Thread: Formula 1!

  1. #33926
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antikvarnica1 View Post
    Istina, Maks je trebao da popije diskvalifikaciju zbog konstankih pokušaja da izazove DNF, plus nije vratio poziciju. Ili makar da dobije STOP&GO.
    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ovom Verstapenu treba uzeti sve bodove. Ovakvog kamikaze nije bilo od vremena Takume Sata. Samo što je ovaj stvarno opasan i bezobrazan.

    Nebitno ko će osvojiti titulu.

    Ovaj šampionat odavno nema veze sa sportom.
    Grand Prix United Kingdom. Silverstone.

    Rings a bell? No? Ok onda.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  3. #33927
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,083
    Thanks Thanks Given 
    714
    Thanks Thanks Received 
    1,950
    Thanked in
    965 Posts

    Default

    nego da se vratimo na mercedesov bolid....covjek bez pola prednjeg krila slaze najbrze krugove...

    iskreno se nadam da ce ih je ova sezona usporila u razvoju bolida za.narednu godinu...

  4. #33928
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default



    Evo neka mi kaze neko da nije bilo prostora lijevo, momak je na desnu stranu staze.

    Sekund prije udara volan je usmjeren ka desno.


    Ne znam ko ide tacno iza nekoga kad mu se daje pozicija, bez ako nije htio kroz njega da prodje.
    Antikvarnica je vozac kao sto cusmo gore, pa neka nam on kaze, mi ostali nismo vozacki polagali

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Nikola PG For This Useful Post:


  6. #33929
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Grand Prix United Kingdom. Silverstone.

    Rings a bell? No? Ok onda.
    Ja kažem da je najteže obožavateljima Šumija..

  7. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  8. #33930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    nego da se vratimo na mercedesov bolid....covjek bez pola prednjeg krila slaze najbrze krugove...

    iskreno se nadam da ce ih je ova sezona usporila u razvoju bolida za.narednu godinu...
    GP Mađarske i Maksov bolid koji preživljava onakav udar. I još nastavlja trku?! Tako da nisu F1 bolidi toliko krhki. Naprotiv..

  9. #33931
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikola PG View Post
    Antikvarnica je vozac kao sto cusmo gore, pa neka nam on kaze, mi ostali nismo vozacki polagali
    Nisi ga skapirao. On je htio reći da je F1 vozač. Malo isfrustriran doduše.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Lackie For This Useful Post:


  11. #33932
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikola PG View Post


    Evo neka mi kaze neko da nije bilo prostora lijevo, momak je na desnu stranu staze.

    Sekund prije udara volan je usmjeren ka desno.


    Ne znam ko ide tacno iza nekoga kad mu se daje pozicija, bez ako nije htio kroz njega da prodje.
    Antikvarnica je vozac kao sto cusmo gore, pa neka nam on kaze, mi ostali nismo vozacki polagali
    na 10-11sek pokazuje namjeru, zasto skreće lijevo? pa onda ide desno? Ako je htio da vrati poziciju normalno, zašto ne reaguje i odmah ide desno, nego ide put sredine, pa prvo skreće lijevo, pa desno? Evo ti mi objasni da skapiram, kako to puštaš čovjeka tako što voziš sredinom pa lijevo desno.

  12. #33933
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ja kažem da je najteže obožavateljima Šumija..
    Ahhh mene pardon sine. Hamilton je najcistiji, najbolji, najljepsi naj naj vozac ikad. Naj naj.

    Ja prvi nikad nisam osporavao njegove titule.

    Ako ti jenovo odgovor, onda OK. Mislio sam ds umijes bolje ali dobro. Neki bi precutali i krenuli dalje ali ti ne. Los pokusaj relativizovanja i spina.

    Hamilton je inace dosao u Mercedes na gotov prozivod. Ko li je zaboga razvijao taj bolid par godina prije toga. A znam. Hamilton na F1 simulatoru.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #33934
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ja kažem da je najteže obožavateljima Šumija..
    Njima je ovo što radi Maks normalno, Šumaher je bio najprljavije nešto što je F1 stazom vozilo, spreman na sve, beskrupulozan.

  14. #33935
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antikvarnica1 View Post
    na 10-11sek pokazuje namjeru, zasto skreće lijevo? pa onda ide desno? Ako je htio da vrati poziciju normalno, zašto ne reaguje i odmah ide desno, nego ide put sredine, pa prvo skreće lijevo, pa desno? Evo ti mi objasni da skapiram, kako to puštaš čovjeka tako što voziš sredinom pa lijevo desno.
    To sto se ovaj prepao i sam sebe doveo u situaciju i udario momka je njegov problem. Zadnji dio dje je menjac koji je toliko osjetoljiv i gume koje pucaju same od sebe na ivicnjake, a ne jos da te neko spuca.

    I u svemu tome kriv je ovaj ispred, ajde vozacu kad te neko spici od pozadi izadji i reci ja sam kriv.

    I tu se ne gleda eventualna steta za ovoga ispred nego se ovome iza daje sansa da jos koji put bude pusten.

  15. #33936
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikola PG View Post
    To sto se ovaj prepao i sam sebe doveo u situaciju i udario momka je njegov problem. Zadnji dio dje je menjac koji je toliko osjetoljiv i gume koje pucaju same od sebe na ivicnjake, a ne jos da te neko spuca.

    I u svemu tome kriv je ovaj ispred, ajde vozacu kad te neko spici od pozadi izadji i reci ja sam kriv.

    I tu se ne gleda eventualna steta za ovoga ispred nego se ovome iza daje sansa da jos koji put bude pusten.
    Ja kad dajem nekome prostor, ne šetam lijevo desno, pratim formulu evo okruglo 24 godine i još nisam vidio da se neko propušta se lijevo-desno vožnjom.

  16. #33937
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,719
    Thanks Thanks Given 
    2,379
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Max je danas bio jako bezobrazan i zasluzio je 5 sekundi, ali i crnja za ono sto mu se zabio pozadi.


  17. The Following 3 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  18. #33938
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ahhh mene pardon sine. Hamilton je najcistiji, najbolji, najljepsi naj naj vozac ikad. Naj naj.

    Ja prvi nikad nisam osporavao njegove titule.

    Ako ti jenovo odgovor, onda OK. Mislio sam ds umijes bolje ali dobro. Neki bi precutali i krenuli dalje ali ti ne. Los pokusaj relativizovanja i spina.

    Hamilton je inace dosao u Mercedes na gotov prozivod. Ko li je zaboga razvijao taj bolid par godina prije toga. A znam. Hamilton na F1 simulatoru.
    Ti se svađaš sam sa sobom. Nađi đe tvrdim to za Hamiltona? Ovdje je samo pitanje ko je veći gospodin, a to britancu nije teško u odnosu na holanđanina. Iako ni Luisa ne volim puno, jer moji su idoli bili Sena i Mika. Sve poslije njih je prolazno, bez obzira na rezultate i rekorde. Sena je bio ultra bezobrazan, ali je imao neki šmek. Uz njega sam počeo da pratim F1. Mika je bio i ostao rođeni gospodin. Valjda ljudi ukapiraju da ne doživljavam toliko lično ovaj aktuelni duel. Jer ako nisi Maksa, onda sjeces vene na Hamiltona. How yes no.

    A ovo za Šumahera je 1/1. Niko ne mrzi Hamiltona kao Šumijevi obožavatelji. Čak toliko da navijaju za takvog dripca kao što je Max, samo da se ne ugroze rekordi 'najvećeg'. Šumi će ostati upisan kao legenda F1 sporta, ali svi dobro znamo kakav je bio na stazi - prebrz i spreman na sve i svašta.

    Hamiltona neki mrze i zbog boje kože. Btw. Samo što nisu dovoljno ljudi to da priznaju.

    Mene inače čudi da ti kao moderator dozvoljavaš i ne sankcionišeš komentare i uvrede na rasnoj osnovi. A meni soliš pamet da si očekivao bolje isl. Nemoj, suzdrži se od takvih komentara prijatelju.

    Iskoristio bih priliku da se zauvjek isključim s ove toksične teme. Jer ovo vise smisla na
    Ako sam koga uvrijedio, iskreno mi je žao.

  19. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  20. #33939
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,719
    Thanks Thanks Given 
    2,379
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antikvarnica1 View Post
    Ja kad dajem nekome prostor, ne šetam lijevo desno, pratim formulu evo okruglo 24 godine i još nisam vidio da se neko propušta se lijevo-desno vožnjom.

    Nije isao lijevo i ostavio mu je dovoljno prostora.


  21. #33940
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antikvarnica1 View Post
    Ja kad dajem nekome prostor, ne šetam lijevo desno, pratim formulu evo okruglo 24 godine i još nisam vidio da se neko propušta se lijevo-desno vožnjom.
    A dje ti nekome dajes prostor druze? Kod sozine na one 2 kilometra sa pomocnom trakom?

    Je li morao istog trena da prodje? Ne
    Je li imao 2m prostora koliko je bolid? Jes
    Je li mu se odvojio po jednoj strani da ga ovaj moze pustit tu ili ide za njim i zabija se direkt u njega dok je na desnu stranu? Jes

  22. #33941
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kakve se gluposti ovdje pricaju, veli lik gotivio Senu, a mrzi Maksa, a Maks je bukvalno nesto najbliže Seni sto postoji. Uvijek na noz, uvijek maksimum, bez taktiziranja. A ko nije gledao duele na Suzuki izmedju Sene i Prosta i prica svasta za Sumija taj pojma o F1 nema. Sumaher je malo dijete sto su njih dvojica radili i kako su se zakucavali NAMJERNO jedan u drugog.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. The Following 7 Users Say Thank You to Jakuza For This Useful Post:


  24. #33942
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ti se svađaš sam sa sobom. Nađi đe tvrdim to za Hamiltona? Ovdje je samo pitanje ko je veći gospodin, a to britancu nije teško u odnosu na holanđanina. Iako ni Luisa ne volim puno, jer moji su idoli bili Sena i Mika. Sve poslije njih je prolazno, bez obzira na rezultate i rekorde. Sena je bio ultra bezobrazan, ali je imao neki šmek. Uz njega sam počeo da pratim F1. Mika je bio i ostao rođeni gospodin. Valjda ljudi ukapiraju da ne doživljavam toliko lično ovaj aktuelni duel. Jer ako nisi Maksa, onda sjeces vene na Hamiltona. How yes no.

    A ovo za Šumahera je 1/1. Niko ne mrzi Hamiltona kao Šumijevi obožavatelji. Čak toliko da navijaju za takvog dripca kao što je Max, samo da se ne ugroze rekordi 'najvećeg'. Šumi će ostati upisan kao legenda F1 sporta, ali svi dobro znamo kakav je bio na stazi - prebrz i spreman na sve i svašta.

    Hamiltona neki mrze i zbog boje kože. Btw. Samo što nisu dovoljno ljudi to da priznaju.

    Mene inače čudi da ti kao moderator dozvoljavaš i ne sankcionišeš komentare i uvrede na rasnoj osnovi. A meni soliš pamet da si očekivao bolje isl. Nemoj, suzdrži se od takvih komentara prijatelju.

    Iskoristio bih priliku da se zauvjek isključim s ove toksične teme. Jer ovo vise smisla na
    Ako sam koga uvrijedio, iskreno mi je žao.
    Bice da je to.
    Ja nisam moderator na automobilizam pa mi nemoj spocitavat sto dozvoljavam sto ne. Vidji ko su moderatori pa se njima obrati.

    Imam i ja godina, pratim i ja F1 od poodavno pa za razliku od tebe smatram da je Hamilton trebao da bude adekvatno kaznjen za izbacanje Verastapena u UK. Jer je bas dobro tresnuo u barijere, plus mu je ostetio bolid.

    To sto ti ne zelis to sebi da priznas je tvoja osobina da zazmuris na ocigledno. I tu se ja i ti razlikujemo.

    Ovo ti je 10to iskljucivanje sa toksicne teme.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #33943
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Kakve se gluposti ovdje pricaju, veli lik gotivio Senu, a mrzi Maksa, a Maks je bukvalno nesto najbliže Seni sto postoji. Uvijek na noz, uvijek maksimum, bez taktiziranja. A ko nije gledao duele na Suzuki izmedju Sene i Prosta i prica svasta za Sumija taj pojma o F1 nema. Sumaher je malo dijete sto su njih dvojica radili i kako su se zakucavali NAMJERNO jedan u drugog.
    Realno najblizi po stilu voznje i naravi na stazi su Senna i Max.

  26. The Following User Says Thank You to Nikola PG For This Useful Post:


  27. #33944
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    A ne mozes ti to objasnit' nazovi fanovima F1 a ustvari bandwagonerima Hamiltona, oni navijaju za Hamiltona jer su culi da je najbrzi i to je to. Ako sledece godine bude nebitan oni ce navijati za Maksa ako bude sampion hahhahhahhaahhaha

    Nemaju oni pojma o istoriji F1, o stilovima vožnje, da je Fitipaldi iako ima samo dvije titule jedan od najboljih vozaca ikad, njegov stil je maltene nemoguce iskopirati, taj prolaz kroz krivine ne moze da se objasni.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  28. #33945
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Nije isao lijevo i ostavio mu je dovoljno prostora.
    Maks je po telemetriji izgleda takao kocnicu, ako to bude tacno onda se popustio pod pritiskom

  29. #33946
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Kakve se gluposti ovdje pricaju, veli lik gotivio Senu, a mrzi Maksa, a Maks je bukvalno nesto najbliže Seni sto postoji. Uvijek na noz, uvijek maksimum, bez taktiziranja. A ko nije gledao duele na Suzuki izmedju Sene i Prosta i prica svasta za Sumija taj pojma o F1 nema. Sumaher je malo dijete sto su njih dvojica radili i kako su se zakucavali NAMJERNO jedan u drugog.
    Bez želje da skrećem temu u vječita pitanja,samo da podsjetim (ponovo) da je Šumi namjerno udario Vilneva da bi osvojio titulu (i bio prilično žestoko kažnjen zbog toga - nisam siguran da je neki drugi vozač kažnjen slično) i po meni je to isto uradio i Hilu u sezoni kad je Sena stradao.

    On race topic,žao mi je Ocona što nije došao do podijuma,nevidljiv je bio od starta,restarta,nedovoljno jak da značajnije ošteti bulletproof bolid i nedovoljno brz da zaustavi Botasa (koja radost na kraju,njegova i Wolfova,kao da je Botas osvojio trku u zadnjoj krivini a ne jedva obišao evidentno sporiji bolid ...)

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  30. #33947
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Kakva sramota od ponašanja Maksa... Počevši od restarta, preko ovog udesa pa do drugog "vraćanja" pozicije.
    Ovakvo šetanje lijevo desno po stazi nije dozvoljeno ni pri odbrani pozicije, a ne pri propuštanju nekoga..

  31. #33948
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,606
    Thanks Thanks Given 
    407
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Tip je stao, je l toliko tesko obici bolid jebote ? Ako mi neko kaze da nije imao lijevo prostora da ga obidje, e nek sve ide dodjavola.

  32. #33949
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    192 Posts

    Default

    Samo prestani da se mucis, ljudi vjeruju u sto oni oce i zele. Eto ga snimak gore i opet im nije jasno…

  33. #33950
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Tip je stao....
    I prilikom propuštanja danas i tokom zadnje četvrine sezone


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Page 1358 of 1519 FirstFirst ... 358858125813081348135413551356135713581359136013611362136814081458 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Formula 1 2010.
    By SNooPY in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 17-03-10, 16:17
  3. WRC ili Formula 1?
    By Igor R in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 06-05-09, 09:20
  4. Formula 1
    By Ahil in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 21-07-07, 15:20
  5. Formula 1 !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 124
    Last Post: 16-08-05, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •