Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 65

Thread: ja mislim da nisam bas normalna!

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ja mislim da nisam bas normalna!

    svidja vam se neki decko. cekate povoljnu sansu da pocnete sa upucavanjem. u medjuvremenu razmisljate o tome kako cete poslat signale, koju cete pricu da puknete prvo, sto cete mu odma rec, a sto kasnije itd, trebate li se odma... oni ili kasnije, itd. znaci masu masu razmisljanja da bi se desila sljedeca stvar. vidis ga sljedeci put, i dalje je presladak ali vise ti se ne svidja!!! jkako je moguce da se tako brzo oladis od nekoga s kim NISTA jos nisi imala samo si razvila film u glavi o njemu? i to se desava X puta!!! i ne mogu vise brate! ocu da mi se neko svidja duze vremena!!!!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #2
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    smor!!!
    Get Up, Stand Up,
    STAND UP
    For Your Rights,
    Get Up,Stand Up,
    DON'T GIVE UP
    THE FIGHT!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zavisi GAGA koliko ti se dugo svidja i shta te to privuklo... hehh ... svima nam se deshava da nam se svidi neko fizichki. Mislish , ahhhh da mi je da ga upoznam... i dodje dan , i upoznate se. Poslije kazhesh ; Da mi je da me pozove da izadjemo?... i ok vas dvoje izadjete i ...tu vec nastaju problemi :? kako?... pa... tu pochinje pravo upoznavanje, tu vidish kakav je , koliko ima u "tintari" , koliko u "gacama" hahahah koliko u dushi a koliko u "dzepu" . E pa kad sve to saberesh.... obichno ti se vishe niko ne svidi poslije dobijenog rezultata :P Zato...
    Ne praviti sliku u glavi prije "konkretne" i prave slike i... probati pa odluchiti
    Trust me I know what I'm doing

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce ti ovaj vic pomoci Pokusaj da izvuces zakljucak sama

    Posao Mujo kod Hasa da pozajmi biciklo da bi se prevezao do rijeke na pecanje.Sad, tako, dok ide prema Hasovoj kuci on razmislja u sebi:

    Sad kad dodjem tamo i kad pozvonim otvorice mi Fata i reci ce da Haso nije kuci, onda cu ga ja cuti kako se dere i psuje nervozan zbog utakmice, i onda ce se Fata kao nesto ispricati i zovnuti ga da izadje i kad ga ja pitam da mi da biciklo on ce reci da mu je spao lanac i kad ja kazem da cu popraviti on ce reci da su i gume probusene i kad ja kazem da cu i gume zakrpiti on ce reci da mu je i volan raskliman i onda kad ja kazem da cu i to popraviti on ce reci da je i sjediste razvaljeno....

    I u svemu tome on dolazi pred Hasova vrata, zvoni, Haso otvara a on mu kaze:

    Jebalo te biciklo, necu ti ga ni traziti

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Ne praviti sliku u glavi prije "konkretne" i prave slike i... probati pa odluchiti
    Eto kad moram sebe quote-ovat ... S'neba pa u rebra ljudi... bez mnogo..."mozganja" :P

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    GAGA kako ti vec rekose, nemoj niko da ti se svidja dok ga ne upoznas dobro. To obicno tako i biva kad stvaras u glavi sliku o nekome. Upoznas ga i sve i na kraju se bas bas razocaras. Nego sreca tvoja nisi se razocarala :devil:
    Srecno ubuduce...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    GAGA kako ti vec rekose, nemoj niko da ti se svidja dok ga ne upoznas dobro. To obicno tako i biva kad stvaras u glavi sliku o nekome. Upoznas ga i sve i na kraju se bas bas razocaras. Nego sreca tvoja nisi se razocarala :devil:
    Srecno ubuduce...
    SPOKEN LIKE A TRUE PRODIGY :twisted:
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne zamjerite sto ne odgovaram svima po na osob jer mi je komp nesto u **** pa jedva i 1 post da mogu iskucat.
    anyway, sve ja to otprilike znam... mislim... ne praviti film u glavi, pustit da se stvari same od sebe dese, ali to je nesto sto jednostavno ne mozes kontrolisat. moj um je prilicno analitican u skoro svim stvarima,a u tim pogotovo, tako da ce mi trebat dosta vjezbe da to 'ispravim'. vam Fala na savjetima ali ocekivala sam da ce neko rec 'EEE i meni se to desava' znaci - nisam normalna
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    966
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    ... dushi a koliko u "dzepu"...
    Kako se izlanu...
    La_bambola SPONZORUSHO :mrgreen:

  10. #10
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Čudesna zemlja
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa meni se isto to dešava trenutno s jednim tipom. čas mi se sviđa, čas ne, nekad jedva čekam da ga vidim, nekad mi se ne gleda. A pri tom još nismo zajedno, i ne poznajemo se dovoljno.

    GAGA, sister, don*t worry. Ako bude čemu čitava priča, trajaće, ako ne, naić* će bolji, jači, ljepši :wink: :wink: :wink:
    Nije kome je rečeno, već kome je suđeno... iliti ... Kad se najmanje nadaš ko nagazna mina!

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jack_The_Ripper, La_bambola se bar ne skriva iza maski finih, poslusnih i nadasve licemjernih djevojaka. sve smo manje vise sponzoruse. stvar je samo u tome kako ko zove taj termin.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    GAGA, meni se to stalno deshava...

    Mada rijetko moja ochekivanja i stvorena slika odstupa od prave :P
    Vidoviti Balsha :P

    Woot?
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gaga ja sam tvoja zlatna zelja napunicu ti ribicu 3 puta :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I can't to wait to
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jack_The_Ripper
    Quote Originally Posted by La_bambola
    ... dushi a koliko u "dzepu"...
    Kako se izlanu...
    La_bambola SPONZORUSHO :mrgreen:

    Ahhahhaahha Jack-u , meni se chini da ja "dzep" stavih na zadnje mjesto :wink: .... ipak "tintara" i "gace" zauzimaju prve :P "borbene pozicije" hahahahahahaahahaha 8) :twisted:

    GAGA , dodzi da te liznem jednom za takvu konstataciju ( ne morash mi placat' 8) :P
    DIDI , cicijo :shock:

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha La_bambola, platicu ti nechim drugim.

    a i ovo od DIDIja je puna kapa ja mnim
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba razmisliti i znati sta se zeli od nekoga. Inace, taj fenomen manjeg svidjanja kada dodje do upoznavanja vise je stvar poznatog i nepoznatog, starog i novog, navike i izazova, neprestano se ocekuje jos nesto ... Ima tu dosta toga, recimo strah o vezivanja, pa pravdanje da nam se taj neko dovoljno ne svidja, ima nekih nedostataka, pa cekanje bolje prilike, jer uvijek moze bolje, pa nije jos vrijeme, ... Uglavnom, to "zaljubljivanje svakih pet minuta" je proizvod zelje za iskustvima i odustajanje od nje zbog naucenih pravila o njihovoj nepozeljnosti. ... Ja bih rekao da je normalan svako ko se pita sta je normalno i da li je on sam normalan, jer to je (samo)svijest, rad na sebi i svijetu oko sebe.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma dobro je dok je tako...tek sam se odljubila poslije dvije godine i stanje slichno tvome bi mi dobro doshlo...time out 8)
    Yust be yourself...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Quote Originally Posted by Jack_The_Ripper
    Quote Originally Posted by La_bambola
    ... dushi a koliko u "dzepu"...
    Kako se izlanu...
    La_bambola SPONZORUSHO :mrgreen:

    Ahhahhaahha Jack-u , meni se chini da ja "dzep" stavih na zadnje mjesto :wink: .... ipak "tintara" i "gace" zauzimaju prve :P "borbene pozicije" hahahahahahaahahaha 8) :twisted:
    znaci redosled ti ide:
    1.tintara
    2.gace
    3.dzep

    hahahahaha
    ***eXtreme Styling***

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno chedo moje... da vidimo shta ima u glavi ... pa ako je ona u redu , da vidimo shta je u gacama, pa i ako u gacama imam shto vidjet ....onda da vidimo ima li i dzepa u tim gacama i koliko je dubok ... i eto.... Savrshenstvo ! :P
    Ili preferirate one romantichne djevojchice koje kazhu ...kucica , kolibica, nas dvoje , pa leba i masti........ eeeeeeeeee....... eeeeeeeeeee...... kako bi Vam se brzo ogadio taj leb' !
    Ajte sad... Ne nervirajte me , jer kad se iznerviram..... ogladnim :devil:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tintara, gace i dzep, a? Lose...
    A sta je sa osjecanjima? Sta je sa srcem, moralom, temperamentom, manirima...? Nemoj mi reci da si to sve objedinila "tintarom", jer je teorija o direktnoj proporcionalnosti inteligencije i navedenih vrijednosti definitivno pogresna. Jer, Inteligentan covjek (onaj koji ima u "tintari") itekako moze biti i pokvaren, i podmukao, i prevrtljiv, i prepreden, i cinican, i licemjeran, i...
    A i kad je vec tako, znaci li to da ce, ako si naisla na dvojicu tipova koji su podjednaki "kapitalci" i u tintari i u gacama, izbor panuti na onoga sa dubljim dzepom? Ja ipak vise volim te "romanticne djevojcice", kod kojih odlucuju "nijanse"... :roll: 8)

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lagano brate. citaj od pocetka. jos nismo dosli do emocija!! 8)
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sick...sve to shto si ti naveo se nalazi u "tintari" .... ovako pogrdno recheno , mozhda zvuchi grubo, ali tim pojmom sam htjela obuhvatiti sve lijepo shto se mozhe nalaziti u njoj, ako je bitna i ako je vec na prvom mjestu jel'?
    Ja josh ne naidjoh (opet) na kompletnog : tintara , gace , dzep... pa kad naidjem , javicu Ti...!
    Mozhda se to deshava samo jednom u zhivotu , a meni se vec desilo , pa ...da se ne nadam vishe a?
    I molim Vas iznesite svoje mishljenje (nekad) , kao shto ja chinim (obichno) ne komentarishite tudje :roll:

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    ...ako je bitna i ako je vec na prvom mjestu jel'?
    Quote Originally Posted by La_bambola
    koliko ima u "tintari" , koliko u "gacama" hahahah koliko u dushi a koliko u "dzepu"...
    :roll: 8)

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde da ti ne dajem vishe povoda za pisanje ...jer ti samo quote-ujesh , kako rekoh .... aj' ponekad svoj' posa' a?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •