Page 896 of 2280 FirstFirst ... 39679684688689289389489589689789889990090694699613961896 ... LastLast
Results 22,376 to 22,400 of 56976

Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #22376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    jok ti si


    znam ga napamet sve
    TAKUMI

  2. #22377
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    627
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni55 View Post
    Kod koga najbolje odraditi uklanjanje FAP filtera? Ima li neko iskustva sa autoelektronikom Bugi? Koliko se krecu cijene?
    nadji uzrok sto ti zacepljava fap filter,inace ti posao uzalud....

  3. #22378
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ako ćeš regularno, odvezi na mašinski fakultet da odrade atest i sa tim papirom ideš na bilo koji tehnički.
    Ao ćeš neregularno probaj bez papira na neki tehnički i pravi se da pojma nemaš o ničemu.
    Ne moze, sad sam zvao na Masinski, treba papir o porijeklu motora i uput iz mupa da bi oni odradili atest...

  4. #22379
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    E ne znam šta se radi..ja sam otišao dolje i završio papir da se taj dizel motor koji je meni bio ugradjen, ugradjivao fabrički u moje auto koje je fabrički bilo benzinac..show


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #22380
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ne moze, sad sam zvao na Masinski, treba papir o porijeklu motora i uput iz mupa da bi oni odradili atest...
    Apsurdno je da traže papir o porijeklu, jednostavno je motor potrošni dio kao filter za gorivo.
    Možda je njima logično zbog krađe, ali nema logike u stvarnom svijetu. Bolje pođi na licu mjesta, možda bude još neka opcija..

    Poslato sa pisaće mašine G3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #22381
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Apsurdno je da traže papir o porijeklu, jednostavno je motor potrošni dio kao filter za gorivo.
    Možda je njima logično zbog krađe, ali nema logike u stvarnom svijetu. Bolje pođi na licu mjesta, možda bude još neka opcija..

    Poslato sa pisaće mašine G3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Pogodio si
    Ali isto kao sto je olovka potrosna roba zna se odakle ti i dje je mozes naci, ne rastu iz zemlje
    Zato i na otpade imaju papaire od auta koje krcme...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  7. #22382
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Đe u Nk uzeti muziku za focusa 2004.god i iskopirati ključ...?
    #fakenews

  8. #22383
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Kad pomenu muziku, da ja pitam nesto ove strucnjake...

    Audi A3, 2005. godiste... Imam originalnu muziku koja izgleda ovako:



    E sad... citac CD-ova je dosta los. Svaki CD poprilicno ogrebe pa ga onda jedva pusta (CD error, Disk error ili tako nesto). To me mnogo ne bi zanimalo (ko jos koristi CD-ove) da imam USB ali naravno nema. Koje su mi opcija za tako nesto? Gledao sam po netu neke adeptere i cuda koji uglavnom izgledaju ocajno a ne znam ni kako rade (pored toga sto nisu ni nesto povoljni).

    Vidjeh neka laksa rjesenja za novija godista (koja opet nemaju USB originalno ali se lako 'nadogradi') pa cak i neke jeftine adaptere (tipa 10e i manje) za starija godista ali za ovo moje.. ebem li ga.. sve nesto komplikovano.

    Zna li neko rjesenje?

    I druga stvar... ako bi zadrzao originalni player (vise zbog izgleda i kompatibilnosti) morao bi da pomenem i drugi problem... podesavanje jacine zvuka ili ti 'volume'. Onaj tockic ne radi bas najbolje, tj. preskace. Kao laik bi rekao da je potenciometar u pitanju a i neki kvazi elektricari su rekli nesto slicno iako nijedan od tih strucnjaka nije mogao da rijesi problem. Jedan je sam privremeno rijesio problem tako sto ga isprskao sa onim sprejem za elektro-instalacije ili kako se vec zove. Nakon toga radi dosta dobro (ne idealno) ali poslije nekog vremena opet steka i preskace... Inace kad kazem 'preskace' mislim da ne pojacava kako treba vec vraca na NULU (mute) ako prebrzo ili prejako pojacam...

    Thoughts?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #22384
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    fm transmiter,ili cd changer emulator(koji nema ispod 50e)ko zeli da mu je fabricki uredjaj a da je fukcionalan uzece ovaj emulator
    Last edited by Randy Orton; 17-02-16 at 23:07.

  10. #22385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Emulator je najbolja stvar.
    TAKUMI

  11. #22386
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Kad te udari pijana rabota koja je naravno izazvala udes,mogu li imati neki problem sa naplatom stete??

  12. #22387
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Imaš problem ako te udari neregistrovan bez tablica i pobjegne.
    Ako te udari i ostane na licu mjesta dok ne dodje policija, nemaš frke


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #22388
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Hvala da ne razmisljam,registrovan je,i bio je na licu mjesta dok plavci nisu stigli i poveli gospodina..

  14. #22389
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    E pa nemaš frke onda..
    Pijan je, kriv je, registrovan je, tebi se šteta naplaćuje od njegovog osiguranja, njemu kazne..
    Ima li koliko štete


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #22390
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Nema puno,mozda oko 300€ samo cu sjutra do njegovog osiguranja da podjem da vidim mogu li ja to napravit odma(neka slikaju ili sta treba vec ako uopste to bude moglo) da mogu auto normalno da koristim pa cu cekat naplatu sta da radim nema mi druge..

  16. #22391
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Uh, bolje nemoj praviti odmah..sačekaj da oni slikaju prvo, i to provjeri jesu li slikali i ti im traži kopiju slika...svačim se bave..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #22392
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Hvala brate za info,povescu im ga sjutra,onda cu vidjeti sta i kako jer mi auto bas treba a gadno mi da ga vozim slomljenog..

  18. #22393
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Kad pomenu muziku, da ja pitam nesto ove strucnjake...

    Audi A3, 2005. godiste... Imam originalnu muziku koja izgleda ovako:



    E sad... citac CD-ova je dosta los. Svaki CD poprilicno ogrebe pa ga onda jedva pusta (CD error, Disk error ili tako nesto). To me mnogo ne bi zanimalo (ko jos koristi CD-ove) da imam USB ali naravno nema. Koje su mi opcija za tako nesto? Gledao sam po netu neke adeptere i cuda koji uglavnom izgledaju ocajno a ne znam ni kako rade (pored toga sto nisu ni nesto povoljni).

    Vidjeh neka laksa rjesenja za novija godista (koja opet nemaju USB originalno ali se lako 'nadogradi') pa cak i neke jeftine adaptere (tipa 10e i manje) za starija godista ali za ovo moje.. ebem li ga.. sve nesto komplikovano.

    Zna li neko rjesenje?

    I druga stvar... ako bi zadrzao originalni player (vise zbog izgleda i kompatibilnosti) morao bi da pomenem i drugi problem... podesavanje jacine zvuka ili ti 'volume'. Onaj tockic ne radi bas najbolje, tj. preskace. Kao laik bi rekao da je potenciometar u pitanju a i neki kvazi elektricari su rekli nesto slicno iako nijedan od tih strucnjaka nije mogao da rijesi problem. Jedan je sam privremeno rijesio problem tako sto ga isprskao sa onim sprejem za elektro-instalacije ili kako se vec zove. Nakon toga radi dosta dobro (ne idealno) ali poslije nekog vremena opet steka i preskace... Inace kad kazem 'preskace' mislim da ne pojacava kako treba vec vraca na NULU (mute) ako prebrzo ili prejako pojacam...

    Thoughts?
    Taj potenciometar što ti preskače je napravljen od grafite prašine koja se lijepi na ploču po kojoj kliže sami klizač i najveća smrt za te potenciometre je bilo kakav sprej a pogotovo ima onih koji ih prskaju WD-om, jedini način je da se rastave i da se izduvaju bez ikakvih tečnosti jer time se skida ta grafitna prašina (komadići) i tu više nema popravke i onda se dešava to da preskače... na audijevu fabričku muziku je to inače problem. Jedino da ti to neko lijepo otvori i isčisti ali sumljam da ćeš naći nekog ko bi se peglo sa tim jer ima dosta posla a ne može mnogo da ti naplati.

    Neka ga ne mari...
    Neka ga ne mari....

  19. #22394
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Deutschland
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Motor 2.5 TDI 132kw, auto je quattro. Kakvi su ti motori? imaju li problem sa bregastama kako kazu?
    I'd rather be driving my car thinking about God than sitting in mosque thinking about my car

  20. #22395
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    627
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    koma motor,koma bregaste,koma bosh pumpa i sami zvuk motora izaziva nervozu zeluca....

  21. #22396
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Injekcija, a R5 iz Touarega?
    TAKUMI

  22. #22397
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Deutschland
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    koma motor,koma bregaste,koma bosh pumpa i sami zvuk motora izaziva nervozu zeluca....
    hahaha kakav odgovor. i ja sam mislio da su problematicni ovi od 150hp. Dobro bosch pumpa, kao kod ostalih auta u toj klasi, e classa, bmw 5 serija. Nego bregaste i ostalo me interesuje.
    I'd rather be driving my car thinking about God than sitting in mosque thinking about my car

  23. #22398
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    fm transmiter,ili cd changer emulator(koji nema ispod 50e)ko zeli da mu je fabricki uredjaj a da je fukcionalan uzece ovaj emulator
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Emulator je najbolja stvar.

    Jel' to ovako nesto?



    Ima li toga kod nas ili se po netu gleda?

    Quote Originally Posted by Dadony View Post
    Taj potenciometar što ti preskače je napravljen od grafite prašine koja se lijepi na ploču po kojoj kliže sami klizač i najveća smrt za te potenciometre je bilo kakav sprej a pogotovo ima onih koji ih prskaju WD-om, jedini način je da se rastave i da se izduvaju bez ikakvih tečnosti jer time se skida ta grafitna prašina (komadići) i tu više nema popravke i onda se dešava to da preskače... na audijevu fabričku muziku je to inače problem. Jedino da ti to neko lijepo otvori i isčisti ali sumljam da ćeš naći nekog ko bi se peglo sa tim jer ima dosta posla a ne može mnogo da ti naplati.
    Nije prskan sa WD40 stvarno ali, ruku na srce, nisam imao pojma da bi taj drugi sprej mogao da skodi. A izgleda ni ovi kvazi-elektricari koje pomenuh prethodno.

    Ne znam sto mi je cinjet' onda... Za koliko bi se neko 'peglo' sa tim onda?

    P.S. Vezano za tu moju originalnu muziku, zaboravih jos jedan problem-cic... Naime, nakon (ne)odredjenog vremena (totalno random iz mog iskustva) pocinje neko 'pip' da se cuje na svakih 5-10 sekundi. Problem se rjesava kad se player ugasi i onda opet upali. Dok opet ne dodje do istog. Nekad slusam muziku satima a da se ne cuje, nekad ne staje. Sto bi to moglo bit'? Jel' to isto do tog 'player'-a? Da li je onda pametno uopste ulagat' u tu muziku kad ima ta 2 problema koja ocigledno i nisu bas laka za 'opravku'?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #22399
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,090
    Thanks Thanks Given 
    970
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Neko sa foruma je prodao ove emulatore za oko 50e. Ima ih po ebay koliko oces, samo vidi da odgovara za tvoj model..

  25. #22400
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    196
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Emulator znam da je jedan forumas prodavao.Da li oglas i dalje aktivan ne bih znao reci.
    Stigle su je godine,ali opet ako ne zelis da mijenjas i narusavas orginalnost enterijera,ostavi je i pomiri se sa boljkama.
    Taj neprijatan zvuk 'pip' ,resavas gasenjem i ponovnim paljenjem,tako da i nije neka frka.

Page 896 of 2280 FirstFirst ... 39679684688689289389489589689789889990090694699613961896 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •