Page 232 of 1520 FirstFirst ... 1321822222282292302312322332342352362422823327321232 ... LastLast
Results 5,776 to 5,800 of 38000

Thread: Formula 1!

  1. #5776
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Trenutno su pola sekunde po krugu brzi od ostalih, sa big updejtom ce biti jos brzi.
    Ja ne znam ko ce imat u Bahrain big update...osim njih.



    Polako. Nije receno da su rjesili sve probleme sa potrosnjom guma jer nije Kina sa niskim temperaturama i sa konfiguracijom staze nije trka gdje se posebno trose zadnje gume.
    Release Yourself

  2. #5777
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    ...kao sto se trka Ferrari recimo...
    Ne precjenjuj trenutni Ferrari... oni bi bili sretni kad bi mogli da se trkaju sa Lotusom i Sauberom. Za sad glavni konkuret im je Williams.
    Release Yourself

  3. #5778
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post


















    Trenutno su pola sekunde po krugu brzi od ostalih, sa big updejtom ce biti jos brzi.
    Ja ne znam ko ce imat u Bahrain big update...osim njih.


    Fabia mislis li ti obraza ti da su oni brzi od McLarena?
    LPGTECH 067 854 548

  4. #5779
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    694
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ferrari sad moze da se trka sa Marusiom,i dalje je TATA za sve ostale timove i po tradiciji,i po mitskoj auri i po titulama vozaca i konstruktora,po broju uzastopno osvojenih titula itd,itd.Ko zna koliko decenija unazad-kad Ferrari osvoji prvo mjesto u trci zvone zvona sa katedrala Maranella.Slavi cijela Italija jer je to najveci simbol Italije i firma na koju pomisli 95% stanovnika Zemlje kad se spomene sportski automobil,ili bolid F1.
    Benz kad je osvojio juce trku,nije se culo nista,osim da ce im mozda skocit prodaja gnjilih taxi vozila.
    Da "moj" vozac nosi i dalje Ferrari crvenu kacigu,rukavice,ruca sa Ferrari ekipom i trazi da "Srebrna strijela" bude crvena!!!-ja bih se malo cesnuo po glavi.
    Sta da Vam pricam kad i misevi iz Benza,RB-a,Williamsa itd,itd navijaju za Scuderiu i svi bi se mijenjali sa Nandom jer samo on i Massa u gridu voze Ferrari.
    Kako pocinje istorija Benza? Bio jedan bogatas koji se udruzio sa jos jednim bogatasem...
    A Ferrarijeva:Na Sjeveru Italije,u malenom selu zavijanom snijegom,rodila se ikona Automobilizma Enzo Ferrari (kasnije kod Benza,Auto Uniona,BMW-a,Porschea,Forda i ostalih poznat kao Enzo madafaka).
    O Ferrariju ubuduce samo u superlativu,a cestitke Nicu i Benzu,da ne pobijedise ovu trku,placipi*ke se zamalo povukose iz F1 (sto sam predvidio par stranica ranije).
    Zato tisina,zna se ko je ikona F1 i ko nikad ne odustaje.Svi dolaze i odaze-Ferrari ostaje,i svi potajno navijate za Ferrari i kao mali igrli ste se Testarossama,niste 123kom sigurno.

  5. #5780
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Sto reci posle trke...

    Nadam se da nije ovo bila samo tempirana forma Benza, jer je Sky u pravu kad kaze da Kina ne trosi zadnje gume, i da nije sigurno da su u potpunosti rijesili taj problem.

    Danas, da je GAZDA ostao u trci BENZ bi bio prvo i drugo mjesto, imali su ooooodlican tempo, MCLaren NAJVECEM nije mogao ni da pridje, da bi bili u prilici DRS da upale.
    Dalje, KAISER odlicno cuva gume, tako da bi posle prvog odradjenog pita definitivno napao Rosberga, i tu vec sta bi se desavalo mozemo nagadjat.

    Ali ON je na drugi nacin je opet potvrdio da je legenda. Parkirao je bolid, izlazi sasvim mirno iz njega, pozdravlja stjuarta, pita kuda da prodje do pit lane-a. NEMA bacanja volana, NEMA psovanja, NEMA nervoze. A bio je u prilici da se prvi put popne na podijum sa Benzom, tako da mu je trka znacila vise nego ijedna ovih par godina. Dolazi u pit, osmijeh, diskutuje sa mehanicarima i stavlja slusalice i pocinje pratit trku. Posle trke kaze da mu je zao mehanicara i da je sve to dio igre. Aj zamislite samo na istu situaciju reakciju onog placi***** Zalosnog, Vettela ili slicno. NENADJEBIV je definitivno, i u ponasanju.

    Sa druge strane, odlicna voznja Rosberga, on bukvalno uziva u onoj stazi. Kimi, sto reci... on je i juce bio razocaran cetvrtim mjestom Renola, a zavrsio je dvanaesti, plus sto se vecina grida izredjalo na njega. Nadam se da ga nije puno sjebalo ono.


    Sreca sto je Bahrein odma sledece nedelje, jer nebih mogao cekat da vidim oce li Benz ostat onako odlican. Jos big update... Mislim samo na vikend.


    I za kraj, IKONA.








    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  6. #5781
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    nije trka gdje se posebno trose zadnje gume.
    Srednji sektor da.
    Pirelli je odusevljen.




    Quote Originally Posted by massa View Post
    Fabia mislis li ti obraza ti da su oni brzi od McLarena?
    Ne mislim, vidim:






    Kvale - pola sekunde. Trka, oko pola sekunde po krugu.






    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Sto reci posle trke...

    Nadam se da nije ovo bila samo tempirana forma Benza, jer je Sky u pravu kad kaze da Kina ne trosi zadnje gume, i da nije sigurno da su u potpunosti rijesili taj problem.

    Danas, da je GAZDA ostao u trci BENZ bi bio prvo i drugo mjesto, imali su ooooodlican tempo, MCLaren NAJVECEM nije mogao ni da pridje, da bi bili u prilici DRS da upale.
    Dalje, KAISER odlicno cuva gume, tako da bi posle prvog odradjenog pita definitivno napao Rosberga, i tu vec sta bi se desavalo mozemo nagadjat.

    Ali ON je na drugi nacin je opet potvrdio da je legenda. Parkirao je bolid, izlazi sasvim mirno iz njega, pozdravlja stjuarta, pita kuda da prodje do pit lane-a. NEMA bacanja volana, NEMA psovanja, NEMA nervoze. A bio je u prilici da se prvi put popne na podijum sa Benzom, tako da mu je trka znacila vise nego ijedna ovih par godina. Dolazi u pit, osmijeh, diskutuje sa mehanicarima i stavlja slusalice i pocinje pratit trku. Posle trke kaze da mu je zao mehanicara i da je sve to dio igre. Aj zamislite samo na istu situaciju reakciju onog placi***** Zalosnog, Vettela ili slicno. NENADJEBIV je definitivno, i u ponasanju.

    Sa druge strane, odlicna voznja Rosberga, on bukvalno uziva u onoj stazi. Kimi, sto reci... on je i juce bio razocaran cetvrtim mjestom Renola, a zavrsio je dvanaesti, plus sto se vecina grida izredjalo na njega. Nadam se da ga nije puno sjebalo ono.


    Sreca sto je Bahrein odma sledece nedelje, jer nebih mogao cekat da vidim oce li Benz ostat onako odlican. Jos big update... Mislim samo na vikend.


    I za kraj, IKONA.





    WORD!!!
    TAKUMI

  7. #5782
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Sugestija, najdobronamjernija moguca,

    Dobro bi bilo, da Shofro-like trollovanje malchice kanalishete, i umjerite, ako je moguce ikako. Na stranu shto je iritantno, i shto cheljade (chitajuci navijachke besmislice), pochne da mrzi, chisto iz revolta, "predmet obozavanja", vec, o samom obozavaocu, tako neshto, ne govori pretjerano afirmativno.. (btw, Shofro je bolestan chovjek (fakat-neka vrsta blagog lijechenog autizma), da znate samo, te mu se dobar dio prashta na to, vi neki, bogu fala, nijeste.. So, malo mjere ne bi marilo.
    ><

  8. #5783
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    http://f1-serbia.com/najnovije/ferra...rs-ddrs-sistem Ferrari razvija Double DRS (DDRS) sistem
    LPGTECH 067 854 548

  9. #5784
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  10. #5785
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pazi mu izjavu:

    "I noticed in Turn 3 that something was wrong with the front right tyre," Schumacher told the BBC. "Already by Turn 6 there was quite a bit of smoke and damage and I thought it was better to stop before I did some serious damage to the car.

    "I don't have any hard feelings. I feel a bit sorry for one of my boys that I guess he feels responsible, but it's part of the game.

    Ja bih volio da cujem ko je zadnji put izjavio ovako nesto?!




    Pazi sad ovo:

    "Stvar je vrlo jednostavna," izjavio je Schumacher za brazilske novine O Estado de S.Paulo. "Stil kojim mogu voziti ovaj bolid je isti stil kojim vozim cijeli život."

    "Ako danas pogledate moju vožnju i usporedite je s mojim vožnjama od prije deset godina, vidjet ćete da se nije puno toga promijenilo. Ali, ako pogledate 2010. i 2011., vidjet ćete da moje ruke nikad nisu prestajale raditi. To mi, jednostavno, nije odgovaralo," objasnio je Schumacher.

    "Bit će to isti osjećaj kao kad sam se prvi put s Benettonom i Ferrarijem popeo na pobjedničko postolje," nadovezao se. "Kada sam počinjao s tim momčadima, zaostajali smo tako puno da o pobjedama i postoljima nisam niti mislio. Ali, nakon puno, rekao bih višegodišnjeg, rada došli smo u poziciju s koje se možemo boriti."

    "Ljudi uglavnom nemaju ideju o tome koliko je stvari potrebno promijeniti i koliko je napora i investicija potrebno uložiti da bi se ovo događalo. Imam 43 godine i opet prolazim kroz sve, ali zato što volim svoj posao," zaključio je.
    TAKUMI

  11. #5786
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Da, rekao je da vozi W03 svojim stilom, da bolid odgovara NJEGOVOM nacinu voznje.

    Daj Boze da to utice na odluku da produzi ugovor !!!
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  12. #5787
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,094
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    1,955
    Thanked in
    969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M.S. View Post
    Ferrari sad moze da se trka sa Marusiom,i dalje je TATA za sve ostale timove i po tradiciji,i po mitskoj auri i po titulama vozaca i konstruktora,po broju uzastopno osvojenih titula itd,itd.Ko zna koliko decenija unazad-kad Ferrari osvoji prvo mjesto u trci zvone zvona sa katedrala Maranella.Slavi cijela Italija jer je to najveci simbol Italije i firma na koju pomisli 95% stanovnika Zemlje kad se spomene sportski automobil,ili bolid F1.
    Benz kad je osvojio juce trku,nije se culo nista,osim da ce im mozda skocit prodaja gnjilih taxi vozila.
    Da "moj" vozac nosi i dalje Ferrari crvenu kacigu,rukavice,ruca sa Ferrari ekipom i trazi da "Srebrna strijela" bude crvena!!!-ja bih se malo cesnuo po glavi.
    Sta da Vam pricam kad i misevi iz Benza,RB-a,Williamsa itd,itd navijaju za Scuderiu i svi bi se mijenjali sa Nandom jer samo on i Massa u gridu voze Ferrari.
    Kako pocinje istorija Benza? Bio jedan bogatas koji se udruzio sa jos jednim bogatasem...
    A Ferrarijeva:Na Sjeveru Italije,u malenom selu zavijanom snijegom,rodila se ikona Automobilizma Enzo Ferrari (kasnije kod Benza,Auto Uniona,BMW-a,Porschea,Forda i ostalih poznat kao Enzo madafaka).
    O Ferrariju ubuduce samo u superlativu,a cestitke Nicu i Benzu,da ne pobijedise ovu trku,placipi*ke se zamalo povukose iz F1 (sto sam predvidio par stranica ranije).
    Zato tisina,zna se ko je ikona F1 i ko nikad ne odustaje.Svi dolaze i odaze-Ferrari ostaje,i svi potajno navijate za Ferrari i kao mali igrli ste se Testarossama,niste 123kom sigurno.
    kako kaze ono Fabia.... Potpisujem, a ja cu i pecat dodat

  13. #5788
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Gdje je Schumacher gubio od Rosberga u Kini
    LPGTECH 067 854 548

  14. #5789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobar klip.

    Ovo sport je nesto najpreciznije sto postoji.
    TAKUMI

  15. #5790
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  16. #5791
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ne treba nista da te cudi kad im je Zalosni bio vozac. Kakva funjara od tima... to nije realno.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  17. #5792
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Jebbem sestre i ćerke svih zapošljenih u pireli...

    Frustrirajuća činjenica kao i gramatika
    Last edited by kenneth; 17-04-12 at 00:21.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  18. #5793
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Morao sam napisat nešto radi NexusIV, EKV-a i još par forumaša.

    NexusIV kao što si primijetio većina nas je digla ruke od ove teme i rijetko je ko više i čita baš zbog onih stvari koje si elaborirao ti u svom postu, EKV prije par nedjelja i ja prošle godine.
    Nijesi u toku, sad imaš sveznalice (tj tako sami sebe karakterišu) koji se ne sjećaju ili ne znaju kad je Šumaher bacao volan
    pošto mu je otkazao bolid (namjerno neću reć kad je i gdje to bilo), ali se sjećaju kad je to uradio Veber, Fetel i neko od aktuelnih šofera. Samo umiju da postave sliku i istaknu kolegijalnost. I ono rep ovo rep ono potpisujem i slično. A la Šofro prenos što bi ti rekao.

    Ovdje imaš i novu matematiku, pa je Rozberg iako je imao više bodova obije godine, bio drugi, a Šumaher prvi. Naravno da je Šumaher prvi, a za sve je kriv famozni bug u live timmingu koji evo i ove godine nikako da se popravi.

    Svojim postovanjem su uništili kultnu temu na automobilizam. Konstantno ruganje sagovornicima a naročito neistomišljenicima je postalo redovno, izvrtanje postova isto, zato smo manje više svi otišli sa teme. Ponekad NSX i verbalni_fajter imaju živaca pa se raspravljaju i podabadaju ih ali uglavnom ništa se ne mijenja.
    Čak je cijeli automobilizam pošao u arhivu zbog ovakvog postovanja, sa namjerom da se nešto promijeni, ali nema vajde od toga.

    Da stvar bude gora, em nemamo gdje nešto pisat o F1 kršteno, em se nema gdje gledat bez na Total TV ili preko interneta.
    A ko voli bojektivnost i dobar prenos F1, downloaduje BBC ili SkySport prenos trke i uživa a ovaj topik zaobiđe.
    Što i tebi preporučujem. Pozdrav
    Last edited by hercules; 17-04-12 at 09:49.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #5794
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    BAR
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hercules !!! potpuno se slažem sa svakom tvojom napisanom riječju, jedino bih dodao da ako hoćete da pročitate ili komentarišete događanja vezana za F1 posjetite SPORT KLUBOV forum nisu loši a i objektivniji su od ovih naših.

  20. #5795
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od kojih nashih???


    P.S.Herki, Naxus & co. davno je ova prica ispricana.... tema o forumuli je isto tako davno otishla u kuJac...

  21. #5796
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Hercules nisi u pravu. Verbalni je prilicno nekulturan i bezobrazan. Nista massa, sky, metabond nisu bolji, ima ih jos. Ti ces sad reci isprovocirani su? Mozda i jesu ali od objektivnosti nema ni O.
    Uzmi za primjer Sumijev povratak i probleme sa gumama na pocetku, preticali su ga mnogi kao Raikonena neki dan. Niko nije rekao ima problem sa gumama, niko. Iako su svjesni bili da je samo zbog toga gubio pozicije. Nego baba, smao se bruka, sto ce mu to, tri godine kasnije Mecka ima bolid za podijume. To je Bron - Sumaher, uvijek je tako bilo.
    Sky neki dan kaze steta sto odustaje Sumaher bio je odlican cep za Rozberga. Cep? Samo je Baton jednom bio u okviru sekunde, cim je tu dosao Sumi mu je pobjegao na 1.7-2 sekunde, postoje dvije strane medalje.
    Medjutim za razliku od jednih provokatora, Fabia i Petronas stvarno poznaju F1, to sam se sam uvjerio vise puta, oni poznaju i tehnicke karakteristike, mnogi i sad nemaju pojma sto je DDRS i kako funkcionise, a Petronas je objasnio u samo jednoj recenici svojevremeno.
    No od kad sam ja ovdje tema je ovakva, poodavno je to. Vjerujem da ne bi nikakav problem bio da se u pdfu sport otvori tema F1 koj bi imala drugaciji izgled. Evo ja bi prvi objektivno komentarisao
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  22. #5797
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Nijesam ni očekivao da ćeš razumjet što je pisac htio da kaže
    Jakuza nikoga nijesam kvalifikovao.
    Za verbalnog ni za NSX-a sam rekao da ponekad imaju živaca da se raspravljaju i podbadaju ih.
    Nego ovo od kad si ti ovdje je ključno ovi kojima sam ja adresirao prate F1 odavno, a i učestvovali su na temama prije 10tak godina.
    O poznavanju F1 iskreno ne bih. Ni o tehnikalijama ni o istoriji.

    P.S. Skyov komentar je bio sasvim na mjestu jer Šumaher jeste držao leđa Rozbergu jer je kaskao za njim malo po malo. Drugo je što si ti u tome prepoznao cinizam
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #5798
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Pa sve se nesto bunite i glumite neke zrtve umjesto da uradite nesto povodom toga.Tako je znaci preko 3 godine,ako vam se ne svidja preskocite i ne komentarisete.A mozete i da normalno postujete,ne osvrcete se na druge pa cete vidjet' kako se kvalitet teme dize.

    Ne,ne.I ti i sky ste mogli fino da otvorite live timing i vidite da cim se kolona primakla Sumi je pojacao,on jeste kasnio 0.3 do 0.5 po krugu za Nikom ali su imali potpuno drugaciji set up bolida.Sto bi trka odmicala i staza bila brza to bi Sumiju vise odgovaralo,nezagrijana kakva je bila na pocetku uz nesto hladniju temperaturu je odgovarala set upu Nikovog bolida.Odes fino na f1tehnical i sve vidis.
    Jer pazi,da je Sumaher bio cep Baton bi mu stalno bio na repu,simple as that.Kao sto rkeoh samo u jednom krugu je bio u DRS zoni,jasno je onda sve.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  24. #5799
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ne,ne.I ti i sky ste mogli fino da otvorite live timing i vidite da cim se kolona primakla Sumi je pojacao,on jeste kasnio 0.3 do 0.5 po krugu za Nikom ali su imali potpuno drugaciji set up bolida.

    Bio je brzi prvih par krugova zato sto je imao drugaciji set up, njegove gume su odmah dobile radnu temperaturu.



    P.S. nemoj mi Sky-ja stavit u isti kos sa ovim tuzibamama/provokatorima.
    TAKUMI

  25. #5800
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Pa sve se nesto bunite i glumite neke zrtve umjesto da uradite nesto povodom toga.Tako je znaci preko 3 godine,ako vam se ne svidja preskocite i ne komentarisete.A mozete i da normalno postujete,ne osvrcete se na druge pa cete vidjet' kako se kvalitet teme dize.

    Ne,ne.I ti i sky ste mogli fino da otvorite live timing i vidite da cim se kolona primakla Sumi je pojacao,on jeste kasnio 0.3 do 0.5 po krugu za Nikom ali su imali potpuno drugaciji set up bolida.Sto bi trka odmicala i staza bila brza to bi Sumiju vise odgovaralo,nezagrijana kakva je bila na pocetku uz nesto hladniju temperaturu je odgovarala set upu Nikovog bolida.Odes fino na f1tehnical i sve vidis.
    Jer pazi,da je Sumaher bio cep Baton bi mu stalno bio na repu,simple as that.Kao sto rkeoh samo u jednom krugu je bio u DRS zoni,jasno je onda sve.
    Oćeš da kažeš da nijesam ništa uradio?

    Ništa bez što sam otvorio temu za gumija, najvećeg, žalonsa, crnju, butka i ostale i da tamo blebeću koliko im volja a da F1 temu ostave normalnom koliko je bila do tada.
    Moderatorima prijavio nijesam ništa, iako neki žive u zabludi da jesam. A ti pogodi zašto je cijeli automobilizam arhiviran.

    I pogodi zašto svi zaobilaze ovaj topik liše 4-5 osoba.

    Za ostalo, nadam se da je ovo podvučeno lapsus ostatak neću komentarisat.
    Last edited by hercules; 17-04-12 at 14:31.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 232 of 1520 FirstFirst ... 1321822222282292302312322332342352362422823327321232 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Formula 1 2010.
    By SNooPY in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 17-03-10, 16:17
  3. WRC ili Formula 1?
    By Igor R in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 06-05-09, 09:20
  4. Formula 1
    By Ahil in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 21-07-07, 15:20
  5. Formula 1 !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 124
    Last Post: 16-08-05, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •