Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #48226
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,521
    Thanks Thanks Given 
    5,392
    Thanks Thanks Received 
    3,880
    Thanked in
    1,533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    Jeste lisen si problema pod navodnicima...
    Imam auto za 3g presao 8500km... I otisla garancija i otisla veca svota para koliko sad vrijede polovna...
    Sestra ima auto novo iz salona isto sada ima oko 30000km znaci oko 5000km godisnje nikad nije posla u salon po garanciju ili reklamaciju jer ja tu uradim servis castim tih 80e za 4lit i 4 filtera...
    Pa jesi li ga kupio novog ili je uzet sa alcope? Pricam o prvom vlasnistvu.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  2. #48227
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Nikad nisam trgova sa alcope i sl. A vidim da se to nudi zadnjih godina bas bas...

  3. #48228
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    Jeste lisen si problema pod navodnicima...
    Imam auto za 3g presao 8500km... I otisla garancija i otisla veca svota para koliko sad vrijede polovna...
    Sestra ima auto novo iz salona isto sada ima oko 30000km znaci oko 5000km godisnje nikad nije posla u salon po garanciju ili reklamaciju jer ja tu uradim servis castim tih 80e za 4lit i 4 filtera...
    Sto dalje implicira, da si joj lagano ugasio garanciju.
    Ah da ne treba joj.
    Prastaj
    Sto ce nekom auto za 13 km dnevno?
    Last edited by mrgo; 28-07-21 at 22:20.

  4. #48229
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Da 13km dnevno poso-kuca...
    Ima jos auta pored novog pa se neda voziti novo a garanciju je izgovor da te prevesla neko u danasnje vrijeme...

  5. #48230
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    Da 13km dnevno poso-kuca...
    Ima jos auta pored novog pa se neda voziti novo a garanciju je izgovor da te prevesla neko u danasnje vrijeme...
    Hvala na konstruktivnom i jasnom odgovoru.

  6. #48231
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Vazda...
    Imao poznanik islustva sa garancijom i novim kolima, servis radjen i placan firmom i pre 90k pukne lanac i motor se prospe,isao ga raditi pod garancijom do 100k, ali zalud imali spreman odgovor da ga preveslaju inace renomiran servis i dr. Zaokret za 180 odvezao u srb uradio ga komplet...

  7. #48232
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    Jeste lisen si problema pod navodnicima...
    Imam auto za 3g presao 8500km... I otisla garancija i otisla veca svota para koliko sad vrijede polovna...
    Sestra ima auto novo iz salona isto sada ima oko 30000km znaci oko 5000km godisnje nikad nije posla u salon po garanciju ili reklamaciju jer ja tu uradim servis castim tih 80e za 4lit i 4 filtera...
    Какав ти је то примјер за 3године 8500км, лош ти је примјер јер издвајаш некакве случајеве ђе људи немају појма шта купују ни зашто купују. Чу за 3 год 8500км.


    А тај што ти је сестра купила, па управо је то поента , што не размишља о кваровима јер их вјероватно неће бити а ако их буде ту је гаранција.

    Е да, тај аргумент да падне цијена 15% чим из салона изађе, схваташ да је то тако само у случају да га продаш ! Значи ти не губиш ништа јер га не купујеш да би га продао после два дана већ да га возиш без бриге дуги низ година. А тај неко ће то ауто срећан и безбрижан да вози јер неће морати да се смара и губи вријеме код мајстора

    То из тебе прича препродавац кола.

    Ја сам нпр узео 2019 Гти. 4 год гаранције bumper to bumper. Знаш ли да је било гомилa њих имала хорор приче у првих 30к км а не тамо близу 100к.




    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  8. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  9. #48233
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,331
    Thanks Thanks Given 
    731
    Thanks Thanks Received 
    1,194
    Thanked in
    667 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Novi automobili u CG do 15.000 € (bez registracije) su: Citroen C3, Dacia Logan, Dacia Sandero, Dacia Duster, Kada 4x4, Lada Niva Travel, Renault Twingo, Renault Clio, Suzuki Ignis, Suzuki Swift, Toyota Aygo, Toyota Yaris,... Uglavnom gradski automobil i slabije opremljena niža klasa uz neki izlet u SUV kategoriju.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Znaci ni jedno vece auto za familiju, eventualno Duster. Mislim da je bolje uzeti auto za 10K vece klase pa sa strane ostavit 5K.

  10. #48234
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Ne vozaju svi vw gti ka forumasi pa da im cijena auta stoji kao u salon i pride ga vozis 4g i prodas za iste pare....
    Da si pitao da pored auta kojeg posedujem imam jos neki odgovor bi bio da imam, zato velim za 3g sam presao 8500km...
    Da mi treba garancija ne vala, podji kupi gumu za auto cca 60e pa vidji imas li garancije kakve ovo sto pisem je retoricki pa se mnogi lovci pecaju na to

  11. #48235
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Znaci ni jedno vece auto za familiju, eventualno Duster. Mislim da je bolje uzeti auto za 10K vece klase pa sa strane ostavit 5K.
    Moglo bi da se iskopa (sa manjim nivoima opreme jer su cijene u međuvremenu pošle gore) nešto od ovih limuzina https://forum.cdm.me/showthread.php?...27#post3251827

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  12. #48236
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    307
    Thanks Thanks Received 
    709
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claudiocaniggia View Post
    Koji bješe motor?
    1.6tdi i posle godinu dana mogu reći da je dobar izbor. Po Podgorici potrošnja ne prelazi 6 litara, na otvorenom oko 4. Skoro sam se vraćao iz Beograda pun auto klima non stop uključena 4.3 je trošio. Snage ima sasvim dovoljno i nisam još došao u situaciju da kažem da bi valjalo da je jači motor.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Milos Darmanovic For This Useful Post:


  14. #48237
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,841
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    2,567
    Thanked in
    1,451 Posts

    Default

    E kakva sreca treba da te sluzi kad kupujes novo auto taman ko i polovno!

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  15. #48238
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Moglo bi da se iskopa (sa manjim nivoima opreme jer su cijene u međuvremenu pošle gore) nešto od ovih limuzina https://forum.cdm.me/showthread.php?...27#post3251827

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

    elantra? 500L? tipo u 3 karoserijske varijante?

  16. #48239
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,331
    Thanks Thanks Given 
    731
    Thanks Thanks Received 
    1,194
    Thanked in
    667 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Moglo bi da se iskopa (sa manjim nivoima opreme jer su cijene u međuvremenu pošle gore) nešto od ovih limuzina https://forum.cdm.me/showthread.php?...27#post3251827

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

    Bukvalno da se iskopa. Da se razumijemo volio bih da mogu da kupim novo auto koje odgovara svim mojim potrebama i da me ne sjekira koliko cu izgubiti novca u prvih 3 godine. Uz to ide ovlasceni servis (skuplje odrzavanje), uglavnok kasko itd. Na kraju to izadje pofino para

    Ali da kupim Yaris 1.3 Novi da bih imao novi auto "zbog garancije" a da imam 2 djece, evo ne znam. Da se ne lazemo isli smo 4 familija ficom po 10 dana na more ali isti tako nismo imali klimu, telefone, veliki tv, trenutnu medicinu, ovoliko povljne avio karte itd...

  17. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  18. #48240
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Sto dalje implicira, da si joj lagano ugasio garanciju.
    Ah da ne treba joj.
    Prastaj
    Sto ce nekom auto za 13 km dnevno?
    Umor i pospanost a promaklo mi da detalj dodam sad ima 6god u posedu auta i nikako garancija ne bude tih 6god ili 30000km koliko sad ima fiesta....

  19. #48241
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,541
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Za vecinu je idealna kupovima auta starog 3-4 godine...
    tad je vec cijena vecini prepolovljena u odnosu na novo kod vecine, a auto sa ~150k je i dalje "nov" sto se tice nekih kvarova koji muce ove sto voze auta sa 500k+ (a da ne znaju).
    Da se razumijemo, zna i tu naici svacega i da se ljudi zeznu, ali to zna da im se desi i nova kad kupe, pa da se sekaju sa nasim "ovlastenim" predstavnicima.

    Vozi se i proda posle jos 3-4 i u krug ako se moze

    Treci put za redom vozim takav auto i moram priznati da sam ili bas imao srece ili bas bas imao srece jer su mi se ulaganja svela na redovno odrzavanje i po neku sitnicu u trap ili slicno... pu pu d ane ureknem
    da se razumijemo, i meni za 4 godine auto izgubi jos 40% vrijednosti, ali bolje je izgubiti 3k, nego 10k
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  20. The Following 2 Users Say Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  21. #48242
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    To je to... Swaba bi rekel jaareswagen ili godisnjak kojem je vec u prvoj registraciji pala cijena i dosta se amortizovala od novog,a preso je bar 20k ili 30k...

  22. #48243
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,521
    Thanks Thanks Given 
    5,392
    Thanks Thanks Received 
    3,880
    Thanked in
    1,533 Posts

    Default

    kad ce ljudi ovdje shvattit da auto sa 150k kilometara nije nov, nidje na svijetu nije nov
    zato ga i dobijate potoj cijeni i zato ga svaba mice cim mu prodje petogodisnji lease

  23. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  24. #48244
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    445
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    kad ce ljudi ovdje shvattit da auto sa 150k kilometara nije nov, nidje na svijetu nije nov
    zato ga i dobijate potoj cijeni i zato ga svaba mice cim mu prodje petogodisnji lease
    Kad cujem, a djeee 269 000 presao, to je nista za taj motor, tek se razradio, deceji i tedeji

    Trgovina najjaca je dvije godine star i za 40 posto manje, vozim takvo vec godinu dana i i dalje nisam cent izgubio
    Ali ima manu, nema opremu koju bih volio da ima, to je cijena te ustede

  25. The Following User Says Thank You to sl0t3 For This Useful Post:


  26. #48245
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,541
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    kad ce ljudi ovdje shvattit da auto sa 150k kilometara nije nov, nidje na svijetu nije nov
    zato ga i dobijate potoj cijeni i zato ga svaba mice cim mu prodje petogodisnji lease
    nije naravno nov, ali vecina sklopova u njemu ima zivotni vijek preko 250k, sto znaci da barem 3 od 5 vozaca kod nas to nece dostignuti prije nego ga prodaju dalje, samim tim ce i troskovi biti manji
    drugo je kad mi kupujemo audi koji je bio 70k, za 10k, ubijedjeni da je nedje skoro pa lezao samo u garazu i onda su nam posle nepouzdani ovi i oni motori jer mislimo da je nesto crklo na 220000, a stvarno ima pola miliona preko

    sto se vracanja auta tice - dosta lizinga u ugovore "tempira" tako da se auto vrati sa 150-180k da bi moglo dalje na lizing da se proda

    Quote Originally Posted by sl0t3 View Post
    Kad cujem, a djeee 269 000 presao, to je nista za taj motor, tek se razradio, deceji i tedeji

    Trgovina najjaca je dvije godine star i za 40 posto manje, vozim takvo vec godinu dana i i dalje nisam cent izgubio
    Ali ima manu, nema opremu koju bih volio da ima, to je cijena te ustede
    nisi cent izgubio jer su u medjuvremenu skocile cijene polovnjaka, da nije toga ko svi ostali bi platio danak (sem ako ga nisi nesto ispod cijene kupio)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  27. #48246
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    A koje novo auto ljudi, jedino u slučaju da se vozi 10+ godina, onda da kažemo ok, u svakoj drugoj varijanti nema logike (ako se pažljivo kupuje, dobro očuvano polovno auto, a ne kanturina neka ala spolja gladac iznutra jadac).

    Posebno je notorna glupost za nekog ko ne prelazi previše kilometara ali evo da objasnim na mom primjeru:

    Uzeo sam 2015-e auto za 30k koje je bilo 2013 god. i prešlo 39k. Prvi vlasnik ga je platio 57k. Ne prelazim puno kilometara pa evo posle 6 godina je to auto prešlo 101k, dakle oko 10k godišnje.
    Za to vrijeme sam imao ulaganja oko 400-500 EUR gluposti neke što je za auto te klase ništa. Prateći trenutnu situaciju na tržištu mogu da ga prodam izmedju 15-20k.

    Dakle, za 6 godina sam "izgubio" 10-15k, tj. vozim se za 1500-2500 EUR godišnje.

    Tačno ću izmalerisat nešto, ne znam što će mi ova priča...
    War. War never changes.

  28. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  29. #48247
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A koje novo auto ljudi, jedino u slučaju da se vozi 10+ godina, onda da kažemo ok, u svakoj drugoj varijanti nema logike (ako se pažljivo kupuje, dobro očuvano polovno auto, a ne kanturina neka ala spolja gladac iznutra jadac).

    Posebno je notorna glupost za nekog ko ne prelazi previše kilometara ali evo da objasnim na mom primjeru:

    Uzeo sam 2015-e auto za 30k koje je bilo 2013 god. i prešlo 39k. Prvi vlasnik ga je platio 57k. Ne prelazim puno kilometara pa evo posle 6 godina je to auto prešlo 101k, dakle oko 10k godišnje.
    Za to vrijeme sam imao ulaganja oko 400-500 EUR gluposti neke što je za auto te klase ništa. Prateći trenutnu situaciju na tržištu mogu da ga prodam izmedju 15-20k.

    Dakle, za 6 godina sam "izgubio" 10-15k, tj. vozim se za 1500-2500 EUR godišnje.

    Tačno ću izmalerisat nešto, ne znam što će mi ova priča...
    Ja sam vise puta ponovio da se zna iz kojih razloga se kupuje novo auto i ko ga kupuje. Ti si ocigledno dobro prosao sa tvojim autom sto se kvarova tice jer si ga bas rano kupio sa veoma malom km i to ti je islo na ruku. Medjutim tvoj slucaj nije pravilo i kao takvo ne moze svakome biti primjer. Pogotovo za auto te klase i tog brenda dje se svaki kvar placa pofino.

    Evo i da auto nije visoke neke klase ni neko sportsko. Meni je ljepse dodati 5 god eventualne garancije i na to dodati jos 5 godina , ukupno 10, voznje bez kvarova nego uci odmah u period zebnje i mogucih kvarova. Svi znamo kako se danas prave kola i koliko opravke kostaju.

    Ja razumijem da mi kao drzava nemamo taj mentalitet i standard da kupujemo nova kola. Zato i uvozimo kola sa 300k i zovemo ih nova.

    A inace pad vrijednosti nekog vozila zavisi dosta od brenda i modela a ne od samih godina. Mozemo naci milion primjera.
    Last edited by nimfa; 29-07-21 at 12:26.
    Sate sate sate

  30. #48248
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Bukvalno da se iskopa. Da se razumijemo volio bih da mogu da kupim novo auto koje odgovara svim mojim potrebama i da me ne sjekira koliko cu izgubiti novca u prvih 3 godine. Uz to ide ovlasceni servis (skuplje odrzavanje), uglavnok kasko itd. Na kraju to izadje pofino para

    Ali da kupim Yaris 1.3 Novi da bih imao novi auto "zbog garancije" a da imam 2 djece, evo ne znam. Da se ne lazemo isli smo 4 familija ficom po 10 dana na more ali isti tako nismo imali klimu, telefone, veliki tv, trenutnu medicinu, ovoliko povljne avio karte itd...
    Dacia ima najveći izbor. Po priči prvog čovjeka Dačije, to su automobili koji su suština, koji nemaju i neće imati bespotrebnu opremu kao što je, recimo, električno podešavanje sjedišta, ali će imati opremu (i u osnovnoj verziji) bez koje danas ljudi ni ne razmatraju kupovinu bez nje, kao što je, recimo, klima uređaj. Logan ima limuzinski oblik, prtljažnik zapremine preko 600 litara, meko podešeno vješanje koje ubija želju za bilo kakvom agresivnom vožnjom, motore taman, oprema, kao što reče ovaj iznad, taman,... mojoj sestri nije legla zbog položaja sijedenja (nisko, što je uostalom slučaj kod svih limuzina) jer ima određene probleme sa kičmom, ali probala je Steepway i Duster (takođe varijante do 15.000 €) i ta auta joj odgovaraju, Steepway ima najmanje mjesta (dvoje djece ima, a to je bitan podatak)... Poenta je, kada kupi auto ne misli ga mjenjati bar 10 godina i zbog toga hoće novo, no nema neograničen budžet te ispade da Dačija zapravo nudi najveći izbor u tom cijenovnom razredu.
    Moj pokojni stari je svojevremeno (2007 god.) kupio novu Fiat Pandu 1.2, sada je kod mene, još uvjek je vozim, redovno održavanje samo. Platio je oko 9.500 €, moglo je tada da se uzme solidno polovno auto za te novce, ali on je nju mogao lagano da održava od penzije.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  31. #48249
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,801
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,515
    Thanked in
    2,608 Posts

    Default

    Bitrate, da si ga kupio novog 15-20 000 bi izgubio isti dan.


    Ja sam za da se uzme polovnjak star 2-3 godine sa 30-40 000 km.
    Last edited by TAKUMI; 29-07-21 at 12:41.


  32. The Following 2 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  33. #48250
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Za vecinu je idealna kupovima auta starog 3-4 godine...
    tad je vec cijena vecini prepolovljena u odnosu na novo kod vecine, a auto sa ~150k je i dalje "nov" sto se tice nekih kvarova koji muce ove sto voze auta sa 500k+ (a da ne znaju).
    Da se razumijemo, zna i tu naici svacega i da se ljudi zeznu, ali to zna da im se desi i nova kad kupe, pa da se sekaju sa nasim "ovlastenim" predstavnicima.

    Vozi se i proda posle jos 3-4 i u krug ako se moze

    Treci put za redom vozim takav auto i moram priznati da sam ili bas imao srece ili bas bas imao srece jer su mi se ulaganja svela na redovno odrzavanje i po neku sitnicu u trap ili slicno... pu pu d ane ureknem
    da se razumijemo, i meni za 4 godine auto izgubi jos 40% vrijednosti, ali bolje je izgubiti 3k, nego 10k
    Ovo nije direktno tebi upuceno al vidim da se provlaci to gubljenje vrijednosti.

    Ja ne znam ljudi, jeste li vi svjesni da vozilo gubi vrijednost zbog raznih faktora, godiste, predjena km, stepen odrzavanja, brend, specificni model, koje mu je pogonsko gorivo itd itd.

    Prije svega vozilo svakako i kako god okrenes mora gubiti vrijednost u zavisnosti od svih ovih faktora. A to sto se ponavlja da auto izgubi 20,30,40% vrijednost cim izadje iz salona je tako prenapucana prica jer je izvucena iz konteksta ne uzimajuci u obzir gomilu drugih okolnosti.
    Sate sate sate

Page 1930 of 2279 FirstFirst ... 9301430183018801920192619271928192919301931193219331934194019802030 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •