Results 1 to 22 of 22

Thread: Povodom zakljucanog MOG topica ...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Povodom zakljucanog MOG topica ...

    eo ja cu zamolit da se ne zakljucava topic dok coek ne napise zasto je to tako uradio a ne nekako drugacije, posto vidim da se ispostovala molba da se zakljuca

    To sto neko vrijedja odje se rjesava na drugi nacin

    Ako ne umijete odgovorit, onda ostavite topic da zastari, ili brisite komentare koji nisu u skladu sa pravilima ovog foruma, koji su jasno naznaceni.

    Kad neko da makar priblizno normalan odgovor za onakvu reakciju, onda slobodno neka ide pod kljuc, a do tada cu ja otvarat topice.

    Pozdrav.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Povodom zakljucanog MOG topica ...

    Ja samo da potsjetim o cemu je bilo rijeci:

    Quote Originally Posted by Iggy
    Moze li to neko da pojasni, ili cemo se zadrzati na objasnjenju Ircop-a, koje mora se reci, nije nimalo fino ako je njegov stav, stav irc.cg.yu, cafemontenegro.com i Interneta CG

    Mislim da se to moglo reci na mnogo ljepsi nacin, ili mnogo elegantnije odraditi cenzura

    Ne slazem sa IGUMAN-om i njegovim stavom, ali se ne mogu ni u potpunosti odobrit reakciju IRCOP-a

    Dakle?
    I mene zivo zanima odgovor, kako bih ubuduce mogao prilagoditi svoje ponasanje.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da odgovora biti nece.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aooo u koja sam se ja cuda odje uvaliooooo!!!!
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolje bi bilo da se tebi pravdam i polazhem rachune zashto sam to uradio.
    Io ci credo!

    Welcome



  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno.

    Onda da ocekujemo odgovor od nekog drugog ko treba da odgovori na to, kao i da kaze jel tako treba da rade svi operi.

    Tj, da li je tako predvidjeno (nekim pravilnikom) da se operi odnose prema korisnicima koji se ne uklapaju u neku shemu uspostavljenu?

    Takodje bi bilo dobro da se korisnicima daju na uvid ta pravila, da bi znali sto smiju, a sto ne smiju rec

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uz duzhno poshtovanje ne vidim razlog zashto bi se ti zalagao za nekog korisnika uopshte? Jesi li se nashao prozvanim mozhda? Uvrijedjenim? Nego chini mi se da je kod tebe prisutna doza ljubomore, naravno ne na mene, znash ti dobro na koga ja mislim, zato i pominjesh pravilnike i sprdash se time. Ono shto sam ja uradio je moja stvar i prihvaticu kritike samo od jednog chovjeka, a za vas druge ne dam ni 5 para, tako da vam predlazhem da sjashete.
    Io ci credo!

    Welcome



  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto vidis, nije puno boljelo, a ti ocigledno nisi ukapirao poentu price

    Poenta je da li je tvoj postupak pravilo po kojem ce svi da postupaju, a nije bitno oce li tebe ko kritikovat ili ne.

    Jednostavno, treba ljudi da znaju da li igumanov slucaj spada u nedolicno i neprihvatljivo ponasanje i rjecnik (mislim na razgovor na kanalu #montecafe, ne na kasniji privatni razgovor) ?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poenta je da je ovo Crnogroski server, tako da mislim da ti je sve jasno. Ili mozhda nije...
    Io ci credo!

    Welcome



  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tuzan odgovor ...

    I Slavko Perovic je extrem, pa nas eto dje smo sa Nezavisnom Crnom Gorom (milion eura je vrijednije od drzave?)

    anyway, nadam se da ce neko kompetentniji dati koliko-toliko normalan odgovor, kakav god on bio

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam se rastuzio. No, ja ne bih da budem bilo ciji advokat, mene zanima samo radi mene. Posto danas, sutra, mozda bas ja budem taj koji ce reci nesto, pa iz njemu nepoznatih razloga biti izlozen banovanju, ili takvo sto 8)

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dok sam ja na serveru, politikom mi se bavit nece niko, pogotovo nece srbovat na oficijelnom kanalu Crnogorskog servera. Prema tome uvijek cu tako reagovati kad vidim da mi neko srbuje po javnom prozoru #montecafe. Nadam se da si zadovoljan odgovorom i da cesh prestati da otvarash topice non stop po ovom pitanju, i da naglashavash TVOJ topic. Koji si ti faktor?
    Io ci credo!

    Welcome



  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default hm

    LOG :

    * tenk slaps IGUMAN around a bit with a large Serbia!!!
    * IGUMAN srbija brate tenku
    * IGUMAN jeste jedna republika draga srcu mom
    * IGUMAN (DRS@=LLpu-pc35-q342.crnagora.net) Quit (Kill by [email protected] (putuj igumane))

    POENTA KOPIRANJA LOGA:
    Da li je ovo "srbovanje" ??? Zamijenite rijec srbija koju sam ja upotrijebio iz razloga koji je logican rijechju amerika. Kako bi se to okarakterisalo i koje bi bile posledice? Onda je zamijenite rijecju "bosna" pa mi kazite posledice.
    Da li sam ja omalovazio cijenjenu i mom srcu dragu Crnu Goru ciji sam gradjanin i na koji nacin? Da li sam nekome ugrozio suverenitet i teritorijalni integritet na serveru ili ne daj boze nanio dusevne bolove?
    Koga to vrijedja sto je meni srbija, bosna ili irska srcu draga i kakve to veze sa politikom ima?

    Hvala
    Like Frankie said "I did it my way"
    - - - - - -
    "Molim lijepo,vele da zena od nesoja moze da napravi chojeka pa ako idemo tom logikom onda vishe zena stvara jedan chvrst kompaktan karakter - moramo legalizovat poligamiju!"

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima i to kakve veze... Ajde reci samo jednom srbija na #montecafe, pa da vidish kako che ti odgovorit korisnici. U roku od 5 minuta bi nastala tolika guzhva da ne bi ni sam vjerovao. E sad da bi ja to sprijechio tako chu postupati i u buduche. Nidje ja nijesam rekao da ti Crna Gora nije mila, samo velim bolje sprijechiti nego lijechiti. A kad smo vech kod logova evo da izbacim i ja jedan od danas, to jest od maloprije:
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] * Smotko Dok se nasa himna ORi.
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] <povratak-trtomira> DA BOG DA NAM SRECNO BILO-DOBIO JE SINAAA MILO. IMACEMOOOO NASLJEDNIKA ZA MJESTOOO PREDSJEDNIKAAAAAAAA
    [10:13] * Smotko Pogledajte SEMAFOR.
    [10:13] * mikeli (Mikeli@=gqol-fc64-c205.crnagora.net) has joined #montecafe
    [10:13] * fanton_shaolin_woodo_kobasica ([email protected]=) Quit (QUIT: User exited)
    [10:13] * Smotko To je ZWEZDIN centrafor.
    [10:13] <neka_coce> ne znam o cemu ti to
    [10:13] <neka_coce>
    [10:13] <povratak-trtomira> e stvarno bi me trebalo izbacit
    [10:13] -irc.cg.yu- *** Notice -- Received KILL message for povratak-trtomira!mr@=eWdq-hi14-b891.crnagora.net from IWearSunglassesAtNight .
    [10:13] * povratak-trtomira (mr@=eWdq-hi14-b891.crnagora.net) Quit (Kill by [email protected] (.))

    Pa onda opet:



    [10:19] <trtomir-NEUNISTIVI> DA BOG DA NAM SRECNOOOO BILOOOO-DOOOOBIOOO JE SINAAAAAA MILO. IMACEMOOOOO NASLJEDNIKAAA NA MJESTO PREEESJEEEDNIKAAAA!!!! OHJA
    [10:19] <trtomir-NEUNISTIVI> DA BOG DA NAM SRECNOOOO BILOOOO-DOOOOBIOOO JE SINAAAAAA MILO. IMACEMOOOOO NASLJEDNIKAAA NA MJESTO PREEESJEEEDNIKAAAA!!!! OHJA
    [10:19] <trtomir-NEUNISTIVI> DA BOG DA NAM SRECNOOOO BILOOOO-DOOOOBIOOO JE SINAAAAAA MILO. IMACEMOOOOO NASLJEDNIKAAA NA MJESTO PREEESJEEEDNIKAAAA!!!! OHJA
    [10:19] <b-o-y-a-n-n-a> ma nista
    [10:19] -irc.cg.yu- *** Notice -- Received KILL message for trtomir-NEUNISTIVI!mr@=WPig-km26-e136.crnagora.net from Desert_Eagle .
    [10:19] * trtomir-NEUNISTIVI (mr@=WPig-km26-e136.crnagora.net) Quit (Kill by [email protected] (.))
    Io ci credo!

    Welcome



  15. #15
    WhiTeTiGeRrrGrL Guest

    Default

    /me se chudi chudu!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo dobismo fin odgovor zasto je coek izbacen. Da ne bi izazivao druge na divljanje.

    E dosli smo do onoga sto napisah u onom prethodnom postu (koji je zakljucan)

    Ovo nije nova stvar, i ne desava se sad prvi put. To se uvijek desavalo.

    Kad neko to radi, puno je djelotvornije staviti choeku (zeni) shun, nego li ga banovati.
    Zasto?
    Pa zato sto ostali korisnici nece ni primijetit da se tom muceniku nesto desilo, i ucutace jer nece imat sa kime da se svadjaju.

    U slucaju kao sto si ti uradio, coek se vratio sa drugim nickom i nastavio. I tako u beskonacnu petlju...

    o tome se odje radi, pricamo, diskutujemo, bez potrebe za pustanjem mudah sa bilo koje strane ...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mene nikad nije bilo jasno zasto morate da banujete i killujete ljude sa servera ako prave problem u samo jednom kanalu?(osim naravno ako je neki extremni flood..)
    Kick/ban sad odredjenog kanala i problem rijesen.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poshto smo to sredili da se zakljucha ovaj topic i da se ova rasprava skine sa dnevnog reda
    Io ci credo!

    Welcome



  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze, jer smo izvukli neke zakljucke

    Otvoricemo opet raspravu ako zatreba :twisted:

    p.s.
    eto, nista ne boli :P

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvinjavam se ako sam bio grub :]
    Io ci credo!

    Welcome



  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moraces jos da vjezbas, jos si ti mali za to

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, i ja sam zadovoljan odgovorom, iako si malo prepotentan sa tim "dok sam JA na serveru... nece meni niko... a ko si ti da mi kazes" i sl. Ipak smo ovdje da ljudski popricamo o necemu sto treba da bude pravilo. Cak se usudjujem da kazem da i ti sam tako mislis.

    Samo bih napomenuo da oni redovi koje je predocio IGUMAN nisu bili u sluzbu flooda, niti su bili ispisani CAPSom kao redovi koje si predocio ti. Pa, mozda bi se moglo povesti racuna, ali i ne mora 8)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •