Page 337 of 408 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387 ... LastLast
Results 8,401 to 8,425 of 10183

Thread: VW Club

  1. #8401
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,928
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    443
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    zar zaton petrol nije ina gorivo?
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  2. #8402
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Isto Harryy malo rječnik bi valjalo prilagodit i spuštit loptu. Ne đonom ić na igrača. A i ne moraš na svako peckanje da se primaš.
    Ipak si dobio korisne savjete. Što si ih doživio emotivno je druga stvar, a to tije prbolem na duge staze za sve u životu vjeruj mi

    Pretpostavka je bila da se nije mijenjao filter. I ako te ta pretpostavka pogodila, mogao si napisati da bi ta sugestija bila na mjestu da nisi mijenjao filter sam itd itd.

    I sad jedno moje zapažanje, a mnogo sam duže na forum nego ti i prati što si pisao od početka.
    Da oćemo dočekat da nemaš problema sa vučom pa da nazdravimo.
    Pazi, ne shvatam ja nista licno, ali se protivim tome sto odje svi nesto pametuju, uvjek neko zna nesto bolje od nekog samog kao sto injekcija zna bolje od mene jesam li mjenjao filter na 5000km ili 50k km, e tome se protivim zato sam takav.

    Mozda sam i stariji od tebe bez obzira sto si moderator na forum, sjecam se sta je bio nekad ovaj forum a vidim sta je sad, vazda neka prozivanja i sto je najjace vi kao moderatori i admini to tolerisete, sve je manje i manje ljudi na forum zbog toga.

    Ako kazem da je u filter pronadjena voda onda to nisam rekao jer sam izmislio vec sto i jeste tako, gorivo sipam zadnje 4 godine uvijek na Zaton i nidje drugo i nisam imao problema, cak sam i hvalio tu benzinsku pumpu i njihovo gorivo to znaju mnogi odavde a mozda i ti.

    Ne bih rekao da mnogo pratis forum, eto propustio si da sam problem sa vucom rijesio odavno, i da je razlog safe moda bio SARAF od usisne grane koji nije bio zategnut.

    P.S. Valjda ne izbrises post kao mnoge do sad zbog toga jer ti nesto nije po meraku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #8403
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,471
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Ja sam ranije pisao na oba auta imao sam isti problem,dan razlika sipanja gorivo Petrol u Baru. Nisam mogao vjerovati,a kleo sam se petrol da je najbolje gorivo. Nikad vise kod njih
    Uradio sam sto inekcija rekla,prvo mi je to palo pamet,ispustio sa filtera bio da otoci, radi normalno auto.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  4. #8404
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Zaisto ne pratim vala. Evo piše da sam se tek 2004 registrovao. Nakon što je prethodni neko hakovao i obrisao pola sadržaja.
    Pratim ja dosta, to što ne pišem je druga stvar. A zašto ne pišem puno je posebna stvar. Znam da si riješio problem sa vučom, iako je trajao od tvog registrovanja na forum do prije 2-3 mjeseca možda
    A da ti dovoljno ne pratiš forum, govori i detalj da to iako sam moderator, recimo nisam nadležan za ovaj podforum, pa ti ne mogu ni brisati postove na njemu. A realno dosta ih treba brisati ali o tome ne bih.
    Godina imam dovoljno više od tebe vjeruj mi.

    Itekako si lično shvatio, jer si na injection konstataciju odgovorio lično i ljutito. Savladala te emocija. A ako na prozivku odgovara vrijeđanjem, najviše štetiš sebi.

    Razmisli, koliko bi bolje bilo da si napisao: "to što si napisao bi vjerovatno bilo primjenjivo i na moj slučaj, da nisam sam zamijenio filter goriva prije par mjeseci".
    Ako kazem da je u filter pronadjena voda onda to nisam rekao jer sam izmislio vec sto i jeste tako.
    I na ovu tvrdnju ti niko nije rekao da si izmislio, a tvoja konstatacija osavlja prostor za nagađanje. Jer da si je zatvorio sa npr "na nedavno primjenjeni filter je pronadjena voda" ne bi ostavio prostor da se išta nagađa.

    Na samom kraju, imaju u vidu da je injection imao dobe namjere kad ti je dao savjet/komentar. Mogao je komotno da iskulira, ili da ti napiše dođi u garažu da ustanovimo kvar i naplati ti to sve.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #8405
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Kad sam kupio auto sipao sam na Eko mozda godinu dana jer mi je bliza, onda sam cuo da je INA gorivo na Zaton i od tad poceo da sipam samo na Zaton i stvarno nisam imao problema nikad sto se toga tice.


    To za filter nisam znao niti mi je palo na pamet, filtere i ulje mjenjam na 8-9k km uvijek i to radim sam jer dosta stvari sam zavrsavam na auto.

    Sta je najace nije mi se ugasio sam nego sam ga ja ugasio jer sam pomislio da nije preskocio ili slicno jer je poceo da stuca, posle toga nije htio da upali sile nema.

    Eto i sad je isti filter jer je ko nov, auto radi normalno mada sam uzeo novi samo jos da ga zamjenim.

    Ja sam napisao to vece ovdje sta se desilo i NIKOO da rece to za filter a sad je trebalo ovo i ono...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #8406
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Zaisto ne pratim vala. Evo piše da sam se tek 2004 registrovao. Nakon što je prethodni neko hakovao i obrisao pola sadržaja.
    Pratim ja dosta, to što ne pišem je druga stvar. A zašto ne pišem puno je posebna stvar. Znam da si riješio problem sa vučom, iako je trajao od tvog registrovanja na forum do prije 2-3 mjeseca možda
    A da ti dovoljno ne pratiš forum, govori i detalj da to iako sam moderator, recimo nisam nadležan za ovaj podforum, pa ti ne mogu ni brisati postove na njemu. A realno dosta ih treba brisati ali o tome ne bih.
    Godina imam dovoljno više od tebe vjeruj mi.

    Itekako si lično shvatio, jer si na injection konstataciju odgovorio lično i ljutito. Savladala te emocija. A ako na prozivku odgovara vrijeđanjem, najviše štetiš sebi.

    Razmisli, koliko bi bolje bilo da si napisao: "to što si napisao bi vjerovatno bilo primjenjivo i na moj slučaj, da nisam sam zamijenio filter goriva prije par mjeseci".

    I na ovu tvrdnju ti niko nije rekao da si izmislio, a tvoja konstatacija osavlja prostor za nagađanje. Jer da si je zatvorio sa npr "na nedavno primjenjeni filter je pronadjena voda" ne bi ostavio prostor da se išta nagađa.

    Na samom kraju, imaju u vidu da je injection imao dobe namjere kad ti je dao savjet/komentar. Mogao je komotno da iskulira, ili da ti napiše dođi u garažu da ustanovimo kvar i naplati ti to sve.
    Imas pravo na svoje misljenje kao i ja na svoje, ja injekciju poznajem licno i znam da je iz dobre namjere to napisao, ali ne moze niko da tvrdi da nisam mijenjao filter 50k km, nisam nikad drzak osim kad me neko uvrijedi iako mozda tako izgledam po postovima, ne znas me licno pa ne mozes na osnovu postova da tvrdis kakav je ko.

    Forum treba da sluzi da pomazemo jedni drugima, da se druzimo i dijelimo savjete a ne kao sto ti kazes da se "peckamo"

    Pratim jos dosta foruma kako stranih tako nasih i primjetio sam da jedino se ovo desava na cdm.

    Prvo si rekao da bi da rijesim problem sa vucom pa da nazdravis a posle kazes da znas da sam rijesio, kakve to ima veze? Forum treba tome i da sluzi.

    Dosta me ljudi zna odavde licno i znaju da bih svima pomogao kao i sto jesam za mnoge stvari tako da odosmo u off, uglavnom mozes da nazdravis slobodno, nemam problem vise nikakav sa autom starim 22 godine i jos lubenicar


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #8407
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Moj Harryy... Ništa prihvatio nisi. Zalud pisah.
    Da ne pitam kako si riješio problem sa vučom kad je auto stalo i ne vuče? (to je bilo peckanje nego nisi provalio )

    Da nazdravim vala u to ime, imam neku finu lozu sa Ljubotinja. Živio mi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  9. #8408
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,025
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    510
    Thanked in
    394 Posts

    Default

    Gasi internet, motaj kablove
    Zali boze tastature pa je radila i 3cu smjenu....

  10. #8409
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,989
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    Napisah ja da taj filter ima na dnu cep odvijes ga i istece kondezat ili voda i sl... Procitaj nekad sitim slovima drain yearly
    Pogledaj jos jednom dali stoji cep na filteru nafte
    Nisam povjerovao u ovo, ali sad malo guglah o ovome i stvarno masu ima o kondenzaciji u filteru nafte. Najviše se stvara i zbog vožnje s manje od pola rezervoara.
    Iskreno sad mi je novo to, mada nikad nisam imao problema.

    Inače napadoste me ovo za OEM i obični filter. OEM filter duplo duži od Manna čak, što znači da ima mogućnost da apsorbuje više vode/kondenzacije. Imao sam neđe i sliku, ali ne mogu sad da nađem.

  11. #8410
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,025
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    510
    Thanked in
    394 Posts

    Default

    E sad dragi moj Mur reci Hariyu da sam kucu sagradio od filtera nafte, od 98me pa naovamo do 21ve....

  12. The Following 4 Users Say Thank You to injection For This Useful Post:


  13. #8411
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bar
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ja sam ranije pisao na oba auta imao sam isti problem,dan razlika sipanja gorivo Petrol u Baru. Nisam mogao vjerovati,a kleo sam se petrol da je najbolje gorivo. Nikad vise kod njih
    Uradio sam sto inekcija rekla,prvo mi je to palo pamet,ispustio sa filtera bio da otoci, radi normalno auto.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Ovo sam i ja cuo od dosta kolega sa posla , od kad je otvorena Petrol pumpa u Baru , u oba auta sam sipao tamo . Medjutim u zadnjih 2 mjeseca , katastrofa... Prvo mnogo manje prelazim sa istom kolicinom sipanja, a drugo oba su postala troma skroz. Zato cu ih zaobici jedno vrijeme.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Cekla was here!

  14. #8412
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    E sad dragi moj Mur reci Hariyu da sam kucu sagradio od filtera nafte, od 98me pa naovamo do 21ve....
    Nisam ja rekao da nije moguce, ali opet mi nije jasno zbog cega se to desilo?

    Hocu li mijenjat onda filter od nafte vec sam ga kupio?

    Auto mi nije nikad ispod pola rezervoara.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #8413
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,172
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    1,639
    Thanked in
    843 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post

    Sta je najace nije mi se ugasio sam nego sam ga ja ugasio jer sam pomislio da nije preskocio
    Sta si radio sa autom da bi strahovao da je preskocio?
    Nisi radio veliki servis ili?



  16. #8414
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,928
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    443
    Thanked in
    242 Posts

    Default



    svaka cas svaka cast komsinice vera
    ovako se radi
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  17. #8415
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,718
    Thanks Thanks Given 
    2,378
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Been there, done that 2 puta na 1.2 TSI.

    P.S. dihtmasa se stavlja unutar rupe od sarafa, a ne van.


  18. #8416
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    668
    Thanks Thanks Given 
    48
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    I ko na kraj plati ovaj los dan inzinjera iz vw...nesrecni vlasnik ili DAS auto

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  19. #8417
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,989
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    560 Posts

    Default

    Kupiš TDI

  20. #8418
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,718
    Thanks Thanks Given 
    2,378
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_n_E View Post
    I ko na kraj plati ovaj los dan inzinjera iz vw...nesrecni vlasnik ili DAS auto

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Vlasnik.



    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Kupiš TDI

    Spasen.


  21. #8419
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,025
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    510
    Thanked in
    394 Posts

    Default

    Ko' spasen..... Koje spasenje
    El nema tdi problem kad egr crkne istopi plasticnu usisnu granu, pa usled velikog pepela u dpf istpopi klipove i sl...
    Par hiljada km voznje u gradu poveca nivo ulja i nafte jer nije radio regen....
    Zivio mi vw dugi niz godina, stoljeca ajme....
    Jarane bolan Dvica zakon i utemeljenje svi Vw-eaca
    Last edited by injection; 21-01-21 at 07:35.

  22. #8420
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,718
    Thanks Thanks Given 
    2,378
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    E, a kako da objasnis to muru i slicnima?


  23. #8421
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,025
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    510
    Thanked in
    394 Posts

    Default

    Objasni im da kupe das auto, i posle niza pehova i muzanja novcanika velicaju majstora doktora, kardio mestra.....

  24. #8422
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,025
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    510
    Thanked in
    394 Posts

    Default

    El primecujes da fali Novelja odje sa vw-audi postovima....
    Dugi niz mjeseci nepise....

  25. #8423
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,989
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    560 Posts

    Default

    Malo se ja šalim ponekad, opušteno ljudi

    VW od Passata B6 ka ovamo nije onaj VW što je bio do B6. Svi ti problemi što ljudi muke muče ne samo sa motorima, ne znam iskreno.


    Inače fali Novica, imao je dosta dobrih postova.

  26. The Following User Says Thank You to mur3633 For This Useful Post:


  27. #8424
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    El primecujes da fali Novelja odje sa vw-audi postovima....
    Dugi niz mjeseci nepise....
    On plovi kako je sam pisao, vjerovatno je neđe po moru...
    I realno je jedan on najkonstruktivnijih na ovim temama, user manual može po njemu da se piše.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Tom For This Useful Post:


  29. #8425
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Sta si radio sa autom da bi strahovao da je preskocio?
    Nisi radio veliki servis ili?
    Radio sam veliki servis 2019 u Mart mjesec, nego sam zvao majstora da pitam sta bi moglo da bude, on mi rece moze da je preskocio, onda ovaj majstor u PG isto prvo je pogledao rebrasti kad je vidio da je to ok, onda mi rece moze da bude senzor radilice ili boš pumpa da ce mi javit.. posle je javio da je rijesio problem i da je filter bio pun vode i da sipam aditiv odma.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 337 of 408 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BMW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5953
    Last Post: 17-03-11, 08:34
  2. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 16:59
  3. GM Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 86
    Last Post: 09-03-11, 16:54
  4. PSA Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 214
    Last Post: 15-02-11, 16:03
  5. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •