Page 289 of 406 FirstFirst ... 189239279285286287288289290291292293299339389 ... LastLast
Results 7,201 to 7,225 of 10136

Thread: VW Club

  1. #7201
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Samo ATM
    Jeste možda malo skuplji, ali ga sigurno odrade kako treba.
    Onaj iz SEF-a ima malo nastup prema mušteriji da ne kažem drzak, ali ono nekako nastupa kao da mu je crno što si došao bilo što da ga pitaš

    Jednom kad sam pitao za uparivanje km sata za Golfa, tako je nastupio. Ali dobro, nema veze sad

    Sa Vladom nisam imao nikakav kontakt, ali ga masovno hvale
    Last edited by mur3633; 16-01-20 at 11:47.

  2. #7202
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,565
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    383
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Vlado i Ivica su top momci obojica,rade kvalitetan posao. Nesto nijesam primijetio da imaju neki stav. Normalno poslovno ponasanje.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas.
    James Tiberius Kirk

  3. #7203
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Samo ATM
    Jeste možda malo skuplji, ali ga sigurno odrade kako treba.
    Onaj iz SEF-a ima malo nastup prema mušteriji da ne kažem drzak, ali ono nekako nastupa kao da mu je crno što si došao bilo što da ga pitaš

    Jednom kad sam pitao za uparivanje km sata za Golfa, tako je nastupio. Ali dobro, nema veze sad

    Sa Vladom nisam imao nikakav kontakt, ali ga masovno hvale
    Meni su u As Ferrari trazili 300€ za pasata za cipovanje a u ATM 250€ tako da nisu iz ATM po ovome skupi. Doduse jeste stage 1 cipovanje i do 30 ks su mi rekli za navedene cifre i iz ATM-a i As Ferrari-ja..i to je po meni za 1.6 neki max.

  4. #7204
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Pa ni nemoj više, to ti je dovoljno
    Turbo na te 1.6 ne izdržava neka velika čipovanja

  5. #7205
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,802
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Ja bih to cipovao nikad.
    Osim ako nemas 20 godina.
    Koji je povod cipovanja.
    Stalno si natovaren uz brdo, trkas se od semafora do semafora, hvali snage na auto putu???

  6. #7206
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,036
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Post je malo duzi ali ko ima volje neka procita.

    AssFerari zaobidji u sirokom luku. Meni nije jasno kako onaj covjek nije nista naucio za tolike godine rada oko chiptuninga. Cuo sam, bez precerivanja, minimum 10 prica da im auto nije islo kako treba posle njih - odrade mjerenje nedje drugo i auto ima skoro pa fabricku snagu.
    I evo jos jedan primjer koji nije rekla kazala:
    Otisao drug kod njih da chipuje auto, ima malo komplikovano auto za rad, i Djoko mu ubaci jednu mapu, nije ok, pa ubaci drugu i postavi sliku na instagram da je njegovo auto na valjke izbacilo 155ks, a golf4 neki prije njega 145ks... Zovem ja druga on kaze da mu auto nije izbacilo toliko koliko je Djoko objavio na story i jos mi kaze da je taj golf4 20ks manje izbacio i da je on bio tamo kad je mjereno, isto tako mi kaze da mu auto uopste ne ide nista bolje.. Izadjemo uvece i probamo auto a ono stvarno ne ide nista bolje nego ranije... Odemo na valjke dje je auto par mjeseci prije AssFerarija izbacio 125ks i imamo sto da vidimo - auto sad na valjke izbaci cijelih 117ks... Kako i sto je on radio na auto to niko ne zna, ali samo znamo da je auto bilo na kraju i sporije posle chipa nego prije istog.

    E sad, sto se tice NovaSpeed ljudi moraju da znaju da mape ne radi Stefan nego isto momak iz Srbije koji ih je radio dok je Filip bio ziv, tako da se njihovi "proizvodi" uopste nisu promijenili vec je sve isto i bez greske - jedini problem moze biti Stefan koji svoj posao ne shvata skroz ozbiljno i malo je neodgovoran. Ja licno, i jos mojih dosta drugova/poznanika, imamo pozitivna iskustva sto se tice NovaSpeed - fajlovi koji se rade su sigurno dobri i opet kazem da ih radi isto covjek kao i dok je Filip bio ziv tako da tu nema nikakvih problema. Auto ako nije ispravno ili se nece uradit ili ce se radit na odgovornost vlasnika ako on to bas zeli.

    A sto se tice ATM tu je Vlado koji je ozbiljno shvatio svoj posao i koji ozbiljno radi isti, ulozio je dosta para u svoju firmu i tu isto tako nema greske bilo za komunikaciju, bilo za fajlove. I kod njega se auto prije mapiranja provjeri i naravno ako ne zadovoljava uslove Vlado ponudi opcije za rjesavanje odredjenih problema.

    Eto tako

    Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
    Last edited by LUKA!; 16-01-20 at 14:51.
    But if you never try, you'll never know..

  7. The Following User Says Thank You to LUKA! For This Useful Post:


  8. #7207
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Ja bih to cipovao nikad.
    Osim ako nemas 20 godina.
    Koji je povod cipovanja.
    Stalno si natovaren uz brdo, trkas se od semafora do semafora, hvali snage na auto putu???
    Nikakve trke,vec sam dosta puta sa opremom na otvoreno i blago mi zahvali snage u jace brdo za sigurno preticanje. Ja sam se prvenstveno interesovao za blago pojacanje, najvise 20 ks..al oni rekose kao da je to stage 1 od 30ks pojacanje.

  9. #7208
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,565
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    383
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Eto tako Luka.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas.
    James Tiberius Kirk

  10. #7209
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Ja bih to cipovao nikad.
    Osim ako nemas 20 godina.
    Koji je povod cipovanja.
    Stalno si natovaren uz brdo, trkas se od semafora do semafora, hvali snage na auto putu???
    Fino je kad auto ima više snage. Pa logika je da ćeš prije poginut u sporom autu, nego u brzom. Naravno ako uzmemo to da si pametan i savjestan vozač, a ne budaletina neka.

  11. #7210
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niitro View Post
    Nikakve trke,vec sam dosta puta sa opremom na otvoreno i blago mi zahvali snage u jace brdo za sigurno preticanje. Ja sam se prvenstveno interesovao za blago pojacanje, najvise 20 ks..al oni rekose kao da je to stage 1 od 30ks pojacanje.
    E trebao si onda da uzimaš 2.0 TDI, ne bi morao da se zezaš oko čipovanja
    Ali eto sad šta je tu je.

  12. #7211
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Post je malo duzi ali ko ima volje neka procita.

    AssFerari zaobidji u sirokom luku. Meni nije jasno kako onaj covjek nije nista naucio za tolike godine rada oko chiptuninga. Cuo sam, bez precerivanja, minimum 10 prica da im auto nije islo kako treba posle njih - odrade mjerenje nedje drugo i auto ima skoro pa fabricku snagu.
    I evo jos jedan primjer koji nije rekla kazala:
    Otisao drug kod njih da chipuje auto, ima malo komplikovano auto za rad, i Djoko mu ubaci jednu mapu, nije ok, pa ubaci drugu i postavi sliku na instagram da je njegovo auto na valjke izbacilo 155ks, a golf4 neki prije njega 145ks... Zovem ja druga on kaze da mu auto nije izbacilo toliko koliko je Djoko objavio na story i jos mi kaze da je taj golf4 20ks manje izbacio i da je on bio tamo kad je mjereno, isto tako mi kaze da mu auto uopste ne ide nista bolje.. Izadjemo uvece i probamo auto a ono stvarno ne ide nista bolje nego ranije... Odemo na valjke dje je auto par mjeseci prije AssFerarija izbacio 125ks i imamo sto da vidimo - auto sad na valjke izbaci cijelih 117ks... Kako i sto je on radio na auto to niko ne zna, ali samo znamo da je auto bilo na kraju i sporije posle chipa nego prije istog.

    E sad, sto se tice NovaSpeed ljudi moraju da znaju da mape ne radi Stefan nego isto momak iz Srbije koji ih je radio dok je Filip bio ziv, tako da se njihovi "proizvodi" uopste nisu promijenili vec je sve isto i bez greske - jedini problem moze biti Stefan koji svoj posao ne shvata skroz ozbiljno i malo je neodgovoran. Ja licno, i jos mojih dosta drugova/poznanika, imamo pozitivna iskustva sto se tice NovaSpeed - fajlovi koji se rade su sigurno dobri i opet kazem da ih radi isto covjek kao i dok je Filip bio ziv tako da tu nema nikakvih problema. Auto ako nije ispravno ili se nece uradit ili ce se radit na odgovornost vlasnika ako on to bas zeli.

    A sto se tice ATM tu je Vlado koji je ozbiljno shvatio svoj posao i koji ozbiljno radi isti, ulozio je dosta para u svoju firmu i tu isto tako nema greske bilo za komunikaciju, bilo za fajlove. I kod njega se auto prije mapiranja provjeri i naravno ako ne zadovoljava uslove Vlado ponudi opcije za rjesavanje odredjenih problema.

    Eto tako

    Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
    Znaci As Ferrari Luk 😁
    A ima li koji servis da je ajd da kazem dobar a da je jeftiniji od Rokspeda, nesto kao Rakocevic za renault a da nije Aliance ako sam se dobro izrazio
    Last edited by niitro; 16-01-20 at 15:36.

  13. #7212
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    E trebao si onda da uzimaš 2.0 TDI, ne bi morao da se zezaš oko čipovanja
    Ali eto sad šta je tu je.
    Tu je razlika u potrosnji i cijeni auta.

  14. #7213
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niitro View Post
    Znaci As Ferrari Luk
    A ima li koji servis da je ajd da kazem dobar a da je jeftiniji od Rokspeda, nesto kao Rakocevic za renault a da nije Aliance ako sam se dobro izrazio
    Milun 067/166-766
    Samo se moraš najavit, vazda je krcat

  15. #7214
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,036
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Imas milion servisa kod nas, sto malih garazica, sto ogromnih servisa dje mozes auto da servisiras. Ako ti je samo do ulja i filtera onda fino podjes do par prodavnica, ispitas cijene i uzmes odgovarajuce proizvode, na kraju odes kod bilo kog normalnog majstora da ti uradi mali servis za 10e - kod vecine je ista cijena.

    Za povecanje snage auta od 20 30ks tesko da moze imat kakvih problema, vecina auta danas ima jedan isti motor u par modela i ta razlika u snazi je samo do softvera. Ljudi ne kapiraju da vise motoru steti to sto ne rade servise, sto upiru ledna auta, sto ih gase odma nakon upiranja nego tih 20 30ks vise koji se dobiju chipovanjem i koji se "koriste" kad covjek oce da pretekne nedje na otvoreni put.

    Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
    But if you never try, you'll never know..

  16. #7215
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Imas milion servisa kod nas, sto malih garazica, sto ogromnih servisa dje mozes auto da servisiras. Ako ti je samo do ulja i filtera onda fino podjes do par prodavnica, ispitas cijene i uzmes odgovarajuce proizvode, na kraju odes kod bilo kog normalnog majstora da ti uradi mali servis za 10e - kod vecine je ista cijena.

    Za povecanje snage auta od 20 30ks tesko da moze imat kakvih problema, vecina auta danas ima jedan isti motor u par modela i ta razlika u snazi je samo do softvera. Ljudi ne kapiraju da vise motoru steti to sto ne rade servise, sto upiru ledna auta, sto ih gase odma nakon upiranja nego tih 20 30ks vise koji se dobiju chipovanjem i koji se "koriste" kad covjek oce da pretekne nedje na otvoreni put.

    Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
    Trazim ono bas neki dobar servis za wv kao zamjenski za Roksped. Citah za ' Auto servis Gliso ' da se dobro kotira, nemam pojma. Slazem se s'tobom u vezi stiskanja hladnog auta, ustede sa uljem i djelovima. Za cipovanje mi upravo to i treba, samo da imam malo vise snage pod haubu kad zatreba za preticanje, nista drugo. Tih 5 cipovanih sekundi ne bi trebalo da moze stetiti motoru. On ima 120 konja i to na ravno i blagu uzbrdicu za mene ide odlicno, samo u brdo malo zahvali snage a samim tim i puta da se tako izrazim..

  17. #7216
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,919
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    vlado atm i ivica sef su dobri momci i majstori
    imaju pristup onakav kakvo im se pitanje postavi
    jos losu rijec s njima nisam imao
    sto se tice cipovanja samo atm... imas krive snage i obrtnog prije i poslije chipovanja a da li cipovat jedno veliko DA
    nikad snaga i obrtni nisu jeftiniji bili
    masu auta cipovanih znam koji se voze dan-noc i na vr gasa i punoga gasa pa nikome nista ne bi
    pricam o atmu naravno
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  18. #7217
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Već sam rekao što sam ga pitao. Al dobro nije bitno sad. Svakako ako budem htio čipovat svoj auto, tamo idem.

  19. #7218
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Ostavite ta starija auta da umiru kako je Bog rekao.


  20. The Following 3 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  21. #7219
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,180
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Slazem se, taj auto je kod nas dosa jer ga je neko bacio, i onda dodje nas entuzijasta da ga cipuje.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Dingospo For This Useful Post:


  23. #7220
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dingospo View Post
    Slazem se, taj auto je kod nas dosa jer ga je neko bacio, i onda dodje nas entuzijasta da ga cipuje.
    ? Nisam u toku, jel nesto vezano za moje pitanje?

  24. #7221
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ostavite ta starija auta da umiru kako je Bog rekao.
    ? Ne znam jel replika na moje postove?

  25. #7222
    Join Date
    May 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,302
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Milun 067/166-766
    Samo se moraš najavit, vazda je krcat
    Jel ima prodaju ili je samo mehanicar?

  26. #7223
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dingospo View Post
    Slazem se, taj auto je kod nas dosa jer ga je neko bacio, i onda dodje nas entuzijasta da ga cipuje.
    A zamisli pricu prije kupovine- 1.6 ti je dovoljan to je strasan motor, laksi je od 2.0 i idu isto. 2.0je varka za njemce da plate auto vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  27. #7224
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ostavite ta starija auta da umiru kako je Bog rekao.
    Eee teško starkelje umiru. Pitam se đe će bit ova sad nova auta kad budu stara kao Golf 2.

  28. The Following User Says Thank You to mur3633 For This Useful Post:


  29. #7225
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Imam druga koji je cipovao zenin Golf V 1.9 tdi u Asferrari. Bio je odusevljen kako ide auto. Probao sam ga i nevjerovatna transformacija. Odusevljen kako mu je golf cipovan, povede svoj A4 2.0 TFSI isto kod njih. Ali, nidje tog odusevljenja kao kod golfa. Cak stavise, posle ove price Lukine, mislim da ni njemu nisu povecali snagu. Posle par dana cipovanja, A4 ode u safe mode, popale mu se neke lampice i ne ide nikuc, jedva 70 da uhvati. Jedva se dovuce kod njih na popravku, svasta su mu pricali a sve u cilju da oni nisu krivi, sto je za nevjerovati. Nije puno proslo i da je golf izbacio gresku i poceo lose da vuce, ali se kod njega uspostavilo da su lose vratili cijev od turbine. Posle nepune godine je posao set kvacila na golfa, da li je to bilo zbog cipovanja ili ne, ne znam. Ali posle te eskurzije oba auta posla na bubanj.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Page 289 of 406 FirstFirst ... 189239279285286287288289290291292293299339389 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BMW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5953
    Last Post: 17-03-11, 09:34
  2. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 17:59
  3. GM Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 86
    Last Post: 09-03-11, 17:54
  4. PSA Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 214
    Last Post: 15-02-11, 17:03
  5. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 19:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •