Page 213 of 242 FirstFirst ... 113163203209210211212213214215216217223 ... LastLast
Results 5,301 to 5,325 of 6038

Thread: Mercedes Club!

  1. #5301
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Mene podsjeća na Lincoln Navigator... a to nije plus.

    Sent from my Motorola 8400

  2. #5302
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Belgrade..

    [/url]

  3. #5303
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Više puta sam se pitao je li ovo auto upotrebljivo za šta drugo sem za kuurčenje..

  4. #5304
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Sasvim dovoljno. Uh


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  5. #5305
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,779
    Thanks Thanks Given 
    2,399
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,605 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Više puta sam se pitao je li ovo auto upotrebljivo za šta drugo sem za kuurčenje..

    Nista drugo, kurcenje i “imam para koliko ja hocu”.


  6. #5306
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    S klasa - kad prije stignu nešto da nagrde.


  7. #5307
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,779
    Thanks Thanks Given 
    2,399
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,605 Posts

    Default

    S klasa Maybach, 280000 eura i imas kljuc kao u E klasi iz 2002:



  8. #5308
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    G klasa preko noci postade popularna medju seljacicima u CG i medju po kojom seljankom.
    E sad napravio bih paralelu,Rolls Royce nikad nije bio popularan medju svjetskim seljacicima,novopecenim mladjim parasima,reperima,sponzorusama,fudbalerima,nisu mnogi nikad ni culi bili za to auto posebno u USA,e onda su ljudi u Rolls Royceu svatili vjerovatno da im prodaja opada i da moraju nesto da mijenjaju,pa su na trziste 2003. predstavili novi Rolls Royce Phantom VII,dizajnerski skroz drugaciji od dotadasnjih modela koji su bili nekako klasicni,neupadljivi,neatraktivni skorojevicima,kockasti,elegantni,onda je dosao Phantom VII koji se pojavio u svakom hip-hop spotu,naravno sa maknutim originalnim felmama i metnutim hromiranim,spusteni,nabudzeni,sto je zlocin radit na kolima kao sto je RR.Isto se desilo sa Bentleyem.Odjednom je to san svakog seljaka,u sto se nekad vozila aristokratija,ljudi sa nekim stilom,pretezno stariji ljudi,sa svojim soferima.
    Oni su promijenili dizajn autima znacajno,ali ne znam sto se desilo pa je G klasa koja je ista oduvijek postala megapopularna medju seljacima koji su to auto do juce smatrali nakaznim i fuj a uzimali ML,X5 itd.U PG se se ne moze proc od G klasa covjece.Moguce da su neke sitnije kozmeticke izmjene u vidu nekih AMG/Brabus paketa,velikih felmi i sirokih guma,sto to auto nije krasilo ranije uticali da se seljaci prime na njih.U sustini i ne mozes vidjet neku obicnu G klasu,sa felmama od 16 inca,kafene boje,blatnjavih blatobrana,svaka je crna,crna stakla,siroke gume,tockovi od 22 inca.A vozit takvo auto iskljucivo po asfaltu je seljastvo malo vece nego vozit bilo koji drugi dzip iskljcuivo po asfaltu.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  9. #5309
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default




  10. #5310
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,994
    Thanks Thanks Received 
    845
    Thanked in
    561 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    G klasa preko noci postade popularna medju seljacicima u CG i medju po kojom seljankom.
    E sad napravio bih paralelu,Rolls Royce nikad nije bio popularan medju svjetskim seljacicima,novopecenim mladjim parasima,reperima,sponzorusama,fudbalerima,nisu mnogi nikad ni culi bili za to auto posebno u USA,e onda su ljudi u Rolls Royceu svatili vjerovatno da im prodaja opada i da moraju nesto da mijenjaju,pa su na trziste 2003. predstavili novi Rolls Royce Phantom VII,dizajnerski skroz drugaciji od dotadasnjih modela koji su bili nekako klasicni,neupadljivi,neatraktivni skorojevicima,kockasti,elegantni,onda je dosao Phantom VII koji se pojavio u svakom hip-hop spotu,naravno sa maknutim originalnim felmama i metnutim hromiranim,spusteni,nabudzeni,sto je zlocin radit na kolima kao sto je RR.Isto se desilo sa Bentleyem.Odjednom je to san svakog seljaka,u sto se nekad vozila aristokratija,ljudi sa nekim stilom,pretezno stariji ljudi,sa svojim soferima.
    Oni su promijenili dizajn autima znacajno,ali ne znam sto se desilo pa je G klasa koja je ista oduvijek postala megapopularna medju seljacima koji su to auto do juce smatrali nakaznim i fuj a uzimali ML,X5 itd.U PG se se ne moze proc od G klasa covjece.Moguce da su neke sitnije kozmeticke izmjene u vidu nekih AMG/Brabus paketa,velikih felmi i sirokih guma,sto to auto nije krasilo ranije uticali da se seljaci prime na njih.U sustini i ne mozes vidjet neku obicnu G klasu,sa felmama od 16 inca,kafene boje,blatnjavih blatobrana,svaka je crna,crna stakla,siroke gume,tockovi od 22 inca.A vozit takvo auto iskljucivo po asfaltu je seljastvo malo vece nego vozit bilo koji drugi dzip iskljcuivo po asfaltu.
    Ka njegoševa!


    Opet kažem kod nas je trip samo da je što veći točak, a što manja guma

  11. #5311
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    I kad dodje red na kupovinu guma aoo kako su skupe.

    80% bijesnih dzipova gledam sad na ljetnjim gumama koje su i onako vec celestonke.

    Sent from my p30 pro using Tapatalk

  12. #5312
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    A dobro to najcesce bude drugi vlasnik, preduzimac neki kojem su zavalili dzip za obavljene radove itd. E onda krece propast.
    Pa svaki sq5,sq7,550d itd su ti zavrsili kod nekih brzih prica, biznismena na baterije itd


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  13. #5313
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    1,645
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    I kad dodje red na kupovinu guma aoo kako su skupe.

    80% bijesnih dzipova gledam sad na ljetnjim gumama koje su i onako vec celestonke.

    Sent from my p30 pro using Tapatalk
    A vidis, zadnjih par dana sam bas obracao paznju...
    Na dzipove tipa lendkruzer i diskaveri ljudi montirali miselin alpin... barem 7-8 sam ih vidio i iznenadio se, jer set tih guma za dzipa kosta 600-700e ili vise

    Dok na Q7, X5 idu ljetnje celave sa kojih otpadaju komadi...a tek marke guma da ne pominjem



  14. #5314
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    G klasa preko noci postade popularna medju seljacicima u CG i medju po kojom seljankom.
    E sad napravio bih paralelu,Rolls Royce nikad nije bio popularan medju svjetskim seljacicima,novopecenim mladjim parasima,reperima,sponzorusama,fudbalerima,nisu mnogi nikad ni culi bili za to auto posebno u USA,e onda su ljudi u Rolls Royceu svatili vjerovatno da im prodaja opada i da moraju nesto da mijenjaju,pa su na trziste 2003. predstavili novi Rolls Royce Phantom VII,dizajnerski skroz drugaciji od dotadasnjih modela koji su bili nekako klasicni,neupadljivi,neatraktivni skorojevicima,kockasti,elegantni,onda je dosao Phantom VII koji se pojavio u svakom hip-hop spotu,naravno sa maknutim originalnim felmama i metnutim hromiranim,spusteni,nabudzeni,sto je zlocin radit na kolima kao sto je RR.Isto se desilo sa Bentleyem.Odjednom je to san svakog seljaka,u sto se nekad vozila aristokratija,ljudi sa nekim stilom,pretezno stariji ljudi,sa svojim soferima.
    Oni su promijenili dizajn autima znacajno,ali ne znam sto se desilo pa je G klasa koja je ista oduvijek postala megapopularna medju seljacima koji su to auto do juce smatrali nakaznim i fuj a uzimali ML,X5 itd.U PG se se ne moze proc od G klasa covjece.Moguce da su neke sitnije kozmeticke izmjene u vidu nekih AMG/Brabus paketa,velikih felmi i sirokih guma,sto to auto nije krasilo ranije uticali da se seljaci prime na njih.U sustini i ne mozes vidjet neku obicnu G klasu,sa felmama od 16 inca,kafene boje,blatnjavih blatobrana,svaka je crna,crna stakla,siroke gume,tockovi od 22 inca.A vozit takvo auto iskljucivo po asfaltu je seljastvo malo vece nego vozit bilo koji drugi dzip iskljcuivo po asfaltu.

    Sto je nekad bio Pajero sad je G

  15. #5315
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Kao Grand Cherokee pa još Limited obavezno 5.2 ili 5.9 prije dvaes godina
    Last edited by METZ; 20-12-19 at 00:34.

  16. #5316
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,779
    Thanks Thanks Given 
    2,399
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,605 Posts

    Default

    E da, GC je bas bio za ove “glavne”.


  17. #5317
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Gore METZ napisa je li G klasa upotrebljiva za bilo sta osim za ku*cenje.Ta gore siva je samo za to upotrebljiva,a G klasa je decenijama postala jedan od simbola ne evropske nego svjetske autoindustrije,legenda autoindustrije kao tenk na tockovima,brutalan terenac,brutalno izdrzljiv i dugovjecan koji savladava sve terene,kojeg koriste mnoge i mnoge vojske,policije i ekspedicije svijeta,koji je uz Land Rover Defender i Toyotine terence i pickuopve najbolji terenac na svijetu.O cemu ovi novopeceni vlasnici po CG nemaju pojma.

    Nisam gledao brojke oko prodaje G klase posljednje npr. deceniju,ali moguce da je prodaja opadala izmedju ostalog zbog njenog neatraktivnog izgleda a i zbog toga sto je Mercedes izbacio nekoliko nekakvih novih dzipolikih auta,ne znam im ni nazive,GLS,GLK,GLA,GLC i u toj konkurenciji moguce da ljudi nisu sceli da je kupuju a sceli su nesto sto lici na dzip.

    Generalno smatram da ce proizvodnja pravih terenaca prestati, osim za neke specijalne namjene, vojske, policije, safarije, prodavace se i proizovdit po nekim narudzbama na veliko jer obicni gradjani nisu zainteresovani za takva auta i pravi terenac gubi bitku sa kvazidzipovima sto se tice prodaje. Pogledajte Land Rovere iz 90ih, Range Rover, Discovery, Defender, svaki pravi terenac, kockast, visok, nenasminkan. Defender se vise ne proizvodi, takodje Discovery, proizvodi se samo Range Rover u nekoliko verzija, ni jedna nije napravljena bez za asfalt. Pogledajte neke nove Nissane, Kie, Hyndaie, Porsee, Audie, VW, to su sve toboze neki dzipovi a nisu gledali dzipa. Najjace su im reklame za te modele, svaka je identicna, ide dzip po asfaltu, onda sofer smota naglo volanom, skrene s puta po nekoj prasinici i prodje kroz lokvu dubine 10 cm. WOW! To moze proc svaki Golf 2 TAS sa dvoje vrata. Bijeli. Toliko po gradu imas novih dzipova raznih brendova, ali ni jedan bukvalno ne mos vidjet na onaj Reli koji se godinama organizuje u CG par puta godisnje planinama. No dodju ljudi sa Lada Nivama, starim nekim Suzuki Vitarama, starim Pajerima. Ali toliki broj dzipova po ulici lezi u recenici jedne poznanice, necu imat momka ako ne vozi dzip. Nije se salila no iz ozbiljne. Kia Kia, bitno je da je dzip.
    Pravi ce se terenci prodavat kod obicnih gradjana jos samo tamo po Africi, po Bliskom istoku, tamo oni prolaze, izdrzljivi Toyota pickupovi i jos se lako nazad moze montirat minobacac. Elem, u Mercedesu su onda odlucili da G klasu osvjeze sa tim velikim felgama, sirokim gumama, AMG paketima, auspusima, spustenim branicima, da bi privukli malo kupce. U sustini vi imate Mercedes ML koji je dobar terenac npr. ili ove nove G klase, ali ti su dzipovi toliko ulickani da je tebi zao njega vozit kroz neki kamenjar, drace, blato, kroz potok. Jer je on spolja vas od nekih senzora, kamerica u branicima, lajsni ukransih, stepenica, hromiranih ukrasa ispod branika. Tebi je zao to da drkas po pravom offroadu. Isti je takav novi Pajero, Land Cruiser V8. A on moze proc tuda lagano. Ovo sve pisem motivisan jer sam u jednom danu u PG vidjeo 3 G klase od toga dvije spustene, sirokija guma itd. I to odje voze ljudi koji ce ih sjutra prodat, a G klasa je auto koje se kupi i vise se ne mijenja nego je fora da ga vozis sto vise. To je Harley Davidson medju autima. Imam u komsiluku lika koji je imao G63AMG, cim je prosle godine izasla nova G klasa prodao je i kupio G63 taj najnovniji model. To su ljudi kojima da poklonis Ferrari Testarossu oni bi je prodali jer bi ga bilo sramota da vozi "staro auto". G klasa je po meni licno najkompletnije prevozno sredstvo, ne postoji drugo auto da je objedinjuje ove 4 stvari koje ima G klasa, to su: luksuz, vrhunske terenske karakteristike, super su brzi, mislim na one najjace motore, i ne postoji izdrzljivo i dugovjecno auto kao G klasa. Sva druga auta imaju nesto od ovo 4 ali nemaju sve, ili nisu dobri terenci toliko, ili nemaju taj luksuz, ili nisu toliko brzi. Sto se tice izdrzljivosti i dugovjecnosti najbolje je vidjet cijene polovnih G klasa po netu. Dje nista posebno ocuvane ni spolja, ni unutra, sa dosta predjenih Km, stare po 20-30 godina se prodaju po 10-15-20-30.000 eura i vise. Ako ne racunamo specijalna sportska auta koja se rade u manjim serijama kao Aston Martin, Ferrari, Lambo kojima sporo pada cijena i koja vise sjede u garazu no se voze, koja nisu auta za svaki dan, nema auta da mu sporije pada cijena nego G klasi.

    Evo nekoliko vojnih G njemackih i malezijskih snaga

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...b/Serval_2.jpg
    https://upload.wikimedia.org/wikiped...hicle_ENOK.jpg
    https://upload.wikimedia.org/wikiped...0_Malaysia.jpg
    https://live.staticflickr.com/3839/1...1e923b0db4.jpg

    Odje se vidi razlika na AMG modelu iz 2006. G 55 AMG, koji je gotovo potpuno isti kao druge obicne G klase tog vremena, jedino su razlicite felge, koje su opet normalne velicine i dobre za offroad. Ima isti mali tanki podignuti branik kao klasicni model, nije spustena.

    https://upload.wikimedia.org/wikiped..._55_AMG_fr.jpg

    A ovo je G AMG koji je izasao na trziste 2012. i proizvodio se do prosle godine. Spusten, spusteni branik, velike felge.

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...gendy_2014.JPG

    Ova je vrhunska, G klasa Professional

    https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Stuttgart.jpg

    G 280 CDI Edition 30 PUR

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...0808_front.JPG

    Ove posljednje dvije su se pravile do koju godinu prije, edicije napravljane za drkanje po teskim terenima po uzoru na one stare G klase. Bilo mi je smor da uploadujem slike preko linka, kliknite nema virusa to su uglavnom Wikipedia linkovi. ; )

    Edit, G klase Vojske CG, odje su oklopne G klase poklonjene od Njemacke i obicne G klase isto u vlasnistvu Vojske na linkovima ispod, koje su mozda stare po nekoliko decenija pa su donekle restaurirane, nisam siguran.

    https://m.cdm.me/politika/vojska-crn...a-iz-njemacke/
    https://www.cdm.me/wp-content/upload...2-1000x555.jpg
    https://kodex.me/storage/2019/04/20/...fV-preview.jpg
    https://www.dan.co.me/gfx_bb/Aart_58...ja_Jadran2.jpg
    Last edited by Platinum; 21-12-19 at 00:37.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  18. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  19. #5318
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Gore METZ napisa je li G klasa upotrebljiva za bilo sta osim za ku*cenje.Ta gore siva je samo za to upotrebljiva,a G klasa je decenijama postala jedan od simbola ne evropske nego svjetske autoindustrije,legenda autoindustrije kao tenk na tockovima,brutalan terenac,brutalno izdrzljiv i dugovjecan koji savladava sve terene,kojeg koriste mnoge i mnoge vojske,policije i ekspedicije svijeta,koji je uz Land Rover Defender i Toyotine terence i pickuopve najbolji terenac na svijetu.O cemu ovi novopeceni vlasnici po CG nemaju pojma

    Ova je vrhunska, G klasa Professional

    https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Stuttgart.jpg

    G 280 CDI Edition 30 PUR

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...0808_front.JPG

    Ove posljednje dvije su se pravile do koju godinu prije, edicije napravljane za drkanje po teskim terenima po uzoru na one stare G klase.
    Editovao sam tvoj post, ne zamjeri
    Vojne nemam što komentarisat one imaju svoju namjenu i upotrebu i sigurno su savršene u tome,
    E isto koliko su ove dvije na slikama koje ostavih ti postu savršene, toliko su AMG po meni užasne, Paket G AMG bi nedje stavio u ravan sa Kontejnet Hammerom..

    Udobnost (neću reći kao magare da se jaše) ali eto kao dobrog konja čoek se pojaše, sami osjećaj u vožnji sa naglaskom na sportski osjećaj vožnje(pošto ima 500-600ks jelte) lagao bih kada bi rekao da znam ali mogu da zamislim kakav je to pakao bez dje ima kakav pravac pa mu se gas nabije..Takodje mogu da zamislim nedje na autoputu da se vozi 130-150km/h volio bih da osjetim tu zvucnu izolaciju na ovako aerodinamičnu karoseriju...
    I to platit 150iljada eura pored nekog tamo Porše Kajena Turbo S, Audija SQ8 ili neke druge budževine da ne nabrajam..

  20. #5319
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ovi po gradu sto su ti nisu ispod 210hiljada eura samo ++++ a sto se tice zvucne izolaciE je li moguce da si to pitanje poStavio?

    Evo ti na 250km kakva je a ne na 130km...

    Sto se tice of roda >>> tu ti je br.1 ali ti nista nisi pratio..Imas 2 ruska testa od preko 25min dje su ti SQ7 - TOYOTA - NISAN - VW - PORSE - BMW - ONI STARI DZIPOVI itd.... Jedino je G klasa sve presla..







  21. #5320
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default


  22. #5321
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/auto-moto/automobil...metara-visine/





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #5322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,089
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,953
    Thanked in
    967 Posts

    Default

    e sad mu nece definitivno uvazit garanciju

  24. #5323
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,779
    Thanks Thanks Given 
    2,399
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,605 Posts

    Default

    A dje, pa bjese li G klasa nedoder?


  25. #5324
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Ovo ni tenk ne bi prezivjeo....

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  26. #5325
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Sad ce ti on iznijet neki podatak za lexus


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  27. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


Page 213 of 242 FirstFirst ... 113163203209210211212213214215216217223 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. VW Club
    By Dark_Side in forum Automobilizam
    Replies: 10199
    Last Post: 20-04-24, 10:32
  2. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 16:59
  3. Mercedes Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1803
    Last Post: 24-02-11, 23:06
  4. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37
  5. Mo Club
    By Vujos in forum Operatori
    Replies: 31
    Last Post: 05-06-05, 13:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •