Page 8 of 13 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 320

Thread: Zabrana saobracaja za motocikle u Podgorici !!!

  1. #176
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica,Sutomore, Montenegro
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Onaj mali sa zutim motorom je doktor nauka za svoje godine a i za vecinu starijih od njega
    sto se voznje motora tiche, mali je uz to faca i pravi sportista.
    Kamo srece da je vise takvih od 16 godina kao sto je on, bolje kao on nego sto se drogiraju
    po srednjih shkola, tuchu i ne ulaze u dom do 5 sati ujutro.
    On treba da bude primjer svim svojim vrsnjacima jer ima svoju strast i cilj u zivotu.
    Seljachki vam je da dijete pljujete odje, svi smo mi bili u pubertet i vecina smo mnogo gore
    stvari radili od njega.

    Shto se tiche njega i njegovog BUKANJA kao i svih ostali shto se BUKAJU potpuno se slazem
    sa vama ali i vi morate razumjet da taj mali ima 16 godina i da je tek u fazi odrastanja kao
    i svi tinejdzeri a uz nas starije ce stasat i nauchit neke stvari ne bojte mu se, kao shto smo i mi nekad od nekog starijeg nauchili.

    Sto se tiche ODUZIMANJA motora.
    Apsolutno sam protiv oduzimanja motora.
    Da ga nismo zajedno po pola kupovali pa da mi ga uzme neko?
    Ma neka choche?

    Mnogo rupa u zakonu postoji.
    Po mojem misljenju treba sankcionisat vozacha prvo 2 mjeseca (uz novchanu kaznu),
    drugi put pola godine (uz josh vecu novchanu kaznu),
    treci put godinu (uz maksimalnu novchanu kaznu)
    a cetvrti put oduzimanje vozachke dozvole za stalno i to je to.

    Ako mene treba sankcionisati neka me sankcionisu ali ne da mi oduzimaju motor,
    tj. MOJU IMOVINU koju sam JA zaradio!
    Moje je pravo ako cu ja moj motor mozda da dam tebi, drugu, bratu, sestri, sinu-kcerci ili bilo kome
    ko NIJE sankcionasan da se vozi koliko god oce ako vec ja ne mogu u periodu kad sam sankcionisan.
    Konačno neko da progovori nešto normalno
    slažem se sa tobom u svakom pogledu
    a što se tiče onoga Stefana sa Yamahom
    ja mislim da su ljudi samo ljubomorni na njega
    jer je vrlo mlad a mogao bi naučiti masu ovih hejtera nekim stvarima
    Poznajem ga samo zdravo za zdravo al nikad ništa loše za njega nisam čuo.
    I zvuk mu je extra za 1 četvorotaktni cilindar od 125 kubika
    bolje od onoga ne može.

  2. #177
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bravo niko svaka chast
    neko ko nezna kad bi stavijo vakuum kadu prije mufalice , dal bi se sjeebo ???

  3. #178
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jes strasno, gledam ga jedan dan kako vozi i naprosto se cudim kako nije jos poginuo. Ne jer vozi ko genije ili novi Rossi no ko divljak obicni. On, ovaj( http://i56.tinypic.com/2lsh66h.jpg ) i slicni su razlog zasto se ovo desilo, sa preseganim auspusima sto se izivljavaju po gradu.

  4. #179
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma njabolje da policija trazi da se zatvori akrapovic i leo vince... ono sto je citavom svijetu normalno, nama nije...

  5. #180
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AvAtAr_Nk View Post
    ma njabolje da policija trazi da se zatvori akrapovic i leo vince... ono sto je citavom svijetu normalno, nama nije...
    jes brate..al MISLIM da nije dozvoljeno...tj siguran sam da se iz akrapovica i leo vince-a vadi db killer....

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahhah čitam i ne vjerujem što pišete.

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Onaj mali sa zutim motorom je doktor nauka za svoje godine a i za vecinu starijih od njega
    sto se voznje motora tiche, mali je uz to faca i pravi sportista.
    Kamo srece da je vise takvih od 16 godina kao sto je on, bolje kao on nego sto se drogiraju
    po srednjih shkola, tuchu i ne ulaze u dom do 5 sati ujutro.
    On treba da bude primjer svim svojim vrsnjacima jer ima svoju strast i cilj u zivotu.
    Seljachki vam je da dijete pljujete odje, svi smo mi bili u pubertet i vecina smo mnogo gore
    stvari radili od njega.
    Kamo sreće da ima više takvih kao momak ?

    Lično nemam ništa protiv njega niti ga znam samo mi smeta ta buka koju proizvodi svaki dan. Ali da je uspjeh što vozi na jedan točak i nije neki jer nije rođen naučen no svaki dan vježba u NASELJENOM MJESTU. Ne može on da prolazi pored euro petrol pumpe na jedan točak kad tuda svaki dan prolazi moja sestra od 9 godina kad ide u školu - kad će imat vremena da reaguje kad ne vidi nikog ispred sebe dok je na jedan točak...

    Ja kad sam učio da vozim išao sam na kombinat da vježbam, i sad kad su okupljanja automobilizma mogu da potvrde forumaši da sam se gomilu puta trkao kolima al to nije naseljeno mjesto.

    Najbolji primjer je momak iz Petrovca kojeg sam odlično znao, imao je 17 godina kad je ubio ženu na magistralu u Budvu i kad je sam stradao, prije pola godine se to desilo. Isto je bio veliki ljubitelj motora i vozio na jedan točak, trenutak nepažnje i ćao on i potpuno nedužna žena.

    Ovo nema veze sa zabranom, samo ima mjesta đe treba da se vozi brzo i đe može da se vježba voznja na jedan točak.


  7. #182
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Mislim da se revoltom nece postici nista. "Da skinemo auspuje i da im duus vadimo..." Time ispadate veci idioti nego ovi sto su zabrene postavili. Bilo bi mnogo mocno okupiti se i mirnom voznjom zabranjenim ulicama dokazati kratkovidim idiotima da se moze i necujno proci i dvotockasima jacim od 50ccm.

    Danas je bio mnogo liep skup i svaka cast ljudima koji su bili tu. Kao i uvijek i u svakom skupu: bilo je par imbecila koji su turirali, moram reci - idioti. Zbog njih se ovo i napravilo.

    Mirna voznja ljudi - nikome ne smeta. Bukachi svima smetaju i zbog njih smo i mi ostali ugrozeni. Sad ne mogu do kuce doci! Kakva ironija.

  8. #183
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas je bilo predobro,sto jes jes...oce li bit sto sjutra ?

  9. #184
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    gledam malog svaki dan jes da je dijete ali je i dobar vozac, a niko sto se tice a kategorije ja mislim da 125 cc (tolko ima onaj njegov jel?) spada u a kategoriju :P

  10. #185
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djordje1 View Post
    gledam malog svaki dan jes da je dijete ali je i dobar vozac, a niko sto se tice a kategorije ja mislim da 125 cc (tolko ima onaj njegov jel?) spada u a kategoriju :P
    da spada u kategoriju ''A'', ali ''A'' moze da se polaze od 16 godina s tim da imas zabranu preko 125 kubika, do punoljetstva

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AvAtAr_Nk View Post
    da spada u kategoriju ''A'', ali ''A'' moze da se polaze od 16 godina s tim da imas zabranu preko 125 kubika, do punoljetstva
    Tako je majstore .
    Mnogi to ne znaju

  12. #187
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjutra im stize dopis od NLB-a .... imaju zakonski rok d 8 dana da odgovore ....Janjusevicu, ti si ni potezu .... molim te zastiti sve ove dusebriznike sto ne umiju ulicu da predju...valjda zbog toga sto su se tek dokopali asfalta !
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  13. #188
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahhaaa to tattoo

  14. #189
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Greota ti je to sto prichas za malog i uzasno ruzno jer ga ne poznajes.
    Mi ga poznajemo. To sto ga digne na zadnji pored svoje skole je pubertet brate.
    U nashe vrijeme smo se mi dokazivali tako sto smo prvoga Maja otvarali sezonu kupanja na ribnicu a odma potom na morachu. Citavo odeljenje smo znali djevojaka da dovedemo da nas gledaju kakvi smo mi "MANGUPI" boreci se ko ce sa vece stijene da skochi... Bjezali smo u Sutomore iz skola pa smo visili po vagona bjezeci od konduktera.
    Neko je radio neke drugachije stvari.
    Sve je to pubertet, sve to prodje i sve nam je to danas smijesno, zato ga je greota pljuvat
    a pogotovo ne onog koga ne poznajes...
    Majstore pogresno si shvatio, nema niko nista licno protiv njega. Vozi vrhunski i svaka cast. Imam jako licno mnogo toga u vezi sa troje moje djece koje tuda setaju svakog dana.
    Imam dva motora i troje kola i znam sta je strast za vozilima, i Svaka cast sto vam je drug ali da mi se jedno dijete ogrebe od njega znas koliko bi me bilo briga sto je on dobar momak.
    Vozi ljude za koje odgovara na zadji tocak bez kacige.
    Ne shvati pogresno ali to nema opravdanje i bolje ga je posavjetovati da to ne radi.
    Nego ajde svi zajedno da izguramo da se ovakve glupave zabrane ne desavaju a poslije da pomognemo izmedju sebe da povecamo kulturu kako ne bi iritirali druge koji su ucesnici u saobracaju isto kao i mi.

  15. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Hahhah čitam i ne vjerujem što pišete.



    Kamo sreće da ima više takvih kao momak ?

    Lično nemam ništa protiv njega niti ga znam samo mi smeta ta buka koju proizvodi svaki dan. Ali da je uspjeh što vozi na jedan točak i nije neki jer nije rođen naučen no svaki dan vježba u NASELJENOM MJESTU. Ne može on da prolazi pored euro petrol pumpe na jedan točak kad tuda svaki dan prolazi moja sestra od 9 godina kad ide u školu - kad će imat vremena da reaguje kad ne vidi nikog ispred sebe dok je na jedan točak...

    Ja kad sam učio da vozim išao sam na kombinat da vježbam, i sad kad su okupljanja automobilizma mogu da potvrde forumaši da sam se gomilu puta trkao kolima al to nije naseljeno mjesto.

    Najbolji primjer je momak iz Petrovca kojeg sam odlično znao, imao je 17 godina kad je ubio ženu na magistralu u Budvu i kad je sam stradao, prije pola godine se to desilo. Isto je bio veliki ljubitelj motora i vozio na jedan točak, trenutak nepažnje i ćao on i potpuno nedužna žena.

    Ovo nema veze sa zabranom, samo ima mjesta đe treba da se vozi brzo i đe može da se vježba voznja na jedan točak.
    Kad bi pricali dje je sve neko zbog nekog poginuo sa motorom ZBOG AUTA a o pjesacima da ne pricam...ostali bi do sjutra odje nabrajajuci.

    Ti izgleda citas samo ono sto se tebi svidja a ostali dio nikome nista.
    Vrni se pa procitaj sto sam sve napisao i koliko puta vec napisah da dijelim misljenje sa vama sto se tiche bukanja, opadose mi prsti od kucanja vise.
    Takodje procitaj o chemu ja uopste pricam kad pricam o njemu kao klincu zrelo gledano polazeci od sebe i ostalih koji su isti taj perid prosli i mozda jos gore stvari radili pa se danas tome smijemo. Mi smo isto itekako nekom nekad smetali i ti i ja i svi tako da malog apsolutno RAZUMIJEM ali ne PODRZAVAM, kad kazem ne podrzavam mislim na to da su to sve opasne igre ali jednostavno svaki mladi covjek lekcije mora da prodje da bi ih kako treba nauchio.
    Svima se nama chinjelo da sve znamo i chinjelo nam se da smo Boga za muda mogli ufatit...
    Sve to prodje, pusti maloga neka uziva - Bog ga chuva, opusti se.
    Ti imas sestru od 9 godina i shvatam tvoju brigu vjeruj mi, troje djece ja kuci imam a od toga su 2 u shkolu...nije sve tako crno, opusti se

  16. #191
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Admine , potpuno si u pravu .... i N-I-K-O je u dosta stvari u pravu ....ali jedno mi u citavoj prici nje jasno :

    Zasto svi idu logikom - kada bi nekoga udario .... ako nekoga udari .... kao da se to desava minimum 7-8 puta u toku dana.

