Page 109 of 140 FirstFirst ... 95999105106107108109110111112113119 ... LastLast
Results 2,701 to 2,725 of 3483

Thread: CdM ordinacija: ''Šta vas muči danas?''

  1. #2701
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,409
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Meni supruga dojila oba djeteta do skoro godinuipo,humana nije ulazila u nasu kucu,voce povrce sve domace od nas,al haos. Mi nemamo alergije,al sto je vise pazis ,njoj organizam je slabiji ocigledno. Haos

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  3. #2702
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Izgleda da je rjesenje vazda u nekom balansu.

    Bas upoznah prosle godine jednog Njemca pa mi pricao o njegovim prijateljima (od kojih je zena pedijatar) i ono bukvalno je vidjela sve te cake i greskice koje se naprave kod podizanja djece, i tako njihovo prvo dijete su pazili cakum-pakum, sve cisto pod konac, zdravo da se jede, znaci 1/1 sve skoro pa opsesivno-kompulzivno - i sad je dijete malo poraslo i ima alergija masu, i kako je naucila na tu ishranu, nece nista novo da jede i proba i sto bi se reklo zajebava. A sin koji je mozda dvije godine mladji, tu su se malo opustili i mali sve brije, bez ikakve alergije itd itd.

  4. #2703
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ima li ko broj neurohirurga dr Vlada Popovića i gdhe ga mogu naći osim Risna?

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  5. #2704
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Zna li iko da li u nekoj privatnoj ordinaciji u PG radi Oftalmolog dr Biljana Milojko?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #2705
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Radila je u Lens nekad u bloku 5.

  7. #2706
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    hvala
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #2707
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Koji rekoste da su medju naiboljim zubarima u Pg,da se urade plombe?

  9. #2708
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    880
    Thanks Thanks Given 
    1,838
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Family dent su korektni

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to skodilak For This Useful Post:


  11. #2709
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Moj zubar Senad je meni najbolji...cijale porodica ide kod njega plus ja idem bukvalno 26 godina kod njega od kako je završio faks mislim da sam mu medju prvim pacijentima

    U ulici 4.jula mu je ordinacija Dr Senad se zove potrazi na instagram....bavi se i ženskom ljepotom uz stomatologiju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  13. #2710
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Nejde prije 3 nedjelje sam se dobro razbio, pao na koljena i rukama zadrzao da se kao rmaslac ne razmazem po betonu.

    Desna ruka i dalje boli, a u lijevom koljenu mi se pojavio otok, mekan na dodir. Rekose mi da je mozda voda u koljenu preouzrokovana padom. Probacu da zakazem regularnom metodom, no mi s ecini da ce mi ortopeda dat za nekih mjesec dana. Ako bude tako, dje je najbolje poci da to sredim sto ranije jer vec pocinje da mi smeta kad hodam.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #2711
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Moj zubar Senad je meni najbolji...cijale porodica ide kod njega plus ja idem bukvalno 26 godina kod njega od kako je završio faks mislim da sam mu medju prvim pacijentima

    U ulici 4.jula mu je ordinacija Dr Senad se zove potrazi na instagram....bavi se i ženskom ljepotom uz stomatologiju
    Takodje preporuka za Senada. Od kad znam za sebe kod njega sam, ja i komplet familija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #2712
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Moj zubar Senad je meni najbolji...cijale porodica ide kod njega plus ja idem bukvalno 26 godina kod njega od kako je završio faks mislim da sam mu medju prvim pacijentima

    U ulici 4.jula mu je ordinacija Dr Senad se zove potrazi na instagram....bavi se i ženskom ljepotom uz stomatologiju
    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Takodje preporuka za Senada. Od kad znam za sebe kod njega sam, ja i komplet familija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I od mene preporuka.

    Bonus, možete nalećet na starletice koje pumpaju usta dok čekate

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #2713
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Bonus, kum mi je pa vam mogu dat' po koji broj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  18. #2714
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,221
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    2,138
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Kakav altruista....
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  19. #2715
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Preporuka za ortopeda, ljudi?
    Ali da se ne ceka 2 mjeseca na red.


    Google izbacuje samo:
    1. Ortopedija Aligrudic
    2. Dr. MedTim (Zoran Popovic, Nebojsa Jovanovic, Srdjan Zivanovic i Miroslav Kezunovic)

    I dalje samo Codra, Filipovic itd... ali tu pretpoatavljam povremeno ordiniraju iz KBC ili BG.

    Ali nema nigdje preporuke ko je od ovih ok, a ko nista ne valja, pa ako neko ima da preporuci, dobro bi doslo.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  20. #2716
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nejde prije 3 nedjelje sam se dobro razbio, pao na koljena i rukama zadrzao da se kao rmaslac ne razmazem po betonu.

    Desna ruka i dalje boli, a u lijevom koljenu mi se pojavio otok, mekan na dodir. Rekose mi da je mozda voda u koljenu preouzrokovana padom. Probacu da zakazem regularnom metodom, no mi s ecini da ce mi ortopeda dat za nekih mjesec dana. Ako bude tako, dje je najbolje poci da to sredim sto ranije jer vec pocinje da mi smeta kad hodam.
    Moj ti je savjet da odeš u Urgentni....fino podji kod izabranoga, objasni mu što ti se desilo, reci da sve teže i teže hodaš i neka ti izabrani da uput za urgentni! Ja sam tako dva puta dosad bila, jer tvoj slucaj jeste urgentan obzirom da si se povrijedio...realno, samo ćeš tim putem odmah sve obaviti a nećeš ništa platiti...u privatnoj će te odrati plus ti dati terapiju koju ćeš u krv platiti na lice mjesta...po mom iskustvu tako.....isto koljeno, isto privtnik, Kezun u Filipoviću čovjeku su uzeli 250 eura poslije prvoga pregleda, pa posle drugoga isto, kao injekcije u koljeno tobož nekke strašne i sad poslije godinu i kusur mu rekao da mora operacija (posto mu posle 500 eura ni malo nije bolje, od prije korone datira povreda....a prvo je bio u urgentnom, pa je da ubrza posao privatno) da je pokusao da mu lijeci....ma more mrš!

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Preporuka za ortopeda, ljudi?
    Ali da se ne ceka 2 mjeseca na red.


    Google izbacuje samo:
    1. Ortopedija Aligrudic
    2. Dr. MedTim (Zoran Popovic, Nebojsa Jovanovic, Srdjan Zivanovic i Miroslav Kezunovic)

    I dalje samo Codra, Filipovic itd... ali tu pretpoatavljam povremeno ordiniraju iz KBC ili BG.

    Ali nema nigdje preporuke ko je od ovih ok, a ko nista ne valja, pa ako neko ima da preporuci, dobro bi doslo.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Dolazio je iz NS čuveni ortoped dr Milankov u Kodru...ne znam sad kakvo je stanje. Mislim da ti taj Aligrudić nije loš, barem po mojim saznanjima, mada, iskreno, svi oni imaju i ok preporuka, i hvalospjeva a bogami i nipodaštavanja...vrlo je zeznuto...

    Da ne utičem na tvoju odluku, ali ja imam jedan sistem, ako ne tražim određenoga doktora, a ne znam nikoga sa nekim ovakvim ili onakvim iskustvom, onda izaberem onoga kod koga ću najprije doći na red! Nikad ne znaš đe ćeš se iznenaditi....
    Primjer moj tata, operacija kuka u Risnu, svi ljekari su imali liste čekanja, neki i po dvije godine (dr Lisov, čuveni) nijesmo imali taj luksuz da se može toliko čekati i potražimo JEDINOGA dr koji je slobodan bio....dr Zgradić....tatu primi sjutradan bukvalno, za tri dana operiše, tata za 21 dan kući na svoje noge, nakom tri godine drugi kuk ista stvar kod dr Zgradića i mi više ne bismo za sve pare ovoga svijeta drugoga dr tražili...posle su nam rekli "a što kod njegaaa, kao pije, loš je i sl" , aj ti nama je vrh! Jednako smo "ulovili" dr Miloševića na Cetinje za bruh i žuč....meni nema ljekara preko njega...uložila bih da mi glavu operiše iako je abdominalni hirurg!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #2717
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,071
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Da nije neko radio lasersku operaciju u Srbiju/Beograd da da preporuku za neku kliniku...
    VMA ne prima privatno pacijente trenutno...

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  22. #2718
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Preporuka za ortopeda, ljudi?
    Ali da se ne ceka 2 mjeseca na red.


    Google izbacuje samo:
    1. Ortopedija Aligrudic
    2. Dr. MedTim (Zoran Popovic, Nebojsa Jovanovic, Srdjan Zivanovic i Miroslav Kezunovic)

    I dalje samo Codra, Filipovic itd... ali tu pretpoatavljam povremeno ordiniraju iz KBC ili BG.

    Ali nema nigdje preporuke ko je od ovih ok, a ko nista ne valja, pa ako neko ima da preporuci, dobro bi doslo.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Evo mozda kasno , ali aj
    Ja sam se prije 10 godina lijecio kod Aligrudica ,dok je jos u kbc radio . Kao hirurg bih rekao da je dobar , otvoreni prelom potkoljenice i slomljenu petu sam imao , potkoljenica radi 1/1 , peta ne bas tako dobro , ali je to i veoma nezgodna povreda . Nisam kod njega volio sto sam mu morao izvlaciti rijeci iz usta tokom oporavka . Fizikalna ,Igalo , kako se najbolje oporavljati , na koju nogu se malo oslanjati pri prebacanju u kolica i tako to , sve te informacije sam dobijao kao kratke odgovore na moja ponavljana pitanja ,sto me je dosta stresiralo u trenutku .

    Po sredini mog oporavka , on je napustio kbc , i prebacen sam kod dr Abdic Nermina . .Potpuna suprotnost Aligrudicu , rad da objasni sve , provjerava detaljno kako je sve zaraslo , pomjera zagleda ne znam ni sam. Po pitanju pristupa pacijentu , zaista sve preporuke za njega .
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  23. #2719
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije nekih skoro 20-ak dana sam imao jak udarac u gornji dio glave, kod potiljka (udario u konstrukciju koša), gdje mi se javila baš velika čvoruga, nije bilo krvarenja. Sjutra dan se ista smanjila dosta, a kako nisam imao nikakvih bolova nisam ni išao kod ljekara. Sve je bilo normalno, ja sam i zaboravio na to, dok nisam slučajno napipao prije možda nekih 6-7 dana da i dalje imam malu čvorugicu koja nije vidljiva. E sad poslednjih 4-5 dana me glava boli, ne toliko strašno i jako ali ipak toliko da osjećam neki tup bol s vremena na vrijeme. Čitajući po netu sam se naravno isparanoisao da to može biti povezano (kad dodirnem čvorugicu osjećam bol) pa vjerovatno mislim više o tome i ne mogu rasuditi. Da li je to normalno da čvoruga ostane toliko, i mogu li se posledice javiti posle 15+ dana? Ne osjećam se loše nimalo, više je kao što rekoh paranoja zbog pročitanih stvari. Imao neko sličnu sutuaciju, i uopšte šta mi je raditi?

  24. #2720
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    sad se puknes s prednje strane da iznivelises.
    idi kod dr. andjeli s tobom
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #2721
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Idem danas, nema šta. Problem je što me sad i neka mučnina kao i proliv da prostite uhvatio. Aj ga znaj sa čim je povezano to sad. Zakazao sam kod izabranog, kako da provjerim gdje je on? Nisam nikad bio kod njega

  26. #2722
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Moj ti je savjet da odeš u Urgentni....fino podji kod izabranoga, objasni mu što ti se desilo, reci da sve teže i teže hodaš i neka ti izabrani da uput za urgentni! Ja sam tako dva puta dosad bila, jer tvoj slucaj jeste urgentan obzirom da si se povrijedio...realno, samo ćeš tim putem odmah sve obaviti a nećeš ništa platiti...u privatnoj će te odrati plus ti dati terapiju koju ćeš u krv platiti na lice mjesta...po mom iskustvu tako.....isto koljeno, isto privtnik, Kezun u Filipoviću čovjeku su uzeli 250 eura poslije prvoga pregleda, pa posle drugoga isto, kao injekcije u koljeno tobož nekke strašne i sad poslije godinu i kusur mu rekao da mora operacija (posto mu posle 500 eura ni malo nije bolje, od prije korone datira povreda....a prvo je bio u urgentnom, pa je da ubrza posao privatno) da je pokusao da mu lijeci....ma more mrš!

    Dolazio je iz NS čuveni ortoped dr Milankov u Kodru...ne znam sad kakvo je stanje. Mislim da ti taj Aligrudić nije loš, barem po mojim saznanjima, mada, iskreno, svi oni imaju i ok preporuka, i hvalospjeva a bogami i nipodaštavanja...vrlo je zeznuto...

    Da ne utičem na tvoju odluku, ali ja imam jedan sistem, ako ne tražim određenoga doktora, a ne znam nikoga sa nekim ovakvim ili onakvim iskustvom, onda izaberem onoga kod koga ću najprije doći na red! Nikad ne znaš đe ćeš se iznenaditi....
    Primjer moj tata, operacija kuka u Risnu, svi ljekari su imali liste čekanja, neki i po dvije godine (dr Lisov, čuveni) nijesmo imali taj luksuz da se može toliko čekati i potražimo JEDINOGA dr koji je slobodan bio....dr Zgradić....tatu primi sjutradan bukvalno, za tri dana operiše, tata za 21 dan kući na svoje noge, nakom tri godine drugi kuk ista stvar kod dr Zgradića i mi više ne bismo za sve pare ovoga svijeta drugoga dr tražili...posle su nam rekli "a što kod njegaaa, kao pije, loš je i sl" , aj ti nama je vrh! Jednako smo "ulovili" dr Miloševića na Cetinje za bruh i žuč....meni nema ljekara preko njega...uložila bih da mi glavu operiše iako je abdominalni hirurg!
    Nije on urgentan slučaj sad poslije par dana. Bol i otok su normalni poslije pada i znaju trajati jako dugo. Trebalo bi da snimis. Za koljeno Dabović u Risnu. Ovdje će ti napisati hondroprotektor NEM a ostalo poslije snimka.

  27. #2723
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicholas View Post
    Ima li ko broj neurohirurga dr Vlada Popovića i gdhe ga mogu naći osim Risna?

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Zamisli da ti neko da privatni broj doktora na forumu... a i inače..
    Nadji online broj Poliklinile Neuron, Bijelo Polje. Dolazi tu.
    Last edited by Because; 23-11-21 at 23:23.

  28. #2724
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    850
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Zdravo . Ima li ko da mi preporuci nekog DR koji radi u Brezovik u ambulanti ? Ja sam ranije bio kod Grubac Olivere ali ona vise ne radi ner je u covid ?

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  29. #2725
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Zna da me zafisne sa lijeve strane.
    Kod koga poci na pregled da se ne ceka red a da se ne zakazuje mjesec dva unapred?

Page 109 of 140 FirstFirst ... 95999105106107108109110111112113119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekološka ordinacija u Podgorici
    By Shorena in forum Medicina
    Replies: 76
    Last Post: 12-11-10, 22:30
  2. Dermatoloska ordinacija u Budvi
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-08-09, 18:27
  3. Stomatoloska ordinacija
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 18-07-09, 01:26
  4. Pitanje za danas
    By Masinac081 in forum Software
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-08, 20:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •