobro

  2. #2152
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaTriX
    Jes evo vidjeh i ja danas u novine dobro bi bilo kad bi se dosli oni :roll:
    Da, pa jos Radanovic na golu + vec pristigli Magazin... Ludilo! Stvorila bi se nenormalna konkurencija za svaku poziciju, pa mi se cini da ce, poslije nas, najvecu korist od svega imati Mladost, koja je od prije par dana postala filijala Buducnosti...

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  3. #2153
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    jel danas kraj prelaznog roka?
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  4. #2154
    big giant head Guest

    Default

    ne znam pouzdano,ali chisto sumnjam da se danas zavrsava...u evropi traje do 1. septembra,tako da chisto sumnjam da kod nas zavrsava 1.jula

  5. #2155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da je kraj prelaznog roka danas...

    Vidić ipak u Moskvi

    Kapiten Crvene zvezde Nemanja Vidić postigao je u sredu u večernjim časovima dogovor sa čelnicima moskovskog Spartaka i u naredne 4 sezone igraće za višestrukog šampiona Rusije, prenosi Sport.

    Prema istom izvoru Vidić je sredu ponovo otputovao u Moskvu ,i ponovo prošao lekarske preglede u Moskvi,posle postizanja dogovora po kome je iz ugovora izbačena klauzula koja se odnosi na njegova primanja u odnosu na broj odigranih utakmica . 22-godišnji reprezentativac SCG zaradjivaće godišnje oko milion dolara, dok će crveno-belima pripasti obeštećenje od 6 miliona dolara.
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  6. #2156
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Btw evo vam stanje ruskog sampionata:

    1. Torpedo Luzniky Moscow 13 9 3 1 26:9 30
    2. Zenit Petersburg 13 8 3 2 25:16 27
    3. CSKA Moscow 13 6 6 1 20:10 24
    4. Lokomotiv Moscow 13 6 4 3 16:9 22
    5. Kryla Sovietov Samara 13 6 4 3 21:21 22
    6. Alania Vladikavkaz 13 5 4 4 12:12 19
    7. Saturn Moscow 13 3 7 3 15:12 16
    8. Dinamo Moscow 13 3 6 4 14:13 15
    9. Amkar Perm 13 3 6 4 10:16 15
    10. Torpedo Metallurg Moscow 13 3 5 5 15:17 14
    11. Spartak Moscow 13 4 2 7 21:25 14
    12. Sinnik Jaroslavl 13 3 5 5 7:12 14
    13. Rubin Kazan 13 2 7 4 14:14 13
    14. Rostov FK 13 3 4 6 14:21 13
    15. Kuban Krasnodar 13 2 5 6 12:19 11
    16. Rotor Volgograd 13 1 3 9 14:30 6

    Tesko ce oni izborit evropu i sledece sezone s tim da jedino ako ovaj novi vlasnik caluje dobru lovu...
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  7. #2157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    602
    Thanked in
    422 Posts

    Default

    definitivno im puva kroz odbranu, napad im izgleda nije problem, jer su treći po efikasnosti. što naravno čudi, ako im je pjanović starter.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #2158
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad sa parama kupiti dva tri pojacanja i pravac CHL 8)

  9. #2159
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    a trobok im je glavni
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  10. #2160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa gospodo, dobar dan, vas dragi moderator je poslije 14 dana boravka na Tari sa fudbalerima Partizana ponovo na forumu... narednih 5 dana,a onda opet, u vidu lastinog repa, bjezi za Grcku na more na 10 dana... vidim niste gubili dane, ispratili ste sve bitnije dogadjaje u zemlji i svijetu, drago mi je da to vidim... vidim i neke nove likove, nadam se da se lijepo ponasaju... ok, pozdrav za sve, idemo dalje... :wink:

  11. #2161
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    djesi brate
    danas igramo protiv rijeke nego reci mi kako si zadovlkan partizanom... vidim vermez poludeo lupa li lupa kazne...
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  12. #2162
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I treba da lupa, kad lo$e igraju...

  13. #2163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sofro hir ju kam hir ju go ... Ajde da te ne bi smarali sa pm odradi fino jedan post o svemu sti si vidio zapazio i slicno
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  14. #2164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbolje bi bilo da Zaro uradi jedan copu/paste private koji sam mu juce poslao, da ne bih opet isto kucao...

  15. #2165
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Partizan... hm... bas sad pricam s kolegama... Ne znam sto da ti kazem, nekako je sve zamrseno... Pripreme su super odradjene, sve je bilo odlicno, ubili su ih od treninga, poslije svakog su jedva stojali... Nemoj da ocekujes neke rezultate iz Zenice, igraci sami kazu da ovaj turnir nista nije trebao, jer su umorni i jos neuigrani poptuno...
    Pretpostavljam da vas zanimaju stariji igraci: Ciric je dosao potpuno nespreman, mogao je da trci malo vise od mene, sa stomacicem i sl... Stesao je stomacic, sad je vec mnogo bolji, mada je spreman recimo 60%, pije pivo i dalje, ali kad mu lopta dodje u noge, nastaje poezija... to sto on radi i kakva rjesenja ima, to je bruka, sale ilic je dijete za njega... Samo da se spremi, a pricali smo skroz neobavezno dosta, a pogotovo je s njim dobar lik iz "Glasa", zajedno su isli u srednju, a ja sam sa Pedjom (Glas) bio cimer na Tari, tako da sve znam... Cira zeli da se spremi i zeli da igra, uopste se ne folira i pusta da tako svi kenjaju namjerno, jer mu je lakse, nego da se upinje odmah... Znate vec kakav je on flegman, sve ga mrzi... Ali uoste, potpuno je drugaciji lik nego kako ga drugi vide i predstavljaju... Poptuno je opusten, zajebava se i mnogo je dobar, uopste nije mule kako ga ljudi vide...
    Ivan Tomic je totalni cudak, koji je skoro sve vrijeme bio u sobi, ali je isto super... On je isto dosao prilicno nespreman, ali je sada spreman 80%... njegova igra s loptom je isto nevjerovatna, covjek igra toliko jednostavno, odmah daje loptu, ali sve to toliko prosto, neka lagana rjesenja, da bi covjek pomislio da i on to moze...
    Sale Ilic je ponovo sjajan na treninzima, dok nije otisao u Japan cuda je radio, niko nije mogao loptu da mu uzme... Mada, njegov status izgleda jos nije jasan, jos postoje sanse da ode...
    Nadj i Mirkovic su apsolutne tate u timu, kad oni podviknu, nastaje muk momentalno i medju gledaocima, a ne igracima... Pogotovo mi je bilo zanimljivo kako je Bata 2 puta kriknuo na Radonju i Cirkovica, bas onako zestoko, ovi su se odmah ucutali...
    Najveci problem je - trener! Vermez se usrao kao grlica, jer je svjestan da mu je ova sezona "biti il' ne biti"... Dobio je igrace kakve je trazio, stavljeni su veliki zahtjevi pred njim, svi pricaju o duploj kruni i prezimljavanju u Kupu UEFA, tako da mu je sad velika frka... Igraci sami postavljaju te ciljeve, Bjekovic je izjavio da nikad mirniji nije docekivao prvenstvo, tako da je sad Vermezu teska frka... Pogotovo zbog toga sto nijednom starijem igracu (Ciric, Tomic, Bata, Nadj), ne smije nista da kaze... Bilo je prilika kada je trebalo i njima da podvikne, ali nista... A to, ipak, mladji igraci i pogotovo ovi jos iskusniji, vide i nije im milo... Bice zajebano zbog toga... Ne znam hoce li smjeti da zamijeni nekog od njih ako pocnu da kenjaju po terenu...
    Dakle, ako "starci" odluce da jebu kebu ove sezone, Partizan ce biti cudo, pogotovo sa SImonom ludim, od kojeg ocekujem da explodira, Rnicem, Bojom, ali ako starci pocnu da kenjaju, ne krene im kako treba, bice kanal teski...
    Velika boljka moze biti napad, jer je Boja drugi spic po poziciji, nije tipicni golgeter, Radonja nikako da proradi, a Brnovic vise ne zna loptu da sutne... ovi klinci su jos premladi i preslabi...

    malo sam editovao - Sofronije
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  16. #2166
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Izvještaj sa turnira u Zenici:
    Stadion: Bilino polje
    Prisutno: 5000 gledalaca
    u 18 sati - predstavljanje ekipa. Najveći aplauz pored domaće ekipe dobili su fudbaleri Partizana.
    Tzv. "Robijaši" su ustali na noge kad je izasao nas tim i aplaudirali svi!
    u 20 sati Evidentno je da domaći fudbaleri gube meč protiv za nijansu boljeg Osijeka.Završava se 1. utakmica a 70-tak navijača Partizana ulazi na stadion na za njih predviđeno mjesto na stadionu na sjevernoj strani stadiona.Kačaju se transparenti od kojih je najveći:"Alcatraz". Ovim da im odmah odam priznanje jer su navijali tokom cijelog meča i to u pravom smislu te riječi.Pjevali su samo i jedino Partizanu!
    Prije utakmice od Vermezovića sam dobio slijedeći tim:
    Golman-Kralj
    Odbrambena linija:Rnić,Đorđević,Mirković,Malbaša
    Zadnji vezni: Tomić i Brnović Nenad
    Prednji vezni:Radović, Petrović, Atanacković
    Špic:Grubješić
    Vrijeme idealno.Igra se pod reflektorima.Početak utakmice 20 45 h.
    Utakmica počinje slabim šutom Rijeke na gol(br.9)u 3. min-Kralj siguran.
    u 8 min atanacković šuta poslije fine intervencije Tomića-spoljna mreža.
    10 i 12 min korneri za Rijeku - ništa opasno.
    14 min oštar centaršut Radovića - odbrana Rijeke izbija loptu
    Malo zatim jak šut prema Kralju - lopta odlazi 1 m iznad prečke
    32 min - lakša povreda Malbaše-mjenja ga Jeremić
    34 min Tomić krade loptu odbrambenom igraču ali u završnici se spetljava i prilika propada.
    37 min. dobar prodor Radovića.Faul.Tomić centrira a Đorđević zakucava loptu sa nekih 7 metara u gol-1:0!
    40 min. prodor sa desne strane(br.21) ali Jeremić spašava.

    II POLUVRIJEME

    Izlaze: Grubješić i Petrović
    Ulaze:Radonjić i Ćirić

    48 min Šut sa strane - Kralj izbacuje
    50 min Jeremić start sa leđa i opravdani žuti karton(vjerujte kada naš igrač dobije tako žuti onda mi nije žao-spriječio je opasnu akciju u začetku)
    65 min neuspjela ofsajd zamka naše odbrane-prodor Riječana sa desne strane(u buduće vam ne moram ni govoriti sa koje strane je bio prodor jer svi njihovi prodori su išli preko desne strane tj. igrača br.21) ubacivanje po zemlji u sredinu i 100% šansa za Rijeku-Kralj brani.
    u 70 min prodor pogodite koga br.21 po desnoj strani.Jeremić ga ovaj put ne prati dobro, nabacivanje i gol 1:1!
    71 min opet prodor sa iste strane istog igrača br.21, nabacivanje, Mirković u kontaktu sa napadačem i -penal! Bio sam malo udaljen ali prije da je bio nego da nije. Mirković dobija i žuti.Protesti kod sudije.Nastaje nervoza.Naravno sudija nije promijenio svoju odluku(čudo zar ne?). Rijeka izvodi penal i to je 2:1!
    Prije nego se krenulo sa centra Mirković prigovara sudiji i bespotrebno dobija drugi žuti tj. crveni karton! Eh sada uporedimo onaj Jeremićev žuti koji služi nečemu i ovaj žuti(tj. crveni) koji ničemu ne služi osim da Partizan ostaje sa 10 igrača.To se jednom iskusnom asu kakav je Bata ne smije događati pogotovo što je utakmica bila dosta fer i sa minimum faula sa obje strane.Mislio sam da je Mirkoviću bilo dosta isključenja protiv OFK BEOGRADA prošle sezone(sjećate se', isto tako naivno).Sad to nije velika greška ali čemu tolika nervoza koja bi kasnije mogla skupo koštati.
    Tek sa 10 igrača Partizan počinje igrati kako on to zna.
    76 min 100% šansa za Ćirića koji promašuje glavom gol sa 6-7 metara za dlaku poslije dobrog nabačaja sa desne strane.Prethodio je dobar prodor Radovića.
    Prodor Radovića sa desne strane.Izbija sam ispred golmana ali umjesto da šuta on daje dodatni for ali ipak iako je golman došao malo prije do lopte Radović pada-penal!
    Majstorski izvodi Ćirić i to je 2:2
    Slijedi prodor Rijeke opet po desnoj strani i opet igrač br.21, nabacuje u sredinu, šut i lopta od stative se odbija nazad ravno u ruke Kralja! Očigledno da Jeremić nije mogao adekvatno pratiti taj br.21.
    88. min još jedna šansa za Rijeku ali preko gola.
    Kraj!
    U zadnjoj seriji penala riječki igrač pogađa prečku a Radović odvodi Partizan u finale.
    O pojedincima:Kralj-poprilično siguran
    Mirković-prenervozan
    Tomić-tačan u dodavanjima ali se vidi da mu nedostaje utakmica.Vjerovatno ima i malo umora od priprema.
    Rnić-dobar
    Atanacković-vrlo dobar
    Grubješić, Petrović,Brnović, mogu mnogo bolje
    Ćirić je ušao u II poluvremenu i pokazao odmah svjetsku klasu.Ni dva "flastera" mu nisu mogla ništa.
    Rijeka se pokazala kao vrlo opasan protivnik koji je čini mi se imao više motivacije i želje jer oni su igrali sa učesnikom lige prvaka.
    Sve u svemu očekujemo više od Partizana u slijedećim utakmicama.Na stranu da kod nas nije igralo pola tima i što su noge još teške.
    Rijeka je jači tim od Osijeka(po današnjoj predstavi) pa tako sutra očekujem bolju igru Partizana i pobjedu.


    Preuzeto sa www.partizan.co.yu
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  17. #2167
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Mi izgubismo od osjeka... mrtvog osjeka... no ovo su samo pripreme ali jednostvno mi bode oci nasa neefikasnost. jednostvno nemamo napadu igraca za kojeg bi covek rekao e on je napadac dace gol...
    Sofro kome je prava pozicija centarfor u timu boya i radonjic???
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  18. #2168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radonjic... Ne znam sto pravis frku, a vidim da nisi jedini, oko pripremnih utakmica?? Sjeti se proslog ljeta sa Mateusom u Svajcarskoj: od 6-7 utakmica dobili smo samo onaj Krins cini mi se i sve ostale pogubili, cak i onu cuvenu od Dinama kad je nastala tuca... I sto je bilo samo 2 mjeseca kasnije? Poezija!
    Dakle, ne dramite bez potrebe, pogotovo pogledaj sastav sa obije utakmice: 2 poptuno razlicita tima, dakle Vermez je isao da svima da sansu, a ne da juri za trofejom... Polako djaole, do pocetka prvenstva ima skoro mjesec dana i tek idu prave pripreme u Njemackoj...

  19. #2169
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    ma brate vidi nije meni sto su oni izgubili no sto ne mogu gol da uvaljaju... e ja kazem nadam se da nece biti tako i da ce najzad neko od tih napadaca proraditi...
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  20. #2170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hmmmmm... evo Vermez nam je danas rekao da prelazni rok traje jos 7 dana i da razmisljaju da dovedu jos jednog napadaca...

  21. #2171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    hmmmmm... evo Vermez nam je danas rekao da prelazni rok traje jos 7 dana i da razmisljaju da dovedu jos jednog napadaca...

    okle vam ljudi tolike pare ????????

  22. #2172
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    Quote Originally Posted by Sofronije
    hmmmmm... evo Vermez nam je danas rekao da prelazni rok traje jos 7 dana i da razmisljaju da dovedu jos jednog napadaca...

    okle vam ljudi tolike pare ????????
    ima se moze se :wink: :wink:
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  23. #2173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    602
    Thanked in
    422 Posts

    Default

    ako razni sajtovi ne lažinjaju, pazarismo biševca. još jedan iskusni vezaš i lijevi bek i biće OK.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  24. #2174
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari
    ako razni sajtovi ne lažinjaju, pazarismo biševca. još jedan iskusni vezaš i lijevi bek i biće OK.
    eo na b92 rekose da je definitivno!! Napokon da jednog igraca kupismo! :roll:

  25. #2175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    okle vam ljudi tolike pare ????????
    kako odakle? Igrali smo CHL i za godinu dana prodali 6 igraca po 3-5 miliona... pa valjda nesto i klubu ostane, ne ide sve na ... tamo neka mjesta...

Page 87 of 88 FirstFirst ... 3777838485868788 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •