Page 85 of 143 FirstFirst ... 357581828384858687888995135 ... LastLast
Results 2,101 to 2,125 of 3551

Thread: CdM ordinacija: ''Šta vas muči danas?''

  1. #2101
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Narode, nije svaki organizam jednak tako da je smijesno sto ako je vama med i sace pomogao mislite da bi svakome...ja sam recimo alergicna i na to tj kad bih gricnula komad saća umrEla bih i samo mi upotreba meda pogorsava simptome....tako da nažalost nema LIJEKA za alergiju ima samo pokusaja da sebi pomognete.
    To što kijate slinite i sl je u stvari odgovor organizma na susret sa alergenom koji mu smeta, i organizam se brani tim pojačanim lučenjem sluzi ...iz iskustva kažem da je svake godne koncentracija polena različita u vazduhu tako da organizam ni moj ni vas ne reaguje isto svake godine....ja sam pretprošle godine pila neki homeopatski lijek za alergiju koji bukvalno nikome ne pomaze a meni je kao pomogao ali zato prosle taj isti lijek nista reagovao nije pa sam morala da pocnem da pijem presing prilicno rano, međutim pila sam presing svega jedno mjesec dana u martu i posle nije bilo više potrebe i nijesam imala problema, a ove godine buvalno je krajem januara na one prve lijepe dane počelo grlo tj sluzokoza unutar usne duplje da me svrbi do iznemoglosti i pijem presing od tad...zaboravila sam par puta da popijem i odmah krece agonija i kijanje i svrab koji je nepodnosljiv i u usima i u ustima, grlu, ma užas....e pa ne dam iako velite nije zdrav pressing....a zdrav je bronhitis od alergije pa onda infuzije sa antibiotikom, aminofilinom i urbazonom? E nije bogme
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2102
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Alergije mogu da se pobijede ali na taj nacin sto se jaca imuni sistem, ali imuni sistem ne moze da ojaca preko noci, i obicno je za to potrebno da se poboljsa nacin zivota, ishrane itd.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  3. #2103
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    i da si sasvim zdrav tj da ti imuni sistem nije opterećen BILO KAKVIM hronicnim problemom Nažalost malo je onih koji su potpuno zdravi tj bez ikakavog problema. Ja sam krajem decembra i u januaru tri puta bila pod virozom i gotovo, alergija odmah navaljuje
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #2104
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Alergije mogu da se pobijede ali na taj nacin sto se jaca imuni sistem, ali imuni sistem ne moze da ojaca preko noci, i obicno je za to potrebno da se poboljsa nacin zivota, ishrane itd.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Naslušao sam se tih priča. Ja imam solidan imuni sistem ali tek pošto sam koristio kortikosteroide kako bih pobijedio alergijsku astmu. Sad me grip vrlo često zaobilazi(ove zime ništa recimo) ali opet kad dođe proljeće kijam itd. Neko ima slabije simptome, neko jače itd. Kao što reče zvončica, sve je od osobe do osobe. Mene je jedna cura svojevremeno ubjeđivala kako se astma pobjeđuje tako što odeš tamo đe ima dosta alergena i trpiš. Ja na to kažem kako sam se gušio, ne mogu da dođem do daha da udahnem sadržaj pumpice a ona pa izdržiš, to je sve psiha. Mada, ista je tvrdila da čovjek može preživjeti od gledanja u sunce, pa ne znam kako je to realno

  5. #2105
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Poznato je da recimo (dok si zdrav) zimi se kupas hladnijom vodom a ljeti toplijom da bi ojacao imunitet. Ili sto rade rusi, prvo ulaze u saunu dje prokuvaju i odma nakon toga se valjaju u snijeg i ulaze u ledenu vodu, to su stvari koje su ekstremne ali dokazano jacaju tijelo i imunitet. Ti si ocigledno osoba sa veoma losim imunitetom i zbog toga ti ne smijes da radis tako ekstremne stvari. Poznato je i to da su recimo neki ljudi razvili imunitet na otrov koji je inace smrtonosan za obicnog covjeka, na taj nacin sto su svakodnevno prvo u svoj organizam unosili mikro doze tog otrova i vremenom je tijelo postajalo imuno na sve vece i vece doze tog otrova da bi na kraju ta osoba bila sposobna da unese i smrtonosnu dozu a da joj ne bude nista. Mada slazem se da zavisi sve od osobe do osobe, ali ti si jednostavno preosjetljiv i tvojem problemu se mora pristupita na poseban nacin. A sto se tice gledanja u sunce to je vec nema veze sa vezom.
    Čupatelj

  6. #2106
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Ma sve kad saberem, mislim da je zdrava ishrana najvaznija, cim sam se losim navikama vratio, vratila se i alergija...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  7. #2107
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    E ljudiii....Uzeh danas knjizicu.Ima sad neka aplikacija uneses neke pinove i ccuda.
    E nit mi je ova kazala za apk,dje koji broj sluzi i dje se unosi i sto najgore ne mogu joj rukopis desifrovat !

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  8. #2108
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Poznato je da recimo (dok si zdrav) zimi se kupas hladnijom vodom a ljeti toplijom da bi ojacao imunitet. Ili sto rade rusi, prvo ulaze u saunu dje prokuvaju i odma nakon toga se valjaju u snijeg i ulaze u ledenu vodu, to su stvari koje su ekstremne ali dokazano jacaju tijelo i imunitet. Ti si ocigledno osoba sa veoma losim imunitetom i zbog toga ti ne smijes da radis tako ekstremne stvari. Poznato je i to da su recimo neki ljudi razvili imunitet na otrov koji je inace smrtonosan za obicnog covjeka, na taj nacin sto su svakodnevno prvo u svoj organizam unosili mikro doze tog otrova i vremenom je tijelo postajalo imuno na sve vece i vece doze tog otrova da bi na kraju ta osoba bila sposobna da unese i smrtonosnu dozu a da joj ne bude nista. Mada slazem se da zavisi sve od osobe do osobe, ali ti si jednostavno preosjetljiv i tvojem problemu se mora pristupita na poseban nacin. A sto se tice gledanja u sunce to je vec nema veze sa vezom.
    pa tako se i vakcinacija za alergiju prima....ubrizgavaju ti alergen...ja sam tu imuno terapiju primala ali to jednostavno niej dalo rezultate, osim sto sam svaki put kad primim vakcinu po neoliko dana imala gusenja...sve je od osobe do osobe...ja recimo, mogu da popijem ledenu vodu i ljeti je samo sa ledom pijem, a moj čojek ako sa cesme popije vodu momentalo gnojna angina?! Dzabe sve, odmah krene najstrasnija upala i gnojna angina....što će covjek, pije vodu koja u flašici stoji...nema pravila.
    Alergija kad te uhvati ne treba se izlagati alergenu....evo mog primjera...bicu kratka...
    Počela sam duvan da konzumiram sa nekih 20 godina, malo fuckala i onda posle po godine propusila bas i pusila kutiju na dva dana....kako je vrijeme odmicalo u narednih mnogo godina pusačkoga staža došla sam do tri kutije dnevno!
    Nakon godinu sam ostala trudna i prestaa da duvanim i nijesam pusila nekih 2 godine...onda opet počnem i po godine nakon početka krene bronhitis...on ne prolazi nikakao i nakon vise mjeseci ispitivanja dijagnostifikuje mi se alergijska astma...na pumpice i naravno odrade se alergo testovi na VMA i kažu alergična na SVE od 12 alergena koje su mi ubrizgali, osim na duvan! Mjesto dje je duvan dat je mirno...
    Narednih petnaestak i vise godina ja pusim sve više i vise i imam ASTMU po doktorima koja me napada nekih 7 do 10 puta godišnje što podrazumijeva primanje infuzuja i injekcija skoro pa mjesecno jednom! Gusenje, stalna terapija, svaka ma i najmanja infekcija infuzijama zavrsava...
    Prije desetak godina ostavljam duvan i sto se desava? Od toga dana nijesam NIJEDNU infuziju primila, nijesam NIJEDNU injekciju primila, popila sam mozda jednom godišnje ili rijeđe antibiotik zbog neke prehlade koja se zavrsila blagim spazmom koji sam kontrolisala obicnim cajem od bijelog sljeza i za bronhitis iz apoteke Josif Pančić....
    Zakljucak: Alergija na DUVAN! Moj organizam je bukvalno sve svoje mehanizme koristio na branjenje od duvana koji sam svakodnevno unosila i opterećivala imuni sistem, koji nije "imao kad" da me brani od svega ostaloga! Pa kad me napadne bilo koji virus, bakterija, ili polen drveća, trave, korova, ambrozije, kolaps bi nastupio i ja na vrh glave! Odkako ne pušim ja sam prodisala i više, zamislite, nemam astmu, sad imam obicni hronicni bronhitis koji jednostavno stoji kao dijagnoza zbog predjasnjih vremena i svega sto je na plucima ostalo zabilježeno, inace nemam manifestacije čak ni obicnog bronhitisa jer jako rijetko imam bilo kakve probleme...koristim pumpicu bukvalno reda radi , kaže doktorka, blaga je, bolje ne probati da i bi se nešto dogodilo kad bih prestala da je koristim i pijem pressing svakog proljeća...eto...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #2109
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    E ljudiii....Uzeh danas knjizicu.Ima sad neka aplikacija uneses neke pinove i ccuda.
    E nit mi je ova kazala za apk,dje koji broj sluzi i dje se unosi i sto najgore ne mogu joj rukopis desifrovat !

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Sajt ti se zove ezdravlje.me,tamo imas objasnjeno sta unosis. I tamo na tome sajtu ti se sve nalazi objedinjeno

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  10. #2110
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    A koji su sastojci?
    bilje,med,ima i sace.prilicno gadan ukus ali pomaze.

  11. #2111
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa tako se i vakcinacija za alergiju prima....ubrizgavaju ti alergen...ja sam tu imuno terapiju primala ali to jednostavno niej dalo rezultate, osim sto sam svaki put kad primim vakcinu po neoliko dana imala gusenja...sve je od osobe do osobe...ja recimo, mogu da popijem ledenu vodu i ljeti je samo sa ledom pijem, a moj čojek ako sa cesme popije vodu momentalo gnojna angina?! Dzabe sve, odmah krene najstrasnija upala i gnojna angina....što će covjek, pije vodu koja u flašici stoji...nema pravila.
    Alergija kad te uhvati ne treba se izlagati alergenu....evo mog primjera...bicu kratka...
    Počela sam duvan da konzumiram sa nekih 20 godina, malo fuckala i onda posle po godine propusila bas i pusila kutiju na dva dana....kako je vrijeme odmicalo u narednih mnogo godina pusačkoga staža došla sam do tri kutije dnevno!
    Nakon godinu sam ostala trudna i prestaa da duvanim i nijesam pusila nekih 2 godine...onda opet počnem i po godine nakon početka krene bronhitis...on ne prolazi nikakao i nakon vise mjeseci ispitivanja dijagnostifikuje mi se alergijska astma...na pumpice i naravno odrade se alergo testovi na VMA i kažu alergična na SVE od 12 alergena koje su mi ubrizgali, osim na duvan! Mjesto dje je duvan dat je mirno...
    Narednih petnaestak i vise godina ja pusim sve više i vise i imam ASTMU po doktorima koja me napada nekih 7 do 10 puta godišnje što podrazumijeva primanje infuzuja i injekcija skoro pa mjesecno jednom! Gusenje, stalna terapija, svaka ma i najmanja infekcija infuzijama zavrsava...
    Prije desetak godina ostavljam duvan i sto se desava? Od toga dana nijesam NIJEDNU infuziju primila, nijesam NIJEDNU injekciju primila, popila sam mozda jednom godišnje ili rijeđe antibiotik zbog neke prehlade koja se zavrsila blagim spazmom koji sam kontrolisala obicnim cajem od bijelog sljeza i za bronhitis iz apoteke Josif Pančić....
    Zakljucak: Alergija na DUVAN! Moj organizam je bukvalno sve svoje mehanizme koristio na branjenje od duvana koji sam svakodnevno unosila i opterećivala imuni sistem, koji nije "imao kad" da me brani od svega ostaloga! Pa kad me napadne bilo koji virus, bakterija, ili polen drveća, trave, korova, ambrozije, kolaps bi nastupio i ja na vrh glave! Odkako ne pušim ja sam prodisala i više, zamislite, nemam astmu, sad imam obicni hronicni bronhitis koji jednostavno stoji kao dijagnoza zbog predjasnjih vremena i svega sto je na plucima ostalo zabilježeno, inace nemam manifestacije čak ni obicnog bronhitisa jer jako rijetko imam bilo kakve probleme...koristim pumpicu bukvalno reda radi , kaže doktorka, blaga je, bolje ne probati da i bi se nešto dogodilo kad bih prestala da je koristim i pijem pressing svakog proljeća...eto...
    Ti si stvarno precerivala sa 3 kutije dnevno, mogu ti reci da je tebi imuni sistem dobar, jer pazi tebi su te alergije i upale i cuda mozda bili poslednji znakovi tijela koje ti govori "alo moras da ovo smanjis" sto si ti i ucinjela i sad si dobro. Moje misljenje je da ti je recimo tijelo i imuni sistem los ti te 'poruke tijela' u vidu upala i alergija nikad ne bi ni dobila i problem bi ti se vremeno samo uvecao, mozda bi dobila neku opasniju bolest pluca, ovako si prosla dobro.
    Čupatelj

  12. #2112
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa tako se i vakcinacija za alergiju prima....ubrizgavaju ti alergen...ja sam tu imuno terapiju primala ali to jednostavno niej dalo rezultate, osim sto sam svaki put kad primim vakcinu po neoliko dana imala gusenja...sve je od osobe do osobe...ja recimo, mogu da popijem ledenu vodu i ljeti je samo sa ledom pijem, a moj čojek ako sa cesme popije vodu momentalo gnojna angina?! Dzabe sve, odmah krene najstrasnija upala i gnojna angina....što će covjek, pije vodu koja u flašici stoji...nema pravila.
    Alergija kad te uhvati ne treba se izlagati alergenu....evo mog primjera...bicu kratka...
    Počela sam duvan da konzumiram sa nekih 20 godina, malo fuckala i onda posle po godine propusila bas i pusila kutiju na dva dana....kako je vrijeme odmicalo u narednih mnogo godina pusačkoga staža došla sam do tri kutije dnevno!
    Nakon godinu sam ostala trudna i prestaa da duvanim i nijesam pusila nekih 2 godine...onda opet počnem i po godine nakon početka krene bronhitis...on ne prolazi nikakao i nakon vise mjeseci ispitivanja dijagnostifikuje mi se alergijska astma...na pumpice i naravno odrade se alergo testovi na VMA i kažu alergična na SVE od 12 alergena koje su mi ubrizgali, osim na duvan! Mjesto dje je duvan dat je mirno...
    Narednih petnaestak i vise godina ja pusim sve više i vise i imam ASTMU po doktorima koja me napada nekih 7 do 10 puta godišnje što podrazumijeva primanje infuzuja i injekcija skoro pa mjesecno jednom! Gusenje, stalna terapija, svaka ma i najmanja infekcija infuzijama zavrsava...
    Prije desetak godina ostavljam duvan i sto se desava? Od toga dana nijesam NIJEDNU infuziju primila, nijesam NIJEDNU injekciju primila, popila sam mozda jednom godišnje ili rijeđe antibiotik zbog neke prehlade koja se zavrsila blagim spazmom koji sam kontrolisala obicnim cajem od bijelog sljeza i za bronhitis iz apoteke Josif Pančić....
    Zakljucak: Alergija na DUVAN! Moj organizam je bukvalno sve svoje mehanizme koristio na branjenje od duvana koji sam svakodnevno unosila i opterećivala imuni sistem, koji nije "imao kad" da me brani od svega ostaloga! Pa kad me napadne bilo koji virus, bakterija, ili polen drveća, trave, korova, ambrozije, kolaps bi nastupio i ja na vrh glave! Odkako ne pušim ja sam prodisala i više, zamislite, nemam astmu, sad imam obicni hronicni bronhitis koji jednostavno stoji kao dijagnoza zbog predjasnjih vremena i svega sto je na plucima ostalo zabilježeno, inace nemam manifestacije čak ni obicnog bronhitisa jer jako rijetko imam bilo kakve probleme...koristim pumpicu bukvalno reda radi , kaže doktorka, blaga je, bolje ne probati da i bi se nešto dogodilo kad bih prestala da je koristim i pijem pressing svakog proljeća...eto...
    A jedina stvar zbog koje se u zivotu kajem je sto sam poceo pusiti. Isto sam tako vremenom na 3 kutije dosao i tako dugi niz godina. Ostavi posledicu na organizam...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  13. #2113
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    E ljudiii....Uzeh danas knjizicu.Ima sad neka aplikacija uneses neke pinove i ccuda.
    E nit mi je ova kazala za apk,dje koji broj sluzi i dje se unosi i sto najgore ne mogu joj rukopis desifrovat !

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    imas apikaciju za mob eZdravlje.me i tu ukucas kod koji si dobio od tvoga izabranoga...a kod dobijas tako sto dobijes SMS (dr klikne nesto u sistem i stigne ti sms) u kome ti pise sve i onda otvoris aplikaciju i lijepo sve ukucas redom i tu zakazujes preglede kod izabranoga, pa možeš da pogledas nalaze, datume kad su ti specijalisticki pregledi zakazani....eto tako

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    A jedina stvar zbog koje se u zivotu kajem je sto sam poceo pusiti. Isto sam tako vremenom na 3 kutije dosao i tako dugi niz godina. Ostavi posledicu na organizam...
    istina, najbolji potez u životu koji sam napravila
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #2114
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Ljudi,spasio me Polinol...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  15. #2115
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Mene još ne muči alergija ove godine. Ljudi okolo se žale, a ja se pitam je li sve u redu sa mnom. No opet, nije bilo vrućine, oblačno je, vlažan vazduh... U principu, svi su uslovi tu da nema alergije još.

  16. #2116
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Muči me naivnost neukog naroda koji nasjeda na prevarante koji mu otimaju mukom zarađeni novac !
    Kao uvod postaviću jedan video sa YT a pošto sam jako umoran od puta, u narednim danima kad uhvatim malo vremena raskrinkaću vam do kraja prevarantsku bandu koja ordinira u PG sa ovim fake dijagnostičkim aparatom i pljačka lakovjerene građane.




    Dakle, obična spajalica ima višak vitamina b12 i manjak željeza.
    Nastaviće se ...
    Last edited by Tivatech; 16-04-19 at 20:57.

  17. #2117
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Opet se preladih, sto je ova muka, opet grlo i kasalj. Taman me prodje i posle 15 dana opet. Ovo ne moze duse mi. Sto se vise pazim sve crnje od crnjeg. Pihh
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  18. #2118
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Slab ti je imunitet vjerovatno.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  19. #2119
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Nastavak prethodnog posta ....
    Dakle , radi se o uigranoj ekipi koja slobodno reklamira (traži žrtve preko društvenih mreža) ovu pseudo ordinaciju u ul. Svetozara Markovica 22 -oronula zgrada preko puta studentskog doma. Koristeći identičan sprdometar kao iz priloženih klipova iznad, sa identičnim sprdo-softverom, pljačkaju naivne ljude kojima "kvantna medicina" zvuči veoma ozbiljno i napredno , nešto čime se savremeni MRI skener od par miliona eur ne može ni primaći jer je razvijen od strane Rusa i Amerikanaca, koristi tehnologije koje je još Nikola Tesla otkrio ( izlizana prevarantska terminologija, TESLA; NASA, R.A.N. ...) a u stvari NE MJERI NIŠTA! Normalno, prepredeni prevaranti ne uspostavljaju "dijagnozu" već mjere pazi sad, BALANS u organizmu ali "doktorka" koja inače svima izbifla istu priču, skoro identična kod svih šarlatana koji ordiniraju sa tim sprdomerom, bez imalo stida vam kaže da vam bubrezi rade dobro, srce je očuvano, jajnici takođe (bez obzira što ih pacijentkonja nema jer su ostranjeni) i još gomilu nebuloza! Doktorka je namazana, prvo vas pita da li ste nešto operirali da se ne zahebe, ali ako je i pacijent namazan, onda se otkriva prevarantska četa. Na pitanje kako radi taj revolucionarni instrument , njezin "asistent je samouvjereno" ispalio: svaki organ oscilira na određenu frekfenciju a "antena -sonda" mjeri te frekfencije iako je držite u šaci a na klipu se vidi da instrument savršeno funkcioniše sa mokrim peškirom i običnom spajalicom, u prevodu, unoseći pol, težinu, visinu i starost u "softiciranom" softveru - kalkulatoru, dobićete iste "rezultate" ako sondu ubacite i mačku u debelo crijevo! A zašto? - zato što unutar revolucionarnog instrumenta nema NIŠTA vezano za mjerenje i medicinu (čuš, medicina i još KVANTNA), zvuči mistično ali uvjerljivo, iako je izmišljotina najvećeg prevaranta i šarlatana svih vremena, Depaka Čopre, samozvang holističkog gurua i belosvjetskog hohštaplera. Evo kako tačno radi uređaj , na osnovu raspoloživih fotografija sa interneta unutrašnjosti "aparata", na štampanoj pločici imate touch senzor - prekidač koji aktivira biper i kontoler led- ligt show-a , eprom skromnog kapaciteta koji zatrpava USB port sa bezveznim podacima kojena laptopu detektuje usb-port scaner aplikacija a koja govori glavnom softveru da počne fake odbrojavanje t.j "dijagnostiku". Znači, skenira ništa , pronalazi ništa i rezultati koje ćete dobiti na 5-6 strana su jedno veliko NIŠTA, LAŽ, PREVARA. Zašto , zato što n.pr. jedan od parametara koji je bio DOBAR, na testu a koji je rađen istog dana u Bonalabu, je bio daleko ispod donje granice. Kad smo to rekli "doktorici" - prevarantkinji, ista je zbunjeno rekla da su to rezultati, pazi sad, po "američkim standardima" jer je to američki softver (nije nego je kineski , sudeći po katastrofalnom prevodu). U stvari, uređaj stvarno "mjeri" , mjeri IQ i mentalno stanje "prikljućene" osobe, pa ako "doktorka" vidi da vjerujete u te šarene lampice, energiji, oscilacijama, kvantima i ostalim glupostima koje će da nadrobi (a i ona sama po svom priznanju nema pojma šta je KVANT), morate da dođete na, slušajte ovo "punjenje energijom pomoću drugog aparata koji je izmislio neki njemački doktor FOL, kao Fol, koja naravno pored prvih 65 eur koje će vam izvući iz džepa za NIŠTA, košta svaki put dodatnih 25 eur, (m.... im prevarantsko hohštaplersko). Za iszvršenu uslugu naravno, nećete dobiti nikakv račun, jer ordinacija ne postoji, ( ni stanari nemaju pojma da tu neko ordinira) samo hvala i doviđenja.
    Vjerovatno se pitate, kako sam se tamo našao, e to neka ostane kvantna misterija . Prenesite ovo svakoj potencijalnoj žrtvi koju znate i koja traži "spas" mimo zvanične medicine ( kakva je takva je) kako bi ste joj sačuvali novac a Bogami i zdravlje!
    Last edited by Tivatech; 21-04-19 at 21:46.

  20. #2120
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,994
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Dobri ljudi, da neko od vas nema simptome dermatografije?

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #2121
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ja nemam ali sam cuo ranije nedje da to noje nista strasno.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  22. #2122
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,994
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    U mom slucaju i nije nista strasno i za po ure sve nestane. Medjutim, citah da se nekima zakomplikuje i da se javlja ucestali svrab ili iritacija (najesce) na robu, cak i na sam dodir.

    Nedje prije par godina neka mala bubica mi je sletjela na ruku i prosetala malo po ruci. Cim sam je makao, crvenilo i onda plihovi putem gdje je isla.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  23. #2123
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    i nakon toga si postao spajdermen pretpostavljam..
    Salim se, ali nemoj mislit da ti je ta buba uzrokovala to stanje koze.
    Čupatelj

  24. #2124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Imam druga koji iskljucivo posjecuje vraceve,nadriljekare itd...

    Sad ide kod nekoga Furundzica koji pusta kroz nekakve tesline kaleme struju u njega.
    Coek je do prije 4 5 godina cuvao ovce.

    Cuvajte se )

  25. #2125
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,431
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    643
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    taj je prsa taman ka i ti vracevi..
    Čupatelj

Page 85 of 143 FirstFirst ... 357581828384858687888995135 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekološka ordinacija u Podgorici
    By Shorena in forum Medicina
    Replies: 76
    Last Post: 12-11-10, 21:30
  2. Dermatoloska ordinacija u Budvi
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-08-09, 17:27
  3. Stomatoloska ordinacija
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 18-07-09, 00:26
  4. Pitanje za danas
    By Masinac081 in forum Software
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-08, 19:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •