Page 699 of 876 FirstFirst ... 199599649689695696697698699700701702703709749799 ... LastLast
Results 17,451 to 17,475 of 21891

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #17451
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,095
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Last edited by Biznismen Podgorica; 14-11-20 at 23:21.

  2. #17452
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,095
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Što su ovi napravili - ne znam ne vidi se na ovu peglu od kamere je li ovaj preletio dolje..






  3. #17453
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,095
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default




  4. #17454
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    kako voze te trotinete bilo je samo pitanje vremena kad ce nekoga pokupit
    She is only here to annoy herself!

  5. #17455
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kako voze te trotinete bilo je samo pitanje vremena kad ce nekoga pokupit
    To je to. A zakona nidje.

    Necu da kazem "I told you so" ali... o ovome sam pricao bar po' godine unazad, moguce i duze.

    A posto ne očekujem da ce se sto regulisat' (nama nažalost samo smrtni slučajevi pokreću neke akcije i promjene) ovakve stvari će nastavit' da se dešavaju.

    Ja i dalje gledam curice od 10-12 godina kako jure oo gradu, kako po trotoaru tako i po magistrali a upravo to kad sa trotoara krenu na magistralu je po meni najkritičniji jer niti što gledaju niti imaju pojma da su učesnici u saobraćaju gdje ima svakakvih...

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Last edited by Fidel Castro; 18-11-20 at 22:20.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  7. #17456
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    neka no se voze po dvije na jedan trotinet i izlete ti iza parkiranog kombija npr. i ne vidis ih, takvim roditeljima bih oduzeo i djecu i trotinet
    She is only here to annoy herself!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  9. #17457
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    A đe... I prelaženje preko pješačkog 25kmh, trebam 100m da gledam lijevo i desno od pješačkog da bi ih vidio, kako ne....

  10. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  11. #17458
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ja sam vozač i ne govorim sad protiv pješaka i biciklista zbog toga, ali koliko su nam vozači debili, toliko su nam pješaci i biciklisti potpuni kreteni! Prvo, biciklisti se ladno ubace na ulicu i voze u suprotnom smjeru, pa voze stazom i onda preko zebre ladno onako u punoj brzini, onamo gdj enema semafora samo je pitanje dana kad ce neko na pjesackom pokupiti biciklistu! Pa je li realno da ja vozim pravo bulevarom, odjednom biciklista u brzini izlijeće ispred mene ne pogledavši da li ima auta i da li to auto moze bezbjedno da se zaustavi, ne, on samo u brzini, pogled ispred sebe ka da je više mene no njega briga za nejgov život! Nijesu mi jasni! Baš!
    Pješaci takođe, pogotovo ovi "treningaši" koji kad završe trening nabiju kapu, šuškavac, sluške na uši i ide trotoarom i samo odjednom iz onoga smjera pravolinijskog zakorači desno ili lijevo na kolovoz! Jes da je pjesacki, ali brate?! Daj pogledaj ima li kola.....elektricna kola se ne čuju, recimo, ubiće te neko!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #17459
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja sam vozač i ne govorim sad protiv pješaka i biciklista zbog toga, ali koliko su nam vozači debili, toliko su nam pješaci i biciklisti potpuni kreteni! Prvo, biciklisti se ladno ubace na ulicu i voze u suprotnom smjeru, pa voze stazom i onda preko zebre ladno onako u punoj brzini, onamo gdj enema semafora samo je pitanje dana kad ce neko na pjesackom pokupiti biciklistu! Pa je li realno da ja vozim pravo bulevarom, odjednom biciklista u brzini izlijeće ispred mene ne pogledavši da li ima auta i da li to auto moze bezbjedno da se zaustavi, ne, on samo u brzini, pogled ispred sebe ka da je više mene no njega briga za nejgov život! Nijesu mi jasni! Baš!
    Pješaci takođe, pogotovo ovi "treningaši" koji kad završe trening nabiju kapu, šuškavac, sluške na uši i ide trotoarom i samo odjednom iz onoga smjera pravolinijskog zakorači desno ili lijevo na kolovoz! Jes da je pjesacki, ali brate?! Daj pogledaj ima li kola.....elektricna kola se ne čuju, recimo, ubiće te neko!
    Kao prvo preko pjesakog je zabranjena upotreba telefona.Kao drugo pjesaci su duzni da stanu kod pjesackog i uvjere se da mogu bezbjedno da predju ulicu,a pritom da ne ugroze ostale ucesnike u saobracaju(vozace). Naravno to kod nas radi 10% ljudi a ostale to i ne zanima nego kad ti izleti na 2 metra ispred tebe prvo molis boga da ga ne pokupis a drugo da te neko od pozadi ne udari,pritom ti ebe sve po spisku jer kao neces da stanes.
    Nego dzaba je pisati kad je u toj problematici zakon samo na papiru.


    Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

  13. The Following User Says Thank You to BEP For This Useful Post:


  14. #17460
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Prije par dana:


    Pubertetlija električnim trotinetom produži sa biciklističke na Blažovom mostu prema Njegoševom parku. Crveno za pješake uveliko u toku.

    Mrtav ladan, usred gustog saobraćaja u oba smjera iliti pet traka. Imalo ga je ponijet najmanje dvoje auta, od kojih je jedno policijsko.

    Zastrašujući je stepen kurcobolje s kojim je prošišao kroz crveno, pukom srećom izbjegavši gaženje.


    Vozači (automobila, bicikala, trotineta) i pješaci su sve nenormalniji. Uzroci su bezbrojni ali je pitanje: Ima li kraja ovom ludilu i zašto ne?
    Last edited by Tha_Maddog; 18-11-20 at 23:01.

  15. The Following User Says Thank You to Tha_Maddog For This Useful Post:


  16. #17461
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    zato što se izgleda neko dobro utalio sa uvozikom ili uvoznicima, a to je možda i jedan razlog ovih nenormalnih biciklističkih staza
    She is only here to annoy herself!

  17. #17462
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Aj sto ce trotinetase pokupiti auto i nagrditi no sto su me imali par puta kao pjesaka udariti. Odmah bi mu elektricno go*no bilo konfiskovano.

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  18. #17463
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,038
    Thanks Thanks Given 
    707
    Thanks Thanks Received 
    1,903
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    trotineti ce biti sve veci i veci problem...narocito sto ih se vise i vise voze djeca....
    ja imam problem sto izvedem djecu, pustim ih da se igraju nedje na neki plato, i onda odjednom dodju djeca sa elektricnim trotinetima koja zvijaju tuda lijevo desno....samo cekam oce li koga da pokupe...

    a da ne pominjem ovo sto svi pominjete kad treba da skrenem nedje npr desno i gdje moram da pratim 100m prije raskrsnice iam li kakvo biciklo ili trotinet u punoj brzini, da mu ne bih presjekao put, jer vecina ih niej svjesna da treba da uspore pred pjesacki, pa neka je zeleno....

  19. The Following User Says Thank You to E_K_V For This Useful Post:


  20. #17464
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ja sam primjetio da dosta đece vozi i onaj kao motor (električni) sa velikim točkovima, a normalno učestvuju u saobraćaju bez kacige i naravno bez ikakvog znanja o pravilima saobraćaja. Gledao sam đecu ne preko 12 godina da regularno voze svoju mlađu sestru/brata kroz grad.
    Policija neće reagovati dok se ne desi neko veliko zlo, pa neko pokosi dijete ili đecu na tom motociklu.

    Ja sam kroz Austriju gledao trotinete na el. pogon i ove motore sa registracijom i naravno onaj koji vozi ima zaštitu na glavi uglavnom one kacige za bicikliste.
    This time next year we'll be millionaires

  21. #17465
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default


  22. #17466
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    To je to. A zakona nidje.

    Necu da kazem "I told you so" ali... o ovome sam pricao bar po' godine unazad, moguce i duze.

    A posto ne očekujem da ce se sto regulisat' (nama nažalost samo smrtni slučajevi pokreću neke akcije i promjene) ovakve stvari će nastavit' da se dešavaju.

    Ja i dalje gledam curice od 10-12 godina kako jure oo gradu, kako po trotoaru tako i po magistrali a upravo to kad sa trotoara krenu na magistralu je po meni najkritičniji jer niti što gledaju niti imaju pojma da su učesnici u saobraćaju gdje ima svakakvih...

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    meni je jos jaci hit sto su trotineti uvelike postojali i vozili se po PG kad je mijenjan zakon zadnji put i svi su se napravili ludi.
    Jedino sto je policija uradila jeste to sto je trazila od opstine PG da odustane od subvencioniranja za trotinete jer nisu regulisani zakonom ahahahah top


    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    trotineti ce biti sve veci i veci problem...narocito sto ih se vise i vise voze djeca....
    ja imam problem sto izvedem djecu, pustim ih da se igraju nedje na neki plato, i onda odjednom dodju djeca sa elektricnim trotinetima koja zvijaju tuda lijevo desno....samo cekam oce li koga da pokupe...

    a da ne pominjem ovo sto svi pominjete kad treba da skrenem nedje npr desno i gdje moram da pratim 100m prije raskrsnice iam li kakvo biciklo ili trotinet u punoj brzini, da mu ne bih presjekao put, jer vecina ih niej svjesna da treba da uspore pred pjesacki, pa neka je zeleno....
    ja sam uvatio sebe da ko istraumiran kocim i na zeleno ko na crveno jednako na neke raskrsnice koje su nepregledne
    isto ko sto stanka dragojevica vozim jedno 30-40 da mi ko iskoci iza ograde one po sredini i rastinja

    sto je najgore, i na tih 30, ja stanem, a jedne prilike me jedan junosa spucao s ledja jer je on isao brze

    ja sam nedje proljetos kad su se bili uzvrceli po trgu nekakva djecina na el trotinete ih zamolio da se maknu jer su nepazljivi, a pored moje djece je bilo jos sigurno 10, svi uzrasta tu do 3-4 godine... a oni igraju coce shuge na trotinete - sta su ti moderne generacije
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  23. #17467
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,095
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    PikAp sigurno preticao - opel se ukljucivao i to je to.
    Ali pikApu je strelica za lijevo (kaze da je htio da skrene u hemomont)

    Last edited by Biznismen Podgorica; 20-11-20 at 18:17.

  24. #17468
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Kriv Gnojpel

  25. The Following User Says Thank You to kEDOWN For This Useful Post:


  26. #17469
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,355
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...adu-trim-staze

    Nesvakidašnji udes dogodio se u 17.30 časova na Bulevaru Svetog Petra Cetinjskog kada je vozač kamiona preletio cestu i trotoar, a potom se zaustavio u metalnoj ogradi reakreativne zone u Tološkoj park - šumi.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #17470
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    trotineti ce biti sve veci i veci problem...narocito sto ih se vise i vise voze djeca....
    ja imam problem sto izvedem djecu, pustim ih da se igraju nedje na neki plato, i onda odjednom dodju djeca sa elektricnim trotinetima koja zvijaju tuda lijevo desno....samo cekam oce li koga da pokupe...

    a da ne pominjem ovo sto svi pominjete kad treba da skrenem nedje npr desno i gdje moram da pratim 100m prije raskrsnice iam li kakvo biciklo ili trotinet u punoj brzini, da mu ne bih presjekao put, jer vecina ih niej svjesna da treba da uspore pred pjesacki, pa neka je zeleno....
    juče su oni imbecili na jutarnjem puštali prilog o klincu od 12 godina koji vozi onaj veliki kvad po selu i još napravili heroja od njega, kako ti sad djetetu njegove generacije da objasniš da ne može da vozi električni motocikl?!
    She is only here to annoy herself!

  28. #17471
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    712
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Primijetio sam, otkako zivim u Crnoj Gori, da dosta biciklista prelazi pjesacki na biciklu. Je li to dozvoljeno s obzirom da je pjesacki za pjesake? Nije da smeta ili da je toliko opasno ali poneki se zna zaletiti.

  29. The Following User Says Thank You to pegasus For This Useful Post:


  30. #17472
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Obično se kod nas biciklisti ponašaju kao da voze auta a ne bicikla, s tim što izgleda da za njih pravila saobraćaja ne važe..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  31. #17473
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Primijetio sam, otkako zivim u Crnoj Gori, da dosta biciklista prelazi pjesacki na biciklu. Je li to dozvoljeno s obzirom da je pjesacki za pjesake? Nije da smeta ili da je toliko opasno ali poneki se zna zaletiti.
    Nije dozvoljeno zalud. Nego mi nemamo saobraćajnu kulturu.
    I naši vizionaru tu nekulturu rješavaju stvaranjem još većih gužvi u saobraćaju nikako kažnjavanjem stoke.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  33. #17474
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,095
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default




  34. #17475
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 699 of 876 FirstFirst ... 199599649689695696697698699700701702703709749799 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)

  1. VooDooPrle

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 07:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 16:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 16:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 20:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •