Thread: Formula 1!

  1. #29401
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,249
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Dosao vetel da se javi sampionu.

    Kako ga je Botas iskulirao HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa

    Ovo mi je bas simpaticno.


  2. #29402
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,249
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Laku noc.

    #SavSamSeNajezio


  3. #29403
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,784
    Thanks Thanks Given 
    2,403
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default




    Zajebano.


  4. #29404
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,249
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Kakva je ovo moc >>> i onda oce neki ferari ili red bul da ih maknu sa vrha..


  5. #29405
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post



    Zajebano.
    o cemu se radi?
    ne mogu kapi procitat texta

  6. #29406
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    matia jenrazgovarao malo ljuto sa hornoerom, pitao ga valjda zasto je on lider u tome i pominjap pravne akcije na racun tih optuzbi...

  7. #29407
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,784
    Thanks Thanks Given 
    2,403
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Tako je. I to je slusao ovaj novinar.


  8. #29408
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Navodno je Red Bull uložio protest kod FIA za protok ulja kod Ferarija i u subotu je FIA donijela neke tehničke direktive. Ferari je poricao da je bilo šta mijenjao za nedjelju a Max je nakon trke rekao da je Ferari bio loš jer je prestao da vara. Oko toga se digla prašina a Max izgleda zatvara sebi vrata Ferarija sa takvom pričom...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  9. #29409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    jeste, a onda su iz ferrarija svi redom odgovorili maxu....

    u svakom slucaju nadam se da necu njega nikad vidjeti u crvenom bolidu...

  10. #29410
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    2021 će vjerovatno Luis u Ferari (ako Mick ne bude spreman) a Max u Mercedes, Seb se vraća u RedBull.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  11. #29411
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,784
    Thanks Thanks Given 
    2,403
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    jeste, a onda su iz ferrarija svi redom odgovorili maxu....

    u svakom slucaju nadam se da necu njega nikad vidjeti u crvenom bolidu...

    Posle ove price sad? Nema sanse.


  12. #29412
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,249
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Lijepo li je sanjati..

    __________________________________________________ Laku Noć __________________________________________________


  13. #29413
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Posle ove price sad? Nema sanse.
    Max je još uvijek usijana glava iako je Horner pun hvale kako je zreo vozač. Ne mogu se sjetiti da je neki drugi vozač izjavio da nije vidio žute zastave i onako rizično jurio pol kao on u Meksiku. I ne mogu se sjetiti da je neki vozač osim Alonsa javno prozivao nekoga da vara. Ako spusti loptu i smanji broj kontakta sa drugima, ne vidim zašto on ne bi bio dobar za Ferari iako je maximalno antipatičan. Ferari je pokušao da vrati titulu sa dvostrukim wdc,pa sa jednostrukim,pa sa četvorostrukim wdc, italijanska štampa hvali Luisa možda moraju da pokušaju sa šestostrukim ili sedmostrukim wdc (ako Leka ne prekine Luisov niz što mi iz ove perspektive ne izgleda vjerovatno).

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  14. #29414
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    ja da sam na u ferrariju od sad pa u buduce, sve bi mi se vrcelo oko leclera...sto bi znacilo da sa takvim stavom luis ne bi dosao u ferrari bez ako bas nije zeljan da se i tu proba, pa i pod cijenu da ne bude prvi vozac... sto je mislim nemoguce...

    inace nisam siguran da bi luis uspio da napravi nista vise od seba za isto ovo vrijeme.... ne zbog toga jer mislim da je los vozac, cak naprotiv, mislim da je bolji...ali luis je sa mercedesom imao savrsen tim...kad god bi nesto krenulo po zlu vidjelo bi se kako luis puca, e sad zamislite ga u ferariju zadnji 4-5 godina...
    ferrari taman kad je krenuo da slaze kockice markione umrije i od tada su opet "divlji" tim...

  15. #29415
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ja da sam na u ferrariju od sad pa u buduce, sve bi mi se vrcelo oko leclera...sto bi znacilo da sa takvim stavom luis ne bi dosao u ferrari bez ako bas nije zeljan da se i tu proba, pa i pod cijenu da ne bude prvi vozac... sto je mislim nemoguce...

    inace nisam siguran da bi luis uspio da napravi nista vise od seba za isto ovo vrijeme.... ne zbog toga jer mislim da je los vozac, cak naprotiv, mislim da je bolji...ali luis je sa mercedesom imao savrsen tim...kad god bi nesto krenulo po zlu vidjelo bi se kako luis puca, e sad zamislite ga u ferariju zadnji 4-5 godina...
    ferrari taman kad je krenuo da slaze kockice markione umrije i od tada su opet "divlji" tim...
    Wolf opet priča da je svim vozačima san da se oprobaju u Ferariju, kao da nagovještava Lusiov prelazak. Sa druge strane,on često prodaje maglu tako da to ništa ne mora da znači.

    Po meni Binoto nije dorastao poziciji na kojoj je ali tek je prva godina u ovoj tranziciji. Dobro se u politici snalazi ali nije uspio da utegne strategiju na trkama protiv Mercedesa i ovo im je po meni najveća slabost uz nepoznanicu oko tvrđih guma koje im nikako ne odgovaraju.Unutar timske odnose je pokušao na startu da postavi u korist Seba ali to mu nije uspjelo. Mislim da Ferari treba da ima kontinuitet,da ne smjenjuje TM svako malo (radije bih u prenosima gledao Arivabene-a nego cviku) i da iduće godine kao što kažeš možda i bace sve karte na Leku.

    Čitam da je RedBull navodno od sredine godine prebacio fokus na 2020-u. Nije im se ostvario plan od 5 pobjeda ove sezone.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  16. #29416
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,784
    Thanks Thanks Given 
    2,403
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Stavi crnju u Ferkana i eksplodirace posle 5 neuspjesnih trka.
    Navikao je on da ima sekundu brzi bolid, bez jedne jedine greske od strane tima.


  17. #29417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Wolf opet priča da je svim vozačima san da se oprobaju u Ferariju, kao da nagovještava Lusiov prelazak. Sa druge strane,on često prodaje maglu tako da to ništa ne mora da znači.

    Po meni Binoto nije dorastao poziciji na kojoj je ali tek je prva godina u ovoj tranziciji. Dobro se u politici snalazi ali nije uspio da utegne strategiju na trkama protiv Mercedesa i ovo im je po meni najveća slabost uz nepoznanicu oko tvrđih guma koje im nikako ne odgovaraju.Unutar timske odnose je pokušao na startu da postavi u korist Seba ali to mu nije uspjelo. Mislim da Ferari treba da ima kontinuitet,da ne smjenjuje TM svako malo (radije bih u prenosima gledao Arivabene-a nego cviku) i da iduće godine kao što kažeš možda i bace sve karte na Leku.

    Čitam da je RedBull navodno od sredine godine prebacio fokus na 2020-u. Nije im se ostvario plan od 5 pobjeda ove sezone.

    takticki nije lako dobiti mercedes....a vise je razloga
    - znaju tacno ko je 1 a ko 2
    - oba vozaca su uvijek u vrhu i mogu da ih koriste za takticke igre
    - jednu u 10-15 trka moze da im se desi da nemaju dobar tempo u trci, ali i tada im se sloze kockice najcesce.
    - bolim im je pouzdan

    a sa druge strane imas ferrari koji se jos uvijek trazi...sad imaju brzinu za kvalifiakcije ali nemaju tempo u trci , i imas dva vozaca koji ne znaju svoj status ili nece da ga prihvate... pa onda i tu nastaje muka...

  18. #29418
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,249
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa

    Kakvih ovdje ima viceva da se procitaju.

    >>> Hamilton u ferari HaHaHaHaHaHaHaHaHa
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Hamilton je izjavio da je on Mercedesovo dijete i da ne znam sa koliko godina (kao dijete) je u Mercedesu.
    Imamo savrsen tim koji treba godinama da se gradi i to nije lako imati.

    Svima je zelja da budu u ferari >>> ali ja o tome ne razmisljam jer u Mercedesu imam sve..
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Zamisli covjek ima sve u Mercedesu osvaja/juri-obara rekorde i ocekuju da predje u zastavu 101. #EOvoNidjeNemaBezOvdje

    Dobar dan

  19. #29419
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,570
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    takticki nije lako dobiti mercedes....a vise je razloga
    - znaju tacno ko je 1 a ko 2
    - oba vozaca su uvijek u vrhu i mogu da ih koriste za takticke igre
    - jednu u 10-15 trka moze da im se desi da nemaju dobar tempo u trci, ali i tada im se sloze kockice najcesce.
    - bolim im je pouzdan

    a sa druge strane imas ferrari koji se jos uvijek trazi...sad imaju brzinu za kvalifiakcije ali nemaju tempo u trci , i imas dva vozaca koji ne znaju svoj status ili nece da ga prihvate... pa onda i tu nastaje muka...
    Nijesam siguran da su bas toliko pouzdani,nego aj. Svi imaju kvarove,a oni nikad - hau jes nou!
    Takticki su perfektni.
    Mislim da je kljucno podesavanje - prilagođavanje bolida vozacu.
    Aktuelni "sampion" je nekih 30% zasluzan za uspjeh,onih 70% je dobro podesen bolid. Kad je bio pod pritiskom,nista manje nije grijesio nego ostali vozaci. E sad sto je vecinu vremena proveo na kruzing,vodeci trku,to je drugo.
    Ferrari treba da raskrsti sa prosloscu,i da postavi temelje modernog tima,ja smatram da Binotto upravo to i radi,i potrebno je vrijeme da sve legne na svoje.
    Najveci problem svih su gume,i ogranicenja pogonskih jedinica.
    Kad moras da stedis gume,motor,bateriju,tu taktiziranje igra veliku ulogu,a to za mene nije trkanje.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas.
    James Tiberius Kirk

  20. #29420
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    pa imaju kvarove...ali koliko cesto? najpouzdaniji bolid imaju.... to se ne moze osporiti... a i srece... ako cemo pravo.... kad god imaju problem to je tokom treninga... u kvalifiakcijama i tkrama sve bez greske...
    dok npr ferrariju sve obrnuto...dodju na start i neki problem ih tu zadesi... evo ti amerika sad.... zamalo na pol, i krece trka i kaze seb da kliza na sve strane, a onda par minuta posle ode vjesanje kompletno

  21. #29421
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    pa imaju kvarove...ali koliko cesto? najpouzdaniji bolid imaju.... to se ne moze osporiti... a i srece... ako cemo pravo.... kad god imaju problem to je tokom treninga... u kvalifiakcijama i tkrama sve bez greske...
    dok npr ferrariju sve obrnuto...dodju na start i neki problem ih tu zadesi... evo ti amerika sad.... zamalo na pol, i krece trka i kaze seb da kliza na sve strane, a onda par minuta posle ode vjesanje kompletno
    Buletproof bolid rekao bih u kontaktu. Pazi kontakt sa bilo kim (najsvježije mi Max pada na pamet),Mercedesu ništa ali zato,ne mogu se sad sjetiti koja je trka bila gdje su loš Luisov tempo opravdali narušenom aerodinamikom a na podu bolida je bio zakačen neki majušni djelić nečega, jedva se pod uvećanom fotografijom vidio, aerodinamički su jako osetljivi (barem po izjavama dežurnog spinera javnosti Wolfa).

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  22. #29422
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    a okle...rijetki su momenti kad im nesto podje po zlu...a i kad se to desi to su haoticne trke kao njemacka npr...
    ako krenu prvi i tu ostanu nakon starta, niko im nista ne moze bez ako taj neko nema bolji tempo u trci sto su rijetki slucajevi bili...
    ali zato iako nisu prvi i zaglave iza nekoga uvijek imaju opciju undercut-a, jer kakvi god bili uvijek uspijevaju da odrze prikljucak i onda im taktika stupa na snagu, dje rijetko kad omanu

  23. #29423
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Sve razumijem i prihvatam ali ono konstantno kukanje preko radija bas smara. Povrace mi se od onoga.
    I don't know man, these tires not gonna hold on...
    Why we pit so early...
    Monako, US... I onda sve kao za Nikija Laudu posveceno itd itd. Bas ono otrcane fore.
    This is for Bonno. Kao empatija, a u Monako mu je sve po spisku preko radija zbog strategije, pa poslije posipanje sampanjcem. Starletan. Zato ga i ne simpatisem.
    Niko mu ne spori da je najbolji vozac danasnjice niti to iko ko iole prati motosport moze da mu spori. Slaganje kockica stoji, srecna zvijezda takodje, ali ne bi bio 6x prvak svijeta.

    A Red Bull i prozivke na racun Ferrarija... Ovo mi djeluje kao osveta zato sto nisu htjeli da im daju motor. I prosle godine su sporili bolid crvenih, pa definisase bolje pravilnik. Evo sad motor je navodno bio sporan pa ipak nije.

    A o flexi krilcima necemo pricat, ko se toga jos sjeca... Bitno je da trpe teret, sad sto je sila koja pogadja krilca pri vecim brzinama jaca od sile koju oslobadja tezina na krila nema veze.
    Pojedinima bi i WV pozavidio kako varaju.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #29424
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,784
    Thanks Thanks Given 
    2,403
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Herki, ne mozemo znat da li je najbolji vozac danasnjice.


  25. #29425
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,994
    Thanks Thanks Received 
    845
    Thanked in
    561 Posts

    Default

    Naravno
    Tu su Leclerc, Verstappen, pa i Norris. Samo što imaju lošije bolide.

Page 1177 of 1520 FirstFirst ... 177677107711271167117311741175117611771178117911801181118712271277 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Formula 1 2010.
    By SNooPY in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 17-03-10, 16:17
  3. WRC ili Formula 1?
    By Igor R in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 06-05-09, 09:20
  4. Formula 1
    By Ahil in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 21-07-07, 15:20
  5. Formula 1 !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 124
    Last Post: 16-08-05, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •