Page 1037 of 1519 FirstFirst ... 375379379871027103310341035103610371038103910401041104710871137 ... LastLast
Results 25,901 to 25,925 of 37967

Thread: Formula 1!

  1. #25901
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post




    ovo je jedna veeelika sramota
    FIA nikad nije imala jednake standarde za sve a Merc je u skorijoj istoriji uvijek bio povlascen. Ni za jedan sekund nisam ocekivao drugaciji ishod.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  2. #25902
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,198
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    _____No1_____

    32-god kasniE istoria se ponavlja.




  3. #25903
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Nesto vam citam komentare, ovo je zastida i onda me nickname pita sto me nema odavno. Svasta pisete o Botasu, a Botas zamalo satro Hamiltona poslije SC i vodili duel od 4 do 6 krivine i vidio da nema sto da trazi. I ovo pisete? Pa normalno da ce da se povuce kad vidi da nema sansu, danas ni Fetel ne bi imao sansu protiv Hamiltona prsa u prsa jer je Hamilton briljirao danas.

    Dalje, FIA ovo FIA ono, ta FIA je svoju sramotu i bruku pokazala u doba MSC i Ferarija, kad je to bilo kriminalno providno, ta FIA je jos vecu bruku pokazala kad je molila Mercedes i dozvolila da Mercedesovi inzenjeri pomazu i rjesavaju probleme Ferarijeve, kad su isli u ispomoc prije neku godinu da se gledanost formule ne bi raspala. A vi trazite svakakve sitnice da bi se oduzela pobjeda covjeku koji je danas imao 20-25 ukupno direktnih preticanja i rasadio sve voznjom, koji je bio brzi od svemocnog, svevideceg, najboljeg, najljepseg Fetela po sekundu dvije po krugu onda kad se pokazuje ko je kakav vozac, kad ne dobijas zbog bolida, nego zbog tehnike voznje. FIA je objasnila zasto je opomena, a ne kazna i sramota bi bila da mu uzmu radi onoga, sramota bi bila i Fetelu i bilo kome uzeti pobjedu radimo onoga, ajde da je izlaz iz pita, ali onakve stvari sam gledao i ranije i nije bilo kaznjavanja.

    I dajte sa tom seljackom pricom fia mercedes fia mercedes, ja ne znam koliko pojedini imate godina, ali prica je nivo osnovne skole. Ovakav Ferari i pobjeda u sampionatu vraca gledanost i formuli samo dize rejting, nije normalno ni logicno da bude na strani Mercedesa, kad ovolika dominacija jednog tima samo ukopava formulu.

    Budite dostojni u porazu, ja kad Fetel rasturi, kazem svaka cast i svaki put to kazem, Fetel je bruka vozac, u Austriji je cas odrzao Hamiltonu, preticanje u Silverstonu nad Botasom bravura, ono su potezi gdje se vidi klasa. Ali sad skakati posto je ispao, uzmite pobjedu Hamiltonu i sl, to su gluposti... Da je nekoga gurnuo, izbacio, pretekao gdje se ne smije... pa ok da ga kazne, ali onamo gdje je samo sebe nasankao, dajte molim vas.

    Danas je sve rasturio voznjom, ovo je Hamilton sampion, a ne Hamiltom placko i gundjalo kakvo zna da bude.
    Last edited by Antikvarnica1; 23-07-18 at 00:11.

  4. #25904
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default

    Ova prica za Botasa kako je vidio da nema sto da trazi, a cio svijet je cuo naredbu da ga ne napada je bas ovo sto kazes nivo osnovne skole. A tek ovo da Mercedes pomaze Ferariju odnosno da je pomagao je mozda cak i najveca glupost koju neko ko prati ovaj sport moze da izgovori. Ostalo sve okej ali nemoj ovo molim te


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #25905
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Hamilton je izdominirao trku. Ja lično ne želim da ga kazne da bi mu uzeli pobjedu, mislim da je zaslužio kaznu isto kao što sam znao da je neće dobiti.

    Stoji da je Fia ranije bila naklonjena Ferariju ali u zadnje vrijeme mercedes je preuzeo tu ulogu. Na prvu loptu sjetih se ilegalnog testa 2013-e, tyrepressure gejta, dvije po meni veoma krupne stvari koje je Fia pogledala kroz prste Mercedesu.

    A CW odavno nema ujednačen kriterijum kad su vozači u pitanju, potpuno je nejasno šta je 5 sec kazne, šta je 10, prolazak kroz box... To što su vijecali tri sata juče oko Luisa mi govori da je i u sudijskom komitetu postojao slučaj i mišljenje da je napravljen prekršaj. To što nije kažnjen (ponavljam, po meni očekivani epilog) je još jedan primjer dvostrukih standarda jer je za sličan prekršaj neko ranije bio kažnjen (potpuno je nebitno što je to bio Ferari).

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  6. #25906
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

  7. #25907
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,081
    Thanks Thanks Given 
    713
    Thanks Thanks Received 
    1,949
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    rekoh sramota....eto vam samo kazna ssbu iz austrije, ako nista drugo...
    tacno treba da ih tuzi neko sad...za ranije izrecene kazne

  8. #25908
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antikvarnica1 View Post
    Nesto vam citam komentare, ovo je zastida i onda me nickname pita sto me nema odavno. Svasta pisete o Botasu, a Botas zamalo satro Hamiltona poslije SC i vodili duel od 4 do 6 krivine i vidio da nema sto da trazi. I ovo pisete? Pa normalno da ce da se povuce kad vidi da nema sansu, danas ni Fetel ne bi imao sansu protiv Hamiltona prsa u prsa jer je Hamilton briljirao danas.

    Dalje, FIA ovo FIA ono, ta FIA je svoju sramotu i bruku pokazala u doba MSC i Ferarija, kad je to bilo kriminalno providno, ta FIA je jos vecu bruku pokazala kad je molila Mercedes i dozvolila da Mercedesovi inzenjeri pomazu i rjesavaju probleme Ferarijeve, kad su isli u ispomoc prije neku godinu da se gledanost formule ne bi raspala. A vi trazite svakakve sitnice da bi se oduzela pobjeda covjeku koji je danas imao 20-25 ukupno direktnih preticanja i rasadio sve voznjom, koji je bio brzi od svemocnog, svevideceg, najboljeg, najljepseg Fetela po sekundu dvije po krugu onda kad se pokazuje ko je kakav vozac, kad ne dobijas zbog bolida, nego zbog tehnike voznje. FIA je objasnila zasto je opomena, a ne kazna i sramota bi bila da mu uzmu radi onoga, sramota bi bila i Fetelu i bilo kome uzeti pobjedu radimo onoga, ajde da je izlaz iz pita, ali onakve stvari sam gledao i ranije i nije bilo kaznjavanja.

    I dajte sa tom seljackom pricom fia mercedes fia mercedes, ja ne znam koliko pojedini imate godina, ali prica je nivo osnovne skole. Ovakav Ferari i pobjeda u sampionatu vraca gledanost i formuli samo dize rejting, nije normalno ni logicno da bude na strani Mercedesa, kad ovolika dominacija jednog tima samo ukopava formulu.

    Budite dostojni u porazu, ja kad Fetel rasturi, kazem svaka cast i svaki put to kazem, Fetel je bruka vozac, u Austriji je cas odrzao Hamiltonu, preticanje u Silverstonu nad Botasom bravura, ono su potezi gdje se vidi klasa. Ali sad skakati posto je ispao, uzmite pobjedu Hamiltonu i sl, to su gluposti... Da je nekoga gurnuo, izbacio, pretekao gdje se ne smije... pa ok da ga kazne, ali onamo gdje je samo sebe nasankao, dajte molim vas.

    Danas je sve rasturio voznjom, ovo je Hamilton sampion, a ne Hamiltom placko i gundjalo kakvo zna da bude.
    Bolje da nijesi nista pisao, iskreno...
    Hamiltona masakrirao, izdominirao, cudo napravio...
    Pretekao je desetak vozaza ispred sebe od kojih ima jedno 5 puta brzi bolid...
    Dosao je iza dva Ferrarija i Maxa dok je jos staza bila suva, i?
    Pricas o krugovima kad je izasao na potpuno nove ultra soft dok su svi ostali bili na vec koriscenim mekim gumama i u takvom odnosu pravis poredjenje ko je kakve krugove vozio?
    Kimi je 2 put bio kaznjen zbog iste situacije, 2016 i 2006.
    2016 je bukvalno samo takao onu liniju koja predstavlja dio staze za odlazak vozila u pit i dobio kaznu, 2006 na gotovo isti nacin kao Hamilton i oba put je dobio kaznu...ovaj juce nije.
    Ako nekog kaznjavas zbog nekog prekrsaja a nekog drugog ne zbog iste stvari onda je to, moras priznati, malo cudno...
    Botas vidio da ne moze pa se povukao?
    Jesmo li gledali istu trku? Ili gledas bez tona pa nijesi cuo poruku preko radija?
    Ne kazem, mozda bi se onaj svakako obranio a mozda i ne...niti je bilo za ocekivat da ne reaguju iz Merca.
    Vettle je kiksao juce, Hamilton je imao ogromnu dozu srece i malo nekih drugih primjesa u vidu gledanja kroz prste od strane sudija da dodje do pobjede i tu bih zavrsio pricu oko toga...


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  9. #25909
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,081
    Thanks Thanks Given 
    713
    Thanks Thanks Received 
    1,949
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    zamisli scenarii na kraju dje luis uzima titulu sa.manjenodn7 bodova razlike ili npr isto broj bodova a ima pobjedu vise...

  10. #25910
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Bolje da nijesi nista pisao, iskreno...
    Hamiltona masakrirao, izdominirao, cudo napravio...
    Pretekao je desetak vozaza ispred sebe od kojih ima jedno 5 puta brzi bolid...
    Dosao je iza dva Ferrarija i Maxa dok je jos staza bila suva, i?
    Pricas o krugovima kad je izasao na potpuno nove ultra soft dok su svi ostali bili na vec koriscenim mekim gumama i u takvom odnosu pravis poredjenje ko je kakve krugove vozio?
    Kimi je 2 put bio kaznjen zbog iste situacije, 2016 i 2006.
    2016 je bukvalno samo takao onu liniju koja predstavlja dio staze za odlazak vozila u pit i dobio kaznu, 2006 na gotovo isti nacin kao Hamilton i oba put je dobio kaznu...ovaj juce nije.
    Ako nekog kaznjavas zbog nekog prekrsaja a nekog drugog ne zbog iste stvari onda je to, moras priznati, malo cudno...
    Botas vidio da ne moze pa se povukao?
    Jesmo li gledali istu trku? Ili gledas bez tona pa nijesi cuo poruku preko radija?
    Ne kazem, mozda bi se onaj svakako obranio a mozda i ne...niti je bilo za ocekivat da ne reaguju iz Merca.
    Vettle je kiksao juce, Hamilton je imao ogromnu dozu srece i malo nekih drugih primjesa u vidu gledanja kroz prste od strane sudija da dodje do pobjede i tu bih zavrsio pricu oko toga...


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Nemoj zaboraviti da je odvozio najduži prvi stint, što po meni nije zanenarljivo bilo juče, plus "nije" drugi put išao u box.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  11. #25911
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    zamisli scenarii na kraju dje luis uzima titulu sa.manjenodn7 bodova razlike ili npr isto broj bodova a ima pobjedu vise...
    Koliko je do sada bodova Seb izgubio, svojom krivicom, 35-40? Da ne bude posle alibi ona tri boda što ga Kimi nije pustio...
    Last edited by ToJeMojBrat; 23-07-18 at 09:36.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  12. #25912
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako cemo da pricamo realno Hamilton je odvozio odlicnu trku a isto tako je i Vetel napravio najvecu mogucu glupost sa onim izlijetanjem koju samo rade pocetnici.Ali jedno je sigurno da je Hamilton trebao biti kaznjen za ono sto je napravio.

  13. #25913
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,725
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ma Mercedes dominira posljednjih godina.

  14. #25914
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Momci, iznio sam nešto što su činjenice i o čemu je govorila i svjetska f1 javnost. Da su svi mutili, mutili su, razne afere i sl, to sve stoji, niko tu nije cist, ni sad. Svi rade neke stvari ilegalno dok ih ne uhvate.

    Sto se tice kazne, opet kazem, sreca sto nije kaznjen, jer bi bilo nepravedno uzeti ovakvu pobjedu, a da mu se progledalo kroz prste, jeste, kao i Fetelu i svima njima svih ovih godina. Kao sto se Realu, Barceloni i drugima gleda kroz prste, gleda se i Hamiltonu, Fetelu i sl. Ali ova pobjeda je cista kao suza i opustite se, evo je Madjarska za 6 dana, pa da se opet radujemo, pogotvou kiši

  15. #25915
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,691
    Thanks Thanks Given 
    2,367
    Thanks Thanks Received 
    4,470
    Thanked in
    2,585 Posts

    Default

    davno sam rekao fa je crni njihov sin


  16. #25916
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default Formula 1!

    Preglupo je sto se za onakav prekrsaj cekao kraj trke da se kao razmatra, malo im je bilo 13-14 krugova da daju kaznu?
    Odatle krece prica ne bi mu trebalo uzet pobjedu, da neko radi svoj posao bio bi kaznjen prije nego sto se trka zavrsila, ali ajde to je sve vec odavno gotovo.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #25917
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    DHL i UPS


    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  18. #25918
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,691
    Thanks Thanks Given 
    2,367
    Thanks Thanks Received 
    4,470
    Thanked in
    2,585 Posts

    Default

    L
    Quote Originally Posted by Nikola PG View Post
    Preglupo je sto se za onakav prekrsaj cekao kraj trke da se kao razmatra, malo im je bilo 13-14 krugova da daju kaznu?
    Odatle krece prica ne bi mu trebalo uzet pobjedu, da neko radi svoj posao bio bi kaznjen prije nego sto se trka zavrsila, ali ajde to je sve vec odavno gotovo.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    pa nisu se mogli pogodit za tih 14 krugova pa su posle trke

    milioni su u pitanju


  19. #25919
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default




    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  20. #25920
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,198
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Neka bude da je prvi bio vnjetel a drugi kimi - jer je ova fans diskusn previse fani.
    Samo ovo govori koliki je covjek Hamilton a koliko je mis vnjetel.


  21. #25921
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,891
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li neko planirao da ide na Hungaroring?

  22. #25922
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,198
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Valja ići na tu ekskurziU.
    Tamo mi je komsija drzi sve i svasta evo 100god na svaku trku ide.

    Kakvi su troskovi - prosli put je bilo kao 120e put - smjestaj i gledanje kvalifikacija i trke u nedelju tako nesto preko agenciE odavde.

  23. #25923
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    Bgm karta sama je 80e najjeftinija (samo za trku) koliko me sjecanje sluzi...

    Bio sam prije par godina kad je hamilton krenuo poslednji a zavrsio treci cini mi se

  24. #25924
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,198
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Dobro davno je to kad si ti bio - sad je jeftinije.

  25. #25925
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default Formula 1!

    Bio sam prosle godine, 100€ karta (kvalifikacije i trka) na tribinu kod sikane. Vidis 3 krivine fino, i ako te zakace prvi redovi bas si blizu staze. Prevoz kolima oko 12 sati, manje-vise. Sve ukupno po 400-450€ ja i drug.
    Cisto ako je neko planirao da ide, eto da ima neke informacije iz prve ruke.





    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 1037 of 1519 FirstFirst ... 375379379871027103310341035103610371038103910401041104710871137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Formula 1 2010.
    By SNooPY in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 17-03-10, 16:17
  3. WRC ili Formula 1?
    By Igor R in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 06-05-09, 09:20
  4. Formula 1
    By Ahil in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 21-07-07, 15:20
  5. Formula 1 !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 124
    Last Post: 16-08-05, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •