Page 83 of 196 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 4893

Thread: [HARDWARE] Pitajte...

  1. #2051
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default Pitajte

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Teško ćeš naći te procesore. Em su rijetki em su skupi.

    I ja sam ih jedno vrijeme tražio a onda sam našao njihove ekvivalente. U pitanju su Xeon procesori. Ti Xeoni su namijenjeni 771 socketu međutim lako se moduju tako da mogu da se ubodu u 775.

    Na aliexpress sam našao Xeon E5450 3,0 Ghz za 775 (ekvivalent q9650, razlike nema) za 30 eura i stavio ga na ploču. Iznenadio sam se rezultatima - Xeon e5450 u kombinaciji sa gtx 750 daje 40-50 fps u na početku Witchera 3 na rezoluciji 1440x900 (1080p je daleko zahtjevnija naravno). Xeon E5440 koji je ekvivalent q9550 je tada koštao oko 20 eura a ne vjerujem da su cijene skočile.

    Dakle preporučujem ti da nabaviš jedan od ovih procesora preko aliexpress. Dolaze modovani za 775 socket, sve što treba je da ih ubodeš u ploču. Ne dolaze sa kulerom pa ako nemaš kuler, preporučujem ti da uzmeš neki kuler poput LC Cosmo Cool LC-CC-95. U multicomu je 16 eura.

    U pitanju je provjerena stvar, evo teme na benchmark.rs forumu:

    http://forum.benchmark.rs/showthread...u-prvom-postu)

    EDIT:

    Izgleda da su sada ovi procesori jeftiniji. Xeon e5440 2,8 Ghz je svega 10 eura na aliexpress.
    Ploča je asus p5q se2 (ddr2);
    Ram 4 x 1gb corsair 800 Mhz;
    Procesor e7400 (intel dual core 2.8)
    E sad , koji od gorenavedenih mi preporučuješ da ga malo ,,podmladim"?

    P. S. Šteta što nema ništa kod nas, rizik je kupovina preko net-a bar za pc komponente.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by baraba; 29-12-16 at 14:50.

  2. #2052
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Ploča je MSI k9n6pgm2-v. Viđeh ovaj Phenom II X4 CPU na Aliexpressu. Godinu dana daje garanciju prodavac. Ovome Athlonu 3500+ je evo preko 10 god, radi bez problema, samo ga je vrijeme pregazilo.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  3. #2053
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Ploča je MSI k9n6pgm2-v. Viđeh ovaj Phenom II X4 CPU na Aliexpressu. Godinu dana daje garanciju prodavac. Ovome Athlonu 3500+ je evo preko 10 god, radi bez problema, samo ga je vrijeme pregazilo.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    Pa obzirom na to da je taj Phenom najmanje 10X brži od tog athlona nije loša investicija.

  4. #2054
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baraba View Post
    Ploča je asus p5q se2 (ddr2);
    Ram 4 x 1gb corsair 800 Mhz;
    Procesor e7400 (intel dual core 2.8)
    E sad , koji od gorenavedenih mi preporučuješ da ga malo ,,podmladim"?

    P. S. Šteta što nema ništa kod nas, rizik je kupovina preko net-a bar za pc komponente.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tvoja ploča je bolja od moje (imam ASUS P5KC) i, baš kao i moja, podržaće bilo koji od od ovih Xeona.

    Evo odakle sam ja naručio:

    https://www.aliexpress.com/item/INTE...430307887.html

    A ako si baš nepovjerljiv onda uzmi ovaj jeftiniji:

    https://www.aliexpress.com/item/For-...617987581.html

    U čemu je razlika?

    Prvi, koji sam ja narucio, je e5450 radi na 3.0 Ghz i on je ekvivalent procesoru Q9650.
    Drugi, 10 eura jeftiniji, je e5440 radi na 2,8 Ghz I on je ekvivalent Q9550. Razlika izmedju e5450 I e5440 je samo u taktu – prvi radi na 3,0 Ghz a drugi na 2,8 Ghz. Ti vidi koji ti više odgovara.

    Pored e5450 postoji I X5450. Skoro u svemu su isti osim jedne stvari – potrošnje. X5450 više troši pa mu je zbog toga potrebno recimo I bolje hlađenje. Iako je X5450 jeftiniji nisam ga uzeo upravo zbog te potrosnje.

    Nego zbog čega uzimaš procesor. Da li zbog igara (kojih?) ili zbog svega pomalo?

    Još jedna stvar. Kada ubodeš neki od ovih Xeona u ploču izaći će ti poruka da procesor nije prepoznat. Međutim i pored te poruke moći ćeš da koristiš računar za sve. Ta poruka se pojavljuje zato što su ovi Xeoni rađeni za 771 chipset a naše ploče su 775 pa nemaju mogućnost da ih odmah prepoznaju. Postoji način da se ta poruka o neprepoznavanju procesora ukloni – instalira se bios sa podrškom za Xeone. Ja sam bios za svoju ploču skinuo odavde: http://genius239239.myweb.hinet.net/771/
    Ima I za tvoju blocu bios na toj stranici

    Na toj stranici su modovani biosi. Silom prilika bio sam prinuđen da rucno modujem bios za svoju plocu. Originalni bios za moju plocu, kao ni ovaj modovani sa sajta nemaju podrsku za AHCI. Nasao sam kasnije bios sa podrskom za AHCI (trebao mi je za SSD) ali taj bios nije imao podrsku za Xeone. Skinuo sam bios kao i mikrokodove zahvaljujuci kojima se dobija podrska za Xeone, ubacio te mikrokodove u bios i poruka o neprepoznavanju procesora je nestala. Mozda ce ovo djelovati nekome kao nekakva nauka (modovani bios, mikrokodovi) ali u sustini nije nista komplikovano – u pitanju je bios i podrska za Xeone koja se dobija kada se ubace mikrokodovi koji se skidaju sa neta (i uputstvo za ubacivanje mikrokodova je sa neta). Dakle tih modovanih biosa se ne treba bojati jer su u pitanju biosi sa dodatkom koji omogucava prepoznavanje Xeona.

  5. #2055
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Tvoja ploča je bolja od moje (imam ASUS P5KC) i, baš kao i moja, podržaće bilo koji od od ovih Xeona.

    Evo odakle sam ja naručio:

    https://www.aliexpress.com/item/INTE...430307887.html

    A ako si baš nepovjerljiv onda uzmi ovaj jeftiniji:

    https://www.aliexpress.com/item/For-...617987581.html

    U čemu je razlika?

    Prvi, koji sam ja narucio, je e5450 radi na 3.0 Ghz i on je ekvivalent procesoru Q9650.
    Drugi, 10 eura jeftiniji, je e5440 radi na 2,8 Ghz I on je ekvivalent Q9550. Razlika izmedju e5450 I e5440 je samo u taktu – prvi radi na 3,0 Ghz a drugi na 2,8 Ghz. Ti vidi koji ti više odgovara.

    Pored e5450 postoji I X5450. Skoro u svemu su isti osim jedne stvari – potrošnje. X5450 više troši pa mu je zbog toga potrebno recimo I bolje hlađenje. Iako je X5450 jeftiniji nisam ga uzeo upravo zbog te potrosnje.

    Nego zbog čega uzimaš procesor. Da li zbog igara (kojih?) ili zbog svega pomalo?

    Još jedna stvar. Kada ubodeš neki od ovih Xeona u ploču izaći će ti poruka da procesor nije prepoznat. Međutim i pored te poruke moći ćeš da koristiš računar za sve. Ta poruka se pojavljuje zato što su ovi Xeoni rađeni za 771 chipset a naše ploče su 775 pa nemaju mogućnost da ih odmah prepoznaju. Postoji način da se ta poruka o neprepoznavanju procesora ukloni – instalira se bios sa podrškom za Xeone. Ja sam bios za svoju ploču skinuo odavde: http://genius239239.myweb.hinet.net/771/
    Ima I za tvoju blocu bios na toj stranici

    Na toj stranici su modovani biosi. Silom prilika bio sam prinuđen da rucno modujem bios za svoju plocu. Originalni bios za moju plocu, kao ni ovaj modovani sa sajta nemaju podrsku za AHCI. Nasao sam kasnije bios sa podrskom za AHCI (trebao mi je za SSD) ali taj bios nije imao podrsku za Xeone. Skinuo sam bios kao i mikrokodove zahvaljujuci kojima se dobija podrska za Xeone, ubacio te mikrokodove u bios i poruka o neprepoznavanju procesora je nestala. Mozda ce ovo djelovati nekome kao nekakva nauka (modovani bios, mikrokodovi) ali u sustini nije nista komplikovano – u pitanju je bios i podrska za Xeone koja se dobija kada se ubace mikrokodovi koji se skidaju sa neta (i uputstvo za ubacivanje mikrokodova je sa neta). Dakle tih modovanih biosa se ne treba bojati jer su u pitanju biosi sa dodatkom koji omogucava prepoznavanje Xeona.
    Razumio sam. Uzimam isključivo da bi mogao igrati neke igrice koje nisu mnogo zahtjevne poput tomb raider ili sl.
    Ovog modovanja BIOSa sam se i plašio. Imam loše iskustvo sa tim jer sam izgubio 3 dana da postavim mod iako su mi pomogli neki forumaši baš sa bench foruma ali na laptop-u pa zbog toga i rekao nikad više. Vidim većini ne predstavlja nikakav problem ali za mene kao laika u toj sferi je nuklearna fizika.
    Drugo, i kad bi uzeo xeon, pretpostavljam da su bili isključivo serverski procesori, stoga su i dosta ,,silovani" po nekom mom skromnom mišljenju, a tu je sad dilema kod mene. Možda i griješim, ispravi me slobodno.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  6. #2056
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Instalacija biosa na toj asusovoj ploci je ista kao kod mene i kod mog druga. Nemoj da se bojis, laptop je jedno a desktop racunar je nesto sasvim drugo.

    Skines prvo bios sa podrskom za xeon odavde: https://mega.nz/#!SxhT1ThS!1bolV2O8C...kTHRLmjvGsvEbw

    Otpakuj rar fajl I to ti je bios. Njega ces snimiti na flesku formatiranu u FAT32 format. Dakle uzmi neku flesku, formatiraj je u FAT32 I na njoj snimi samo bios koji si dobio kada si otpakovao ovaj rar fajl sa linka.

    Ubaci flesku u komp, restartuj kompjuter. Treba da udjes u bios I to radis tako sto pritisnes DEL taster prilikom paljenja racunara. U biosu pronadji Asus ez-flash. Nakon toga bi trebalo sve da bude lako – samo treba ez-flash usmjeriti na bios koji si snimio na flesku.

    Evo snimka kako se to radi:



    Sve je isto kao na ovom snimku. I ti i ja radimo i ovaj sa snimka radimo update na isti nacin. Ovo je preporucljivo da uradis prije nego sto ubodes Xeona. Ja sam uradio i sasvim normalno sam mogao da koristim i Xeona i dual core procesor, razlike nije bilo. Naravno Xeon bi trebalo da radi bez update-a biosa (odnosno modovanog biosa kog skidas sa sajta) tako da instalaciju ovog modovanog biosa NIJE NEOPHODNO raditi ali je preporucljivo. E da ako budes radio update biosa kao sto sam upisao, prilikom instalacije novog biosa nemoj NI SLUCAJNO da na silu gasis kompjuter. Trebalo bi brzo da ga instalira ali ako potraje samo ga pusti.

    Rise of the Tomb Raider na e5440, 4 GB RAM i gtx 750ti (1360x768, dobar frame rate)



    Novi Tomb Raider vise zavisi od graficke nego od procesora.

    Sto se tice Xeona kao serverskih procesora, gledao sam na netu, isčitao mnoge teme i nisam naišao na nekoga ko se žalio da mu je Xeon crkao. Procesor (narocito Intel) je jedna od poslednjih komponenti koja crkava. Vjerovatnoća da dobiješ loš procesor ili procesor koji ce da crkne je veoma, veoma mala. Ovo je provjeren i popularan mod. Toliko da ljudi cak overklokuju ove Xeone. Na kraju e5440 košta svega 10-ak eura.
    Last edited by Kaz; 30-12-16 at 09:42.

  7. #2057
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Instalacija biosa na toj asusovoj ploci je ista kao kod mene i kod mog druga. Nemoj da se bojis, laptop je jedno a desktop racunar je nesto sasvim drugo.

    Skines prvo bios sa podrskom za xeon odavde: https://mega.nz/#!SxhT1ThS!1bolV2O8C...kTHRLmjvGsvEbw

    Otpakuj rar fajl I to ti je bios. Njega ces snimiti na flesku formatiranu u FAT32 format. Dakle uzmi neku flesku, formatiraj je u FAT32 I na njoj snimi samo bios koji si dobio kada si otpakovao ovaj rar fajl sa linka.

    Ubaci flesku u komp, restartuj kompjuter. Treba da udjes u bios I to radis tako sto pritisnes DEL taster prilikom paljenja racunara. U biosu pronadji Asus ez-flash. Nakon toga bi trebalo sve da bude lako – samo treba ez-flash usmjeriti na bios koji si snimio na flesku.

    Evo snimka kako se to radi:



    Sve je isto kao na ovom snimku. I ti i ja radimo i ovaj sa snimka radimo update na isti nacin. Ovo je preporucljivo da uradis prije nego sto ubodes Xeona. Ja sam uradio i sasvim normalno sam mogao da koristim i Xeona i dual core procesor, razlike nije bilo. Naravno Xeon bi trebalo da radi bez update-a biosa (odnosno modovanog biosa kog skidas sa sajta) tako da instalaciju ovog modovanog biosa NIJE NEOPHODNO raditi ali je preporucljivo. E da ako budes radio update biosa kao sto sam upisao, prilikom instalacije novog biosa nemoj NI SLUCAJNO da na silu gasis kompjuter. Trebalo bi brzo da ga instalira ali ako potraje samo ga pusti.

    Rise of the Tomb Raider na e5440, 4 GB RAM i gtx 750ti (1360x768, dobar frame rate)



    Novi Tomb Raider vise zavisi od graficke nego od procesora.

    Sto se tice Xeona kao serverskih procesora, gledao sam na netu, isčitao mnoge teme i nisam naišao na nekoga ko se žalio da mu je Xeon crkao. Procesor (narocito Intel) je jedna od poslednjih komponenti koja crkava. Vjerovatnoća da dobiješ loš procesor ili procesor koji ce da crkne je veoma, veoma mala. Ovo je provjeren i popularan mod. Toliko da ljudi cak overklokuju ove Xeone. Na kraju e5440 košta svega 10-ak eura.
    Nije stvar do tih 10€.
    Plašim se, recimo, ako mi mod bios nešto zašteka da mi ne brick-uje ploču e onda se mogu slikat.
    Drugo, da li postoji mogućnost da se povrati stock BIOS ako sjutra promjenim cpu?
    Treće pa čak na 1gb ddr5 gpu bit će dovoljno na low settings da se odigra neka solidna igrica, jer da se razumijemo, ddr 2 ide polako u istoriju što se tiče igrica i sl.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  8. #2058
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Postoji naravno mogućnost da se vratiš na stock bios samo nema potrebe da to radiš. Na modovanom biosu radi i dual core i Xeon. Modovani bios = stari bios + dodatak za Xeone. Dakle nista se ne gubi. Ako si nepovjerljiv Xeon mozes instalirati bez modovanog biosa. Trebalo bi da radi. Meni je radilo.

    Ti mozes dakle nabaviti procesor, ubosti ga u plocu bez modovanog biosa, vidjeti kako radi a onda mozes da, ukoliko zelis, instaliras modovani bios sa podrskom za Xeone (ponavljam, nije obavezno) ili vratis dual core.

  9. #2059
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Postoji naravno mogućnost da se vratiš na stock bios samo nema potrebe da to radiš. Na modovanom biosu radi i dual core i Xeon. Modovani bios = stari bios + dodatak za Xeone. Dakle nista se ne gubi. Ako si nepovjerljiv Xeon mozes instalirati bez modovanog biosa. Trebalo bi da radi. Meni je radilo.

    Ti mozes dakle nabaviti procesor, ubosti ga u plocu bez modovanog biosa, vidjeti kako radi a onda mozes da, ukoliko zelis, instaliras modovani bios sa podrskom za Xeone (ponavljam, nije obavezno) ili vratis dual core.
    Ok. Samo još da pitam, šta da radim sa kulerom, imam neki običan kuler koji je solidan, da li da nabavljam neki bolji radi hlađenja ili nema veze? Pitam te jer si juče naveo da valja i kuler uzeti?


    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #2060
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Znas kako mozes prvo da probas sa obicnim kulerom cisto da vidis da li ce da radi. Ako budes vidio da sve radi dobro onda kupi LC Cosmo Cool LC-CC-95 (ja sam ga u multicomu uzeo, 16 eura). Na obicnom kuleru su temperature vece, cak i vece od preporucenih. Cilj je odrzati temperaturu ispod 70 stepeni. U normalnom radu nece prelaziti 70 stepeni i sa obicnim kulerom ali u igrama ce preci tu granicu i zato je preporucljivo uzeti nesto bolje. Inace jedan forumas je rekao kako godinama mu q6600 procesor radi na visokim temperaturama ali da dobro radi. Glavni razlog zbog kojeg sam uzeo LC-CC-95 nisu temperature vec buka: obicni kuleri su meni nepodnosljivo bucni na ovom procesoru.

    Kad nabavis procesor slobodno mi se obrati, reci cu ti kako da provjeris pravu temperaturu procesora. Postoji jedna caka.

  11. #2061
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Jeste, još je živ taj procesor, evo osma godina sa onim njegovim prslim kulerom

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #2062
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Dogovoreno, javljam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #2063
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ima li dje kod nas da se kupi Lenovo Yoga Book.

  14. #2064
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Vidio sam u tehnomax da imaju, al bolje prvo provjeri na forumu, kod sashe i ostalih, jer sigurno imaju nizhu cijenu...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  15. #2065
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ok,hvala:star:

  16. #2066
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Dajte mi neki savjet....valja li ova konfiguracija za neku skromniju upotrebu?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  17. #2067
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post


    Dajte mi neki savjet....valja li ova konfiguracija za neku skromniju upotrebu?
    Ne valja najviše što je integrirana grafika

    Za ove pare možeš naći i5 sa nvidiom i doplatis 50eur za još 4giga Rama.

    I ako misliš ikakav gejming uzmi 17-19 incha.

    Ja sam kod sashe MNE uzeo dobar HP od 19 incha sa nvidiom za 550


    + Pusti tehnomax bolje su cijene kod specijalizovanih prodavnica
    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Gandalf_White; 02-01-17 at 19:29.
    One Ring to Rule them all...

  18. #2068
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vel'ko hvala...moracu da ga izmaltretiram

    edit: @sasa.mne ....moze pomoc
    Last edited by Tattoo; 04-01-17 at 12:35.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  19. #2069
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li se za nekih 315 eur sklopiti dobra konfig za ove malo novije igre ?

    Sent from my GT-I9105P using Cafe Del Montenegro mobile app

  20. #2070
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    46 Posts

    Default




    makromikro.me

    Sent from my C6802 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  21. #2071
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ragnar91nk View Post
    Moze li se za nekih 315 eur sklopiti dobra konfig za ove malo novije igre ?

    Sent from my GT-I9105P using Cafe Del Montenegro mobile app
    Vrlo tesko, sa 500e bi vec mogao

  22. #2072
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cyberkurajber View Post



    makromikro.me

    Sent from my C6802 using Tapatalk
    Što će im 8GB SSD-a?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  23. #2073
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Za smjestaj i brzo koriscenje podataka.

  24. #2074
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cyberkurajber View Post



    makromikro.me

    Sent from my C6802 using Tapatalk
    Odlicna ponuda.

  25. #2075
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Što će im 8GB SSD-a?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    Hibridni HD @Google )

    Sent from my C6802 using Tapatalk
    Using Tapatalk

Page 83 of 196 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 56742
    Last Post: Today, 19:39
  2. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 06:44
  3. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 12:59
  4. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 02:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •