Quote Originally Posted by zvoncica View Post
Ako si mislio na Novosela a jesi, kad ga vidim pomislim da ne bih živa kod njega posla...medjutim, moj tata je jednom zbog nekog urgentnog problema sa nekim nalazom....da skratim, bio je loše pa je radio holter (tj nosio) ali su mu rekli da oni nemaju ko da im to pročita sad nego da mora cekati da dodje neki dr (ovo je bilo kad je korona već harala) tako da je tata zbog terapije koju pije i koja mu kao nesto niej odgovarala pošao kod njega, kod Ognjena,...e on g je tako lijepo primio, tako ga je uvazio da je moj tata, koliko je volio dr oca Novosela, toliko zavolio sina (ima čovjek 83 godine i kad se doktor ne odnosi prema njemu ono "aoooo brate dobro je to aj polako, naživio si se", moj tata se emotivno veže za njega
Uglavnom kao što ste rekli svu mu je terapiju promijenio Ne znam kako, ali radi ta njegova terapija, moj tata više nema probleme koje ima, generalno se super osjeća i plus je operisao adominalnu aortu u novembru (cak dva puta je operisan u 15 dana, dobio upalu pluća, rana mu nije zarasla na jednom mjestu, ma sve komplikacije koje moze čovjek da pretekne i plus primio 6 boca krvi...) i posle svega toga evo ga juče cijeli dan je kosio, voćke okopavao.....ka momak

Bila sam kod dr jutros on misli da def nije slomljeno jer mi je noga previse pokretljiva za lom....tako da preporucio hepatrombin i mirovanje, dao uput da snimim u srijedu ako mi ne bude bolje no gore...a ja bih ipak rekla da je danas za nijansu bolej no juce....boli to mjesto dje mi se Gari bacio na nogu ali sve ostalo ne boli
Neka ti je stari ziv i zdrav,a shto se tiche ovoga Ognjena... znash kako vele---i ćorava koka nekad ubode