    Dajte malo statisticki ... od 4-5 mjeseci koliko se aktivno voze motori, ne vjerujem da ima 4-5 udesa, u kojima stradaju 99% sami motoristi.

    Obratite malo paznju na jutarnji program i izvjestaj saobracajne policije .... SVAKO JUTRO JE ~25 SAOBRACAJNIH UDESA, ODUZETIH 5-6 VOZACKIH DOZVOLA , NAPISANO 15-ak MANDATNIH KAZNI.

    NITI JEDAN MOTOR/MOTORISTA !!!

    Od cega vas je strah,ljudi .... pa motoristi (na jedan ili na dva tocka) voze sa 200 puta vecom pozornoscu od jednog vozaca Golfa II, BMW-a sa 5 Eura u rezervoaru, CLIA ili Citroena C 1,2,3,4,5 ... koji je tata tek kupio cerkici za zavrsenu maturu i upis na UDG ... neregistrovanih policajaca sa znakom STOP i policajskom kapom ispod zadnjeg stakla ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  17. #192
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gloralera View Post
    A jes strasno, gledam ga jedan dan kako vozi i naprosto se cudim kako nije jos poginuo. Ne jer vozi ko genije ili novi Rossi no ko divljak obicni. On, ovaj( http://i56.tinypic.com/2lsh66h.jpg ) i slicni su razlog zasto se ovo desilo, sa preseganim auspusima sto se izivljavaju po gradu.
    Ovaj zivi u moj kvart, a onaj sa zutom jamahom blizu mog kvarta pa sigurno preko 100 puta su me probudili i zbog njih se i uvodi ova zabrana.
    Isto sam 100 puta vidio ovoga da udje u kvart kod malog kruznog toka da malo gasa i ugasi ga dok dodje do ulaza i onda ga gurne jer ga ispred ulaza ne smije upalit jer su ga prijavljivali masu puta.
    Meni nije problem on, problem mi je onaj sa jamahom jer mi jurca kroz kvart i sto da radim ako mi dje izleti pred kola ako ga udarim (jer sam ga milion puta gledao da vata krivine kao da je citav put njegov i da mu neko naidje iz suprotnog smjera direktni sudar). Ja mu znam i oca i ocevi nam se poznaju i pricano je njegovom ocu sto mu radi sin sa motorom ali ce on jaci da mu kupi....
    Ja se samo bojim da onoga momka ne pokupi neko drugi jer on jurca po kvartu, jurcaju momci iz elektro skole po kvartu, samo da se ne sretnu dje...

  18. #193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Administrator View Post
    Majstore pogresno si shvatio, nema niko nista licno protiv njega. Vozi vrhunski i svaka cast. Imam jako licno mnogo toga u vezi sa troje moje djece koje tuda setaju svakog dana.
    Imam dva motora i troje kola i znam sta je strast za vozilima, i Svaka cast sto vam je drug ali da mi se jedno dijete ogrebe od njega znas koliko bi me bilo briga sto je on dobar momak.
    Vozi ljude za koje odgovara na zadji tocak bez kacige.
    Ne shvati pogresno ali to nema opravdanje i bolje ga je posavjetovati da to ne radi.
    Nego ajde svi zajedno da izguramo da se ovakve glupave zabrane ne desavaju a poslije da pomognemo izmedju sebe da povecamo kulturu kako ne bi iritirali druge koji su ucesnici u saobracaju isto kao i mi.
    Ma razumijemo se vjeruj mi, ovo sto si napisao si bukvalno iz svega onoga sto sam ja napisao
    iz konteksta izvadio samo shto sam ja to na drugi nachin rekao vidis i sam.
    Par ljudi je direktno njega ispljuvalo odje a on je najmladji od svih nas koji je zeljan dokazivanja (mi smo toga svjesni i zato kazem doce na svoje UZ NAS starije sve kako treba) i pravo da ti rechem zasmetalo mi je to kao da je on za sve kriv u ovu drzavu a on je gospodin u odnosu na kakvih dzukela po gradu ima a to je greota zbog malog...

    No dako izboksujemo ovo u nashu korist i da batalimo ovu pricu crnjachku vise uf...

  19. #194
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Admine , potpuno si u pravu .... i N-I-K-O je u dosta stvari u pravu ....ali jedno mi u citavoj prici nje jasno :

    Zasto svi idu logikom - kada bi nekoga udario .... ako nekoga udari .... kao da se to desava minimum 7-8 puta u toku dana.

    Dajte malo statisticki ... od 4-5 mjeseci koliko se aktivno voze motori, ne vjerujem da ima 4-5 udesa, u kojima stradaju 99% sami motoristi.

    Obratite malo paznju na jutarnji program i izvjestaj saobracajne policije .... SVAKO JUTRO JE ~25 SAOBRACAJNIH UDESA, ODUZETIH 5-6 VOZACKIH DOZVOLA , NAPISANO 15-ak MANDATNIH KAZNI.

    NITI JEDAN MOTOR/MOTORISTA !!!

    Od cega vas je strah,ljudi .... pa motoristi (na jedan ili na dva tocka) voze sa 200 puta vecom pozornoscu od jednog vozaca Golfa II, BMW-a sa 5 Eura u rezervoaru, CLIA ili Citroena C 1,2,3,4,5 ... koji je tata tek kupio cerkici za zavrsenu maturu i upis na UDG ... neregistrovanih policajaca sa znakom STOP i policajskom kapom ispod zadnjeg stakla ...
    Ma sve se slazem, ali ja sam vidio tu voznju i najezio sam se. to je grad. bulevar gdje su dva pjesacka. Ne moze to niko branit.
    A sto se tice nezgoda u pravu si. Promasili su temu brate. Ima onih u papuce bez kacige ali nisu oni razlog da se zatvori saobracaj.
    Kazni njih. Sto smo krivi mi.
    Ma budalastina.

  20. #195
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ma razumijemo se vjeruj mi, ovo sto si napisao si bukvalno iz svega onoga sto sam ja napisao
    iz konteksta izvadio samo shto sam ja to na drugi nachin rekao vidis i sam.
    Par ljudi je direktno njega ispljuvalo odje a on je najmladji od svih nas koji je zeljan dokazivanja (mi smo toga svjesni i zato kazem doce na svoje UZ NAS starije sve kako treba) i pravo da ti rechem zasmetalo mi je to kao da je on za sve kriv u ovu drzavu a on je gospodin u odnosu na kakvih dzukela po gradu ima a to je greota zbog malog...

    No dako izboksujemo ovo u nashu korist i da batalimo ovu pricu crnjachku vise uf...
    Tako je. slazemo se. A ovo mi de na nerve nenormalno. Ja cu sjutra sma da se vozim tuda boli me ..... ! pa neka mi uzmu motor. UHHHH. Nervoza me hvata !

  21. #196
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada sami ste vidjeli danas onoga kretena kao je htio sa onim sivim bmw da ugrabi ispred nas...kultura sacuvaj boze...ili kazem jedno momku sto je skoro kupio motor da sam kacigu platio 360 e,a on mi kaze,a brate mnogo je to za kacigu..i sto ces da mu kazes ?

  22. #197
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica,Sutomore, Montenegro
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim kad bi imali bar jednu stazu u CG
    da bi mnogo manje i udesa i buke bilo.....
    Bar što se mene tiče kad bi uletio 5,6 krugova i izbuka se i izživio tamo dobro
    na ulicu bih izašao spokojan i polako i tiho odvozio do kuće.

  23. #198
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ko je prijavio Marija ? niko ga nikad nije prijavio to ja mogu da se zakunem..

  24. #199
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Uhhh sad ce svi po meni udarit kao po pranju ali...

    Centar cijeli treba zatvorit za saobracaj. Ujutro od 7 do 8 za dostavu otovrit par ulica i gotovo. I motore i automobile.
    Posebno ove bukache sa 4 tochka po trotoarima i duplim parking linijama pored Carina. Bozhe zlatni li su kad se parkiraju i nakrive tochkove na puni ajshlang da se ne mozhe proc. :roll:

    Je li debilna zabrana za motore a ne za auta kroz centar - naravno da jeste.
    Iako ima dosta ljudi kojima su motori strast, kao shto su meni auta, zbog par nekontrolisanih debila na 2 tochka koji hvataju krugove kroz usko grlo grada na jedan tochak sa punim turiranjem i bez db killera ovo je bio odgovor grada.

    Vazda sam govorio da mi je da se par dana dohvatim funkcije direktora komunalne policije bez ikakvih ogranichenja.

    Dizanje paukom ispred i iza Mashe i Granda, pored Buda Bara i kroz centar grada, pogotovo na CD parkinge i parkinge za invalide.

    Kazna bi prva bila 500 eura a svaka naredna dupl. Pa da vidimo kome se isplati. Za vozhnju motora bez kacige 500 eura, naredni put 1000 i godina bez vozachke.
    I tako bi se sve dupliralo. Napunio bi buzhet grada a komunalni policajci ne bi brinuli za plate. Imali bi kao Branko Kotri i Saleta Djurovic primanja.

    Jer ovo je takav narod, ne bih neki generalizovani epitet davao, ali ovo je takav narod da se jedino otrijezni ako ga odalamish po dzhepu.

    Glavu cu na trupicu stavit ako se bukachi koji parkiraju na CD parking ispred carina Porsche Cayenne PG XYZ01 (fiktivan primjer) i njegov drug parkiran paralelno pored njega tako da je suzio prolazak trake na najuzhe sa GL AMG PG QWQWQ (opet fiktivan primjer) ne bi opametili da mu pauk ponese auto prvi da n sa kaznom 500EURA, durugi sa 1000EURA, treci sa 2000 itd itd. Nekome bi dosadilo, a prije bi njima falilo para nego meni pauka za dizanje i volje da im nosim auta.

    Ja sam prvi da se centar grada potpuno zatvori za saobracaj. Iako ima puno naroda koji zhivi u centar, koji ce sad osut drvlje i kamenje po meni, ali upravo zbog bukacha, kretena, nesoja, ajvana, mutagoena na 2 i 4 tochka bezbjednost ljudi je ozbiljno ugrozhena.



    Danas sam igrom sluchaja krenuo kuci kad su bajkeri proshli pored mene. Nishta vam nije pomogao onaj pick up na 4 tochka koji je potpisivao auto u centar i ispred SHASS-a

    Milo mi je da se borite za svoja prava, iako podrzhavam zabranu 2 i 4 tochka u centar grada.
    Last edited by hercules; 20-03-11 at 23:11.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #200
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    a sto da radimo mi koji kroz centar moramo proc da bi zavrsili neki posao? Da zbog kretena koji parkira cayenne kako ne treba ja ne mogu doc u grad pa dje to ima? Zamisli da jedan kafic pusta glasniju muziku od dozvoljene i onda zatvore sve kafice po gradu?
    She is only here to annoy herself!

Page 8 of 13 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorijski razvoj saobracaja Podgorice
    By brljok in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 18-12-10, 17:54
  2. zabrana lpg-a?
    By navigator in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 25
    Last Post: 20-01-10, 10:43
  3. Razvoj Saobracaja U Crnoj Gori
    By wulfy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 14
    Last Post: 11-05-09, 14:04
  4. Pravila saobracaja!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 118
    Last Post: 17-04-08, 21:10
  5. Bezbjednost saobracaja
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 35
    Last Post: 18-09-07, 23:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •