Page 139 of 879 FirstFirst ... 3989129135136137138139140141142143149189239639 ... LastLast
Results 3,451 to 3,475 of 21973

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #3451
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RASHEL View Post
    Sad na bul. Ivana Crnojevića
    Ovaj bulevar je do 15.maja za izbjegavanje, jer se radi raskrsnica kod Lukoilove pumpe, prema S.Aerodromu... Danas oko pola 5 je bio opšti krkljanac i kolona vozila.

  2. #3452
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,373
    Thanks Thanks Given 
    87
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default



    greote

  3. #3453
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by qwert View Post

    greote
    isto mu se drža muški na početku

  4. #3454
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvo peglanje. ALi na kraju je akumulator izdrzao :-)

  5. #3455
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Tri sobe su teže a jedna lakše povrijeđene u udesu koji se oko 16 sati dogodio na regionalnom putu Pljevlja - Đurđevića Tara u mjestu Kosanica.
    Teško povrijeđeni su nakon dijagnostike i ukazane pomoći u pljevaljskoj bolnici sanitetskim vozilima preveženi u Klinički centar u Podgoricu.
    Do udesa je došlo kada se vozilo golf džeta žabljakih registrarskih oznaka sudarilo sa kombijem koji je išao iz suprotnog smjera.
    Prema riječima direktora Opšte bolnice u Pljevljima Zorana Tabaša u udesu je teže povrede opasne po život zadobio Žabljačanin Batrić Karadžić, (1975) koji je upravljao džetom.
    „Karadžić je dovezen u veoma teškom stanju sa teškoom povredom glave i mozga u dubokoj komi. Nakon dijagnostike i ukazane medicinske pomoći hitno je prebačen u Klinički centar u Podgoricu. Njegovo stanje je opasno po život“, rekao je Tabaš.
    Prema njegovim riječima zbog dalje dijagnostike u Klinički centar je poslat i Filip Bojović (1990) koji se nalazio u vozilu sa Karadžićem.
    Bojović je prema riječima Tabaša zadobio prelom lijeve potkoljenice, razderotine na glavi a na prijemu je bio u stanju pomućene svijesti.
    Vozač kombija Blagoje Leković (1980) u udesu je zadobio potres mozga i razdorotine na glavi i prema riječima ljekara u stabilnom je stanju. Nakon ukazane pomoći sanitetskim kolima prevežen je u Klinički centar zbog dijagnostike skenerom.
    U udesu je lakše povrede zadobila njegova supruga Marija (1991) i ona je nakon obavljenih pregleda upućena kući.
    Zbog uviđaja, koji je obavio osnovni državni tužilac u Pljevljima Milivoje Tomčić saobraćaj na ovom putu bio je u prekidu više sati.

    Izvor: Vijesti

  6. #3456
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dvije spavace i jedna dnevna.

  7. #3457
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam do kad cemo vozit ove krame:


    http://www.vijesti.me/Vijesti/184847-clanak-184847

  8. #3458
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ovi iz vijesti nisu normalni


    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #3459
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nisu nimalo, pazi ovo:




    Mada nije ni cudo, toliko dima, baruta...
    Last edited by Fabia_Elegance!; 08-03-14 at 08:48.

  10. #3460
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Cuvena kosanica, motoristi i "probaci " znaju zasto. Fina dionica za rastegnut masinu, ali po sredini je mini prevoj na kome ne prestaje isprekidana linija sto je u dosta slucajeva ispalo kobno kod preticanja jer se juri iz oba smjera tuda

    Sent from my Samsung Galaxy Duos

  11. #3461
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne stigoh ovo da podijelim s vama, ali prije jedno nedelju dana, grupa momaka se vozila u zelenog BMW-a M5, iz Tivta, i tako mortus pjani sletješe u more kod ribljeg marketa COGI na Ljutoj. Nisu sletjeli u duboko, nego u plići dio ali ne mogaše se sami izvuć. Nazvali šlep službu, ovi došli i izvukli ih, da bi oni nastavili da se vozikaju. Ovo je bilo oko 10-11 uveče, a u 3 sata došli na donji put u Dobroti, da se vozikaju u rikverc, jer su došli "normalno" do jednog kafića, ali pošto je bio zatvoren riješili su da se VRATE, BUKVALNO... HAHAHAHAH i pritom se zakucali u auto moje sestre, razvalili joj far, blatobran, i da su se još malo zakucali, zaglavili bi točak i auto ne bi mogao da se koristi. Na lice mjesta su ostavili njihovo štop svjetlo, i dosta boje da se utvrdi koje je auto u pitanju. Ne pitah sestru što se desilo u medjuvremenu, jesu li ih našli i tako to...

  12. #3462
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ni jednom nisi iskoristila "!". Kakvo olaksanje
    I sta bi, jesu ih nasli? To su oni popaljeni trkaci, svako mjesto u Crnoj Gori ima nekoliko takvih karakteresticnih Sumahera.

  13. #3463
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahha vodila sam računa o "!" ovaj put.
    Nisu ih još našli. Ovaj iz šlep službe se pravi lud, kao nije vidio tablicu dobro, al zna da su TV tablice. Al i Kotor i Tivat su selendra, naći će se kad tad. I lažem, ovo je bilo u četvrtak ujutru, no izgleda da ovi dani meni nešto sporo prolaze.

  14. #3464
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ako su TV tablice onda su samo nalijepili M5 znak, sto dovoljno govori o njima
    She is only here to annoy herself!

  15. #3465
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nalijepili su i BMW znak.

  16. #3466
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije im BMW znak otpao, no štop svjetlo, na kojem se nalazi reg. broj štop svjetla po kod tražiš dio...ako i kad ti zatreba.

  17. #3467
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    She is only here to annoy herself!

  18. #3468
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Kakav dzumbus. Jesu li ovi ljudi normalni da po ovakvom putu voze preko 50km/h

    Послато са LT22i уз помоћ Тапатока
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  19. #3469
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    treba li sto vise reci sem Rusija...

  20. #3470
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeTiGeRo View Post
    ...a u 3 sata došli na donji put u Dobroti, da se vozikaju u rikverc, jer su došli "normalno" do jednog kafića, ali pošto je bio zatvoren riješili su da se VRATE, BUKVALNO... HAHAHAHAH i pritom se zakucali u auto moje sestre, razvalili joj far, blatobran, i da su se još malo zakucali, zaglavili bi točak i auto ne bi mogao da se koristi. Na lice mjesta su ostavili njihovo štop svjetlo, i dosta boje da se utvrdi koje je auto u pitanju. Ne pitah sestru što se desilo u medjuvremenu, jesu li ih našli i tako to...
    Slično se desilo sinoć mom poznaniku. Parkirao auto kod Tehničke, a neki pijani se nabili u njega, ulubili vrata i razbili jedan far.
    Srećom te je momak koji živi tu blizu vidio i zapamtio broj tablica, pa je sve ušlo u zapisnik kad je policija pravila uviđaj...

  21. #3471
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Rozaje/Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije dvije tri nedjelje sam isao preko Milenijuma ka ekonomskom, ispred mene 4-5 auta, odjednom pocinju da krivudaju, cuda, rekoh neko se nekom ubacio u traku, kad odjednom ispred mene onaj betonski stubic, valjda neko udario i ono sve ostalo po bulevaru. Sva sreca, pa sam nekako samo tockovima preko njega, nijesam karter unistio. Pricam to prijatelju koji je policajac (ne saobracajni no neki drugi), on mi kaze, da je bilo stete i da sam zvao policiju i podnio tuzbu protiv onih koji su trebali da odrzavaju ulicu, ja bih popio prijavu za ugrozavanje sigurnosti na putu!! Njegova sestra, dok se parkirala, upala u sahtu, zvala da se zali, policija cuda, i oni njoj napisali prijavu!

    Imamo neki dobar zakon, nesto .

  22. #3472
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iksha View Post
    Prije dvije tri nedjelje sam isao preko Milenijuma ka ekonomskom, ispred mene 4-5 auta, odjednom pocinju da krivudaju, cuda, rekoh neko se nekom ubacio u traku, kad odjednom ispred mene onaj betonski stubic, valjda neko udario i ono sve ostalo po bulevaru. Sva sreca, pa sam nekako samo tockovima preko njega, nijesam karter unistio. Pricam to prijatelju koji je policajac (ne saobracajni no neki drugi), on mi kaze, da je bilo stete i da sam zvao policiju i podnio tuzbu protiv onih koji su trebali da odrzavaju ulicu, ja bih popio prijavu za ugrozavanje sigurnosti na putu!! Njegova sestra, dok se parkirala, upala u sahtu, zvala da se zali, policija cuda, i oni njoj napisali prijavu!

    Imamo neki dobar zakon, nesto .
    shto cesh kod nas chut i vidjet necesh nac u bangladesh...

  23. #3473
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by iksha View Post
    Prije dvije tri nedjelje sam isao preko Milenijuma ka ekonomskom, ispred mene 4-5 auta, odjednom pocinju da krivudaju, cuda, rekoh neko se nekom ubacio u traku, kad odjednom ispred mene onaj betonski stubic, valjda neko udario i ono sve ostalo po bulevaru. Sva sreca, pa sam nekako samo tockovima preko njega, nijesam karter unistio. Pricam to prijatelju koji je policajac (ne saobracajni no neki drugi), on mi kaze, da je bilo stete i da sam zvao policiju i podnio tuzbu protiv onih koji su trebali da odrzavaju ulicu, ja bih popio prijavu za ugrozavanje sigurnosti na putu!! Njegova sestra, dok se parkirala, upala u sahtu, zvala da se zali, policija cuda, i oni njoj napisali prijavu!

    Imamo neki dobar zakon, nesto .
    Kako su joj napisali prijavu? Zbog cega konkretno? Sto su naveli kao razlog za pisanje prijave?

  24. #3474
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    To je poznata priča. Kažu da nisi prilagodio brzinu uslovima na putu, i da je shodno tome tvoja krivica. Prijatelj mi je na starom putu PG-DG nagrdio točkove i gume na rupu, i kad je policija došla njihov zaključak je bio da je on pomjerao auto sa lica mjesta, da je iscenirao upad u rupu itd. itd. tako da očigledno uvijek spriječe da se naplatiš kad su takve stvari u pitanju

  25. #3475
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    ne moze policija nikoga sprijecit, ako to rade onda su pravi pacovi, to sud i sudski vjestaci odlucuju, a ne pacovi sa 4 razreda srednje.

    I mene kad su cuknuli, zvao policiju da vrse uvidjaj a njima bilo tesko, pa vele dogovorite se, ostacete oboje bez vozacke dobit kazne. čuda, novi zakon, krivična odgovornost, zatvora 2 mjeseca :lolblue: . Reko samo ti prijatelju radi to sto sam te zva' pa i da bude da platim nece iz tvoga dzepa... Znaci standardna prica.

Page 139 of 879 FirstFirst ... 3989129135136137138139140141142143149189239639 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (1 members and 5 guests)

  1. pauki

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •