Page 104 of 140 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107108114 ... LastLast
Results 2,576 to 2,600 of 3483

Thread: CdM ordinacija: ''Šta vas muči danas?''

  1. #2576
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Moja zena je nekih 7-8 puta dobijala korona virus dok se konanco nije zarazila.

    Kratko joj je trajao, izgleda da je njen otrov jaci od korone
    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Dacu ti ja otrov cim dodjes doma

    —————————————————
    ♡♡♡
    Hahhahahha kako ste me nasmijali :-) ovo moze komotno u smijesne komentare :-)

    Elem sinoc sam cetvrti put zavrsio sa zenom u covid ambulanti, 2x smo se testirali(mislim na nju, negativna brzi test), sinoc smo dobili uput za snimanje pluca jer je probada nesto u pluca.
    Uglavnom 9 dana sa pauzom od 2 dana ima temperaturu 37.5

    Mene uhvatilo grlo, nos i glava za sada :-)
    Temperaturu nisam ni mjerio ali sam ok.
    Ne opterecujem se ali moram zenu da ispostujem inace ko bi je slusao da ne podje do doktora :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  3. #2577
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Moja svako par dana tripuje da ima temperaturu, pa se razočara kad izmjeri i vidi da je ok... Svaki put potvrdi sa 2-3 različita toplomjera...
    #fakenews

  4. The Following 4 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  5. #2578
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Moja svako par dana tripuje da ima temperaturu, pa se razočara kad izmjeri i vidi da je ok... Svaki put potvrdi sa 2-3 različita toplomjera...
    khmmm....deja vu!

    isti scenario i taman kad u bolnici ne bude đaolje mjesto ja ću dobiti koronu i onda neće moći da me prime a ja ću baš teži oblik fasovati
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #2579
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    334
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Hahhahahha kako ste me nasmijali :-) ovo moze komotno u smijesne komentare :-)

    Elem sinoc sam cetvrti put zavrsio sa zenom u covid ambulanti, 2x smo se testirali(mislim na nju, negativna brzi test), sinoc smo dobili uput za snimanje pluca jer je probada nesto u pluca.
    Uglavnom 9 dana sa pauzom od 2 dana ima temperaturu 37.5


    Mene uhvatilo grlo, nos i glava za sada :-)
    Temperaturu nisam ni mjerio ali sam ok.
    Ne opterecujem se ali moram zenu da ispostujem inace ko bi je slusao da ne podje do doktora :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Nemamo istu ženu?

  7. The Following 2 Users Say Thank You to bayo For This Useful Post:


  8. #2580
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Hahahahhha @bayo a sve su slicne :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  9. #2581
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Žena nije žena ako u kuću nema dva toplomjera.Kad jednim izmjeri 36,7°C da drugim ipak provjeri jer je ovaj prvi "neispravan"

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  10. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  11. #2582
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ajde, ajde, ne daj boze da podju dje na 10 dana, zakukali bi
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. The Following 3 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  13. #2583
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Bilo bi zvanje na intenzivnu, draga ako ne možeš disat i pričat napiši đe su mi čarape?

  14. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  15. #2584
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    "vraati se, svaki grinj ti je oprosten!"
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  17. #2585
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Da li neko moze da mi preporuci iskusnog djecjeg urologa? Jel neko imao iskustva sa Dr. Dragom Albijanicem?

    Unaprijed hvala.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  18. #2586
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Operisao mog malog rođaka.Sve prošlo u redu.Roditelji zadovoljni.Nisam baš u detalje ulazio,ali mislim da je problem bio u tome što mu se nekoliko puta za 8-9 g.života zaustavljalo izbacivanje mokraće i tih par puta je hitno odvožen u bolnicu(živi na selu) dok Albijanić nije to trajno riješio operacijom

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  20. #2587
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    850
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Da li neko moze da mi preporuci iskusnog djecjeg urologa? Jel neko imao iskustva sa Dr. Dragom Albijanicem?

    Unaprijed hvala.
    Sa DR Albijanicem imam jako lose iskustvo iz razloga sto je bio neozbiljan u datoj situaciji kada je trebao da operise moga sina ,mada mislim da je ocekivao i pare ,kakav je DR neznam i nebih ulazio u to . Moga sina je operisala DR Irena Maric jedna fantasticna zena ,koja je odradila veoma zahtjevnu operaciju ,strasan urolog kao i pedagog sto je jako bitno u tim situacijama , i da napomenem da je operacija protekla u najboljem redu koja je trajala 3h .

    Послато са Mi A2 помоћу Тапатока

  21. The Following 3 Users Say Thank You to miko501 For This Useful Post:


  22. #2588
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Imate li kakva iskustva ili saznanja za nutricionistu Nađu Radonjić? Dolazi iz Novog Sada u GP Contour povremno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  23. #2589
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Škripi mi koljeno- crepitus tj noisy knee.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  24. #2590
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Imate li kakva iskustva ili saznanja za nutricionistu Nađu Radonjić? Dolazi iz Novog Sada u GP Contour povremno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Radi u Ns, u Bg sa poznatima, a zadnjih godina dolazi i u Pg/Bd čini mi se. Kako mi rekose ima sertifikat neke skole iz Engleske, a mislim da nije ni jeftina.

    Ne znam sta ti konkretno treba, ali ako je samo za gubitak kilaze mislim da na netu imas jako puno materijala besplatno, samo treba da rijesi osoba sa sobom sta zeli, malo da procacka kad je prvi put krenula da se prejeda odnosno da li je neki dogadjaj trigerovao pa se hranom kompenzuje emotivna praznina tj nadoknadjuje nezadovoljena potreba, da li je pojedeni obrok znacio pohvalu i paznju od neke osobe od znacaja, obracanje paznje sta se jede i kakav doprinos te namirnice daju tijelu u smislu nutritivnog sastava (npr. nutritivno kutija jafe je smeće, kalorijski se unijelo dosta, ali je sam organizam ostao gladan tako da prava glad nije zadovoljena), kao i u energetskom smislu - ima li se elana nakon jela ili prosto se izvali, umrtvi tijelo, prispava, sto isto upucuje na stanje samog organizma. Da li se zivi da bi se jelo ili obrnuto, a da ne pricamo o sastojcima u hrani koji stvaraju zavisnost.
    Ako je u pitanju jos neko zdravstveno stanje pa je preporuka da se i smrsa zbog rizika ovih i onih - savjet je da se stvari rade postepeno i bira prioritet. Opet da budem slikovita - pojedine oce da smrsaju a zele i da zatrudne - ipak trudnoca je kontra proces od mrsanja i treba se odluciti sta je prioritet u datom trenutku i od njega krenuti, vidjeti kako tijelo reaguje pa onda uvoditi novine. Ako kapiras sto zelim reci.
    Last edited by tigrovo_oko; 27-01-21 at 19:14.
    "I shut my mouth and hold the light"

  25. #2591
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Škripi mi koljeno- crepitus tj noisy knee.
    Ako je do hrskavice - jedi citrusa, na šte srca goveđi zelatin s vodom razmucen, aminokiselina lizin... Meni je pomagalo kod tog skripanja/pucketanja u zglobovima koljena.
    "I shut my mouth and hold the light"

  26. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  27. #2592
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Radi u Ns, u Bg sa poznatima, a zadnjih godina dolazi i u Pg/Bd čini mi se. Kako mi rekose ima sertifikat neke skole iz Engleske, a mislim da nije ni jeftina.

    Ne znam sta ti konkretno treba, ali ako je samo za gubitak kilaze mislim da na netu imas jako puno materijala besplatno, samo treba da rijesi osoba sa sobom sta zeli, malo da procacka kad je prvi put krenula da se prejeda odnosno da li je neki dogadjaj trigerovao pa se hranom kompenzuje emotivna praznina tj nadoknadjuje nezadovoljena potreba, da li je pojedeni obrok znacio pohvalu i paznju od neke osobe od znacaja, obracanje paznje sta se jede i kakav doprinos te namirnice daju tijelu u smislu nutritivnog sastava (npr. nutritivno kutija jafe je smeće, kalorijski se unijelo dosta, ali je sam organizam ostao gladan tako da prava glad nije zadovoljena), kao i u energetskom smislu - ima li se elana nakon jela ili prosto se izvali, umrtvi tijelo, prispava, sto isto upucuje na stanje samog organizma. Da li se zivi da bi se jelo ili obrnuto, a da ne pricamo o sastojcima u hrani koji stvaraju zavisnost.
    Ako je u pitanju jos neko zdravstveno stanje pa je preporuka da se i smrsa zbog rizika ovih i onih - savjet je da se stvari rade postepeno i bira prioritet. Opet da budem slikovita - pojedine oce da smrsaju a zele i da zatrudne - ipak trudnoca je kontra proces od mrsanja i treba se odluciti sta je prioritet u datom trenutku i od njega krenuti, vidjeti kako tijelo reaguje pa onda uvoditi novine. Ako kapiras sto zelim reci.
    Dolazi upravo naredna tri dana. Prvobitno je trebala biti dva dana (29, 30), međutim proširili su i na 28 zbog interesovanja.

    Ono što obuhvata pregled je sledeće:

    Termin kod nutricioniste traje 45 min, košta 50 eura i uključuje detaljno mjerenje na metaboličkoj vagi, mjerenje šećera iz krvi, mjerenje pritiska, detaljan razgovor o očekivanjima, zdravstvenim problemima...Tokom tog pregleda imate priliku odlučiti se za dva tipa jelovnika:

    - Opšti jelovnik za jedan mjesec( primjer: šta jesti a šta ne kao i nekoliko primjera svih obroka tokom dana) čija je cijena 100 eura.

    - Specifični mjesečni jelovnik ( detaljno obroci po danima ) čija je cijena 200 eura.

    U cijenu i jednog i drugog tipa pregleda uključeno je praćenje i mjerenje na sedam dana u Gp Contouru kao i intezivno praćenje stanja od strane nutricioniste sve do novog pregleda, narednog mjeseca ili kroz nekoliko mjeseci, u zavisnosti od dogovora.

    Napomena: Ukoliko se tokom pregleda odlučite za jedan od ova dva tipa jelovnika, ne plaćate cijenu pregleda od 50 e već samo odabrani plan prehrane. Pregled ćete platiti samo ukoliko se ne odlučite za neki od dva plana ishrane.

    Slažem se sa tobom da ima dosta materijala na Internetu, knjigama itd, ali se nadam da će mi i ovo biti više kao neki podsticaj. Naravno da je volja najbitnija. U prvom planu je skidanje kilograma, zbog kojih je došlo do povišenog krvnog pritiska i još nekih problemčiča. Bol u kičmi i slično.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  28. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  29. #2593
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Tijelo ti sa više strana poručuje da tvoj stari način djelovanja (stari ti iliti tvoja stara priča) treba da umre i da je vrijeme da se rodi nešto novo, odnosno trebao bi početi raditi nešto novo. A šta bi to novo moglo biti?

    Svako od nas je priča za sebe i bira što mu je činiti. Gledaj da odvojiš sat vremena za sebe u toku dana u miru, obrati pažnju na disanje, probaj da produbiš udah na 3,4,5,6 sekundi kao i izdah (imaš klipova po netu kako pravilno disati). U tom miru i disanju može ti doći ideja šta ti je činiti, šta bi trebao da uradiš sledeće odnosno šta tebi lično djeluje kao neki dobar next logical step, a po pitanju tvog zdravlja, izliječenja i ljepšeg sutra. Sve što i jesmo je ovaj dah, nebitno kako izgledamo, ali naravno da kad nas hram upozori da nešto više ne ide onda treba mjenjati. Ako već hoćeš da živiš jel

    Obrati pažnju kako razgovaraš sa sobom, koje riječi koristiš za svoj unutrašnji razgovor, budi sebi najbolji prijatelj i pokušaj da izgradiš malo drugačiji odnos sa hranom. Nemoj se kinjiti. Šetaj ulicom ispravljenih leđa, pogled nemoj da ti pada niže od nosa već neka je u nivou tvojih očiju i ka više, lijevo desno. Držanje, stav... Svi mi hodamo s oklopima izlijepljenim raznoraznim sranjima od malena na ovamo, a tvoj zadatak je da taj oklop skineš jer ti realno ne treba - vrijediš samim tim što si ovdje. Kako se budeš mjenjao prema sebi ti, tako će se mjenjati i tvoji odnosi sa drugima.

    Nisam protiv novčanog podsticaja, da me ne shvatiš pogrešno, ali motiv da se da novac pa da se onda nešto radi je odmah u startu pogrešno postavljen i kod većine vodi u propast (znamo x primjera koji se na kraju svedu samo na to - još ovaj mjesec da se iskoristi kad već platih...) novac ne treba da bude fokus niti motiv već ti sam si prioritet, nešto novo što počinješ da radiš, gradiš i istrajavaš i to uvijek imaj na umu. Krug podrške je takođe važan, a naravno da ćeš imati i onih kojima će sve tvoje novine biti smiješne ili će ih smatrati privremenim i jedva će čekati da se vratiš onaj stari ti. Pitanje jeste, želiš li i dalje da budeš taj stari extravaganca ili neki novi? Važne odluke utiču i na krugove ljudi sa kojima smo se družili i to je prirodno.

    Pomoć sa strane je dobrodošla (nutricionista) ali uvijek se treba zapitati - da li nam ona treba zauvijek (uslovno rečeno)? Da li smo toliko "slabi" da nam je potreban tuđi nadzor na duže staze da bi "uspjeli"?
    Mislim da nismo, i da je potrebno samo naći uzrok zašto nešto što radimo ili smo radili, nastavljamo da radimo sebi i dalje, a realno nema potrebe. Najveća snaga i oslobođenje leži u otkrivanju tog uzroka, razumijevanju njegove uloge, pa zatim kroz svijest o tome sutra radiš stvari drugačije, bolje i ljepše.

    Možda malo smorih, mada mi se čini da se o ovome malo priča, jeste volja bitna, ali ako nema razumijevanja i nježnosti prema malom extravaganci, a na to dodaj i okruženje koje voli sve da ismije, vrtećeš se u krugu.
    "I shut my mouth and hold the light"

  30. The Following 5 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  31. #2594
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Nesanica

  32. #2595
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Dolazi upravo naredna tri dana. Prvobitno je trebala biti dva dana (29, 30), međutim proširili su i na 28 zbog interesovanja.

    Ono što obuhvata pregled je sledeće:

    Termin kod nutricioniste traje 45 min, košta 50 eura i uključuje detaljno mjerenje na metaboličkoj vagi, mjerenje šećera iz krvi, mjerenje pritiska, detaljan razgovor o očekivanjima, zdravstvenim problemima...Tokom tog pregleda imate priliku odlučiti se za dva tipa jelovnika:

    - Opšti jelovnik za jedan mjesec( primjer: šta jesti a šta ne kao i nekoliko primjera svih obroka tokom dana) čija je cijena 100 eura.

    - Specifični mjesečni jelovnik ( detaljno obroci po danima ) čija je cijena 200 eura.

    U cijenu i jednog i drugog tipa pregleda uključeno je praćenje i mjerenje na sedam dana u Gp Contouru kao i intezivno praćenje stanja od strane nutricioniste sve do novog pregleda, narednog mjeseca ili kroz nekoliko mjeseci, u zavisnosti od dogovora.

    Napomena: Ukoliko se tokom pregleda odlučite za jedan od ova dva tipa jelovnika, ne plaćate cijenu pregleda od 50 e već samo odabrani plan prehrane. Pregled ćete platiti samo ukoliko se ne odlučite za neki od dva plana ishrane.

    Slažem se sa tobom da ima dosta materijala na Internetu, knjigama itd, ali se nadam da će mi i ovo biti više kao neki podsticaj. Naravno da je volja najbitnija. U prvom planu je skidanje kilograma, zbog kojih je došlo do povišenog krvnog pritiska i još nekih problemčiča. Bol u kičmi i slično.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    znaš kako.....nemam želju da te razbijam, bilo koji podsticaj pa makar bio i taj koji podrazumijeva da imaš neku kontrolu od stručnjaka i neka uložena sredstva, je bolji od nikakvog podsticaja....ali bojim se da ako jednom nemaš svijest i samosvijest za samokontrolu onda je nećeš imati ni posle dijete.

    Pošto sam ista kao ti i ne kritikujem te nego te razumijem, odmah da ti savjetujem, pođi, ako si tih 100 eura opredijelio, neka ih neka idu jer znam da ćeš jako smršati i dostići svoj cilj...nažalost isto tako znam da ćeš vrlo brzo posle toga vratiti kilograme. Imam par savjeta, ako budeš voljan da ih saslušaš.
    1. Dijeta će ti biti rigorozna, ali neće ti teško pasti i ladno ćeš sve podnijeti i vjeruj mi kad rascistiš u svojoj glavi (a znam dočim si odlučio da odeš kod nutricioniste da jesi) nece ti na pamet padati da uzmeš ono što ne smiješ da jedeš...i vjeruj mi GLAD ne postoji! Nećeš osjetiti glad!
    2. Moraš da znaš da je dijeta skupa i nije finansijski jednostavno sprovesti je u djelo.
    3. Jedini neprijatelj dijete su gladne oči nas koji volimo da jedemo samo ono što ne smijemo tj što goji i zbog čega samo debeljuškasti....za sebe tvrdim da količinski ne jedem mnogo ali ako imaš tri obroka u kojima je sve što je zabranjeno, doviđenja...
    4. ovo je najbitnije i ako izdrziiš tri mjeseca da budes na dijeti i izgubiš za to vrijeme nekih 12-15 kg nakon toga pokušaj da se zadržiš na sličnoj ishrani, vidjećeš dovoljno je da samo neku glupost i sitnicu mimo nutricionistkinjinog savjeta uvedeš u jelovnik, tipa, da pojedeš parče pršute za doručak ponekad ili da pojedeš kolač jednom nedeljno ili da parče hleba uvedeš uz obrok, pa ti kilaža neće rasti, ali ti neće ni padati....izdrži barem još tri mjeseca, iz mog iskustva, metabolizam se zbilja potpuno promijeni i posle toga si miran jedan period u smislu da ako malo budeš bio pazljiv i aktivan prije svega, pa čak iako sebi i dozvoliš neku deliciju koja ti je inače zabranjena, neće ti se "primati" tako lako....mada, ruku na srce, nakon 6 mjeseci nećeš ni imati iste navike kada je hrana u pitanju....jedino je problem što se loše navike brzo vrate....

    Sa tim u vezi moja prijateljica se jako ugojila desetak kg sad za vriejme korone i ja sam se naravno ugojila i u maju sam počela dijetu i rijesila da se dovedem u red (imam sve od mog raniejg odlaska kod nutricioniste) i sama sam sprovela bez kontrole i sl i smrsala bogami dosta i moja prijateljcia rijesi da hoce i ja joj kazem da se pridrzava ovoga sto ja jedem ali nije htjela jer kaze ne moze tako da smrsa mora da ode kod dr (mislim da je oko 50 eura pregled bio i 25 mjjerenje) i za mjesec dan aje oslabila 6 kg i sve zajedno tih deset je za dva mjeseca izgubila, to je bilo u julu i dio avgusta i vec u decembru je imala opet istu kilazu kao prije dijete...a njoj se cinil da nije jela kao prije....to su zamke i pazi se i zelim ti uspjeh
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  33. #2596
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Imate li kakva iskustva ili saznanja za nutricionistu Nađu Radonjić? Dolazi iz Novog Sada u GP Contour povremno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Oooooo a vidim ja sto si ti navalio kod dr Nađe da ideš...čuš da smrša... jutros sam je gledala na rtcg

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  34. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  35. #2597
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Hahaha, paaa može se reći da je i to imalo uticaja kojeg nutricionistu izabrati
    Nisam znao da je gostovala. Bio sam ja već kod nje.
    Na ovo gore ti odgovaram kad budem imao više vremena.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  36. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  37. #2598
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Podmetnuti dotičnu Tripleti pa da spušti troškove na 30€ za forumaše.No nije crnogorka
    PS mislim na troškove pregleda

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 30-01-21 at 14:32.

  38. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  39. #2599
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Ajde brate nisam ni ja gubav
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  40. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  41. #2600
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Nisi gubav,ali se nikad ne bi śetio da je pitaš koje portale prati i ne bi tu dalje ničega bilo.Vjerovatno bi ste samo o zdravoj ishrani laprdali

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  42. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


Page 104 of 140 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107108114 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekološka ordinacija u Podgorici
    By Shorena in forum Medicina
    Replies: 76
    Last Post: 12-11-10, 22:30
  2. Dermatoloska ordinacija u Budvi
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-08-09, 18:27
  3. Stomatoloska ordinacija
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 18-07-09, 01:26
  4. Pitanje za danas
    By Masinac081 in forum Software
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-08, 20:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •