Page 64 of 197 FirstFirst ... 145460616263646566676874114164 ... LastLast
Results 1,576 to 1,600 of 4906

Thread: [HARDWARE] Pitajte...

  1. #1576
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    A to je to znači ... termostat.
    jes jes,mada bih ja i freon pogledao.

  2. #1577
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    jes jes,mada bih ja i freon pogledao.
    Alkohol, ne wd40, treba dići prašinu i ostaviti suvo i čisto. WD i ostala ulja apsorbiraju prašinu pa se stvori ljepljiva masa koja jednostavno zaustavi ventilator što može izazvati mnogo veću štetu nego kad bruji i nekako vrti. Ako se nakon čišćenja opet čuje, to znači da je ležaj ili bronzana piksna pretrpjela oštećenje koje sredstva za podmazivanje samo "zamaskiraju" i to na kratko vrijeme.

  3. #1578
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    To vam ventilator pravi buku, morate to otvoriti i podmazati uljem. Provjereno radi, 10 puta do sad sam to uradio.



    Koje bi mi klime preporucio za dvije sobe, do 160€
    Za te pare prijatelju, ni jednu. Neću da me poslije kuneš. Uštedi još koji euro pa kupi nešto što će da te grije na -15 i dobro hladi na 43.

    Vidim da si upucen...
    Za te pare prijatelju, ni jednu. Neću da me poslije kuneš. Uštedi još koji euro pa kupi nešto što će da te grije na -15 i dobro hladi na 43.

  4. #1579
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do koliko se to moze uzet

  5. #1580
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Do koliko se to moze uzet
    ne znam kako se kreću sad cijene ali cca 200-250 je solidna kima a inverteri su malo skuplji ali se to u eksploataciji vrati za godinu dana zbog manje potrošnje. Traži klimu koja ima 24 mjeseci garancije ali bez "posebnih uslova" tipa da je ovlašćeni serviser čisti svakih 6 mjeseci za 30 eur. Vivax daje 2 godine za vanjsku i 3 god za unutrašnje jedinice. Prvi inveretri su im bili loši ali su sada preselili proizv u druge pogone ili promjenili prouzv. nemam pojma šta Hrvati muljaju ali su značajno kvalitetnije klime. Nisu sigurno kao renomirani japanski brendovi tipa Fujitsu i Panasonik ali nisu ni skupe kao ove. Čak i ja koji "patim od brendova" sam se odlučio za Vivax i nijesam se pokajao. Jedini nedostatak koji me ponekad nervira je krckanje loše plastike dok se širi i skuplja pri velikim temp. razlikama ostalo je sve ok. Ako misliš da se griješ SAMO na klimu, onda zaboravi na klasičnu klimu. Na 0 C nema nikakvo vajde od nje.
    Last edited by Tivatech; 19-01-16 at 22:35.

  6. #1581
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Obicna klima na manje od 10 stepeni nema nikakvog efekta. Bar kod mene u kancelariji Fujitsu 12tica, a nije da se ne odrzava. Kad sam trazio da uzmem inverter, ako se dobro sjecam, jedino su mi Daikin nudili sa garancijom od 24 mjeseca, bez posbnih uslova, kako Tivatech rece. Doduse ta klasa je oko 600 eura pa na vise.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. #1582
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    247.50 eura sasvim solidna Vivax klima u Tehnomax, energetske klase A i za grijanje i za hladjenje - VIVAX ACP-12CH35AER

    http://www.tehnomax.me/klimatizacija...t/view/46/1617
    Last edited by BlackVelvet; 19-01-16 at 22:56.
    Who let the dogs out

  8. #1583
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ja neđe pročitah da je najbolje podmazat uljem koje se koristi za podmazivanje šivaćih mašina, jer wd sprej kao nije long life ulje ili tako nešto?
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  9. #1584
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ja neđe pročitah da je najbolje podmazat uljem koje se koristi za podmazivanje šivaćih mašina, jer wd sprej kao nije long life ulje ili tako nešto?
    Kroz ventilatore u kompjuteru dnevno prođe na stotine litara zraka zasićen prašinom. I računar u hirurškoj sali ima naljepljeno prašine na propelama. Ti možeš da vjeruješ to što si pročitao neđe tamo ili meni koji je u dvadesetak godina iskustva otvorio i popravio na stotine napajanja dok je to bilo isplatljivo, tvoj izbor. Ima 3 vrste ventilatora, samo sa ležajevima, samo sa brontanim piksnama i piksna + ležaj. Neki su fabrički podmazani sa spec, mazivom i hermetički zatvoreni ali i kod njih prodre prašina sa prednje strane nakon 3-4 godine što je prihvatljivo vrijeme. Samopodmazujuća bronza kao što samo ime kaže, ne traži nikakva dodatna maziva, samo je treba očistiti čistim alkoholom ili apotekarskim benzinom. Moja preporuka, ako je neko bolje napajanje, zamijenite ventilator novim, ako nije, kupite novo napajanje.
    Last edited by Tivatech; 20-01-16 at 23:30.

  10. #1585
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Sto je tacno apotekarski benzin?
    Ja za svrhu ciscenja u elektronici koristim izopropil alkohol a ne etanol alkohol koji se moze kupiti u apoteci.

  11. #1586
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Sto je tacno apotekarski benzin?
    Ja za svrhu ciscenja u elektronici koristim izopropil alkohol a ne etanol alkohol koji se moze kupiti u apoteci.
    Benzin koji nema štetnih sastojaka nego je 100 % čist i najviše se koristi posle duže previjanja ostaje od flastera na koži "lepak" koji se sa benzinom jednostavno i lako čisti.

    Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  12. #1587
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Koji je naziv na engleski?

  13. #1588
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Radio sam ja dok se nisam otrovao i nagrdio pluća od fluksova, radi neko u PG sigurno neko je spominjao na forumu da ima BGA IR mašinu s tim što ti zamjena kuglica nije garancija uspjeha. Dešava se često da dobar dio jedne ili više kontaktnih površina na štampi na kojoj treba da "legne" nova kuglica jednostavno nestane galvanskim procesom ili se jednostavno skine sa pcb-a i ostane na kuglici kalaja koja se odlemila najčešće uslijed krivljenja ploče u lošem kućištu. Tada umjesto da izgleda kao O izgleda kao D u boljem slučaju ili kao ) polumjesec u najgorem slučaju. U tom slučaju nova kuglica se zalemi (ili ne) na taj patrljak pa rezultati su skoro kao reflow. Ako nije neka vrijedna mašina ne gubi vrijeme i novac a i obraz na kraju ako namjeravaš da je zatim prodaš.
    Dijelom bih se slozio sa tobom ,a dijelom ne...kod prekuglavanja je upravo najtezi posao podici cip a ne ostetiti plocu a ni cip sto zbog kvaliteta ploce ,zbog epoxija na pojedinim plocama sto zbog izbora profila i masu nekih drugih stvari, nije uvijek bas lako...Sto se fluksa i isparavanja tice koliko god da se bavim tim problemom uvijek je nedovoljno i u narednom periodu planiram da se ozbiljno pozabavim ventilacijom...

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ja da znam jedino Djosla sa foruma radi pravi reballing i zamjenu čipova, za sad. Planiram i ja da nabavim opremu za to.


    Radi Djosla, bez ako nije batalio. javiće se da potvrdi.

    Ne mora da znači da će reballing srediti problem, dosta puta su problem sami čipovi.
    Bar po onome što čitam od ljudi koji se bave profesionalnim servisiranjem matičnih ploča.
    Quote Originally Posted by DJuzla View Post

    Pa pri reballingu su vece sanse za oporavak,odnosno dugorocnije je rjesenje nego reflow-u,tako da bih radije radio reballing.Tako sam bar ja nesto stvorio sliku...
    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    U pravu si,dodushe citao sam da se samom zamjenom kuglica u najvecem broju slucajeva rijesi problem ako je sami cip pretekao,a ako to ne uspije,mijenja se i cip.

    Al nebitno,u svakom slucaju bih se prije opredijelio nesto za reballing nego za reflow.

    Tacno. ITS radi samo reflow,ne i reballing,tamo sam prvo bio pitao.
    Da da radim reball-ing...Djuzla generalno si u pravu...statisticki recimo da 95% imam uspjesnost kod prekuglavanja gledano na dugorocnom nivou...Ostalo 5% su ploce koje trebaju zamjenu cipa...
    Neke cipove prosto i ne radim vec ih odmah mijenjam novima,npr skoro svi nvidia cipovi iz 2008/09 godine su felericni jer su im lose uradili izolacione slojeve i t-bond konekcije unutar samog cipa oslabe,tako da se problem gotovo uvijek ponovo povrati. Bez obzira na to Nvidia cipovi su sad odlicni,i ne pamtim kad sam zadnji put imao problem sa novijim Nvidia cipom nakon tog datuma...
    Poseban slucaj su ploce koje je vec neko drugi radio,gdje su ploce polu-izgorele,krive,cipovi osteceni, pa se sluzim nekim radikalnim mjerama...
    Negdje cu kad nadjem vremena otvoriti temu o svemu tome, posto vidim da ljudi za svaki problem koji imaju sa racunarom konstatuju kvar grafike,a to nije ni blizu...


    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Uradili su ti reflow. Imaš sreće što ti još radi
    Ne dopusti da se zapusi opet,tako ces barem produziti vijek koliko toliko...
    Kompletan servis vaseg racunara,
    Profesionalno,brzo,najpovoljnije !!!
    067/765-470 (16h-21h)

  14. #1589
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Kroz ventilatore u kompjuteru dnevno prođe na stotine litara zraka zasićen prašinom. I računar u hirurškoj sali ima naljepljeno prašine na propelama. Ti možeš da vjeruješ to što si pročitao neđe tamo ili meni koji je u dvadesetak godina iskustva otvorio i popravio na stotine napajanja dok je to bilo isplatljivo, tvoj izbor. Ima 3 vrste ventilatora, samo sa ležajevima, samo sa brontanim piksnama i piksna + ležaj. Neki su fabrički podmazani sa spec, mazivom i hermetički zatvoreni ali i kod njih prodre prašina sa prednje strane nakon 3-4 godine što je prihvatljivo vrijeme. Samopodmazujuća bronza kao što samo ime kaže, ne traži nikakva dodatna maziva, samo je treba očistiti čistim alkoholom ili apotekarskim benzinom. Moja preporuka, ako je neko bolje napajanje, zamijenite ventilator novim, ako nije, kupite novo napajanje.
    Slazem se sa tobom,treba ocistiti alkoholom ali ne mislim da ga treba ostaviti suvog,tj.ja to nikad ne radim...Prasin ce eventualno da udje i ventilator ce opet da zariba...
    Ja stavljam grafitnu mast,koja inace dodje fabricki na tim ventilatorima,i rezultati su vise nego odlicni...ma i sa wd-om za prvu pomoc moze da se odradi samo ce se to cesce raditi



    Quote Originally Posted by The Godfather View Post
    Benzin koji nema štetnih sastojaka nego je 100 % čist i najviše se koristi posle duže previjanja ostaje od flastera na koži "lepak" koji se sa benzinom jednostavno i lako čisti.

    Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Sto je tacno apotekarski benzin?
    Ja za svrhu ciscenja u elektronici koristim izopropil alkohol a ne etanol alkohol koji se moze kupiti u apoteci.
    Nije tacno da je medicinski benzin cist, jak jeste ali je veoma stetan za disajne puteve...I moja preporuka je da se bas izbjegava...Koliko je stetan samo na bocici mozes procitati...U medicini ga koriste samo za skidanje fleka...
    Kao sto Madjo rece izopropil je bolja stvar za ciscenje u elektronici...Recimo ostatke fluksa med. benzin jako lose cisti ali recimo tvrdu skorelu termalnu pastu perfektno...
    Kompletan servis vaseg racunara,
    Profesionalno,brzo,najpovoljnije !!!
    067/765-470 (16h-21h)

  15. #1590
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djosla View Post
    Slazem se sa tobom,treba ocistiti alkoholom ali ne mislim da ga treba ostaviti suvog,tj.ja to nikad ne radim...Prasin ce eventualno da udje i ventilator ce opet da zariba...
    Ja stavljam grafitnu mast,koja inace dodje fabricki na tim ventilatorima,i rezultati su vise nego odlicni...ma i sa wd-om za prvu pomoc moze da se odradi samo ce se to cesce raditi







    Nije tacno da je medicinski benzin cist, jak jeste ali je veoma stetan za disajne puteve...I moja preporuka je da se bas izbjegava...Koliko je stetan samo na bocici mozes procitati...U medicini ga koriste samo za skidanje fleka...
    Kao sto Madjo rece izopropil je bolja stvar za ciscenje u elektronici...Recimo ostatke fluksa med. benzin jako lose cisti ali recimo tvrdu skorelu termalnu pastu perfektno...
    izoprpopil je odličan ali običan smrtnik sa foruma lakše će nabaviti etanol. Ja ga imam ali izbjegavam da ga koristim zbog poznatog djelovanja na plastiku i farbu na istoj. Što se podmazivanja tiče sa grafitnom mašću tačno da je ima kod jeftinih vent sa onim gumenim čepom ali je još nijesam našao kod heavy duty ventilatora. Masu laptop ventilatora sam vratio u dugotrajan život tako što sam ih oprao u ultrazvučnoj kadi sa 72% medicinskim alkoholom. Ta bi operacija sa izopropilom bila nemoguća. Izopropil je odličan za druge stvari ali ne i za tu svrhu. Ako je bio suv, ostavi ga suvog. Ako su se prosuli ležajevi, ne pomaže nikakva mast. Ja sam nalazio na jahtama Papst vent. koji po 10 godina vrte neprekidno i 5mm debeli sloj prašine na njima a kad ih očistiš samo iz vani opet kao novi. Zajebavati se sa ventilatorom od 2 eur nema nikakvog smisla pogotovo na napajanju od 9 eur. Ako je dobro, skupo napajanje, ja sam opet za to da se zamijeni novim kvalitetnim vent. Čuvaj se sa fluksovima, ja sam završio u Brezovik. Medicinski benzin je benzin koji prvi isparava pri frakcionoj destilacije nafte. Kao prvijenac u kazanu za rakiju. Otrovan je kao i svaki benzin ali lako isparljiv i ne ostavlja tragove na koži što ne znači da ne iritira kad se skida ljepilo sa flastera ili masnoća sa rana. Može se proizvesti i kondenzacijom prirodnog gasa. Za razliku od većinu alkohola, rastvara skoro sve masti za podmazivanje. Za Fluks sam ja pronašao savršen, jeftin i bezopasan deterđent, ali ću to ipak sačuvati kao malu tajnu

  16. #1591
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,662
    Thanks Thanks Given 
    2,684
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Dje da nadjem OTG robot adapter cini mi se da je jedan lik prodavao na forum po 3 eura ali da se ubijem ne mogu ga nac

    Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  17. #1592
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Iskoristio sam stari hdd iz laptopa i napravio od njega eksterni disk. Obzirom da je podijeljen bio na particije, sada mi u my computer prikazuje svaku particiju kao zaseban disk. Kako da ga formatiram, tako sa bude samo kao jedan disk prihvacen.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk 2

  18. #1593
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    U disk menadzmentu izbirisi jednu particiju a onda drugu extenduj, oljasni firmat i eto ti ga

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Hellblazer...

  19. #1594
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    izoprpopil je odličan ali običan smrtnik sa foruma lakše će nabaviti etanol. Ja ga imam ali izbjegavam da ga koristim zbog poznatog djelovanja na plastiku i farbu na istoj. Što se podmazivanja tiče sa grafitnom mašću tačno da je ima kod jeftinih vent sa onim gumenim čepom ali je još nijesam našao kod heavy duty ventilatora. Masu laptop ventilatora sam vratio u dugotrajan život tako što sam ih oprao u ultrazvučnoj kadi sa 72% medicinskim alkoholom. Ta bi operacija sa izopropilom bila nemoguća. Izopropil je odličan za druge stvari ali ne i za tu svrhu. Ako je bio suv, ostavi ga suvog. Ako su se prosuli ležajevi, ne pomaže nikakva mast. Ja sam nalazio na jahtama Papst vent. koji po 10 godina vrte neprekidno i 5mm debeli sloj prašine na njima a kad ih očistiš samo iz vani opet kao novi. Zajebavati se sa ventilatorom od 2 eur nema nikakvog smisla pogotovo na napajanju od 9 eur. Ako je dobro, skupo napajanje, ja sam opet za to da se zamijeni novim kvalitetnim vent. Čuvaj se sa fluksovima, ja sam završio u Brezovik. Medicinski benzin je benzin koji prvi isparava pri frakcionoj destilacije nafte. Kao prvijenac u kazanu za rakiju. Otrovan je kao i svaki benzin ali lako isparljiv i ne ostavlja tragove na koži što ne znači da ne iritira kad se skida ljepilo sa flastera ili masnoća sa rana. Može se proizvesti i kondenzacijom prirodnog gasa. Za razliku od većinu alkohola, rastvara skoro sve masti za podmazivanje. Za Fluks sam ja pronašao savršen, jeftin i bezopasan deterđent, ali ću to ipak sačuvati kao malu tajnu
    Jeste malo teze nabavljiv izopropil, ja ga uzimam u firmi Danlab (1L-5eur) u obicnoj plasticnoj boci. A ima ga i Miko u Emiju u sprej boci IPA, oko 10eur mu je.
    Nisam nesto primijetio da steti plastiku, ja cistim gumene valjkove u stampacima i nije mi do sad ostetio nijednu. Vrlo brzo isparava, medjutim ako bi se nesto u posudi sa njim dugotrajno ubacilo vjerovatno da bi ostetio.
    Mene prsti bijele od njega i malo mu je tezak miris.

    Imam i jaci rastvarac od njega, u spreju, Degreaser 65 od Kontakt Chemie. Taj tek skida sto izopropil ne moze ali on je prejak i mislim da moze da osteti dosta toga. Vjerujem da ima benzina u njemu.

    Koliko su stetni po zdravlje i jedan i drugi nemam pojma.

    evo nadjoh
    http://www.centrohem.co.rs/msds/srb/ms97.pdf izopropil/izopropanol
    http://www.centrohem.co.rs/msds/srb/ms46.pdf medicinski benzin
    http://servisol.co.uk/wwwcrc/msds/AB21130-3.htm degreaser 65
    Last edited by autodijagnostika; 22-01-16 at 10:53.

  20. #1595
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Sto rece Tivatech, maltretirat se sa ventilatorom od 2 eura...nema svrhe. Mada ova prica je pokrenula neke druge stvari dje se moze procitati po nesto dobro od iskusnijih ljudi.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  21. #1596
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,775
    Thanks Thanks Received 
    9,807
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Uzeh Gigabyte R9 390 8GB, grafika je azdaja nije sporno ali me buni ovaj sistem hladjenja. Je li normalno da se kuleri pale samo po potrebi, da u 2D uopste ne rade? I temperatura u idle mi je previsoka nesto, preko 45c, ne znam. Proslo je dosta vremena od kad sam zna sve do najsitnih detalja vezano za komponente, ispa sam malo iz price pa reko da pitam
    War. War never changes.

  22. #1597
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    114
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Tako i moja radi, sve je to ok. Dok se ne optereti uzivamo u tisini :-)

  23. #1598
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,775
    Thanks Thanks Received 
    9,807
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Imas istu? Kakva ti je temp u idle-u?


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    War. War never changes.

  24. #1599
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    114
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Oko 40°. Gigabyte r9 390 g1 joj je oznaka valjda

  25. #1600
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    http://www.tehnomax.me/racunari-i-pe...view/123/10300

    Vs

    http://www.tehnomax.me/racunari-i-pe.../view/123/2346

    Da li je vrijedno razlike u cijeni i šta mislite o ova dva modela?
    In vino veritas

Page 64 of 197 FirstFirst ... 145460616263646566676874114164 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 56934
    Last Post: Today, 13:00
  2. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  3. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  4. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •