Page 16 of 45 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 376 to 400 of 1101

Thread: Ateizam - vrsta vjerovanja

  1. #376
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,214
    Thanks Thanks Given 
    15,144
    Thanks Thanks Received 
    3,763
    Thanked in
    2,691 Posts

    Default

    a ne samo to što ti je neko dojavio da citiraš

    Genijalno.

    Nego,ima jedna anegdota koja me redovno podsjeti na situacije o silnim vođama i religioznim vladarima svijeta.

    Aleksandar Veliki dođe do Diogena da ga upozna, i nađe ga kako se sunča pod vedrim nebom.Prijateljski ga pozdravi i reče mu da može od njega tražiti šta god mu treba, a Diogen mu odgovori:
    "Treba mi samo to da mi se malo pomjeriš sa sunca".

    No pasaran!

  2. #377
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ko ti je dojavio da je Aleksandar bio religozni vladar?

    I ko ti brani da izađeš na sunce?

  3. #378
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Nije mi jasna ta potreba da se golemi posao "izmišljanja" Boga obavlja volonterski i još prenosi s generacije na generaciju. Mi ni danas ne znamo da objasnimo osnovne stvari, samo se ateisti kriju iza floskula koje imaju "naučnu" pozadinu. Da ne nabrajam sad šta sve, kao čovječanstvo, ne znamo.
    Pa upravo se i prenosio sa generacije na generaciju. Obzirom da si par puta pomenuo Bibliju, valjda znas da je poslije Isusove smrti proslo par vjekova prije nego sto se pocelo zapisivati ono sto danas cini udzbenik hirscanstva. Pa te pitam, obzirom da je to veoma dug period, i da su je zapisivali i nadogrqadjivali razni ljudi, koliko mozes da vjerujes u istinitost napisanog? Jer su se price, upravo volonterski, prenosile sa generacije na generaciju prije nego su se zapisale.

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Dovoljno je to što nauka nema adekvatan odgovor šta je to život? Postoji li definicija života u nauci a da nije samo deskrpcija?
    Po nauci, za zive organizme, zivot je period izmedju rodjenja i smrti. Ko moze da nam da definiciju zivota? Religija?
    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    A što se tiče sudbine, očigledno ne znaš da se vjerovanje u sudbinu u hrišćanstvu smatra za grijeh jer nam je Bog svima dao slobodnu volju po kojoj krojimo i uređujemo svoj život, bez ikakve "sudbine"
    Sudbinu sam dao kao primjer kako covjecanstvo (bez nauke) u danasnjem periodu objasnjava ono sto ne moze da pojmi. Nije hriscanstvo jedina religija.

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Ja sam u filozofskom smislu sokratovac, pa u njegovom duhu ti kažem - ne znam nego vjerujem.
    Zato te i pitah ranije, zbog cega vjerujes u spise, price i predanja stara nekoliko hiljada godina a moderna saznanja odbacujes? I sta ako se ispostavi da monoteisticke religije nisu bile u pravu?

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Nijesam bio dovoljno precizan, nemam ništa protiv tehnološkog napretka, naprotiv, radujem se što živim u ovo vrijeme interneta i ostalih privilegija modernog doba ali se ovo što sam napisao odnosilo na ateiste kojima je jedan od ključnih argumnata: "kako možeš vjerovati u Boga pored svih tehnoloških izuma, kompjutera, interneta, mob. telefona itd... Mogu, jer je Bog dao čovjeku mozak da sve to napravi.
    Tehnoloski izumi u dokazivanju postojanja Boga ne mogu pomoci, ne zato sto smo tehnoloski pocetnici vec zato sto prica o Bogu zavrsava sa nasom planetom. Mozes da postavis logicno pitanje - zasto zavrsava sa nasom planetom?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  4. #379
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ja stvarno ne znam što je rekaO Murta, a da budem iskren nisam ništa čitaO ni što je pisaO Kurta Jer sam mislio da mi nikad neće trebat, a sad vidim da sam napraviJo strašnu grešku. Ali zato vidim da su odličan posa napravili i Ivica i Marica i SnJežana a posebno Pepeljuga. Nevjerovatno na kako perfektan način i u nanosekundama tempirano su izveli masovno porobljavanje uma. Sve je počelo kaooo bezazleno kroz igru i razvijanje mašte kod đece a taj virus je kulminirao i pokazao svoje pravo lice baš kad počinjemo da se intelektualno osamostaljujemo tj. kad stvaramo svoje sopstveno mišljenje koje bi rezultiralo na osnovu onoga sa čim su nas do tad "tovili" Na taj način su mnoge duše svezali u granicama tog famoznog "racia" iz kojih nikad neće izaći. Jer će podsvjesno sve ono što nisu u stanju da shvate povezivati sa traumama iz djetinjstva koje su na njih ostavile neke NESTVARNE priče(bajke )
    Ako je današnje znanje(tehnologija) u stanju da ostavi bez daha "pećinske" ljude, što je u stanju da apsolutno SVEznanje koje posjeduje Stvoritelj učini sa današnjim čovjekom?
    Đevi je logika intelektualci

  5. #380
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pa upravo se i prenosio sa generacije na generaciju.
    Pod čijom komandom i nadzorom se to radilo?

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Obzirom da si par puta pomenuo Bibliju, valjda znas da je poslije Isusove smrti proslo par vjekova prije nego sto se pocelo zapisivati ono sto danas cini udzbenik hirscanstva. Pa te pitam, obzirom da je to veoma dug period, i da su je zapisivali i nadogrqadjivali razni ljudi, koliko mozes da vjerujes u istinitost napisanog? Jer su se price, upravo volonterski, prenosile sa generacije na generaciju prije nego su se zapisale.
    "Udžbenici" hrišćanstva ne postoje. Nije tačno da su jevanjđelja nastala hiljadama godina poslije Hrista. Tek je 2022 god od Hristovog boravka na zemlji. Ako ti možeš da vjeruješ u takozvanu evoluciju, zašto ja ne bih mogao da vjerujem u stvari mnogo bliže razumu?



    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Po nauci, za zive organizme, zivot je period izmedju rodjenja i smrti. Ko moze da nam da definiciju zivota? Religija?
    Pravo naučno objašnjenje Pogođena je sama suština fenomena zvanog život.

    Da, religija može. Već je dala definiciju.


    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Zato te i pitah ranije, zbog cega vjerujes u spise, price i predanja stara nekoliko hiljada godina a moderna saznanja odbacujes? I sta ako se ispostavi da monoteisticke religije nisu bile u pravu?
    A šta ako se ispostavi da su u pravu?

    Koja moderna saznanja odbacujem... npr. da je "život period između rođenja i smrti"?

    Ili da su evolucionisti nastali od majmuna? O "crnim rupama" i ostalim sci-fi fantazmagorijama. Za tvoju iformisanost, više su nauci doprinijeli religiozni naučnici nego ateistički.


    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Tehnoloski izumi u dokazivanju postojanja Boga ne mogu pomoci, ne zato sto smo tehnoloski pocetnici vec zato sto prica o Bogu zavrsava sa nasom planetom. Mozes da postavis logicno pitanje - zasto zavrsava sa nasom planetom?
    Ne mogu da postavim takvo "logično" pitanje jer nije tačno da se "priča" o Bogu završava našom planetom.

  6. #381
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Pod čijom komandom i nadzorom se to radilo?
    Vidis i sam da i dan danas imamo legende i narodne price. Sto je zajednica veca - veca je sansa da legenda opstane i da drugi prihvate legendu kao svoju. Ili da je zajednica zatvorena i odvojena. Obzirom da je taj istocni dio bio sjedesite civilizacije i da je u ta vremena imao i najmnogoljudnije gradove, legenda o hriscanstvu i onome prije hriscanstva je opstala. Objasni mi tvoje vidjenje nadzora i komande.
    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    "Udžbenici" hrišćanstva ne postoje. Nije tačno da su jevanjđelja nastala hiljadama godina poslije Hrista. Tek je 2022 god od Hristovog boravka na zemlji. Ako ti možeš da vjeruješ u takozvanu evoluciju, zašto ja ne bih mogao da vjerujem u stvari mnogo bliže razumu?
    Moras da procitas tacno sta sam napisao, a ne da se uhvatis za odredjeni termin, poput udzbenika. Pitao sam te - kako mozes da vjerujes u vjerodostojnost hriscanskih dokumenata kada su ih pisali razni ljudi i to par vjekova nakon Isusa?
    Usput, moras i da se azuriras, hriscanstvo prepoznaje evoluciju, cak smatra i da je sam proces evoucije Boziji dar. Topla preporuka - nemoj da se upustas u ovu tematiku jer argumenata ima dosta a nijedan nece ici u tvoj prilog
    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Pravo naučno objašnjenje Pogođena je sama suština fenomena zvanog život.

    Da, religija može. Već je dala definiciju.
    Volio bih da cujem objasnjenje koje religija nudi, ako moze sazeta forma bez linkova za citanje.

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    A šta ako se ispostavi da su u pravu?

    Koja moderna saznanja odbacujem... npr. da je "život period između rođenja i smrti"?

    Ili da su evolucionisti nastali od majmuna? O "crnim rupama" i ostalim sci-fi fantazmagorijama. Za tvoju iformisanost, više su nauci doprinijeli religiozni naučnici nego ateistički.
    Ako se ispostavi da nisi u pravu, zar neces biti kaznjen?
    Znaci suma sumarum, odbacuje se svaka nova stavka koja se kosi sa vidjenjem starim 2000+ godina. Jos da si pomenuo lomacu, slika hriscanstva iz V-XV bi bila poptuna
    Naravno da su doprinijeli religiozni naucnici vise, ateista (prije ce biti agnostika) bilo je veoma malo u civilizovanim drustvima. Svakako, kako vrijeme odmice broj religioznih ljudi ce poceti da opada, nikad nece nestati i uvijek ce biti prisutni ali ce im broj opadati.

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Ne mogu da postavim takvo "logično" pitanje jer nije tačno da se "priča" o Bogu završava našom planetom.
    Onda, cime se zavrsava prica o Bogu, i kako si dosao do tog saznanja?
    Last edited by Antares; 30-07-22 at 13:37.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. #382
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,214
    Thanks Thanks Given 
    15,144
    Thanks Thanks Received 
    3,763
    Thanked in
    2,691 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Onda, cime se zavrsava prica o Bogu..
    Ovdje, upravo ovdje se završava kad prestanu da stavljaju ruku političari na bajku zvanu Biblija.

    Govoreći nam o nekakvom bogu iza kojeg se svi kriju i nameću svoja moralna načela vodeći pri tom krvoproliće na planeti Zemlji u njegovo ime.

    Kao što je to Sančez uradio.

    Da već jednom čovječanstvo izroni iz ralja religije bilo koje i straha od sebe samoga.

    https://twitter.com/el_pais/status/1...-DPj8AEbw&s=19




    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-07-22 at 15:46.
    No pasaran!

  8. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  9. #383
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    @Antares

    Bojim se da i pored toga što korektno i tolerantno diskutuješ, nemaš dovoljno znanja o Hristu da bi bi kadar da se upuštaš u polemiku njemu. Izvini, ali legende i basne o Hristu ne mogu da "svarim". Praštaj.

  10. The Following User Says Thank You to brutajle For This Useful Post:


  11. #384
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Uzmimo da nemam dovoljno znanja o hriscanstvu, generalno, ali volim da se zanosim istrazivanjem cinjenica, nekako tipicno... ateisticki

    Volim zanimljive diskusije i iznosenje cinjenica, nije mi cilj (kao ni tebi) da mijenjam misljenja sagovornika, vec da sagledaju stvari i iz drugog ugla. Svako dobro, do opet neke druge diskusije
    Last edited by Antares; 01-08-22 at 11:51.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #385
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    @Antares

    Bojim se da i pored toga što korektno i tolerantno diskutuješ, nemaš dovoljno znanja o Hristu da bi bi kadar da se upuštaš u polemiku njemu. Izvini, ali legende i basne o Hristu ne mogu da "svarim". Praštaj.
    dje se vadi potvrda i ko daje pecat?

  13. The Following 2 Users Say Thank You to umart For This Useful Post:


  14. #386
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Uzmimo da nemam dovoljno znanja o hriscanstvu, generalno, ali volim da se zanosim istrazivanjem cinjenica, nekako tipicno... ateisticki

    Volim zanimljive diskusije i iznosenje cinjenica, nije mi cilj (kao ni tebi) da mijenjam misljenja sagovornika, vec da sagledaju stvari i iz drugog ugla. Svako dobro, do opet neke druge diskusije

    Ako ćemo logički, tebi je namjera da mijenjaš mišljenje sagovornika, jer nemaš znanje da polemišeš o hrišćanstvu. To je kao kad bi raspravljao o filmovima i filmskoj režiji i tvrdio ljudima da se Leonardo di Kaprio udavio u potonuću Titanika...Na nekom nivou bi bio u pravu, ali suštinski.... Šta misliš koliko bi takvo mišljenje bilo inspirativno za diskutante?


    Nego da se vratimo na temu:


    U ateističkom pogledu, mi smo jednostavno životinje koje rade ono što životinje rade. Životinje ubijaju, kradu, napuštaju svoje potomstvo, praktikuju promiskuitet i, uopšteno govoreći, samo paze na sebe. Ako smo samo životinje, onda ove stvari ne mogu biti pogrešne za nas više nego što su pogrešne za bilo koju drugu životinju. Dakle, u ovom pogledu, zašto je važno šta radimo? Ništa nije ispravno ili pogrešno. Zašto jednostavno ne živimo kako hoćemo i radimo šta želimo? Ako nam se može, naravno.

    Ako ne postoji krajnje ispravno i pogrešno i ne postoji konačna pravda, onda nije važno kako živimo svoje živote. Nema razlike da li živimo kao Majka Tereza ​​ili kao Hitler. Zaista, ko će reći da je jedno bolje od drugog? Stvari koje je Majka Tereza ​​uradila mogle bi da nas nasmiju i da se osjećamo fino, a stvari koje je uradio Hitler bi mogle da nas užasnu, ali, zaista, to je samo lično mišljenje jedne osobe o tome šta je vredno divljenja, a šta je odvratno. U ateističkom pogledu na svijet, ne postoji krajnji autoritet kojim bi se hvalili ili osudili ova dela; pošto ne postoji konačna pravda, nije važno kako je neko od ovih ljudi živio. Zaista vam kažem, ako je smrt kraj, onda je najbolja stvar da živite kako god da se osećate dobro – ako živite samo jednom, živite! Neka pedofili rade svoj posao, silovatelji svoj, razne psihopate svoj...itd

    Ateizam ne nudi nikakvu svrhu životu, jer bez obzira kako živite ili šta radite, vaša sudbina je ista: smrt. dakle, neka pedofili rade svoj posao, silovatelji svoj, razni hitleri, staljini i mao ce tungovi svoj...itd
    Last edited by brutajle; 01-08-22 at 12:08.

  15. The Following User Says Thank You to brutajle For This Useful Post:


  16. #387
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    dje se vadi potvrda i ko daje pecat?
    Tamo đe ti nikad nijesi zavirio, niti ćeš.

  17. #388
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Tamo đe ti nikad nijesi zavirio, niti ćeš.

  18. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  19. #389
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post


    Baš tako sam i zamišljao da izgledaš.

  20. The Following User Says Thank You to brutajle For This Useful Post:


  21. #390
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,214
    Thanks Thanks Given 
    15,144
    Thanks Thanks Received 
    3,763
    Thanked in
    2,691 Posts

    Default

    To za potvrde bi mogla biti odlična ideja za biznis. (just stating the fact)

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 01-08-22 at 12:24.
    No pasaran!

  22. #391
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    To za potvrde bi mogla biti odlična ideja za biznis. (just stating the fact)

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Vjerovatno si i ti u ovoj skupini iza umarta.
    Last edited by brutajle; 01-08-22 at 12:30.

  23. #392
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    to je ta hrišćanska tolerantnost,drugi obraz i te fore

  24. #393
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Ako ćemo logički, tebi je namjera da mijenjaš mišljenje sagovornika, jer nemaš znanje da polemišeš o hrišćanstvu. To je kao kad bi raspravljao o filmovima i filmskoj režiji i tvrdio ljudima da se Leonardo di Kaprio udavio u potonuću Titanika...Na nekom nivou bi bio u pravu, ali suštinski.... Šta misliš koliko bi takvo mišljenje bilo inspirativno za diskutante?
    Daleko od toga. Proveo sam dosta godina na ovom forumu pokusavajuci da objasnjavam stvari, ali ljudi se drze svog stava, bez obzira na cinjenice.
    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Ateizam ne nudi nikakvu svrhu životu, jer bez obzira kako živite ili šta radite, vaša sudbina je ista: smrt. dakle, neka pedofili rade svoj posao, silovatelji svoj, razni hitleri, staljini i mao ce tungovi svoj...itd
    Moralna nacela ateista ne zavise od pisanih dokumenata, vec od licnog ubjedjenja. Nema masovne iluzije i govorenja sta je dobro, sta ne, vec ce svaki pojedinac odluciti sta je dobro a sta ne. Da ne zaboravimo da propgatori religije znaju da zastrane i pored svih nacela i moralnog kopasa kojeg imaju. Zasto je tako?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #394
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    to je ta hrišćanska tolerantnost,drugi obraz i te fore
    Odlično ide uz ateističke uličarske nastupe.

  26. #395
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    hajde,možeš ti to bolje,te defleksije iz osnovne nisu zanimljive,bolje su ti išle direktne prozivke i vrijeđanja

  27. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  28. #396
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Odlično ide uz ateističke uličarske nastupe.
    Ono sto ja vidim ovdje je da ti vrijedjas ljude koji tebe ne vrijedjaju, pa ne znam bas ko ima ulicarski nastup.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  30. #397
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Daleko od toga. Proveo sam dosta godina na ovom forumu pokusavajuci da objasnjavam stvari, ali ljudi se drze svog stava, bez obzira na cinjenice.
    Zašto misliš da si pozvan da "objašnjavaš" stvari?

    Ja nikom ništa ođe ne objašnjavam, samo se branim od napada otkad sam objavio prvi post na ovom pdf-u, a bijaše to citat FM Dostojevskog poslije kojeg doživjeh gomilu uvreda i diskvalifikacija.


    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Moralna nacela ateista ne zavise od pisanih dokumenata, vec od licnog ubjedjenja. Nema masovne iluzije i govorenja sta je dobro, sta ne, vec ce svaki pojedinac odluciti sta je dobro a sta ne. Da ne zaboravimo da propgatori religije znaju da zastrane i pored svih nacela i moralnog kopasa kojeg imaju. Zasto je tako?
    U čemu se moralna načela ateista razlikuju od deset božijih zapovijesti. Ako se neko deklariše kao ateista, ne znači da je nemoralan. Naprotiv. Ali moralni kodeks je čovječanstvu proslijeđen kroz božije zapovijesti. Hrišćanske ili bilo koje druge religije. U Indiji npr. Vede su "ono što je samo zapisano"...A ko je autor?
    Last edited by brutajle; 01-08-22 at 12:58.

  31. #398
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Ono sto ja vidim ovdje je da ti vrijedjas ljude koji tebe ne vrijedjaju, pa ne znam bas ko ima ulicarski nastup.
    Stavi cvikere đede pa će ti biti jasnije

  32. #399
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    hajde,možeš ti to bolje,te defleksije iz osnovne nisu zanimljive,bolje su ti išle direktne prozivke i vrijeđanja
    Kaže mi neko ko u diskusiju uleti kao neki egzibicionista koji utrči go na fudbalski teren pa očekuje da Messi skine šorc i da mu se pridruži.

    Đe ti je, druže, doprinos temi, van gif-ova kojima si izrazio svoje "mišljenje".

  33. #400
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Fina neka religioznost.

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  34. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


Page 16 of 45 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ateizam
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 4250
    Last Post: 19-03-11, 20:05
  2. Obicaji, vjerovanja, vjera, ljudska glupost...
    By Mojsije in forum Religija i filozofija
    Replies: 67
    Last Post: 20-01-10, 21:12
  3. Budizam i Ateizam
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 50
    Last Post: 05-05-09, 15:19
  4. Ateizam VS Agnosticizam
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 52
    Last Post: 31-01-07, 13:14
  5. Vjerovanja u serbiju
    By Grad Heroja in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 04-09-04, 13:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •