Page 163 of 163 FirstFirst ... 63113153159160161162163
Results 4,051 to 4,058 of 4058

Thread: [HARDWARE] Pitajte...

Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    13 Posts

Dje bi mogao nac usb c punjac za laptop, ne rade ovi za tel jer su male v i ah?
    Google ne izbaca previse sugestija.
    Crko mi je na laptop ili konektor za punjac ili nesto s matičnom pa bih probao radi li usb c punjenje (google kaze za ovaj laptop da bi trebalo)...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    rm -rf /

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Je li moguce popraviti hard disk nakon pada laptopa, i izvuci podatke sa njega ? I ako jeste, kome se obratiti ?
    Hard disk je skinut i zamjenjen.

Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    25 Posts

Quote Originally Posted by useruseruser View Post
    Je li moguce popraviti hard disk nakon pada laptopa, i izvuci podatke sa njega ? I ako jeste, kome se obratiti ?
    Zavisi od kvara, ukoliko ga samo Windows ne prepoznaje najvjerovatnije je moguce. Ukoliko uopste ne radi moze biti do elektronike ili diska, bilo jedno ili drugo skupo ce ti bilo ko naplatiti zamjenu unutrasnjeg diska. A cak ne znam ni radi li ko to u PG.

Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    408 Posts

Quote Originally Posted by N_L View Post
    Dje bi mogao nac usb c punjac za laptop, ne rade ovi za tel jer su male v i ah?
    Google ne izbaca previse sugestija.
    Crko mi je na laptop ili konektor za punjac ili nesto s matičnom pa bih probao radi li usb c punjenje (google kaze za ovaj laptop da bi trebalo)...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Imaš U Kernel.
    Ni name za 30e. HP za 50e.
    Oba sam probao i oba isto rade.
    Takođe samo gledaj specifikaciju da piše PD i 20V 3A (ili oko 3A). Onda ti može puniti i telefone.
    Ja sa jednim punim, laptop, Note 10, bežične slušalice i još par uređaja. Drugi nosim sa sobom.
    Quote Originally Posted by useruseruser View Post
    Čuje li se disk da radi? Vidi li ga BIOS?

Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

Bugi Vugi tapši Raduj se!

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Ne znam. U servis je samo skinut i zamjenjen. Nemam nista detaljnijih informacija jer nijesam ja nosio laptop.

Bas bi mi znacilo da povratim podatke, pa i van Cg ako ima neko provjereno da radi.

Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

imas u bg,ns,prvih par sto izbaca gugl su provjereni ali se spremi da te oderu kao vola u kupusu.na slijepo ne postoji magicni stapic i skriveni taster da rijesis za dz ili jeftino problem jer postoje dvije varijante rjesenja - da je problem u mehanici ili samoj povrsini diska.oba iziskuju indentican donor disk nerijetko i prelemljavanje firmver cipa sa originalnog diska na donor i prebacanje platter-a na donor disk da bi se iscitali podaci...

stap i kanap varijante (cukanje o ivicu da se odglavi i sl) ugrozavaju dalje integritet fajlova a posto si rekao da ti je veoma bitno,to bi po svaku cijenu izbjegao i one koje ti predloze takvo rjesavanje problema.ako nemas sad para da platis ostavi ga na suvom mjestu van domasaja sunca i cekaj neko bolje vrijeme kad ces sebi to moci da priustis.

Thanks Thanks Given 
    1,421
    Thanks Thanks Received 
    1,453
    Thanked in
    604 Posts

Elem, treba mi asistencija i unaprijed uvazite moju IT nepismenost u ovom hardver segmentu. Hocu da podesim Netgear wifi ruter (JWNR 2000 je model) ali mi ne ide... Posto je ruter koristen na drugoj lokaciji, resetovao sam ga i od tad se disable-ova wifi modem (ne svitka ona wifi lampica).

Koji je setup - imam LAN, koji ubodem u wan port na ruteru i povezem pc sa ruterom u port 1 i ne radi. Ne mogu da pristupim ruteru preko ni preko routerlogin.net ni putem ip adrese 192.168.1.1.

Kada lan ubodem u port 1 i pc povezem na port 2, internet konekcija na pc radi.

Pretpostavljam da pravim neki lame previd ali eto, ko pita ne skita...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Elem, treba mi asistencija i unaprijed uvazite moju IT nepismenost u ovom hardver segmentu. Hocu da podesim Netgear wifi ruter (JWNR 2000 je model) ali mi ne ide... Posto je ruter koristen na drugoj lokaciji, resetovao sam ga i od tad se disable-ova wifi modem (ne svitka ona wifi lampica).

Koji je setup - imam LAN, koji ubodem u wan port na ruteru i povezem pc sa ruterom u port 1 i ne radi. Ne mogu da pristupim ruteru preko ni preko routerlogin.net ni putem ip adrese 192.168.1.1.

Kada lan ubodem u port 1 i pc povezem na port 2, internet konekcija na pc radi.

Pretpostavljam da pravim neki lame previd ali eto, ko pita ne skita...
    Mislim da ti je ovo softverski problem , a ne hardverski al' ajde ovako.. reci mi da li je u pitanju telemach , telecom ili m-tel? Da li ti je promarni to ruter ? Da li je sekundarni tj da li vuce konekciju sa primarnog rutera od provajdera daj malo vise informacija

Послато са SM-G9750 помоћу Тапатока

Page 163 of 163 FirstFirst ... 63113153159160161162163

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)