Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Luksic osvaja i YouTube

  1. #1
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Luksic osvaja i YouTube

    Premijer se obratio prijateljima sa fejsbuka:



    Izmedju ostalog, odgovorio je i nasem kolegi forumasu.
    Last edited by Mad_dog_KO; 20-02-11 at 21:44.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto mu ministri ugasise FB da nema konkurencije Je li sa Medom prijatelj na FB

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes' sa Milovanom... Eno ga i u DPS-ov dnevnik na DPS-ovoj televiziji pominju.
    Milovane, Milovane...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #4
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pominjali su Milovana i na Slobodnoj Evropi,Milovane Milovane

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene izbjegava..ni fuc!
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  6. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene izbrisa komentar.. :shock:
    prije no sto umrem ja želja mi je ta, sahranite me u dres Čelika...

  7. #7
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li slika iz Marketa?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sto mu ministri ugasise FB da nema konkurencije Je li sa Medom prijatelj na FB
    Sad ce da skoci broj korisnika interneta i FB u CG.., Zamislite da se nadje Crnogorac kome se "Prestolonaslednik" nije obratio na FB? Pa to bi bila etnoloska sramota za brastvo i pleme...
    FB-ka i politicke demagogije, ostalo nema veze..

    Hvala Lepo

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    gledao sam ga 2 minuta i ništa mi nije jasno šta je rekao..put ka Evropskoj Uniji, zajednica naroda manifestuje..a djevojka pitala za akcize
    She is only here to annoy herself!

  10. #10
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sad ce da skoci broj korisnika interneta i FB u CG.., Zamislite da se nadje Crnogorac kome se "Prestolonaslednik" nije obratio na FB? Pa to bi bila etnoloska sramota za brastvo i pleme...
    FB-ka i politicke demagogije, ostalo nema veze..

    Hvala Lepo
    što će bit da predsjednici mjesnih zajednica pod stare dane idu po kurseva za obuku u radu sa kompjuterima.

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    gledao sam ga 2 minuta i ništa mi nije jasno šta je rekao..put ka Evropskoj Uniji, zajednica naroda manifestuje..a djevojka pitala za akcize
    cini li ti se da je iz poznate skole dosao ? ;p heheheheheheheh brat luksa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #12
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ovo mu je najjaci klip na youtube.. ka neki mutogen jedva sastavlja recinice, no to vjerovatno jer je ima zadatak da ovako masno da laze..
    ali kad kaze ostrolne strijele.. :lolblue::lolblue::lolblue:

    prije no sto umrem ja želja mi je ta, sahranite me u dres Čelika...

  13. #13
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/luksic...ge-clanak-7544

    Ovo je svakako pozitivno od Luksica, za sad pozitivno iznenadjuje. Kad sam ga jednom vidio da sjedi u kafic 'Ko to zna'' pomislio sam vidi ovog modernog nesvakidasnjeg politicara.
    @Milovane, daj ''opucaj'' premijera sa svojim predlozima svakodnevno dako krene sto na bolje u ovu drzavu . A i Maja bi mogla malo da zaokupi njegovu svijest.
    Last edited by autodijagnostika; 21-02-11 at 10:19.

  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ne moze pobijediti Ekrema na YouTubu, nema sanse!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kako je ovo milostivo od vaseg Prestolonaslednika... Obratio vam se... Divno... Posle mjesec radnih dana, nakon svih onih setnji i sjednika sa upoznavanjima po CG, eto zaista milina vidjeti onoliku narodnu radost po CG net prostoru ... Greota, a nije se josh uselio u svoj stancic od 260 kvadrata tj. vise od pola miliona eura... Kad cete na cestitku?
    On vas sve voli i bash je human..
    Sad ce svi na cjelivanje rukice i stopala na FB...
    Nego, kad su izbori?


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 21-02-11 at 11:42.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Samo kad bi mi ljubazno odgovorili kad su izbori.. samo da znam koliko ce ova djetinjarija da traje...

    Hvala Lepo

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kingston View Post
    a ovo mu je najjaci klip na youtube.. ka neki mutogen jedva sastavlja recinice, no to vjerovatno jer je ima zadatak da ovako masno da laze..
    ali kad kaze ostrolne strijele.. :lolblue::lolblue::lolblue:

    on muca ka na ispit da odgovara..ovako je polaga 100%
    She is only here to annoy herself!

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Milovan Jankovic Samo Partizani, za njih ne vazi rodna ravnopravnost,
    ostale doma da peru sudje,
    ili su Partizanke pomrle od pranja i peglanja.
    28. januar kl. 20:12 · Synes godt om · 1 person

    Milovan Jankovic E hvala SUNCU&MJESECU,
    da ste registrovali taj problem, Vrhovni sud Danske je zashtitio redakciju i novinare, da ne odaju izvore vaznih informacija, radilo se o trupama u Avganistanu , SKANDAL ogromnih razmjera.

    Milovan Jankovic

    Mogli ste Gospodine Predsjedniche proglasit Gospodju za dozivotnog POCHASNOG AMBASADORA KULTURE CG,
    ili POSHASNOG MINISTRA KULTURE,
    mladi ste, pa ispravljajte GRESHKE predhodnika u hodu.

    Evo da iz pristojnosti zahvalim na tom pozitivnom gestu,...
    ipak se okrece, dace BOG, da se CG KRECE brze nego ovih godina koje pojedoshe SKAKAVCI.Vis mere

    10. februar kl. 15:34 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 1 personМарко Оташевић synes godt om dette. ·

    Milovan Jankovic Samo Partizani, za njih ne vazi rodna ravnopravnost,
    ostale doma da peru sudje,
    ili su Partizanke pomrle od pranja i peglanja.
    28. januar kl. 20:12 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 1 personAleksandar Čukić synes godt om dette. ·

    Milovan Jankovic Za razliku od Partizanki,
    Novinarke za stolom 6:3 ili 33,3% , dace Bog da bude vishe rodne ravnopravnosti u CGi, kad idu kod Predshednika 66,6 mushki,
    kad treba obavit posao u medijima 90% odrade zene.
    28. januar kl. 20:19 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·

    Milovan Jankovic Gospodin Milic solo kod Predshednika,
    bez familije koja ga prati i na demostracije za Kosovo.
    28. januar kl. 20:21 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 1 personFilip Mrvaljevic synes godt om dette. ·

    Milovan Jankovic Svaka chast,
    za lekciju ATLAS grupi,
    koji zatvaraju fabrike, da bi drugima obezbijedili MONOPOL,
    POPU POP A BOBU BOB.
    I poslat REVIZORA I PORESKE INSPEKTORE, da ispitaju njihove dobre ili loshe namjere.
    27. januar kl. 02:34 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 3 personer3 personer synes godt om dette. ·

    Milovan Jankovic Nijesam vjerova da ce CGa imati Predshednika koji ce uvazit gradjane i otvorit ZID PLACHA I RADOSTI,
    da mozemo podijelit tugu i radost i otvorit dushu.
    Pozitivan potez,
    Ako se DAN PO JUTRU POZNAJE,
    CHEKA NAS BOLJE SHJUTRA.
    28. januar kl. 20:36 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 4 personer4 personer synes godt om dette. ·

    Milovan Jankovic

    Kami temeljac je postanio Ivan Crnojevic na CETINJE,
    teshko nama sa AKADEMICIJA , koji su se do juche borili za drugu drzavu, i koji se sele sa CETINJA U PODGORICU, da CRNOJ GORI udaraju TEMELJE NA LEDINI.

    Kako ponizavate Princa Petrovica, ta...ko i PRIJESTONICU CGe.Vis mere

    27. januar kl. 01:58 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·

    Milovan Jankovic Medova HRABROST i Igorova promishljenos i diplomatija,
    moze biti dobitna kombinacija, zachinjena Rankovim blagim nacijonalizmom.
    29. januar kl. 16:19 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Milovan Jankovic Medova HRABROST i Igorova promishljenos i diplomatija,
    moze biti dobitna kombinacija, zachinjena Rankovim blagim nacijonalizmom. 29. januar kl. 16:19 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Zeljko Knezevic Bravo Milovane. Nastavis li tako mozda i zakucis neku penzijicu... sportsku recimo. Uzgred pise se "nacionalizmom" bez "j". Sumnjam da novi cg pravopis dozvoljava bas tolike slobode. Mada... danas je sve moguce. I da se "pismeni" raspisu.
    10. februar kl. 12:23 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Milovan Jankovic

    Gospodine Knezevicu,
    Vi bi polupismenima uskratili pravo na komentare,
    VI STE NAPREDNA LICHNOST,
    NOVOG SHOVINIZMA,
    dhje bi chobanima i radnichkoj klasi bila uskraceno pravo glasa,
    ...to stanje VASH DUHA JE ZA PLAKANJE.Vis mere 10. februar kl. 21:30 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 2 personer2 personer synes godt om dette. ·



    Milovan Jankovic

    Milovan je obezbijedio svoju buducnost u Kraljevini Danskoj,
    ja magu svakome skresat u brk svoje mishljene,
    a ti provjeri kod ovih shto regrutuju PARTITOKRATE, da VAM Gospodin Lukshic nije dao peticu iz PISMENOG,
    jer ste nashli dlaku u jajce, ...mogli ste i na jajce da ste pazljivije analizirali pismenost moje malenkosti.Vis mere 10. februar kl. 21:34 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 1 personNikola Antovic synes godt om dette. ·


    Milovan Jankovic Shede li tamo isti AKADEMICI,
    koji su dijelili nagrade Dobrici Cosicu i Matiji Beckovicu,
    da rushe mavzolej na LOVCEN.


    Milovan Jankovic

    m
    Kad ce Predshjednik Lukshic primit CRNOGORCE na razgovor,
    jer smo mi ugrozena vrsta,
    on prima one kojih ima na desetine miliona,
    a nas SHAKU JADA od 300 000 preskache.
    ...
    Bijeli medjedi, shareni konji, pande i Crnogorci su ugrozena vrsta, a chesto predatori desetomilionski iz komshiluka posjecuju nashu teritoriju, bez dobrih namjera.Vis mere 26. januar kl. 01:29 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 2 personerIndlćser... ·



    Donna Maya Di Montenegro ‎@Milovan: niko ti nije kriv sto si Dance pravio, pa ti sad manjak crnogoraca, bolje da si se ugledao na kako rece 'desetomilionske predatore iz komsiluka' sad ne bi kukamakao ovuda i pitao nebuloze premijera !
    26. januar kl. 10:48 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Milovan Jankovic

    Ako se iko borio protiv podjela po nacijonalnoj, vjerskoj i ideoloshkoj osnovi, onda sam to ja.
    Ovo je vishe molba manjinama koji imaju majku CGu, i oca u Beogradu, Prishtini, Tirani, Sarajevu, Zagrebu ili Meki,
    da se pobrinu za DOBRO ZDRAVL...JE MAJKE CRNE GORE,
    da imaju shto posat, ako dodje nuzda,
    da sami izaberu izmedju RAVNOGORACA I CRNOGORACA.
    Mi imamo samo SAMOHRANU MAJKU CGu, i nema nas puno, nijesmo opasni za komshije kvantitativno, o kvalitetu se moze diskutovat, ali treba jakki argument da bih tebe ubijedio u ozbiljnost ove moje teme.
    Na REFERENDUMU su manjine pokazale svoju prvrzenost CGi,
    ja vjerujem da ce dio njih pomoci Crnogorcima, da stabilizuju ovu petu DRZAVU U OVOM VIJEKU.Vis mere
    27. januar kl. 02:19 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·




    Milovan Jankovic Lako je odrat ODRANE,
    svu chapru ste nam SKINULI,
    ali VAS gledaju iz BRISELA,
    vire sa STRANE,
    a njIOVa chela nijesu VESELA. 12. januar kl. 21:00 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette · 1 personLa Dolce Vita Ashford synes godt om dette. ·



    Milovan Jankovic brzo li izbrisashe moj komentar,
    koji nije u skladu i kritikuje vladu.
    Svaka VAM chas demokrate, kontinuitet starih manira,
    a ja naivna budala se ponada, da je ovo NOVA VLADA. 12. januar kl. 14:51 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Miodrag Tale Scepanovic MILOVANE , JA SE ČUDIM ŠTO OVO BI I LISTAM DA NEMA ĐE JOŠ KOJI KOMENTAR ... HAHAHAHAHA
    12. januar kl. 15:52 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Tihomir Minic hahaha ... samo penzija da ne kasni !!!!!!!!!
    12. januar kl. 18:15 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Danica Nikolic Milovane, kao stari forumaš znate da se dešava da se komentari slučajno obrišu. Znajući vas sa mnogih sajtova, predlažem da ponovo napišete isti (ili sličan) komentar, i vjerujem da će sve opet biti na svom mjestu. :-) Još ako su vaši čuveni stihovi...našoj sreći nikad kraja! :-)
    12. januar kl. 19:15 · Synes godt omFjern tilkendegivelse af, at du synes godt om dette ·



    Milovan Jankovic

    Da ponovo pitam predshednika VLADE,
    dal za CGu ima NADE,
    ili se onih hiljadarku JAVNIH NABAVLJACHA,
    nastavit da KRADE,
    kako ce isplatit 112000 peMzionera LIMITIRANIH&MINIMALNIH,
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Polemika oko mojih pitanja Preshjedniku Lukshicu, na FBu.
    JAVNISERVIS.ME

    Milovan Vukov Jankovic, on 22. Februar 2011. at 2:15 am said:
    Poshtovani i neposhtovani,
    ovi sa bez charapa na glavu, revolucionari i elolucionari, naZionalisti, oportunisti , komunisti i chetnici, da VAM pojasnim moj KARAKTER , koji ste mogli sami dobro da upoznate za ovih dvije decenije PROSRPSKOG LUDILA KOJE JE OSTAVILO PUSTOSH PO BALKANU.
    Da se pozovem na Darka, Lada, Hipokriziju&Javashluk, Igora, Meda, Ranka , a prije refernduma i Mila&Co, a bogumi i Slavka kad se trebalo javno izviniti na DNMNe,
    uvijek sam stao na stranu onog shto je u manjini,
    emotivno za ni jednog nijesam vezan izuzev Vladimira prijateljskim osjecanjima,
    a i protiv sam Vladimira kad se radilo o Ladu, nikome ne podilazim niti imam lichnih ambicija,
    ali cu svoj STAV JAVNO RECI,
    pa da svi REVOLUCIONARI I OBRIJANI CHETNICI PUKNU NA REBRA, jer ja ne zavisim od moje popularnosti, niti me boli PALAC, da li mene smatrate PRAVIM ILI KRIVIM OPOZICIONARAM,
    jedini SUD koji priznajem je sud moje SUPRUGE, koja slusha moje SVADJE sa bliznjima i daljnima za SLOBODU CGe i demokratizaciju iste,
    ona bi za 25 godina ispovracala sva crijeva na GRLO, da nijesam DOSLEDAN I ISKREN DO KRAJA, a shto vi mislite,
    to je vash PROBLEM, ja nemam konfuzije u mojoj glavi, nikad nijesao OBOZAVAO NI JEDNU LICHNOST i PRAVIO BOZANSTVO KAO MNOGI OD VAS,
    u najboljem sam DRUSHTVU KAD SAM, SAM SA SOBOM.
    Vi 90% energije utroshite za primitivna NADGORNJAVANJA I TRAZENJA SHPIJUNA MUPAVACA I SKAKAVACA; PLASHITE SE SOPSTVENOGA LADA I PUKOVNIKA LADA PRED GENERALOM LUKSHICEVIM NAPUNITE GACE.

    KAD VI KRENETE DA RUSHITE VLAST, JA I RANKO IDEMO NA RUMIJU I MANASTIR CETINJSKI DA SHTITIMO PRIRODU I OSVJESHTAMO PROSTORIJE POSLIJE ARKANOVACA I MITRALJEZA, STRANGERU SHALJEMO RAZGLEDNICU IZ MANASTIRA; OLJI SRCE SA NEVJESTOM JADRANA,
    A DARKO SPREMA RADIO VEZU I ZIVU ISTINU IZ AUTOKEFALNE KANOSKI PRIZNATE CCRKVE, OJHA,
    e sad imate materija za totalno ludilo,
    ceracemo se josh,
    chuvat cu VAM OBRAZ KA VI MENE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cemu ovo ispovijedanje ???
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  21. #21
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pita se gospodin sta mu je trebalo da pise tamo gdje je pisao, da bude spomenut a da mu nista nije lucidno receno...
    Sasvim razumljiv efekat...

    Hvala Lepo

  22. #22
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Na prvi pogled lijep gest premijera,ali sta je konkretno rekao?Obratih paznju na dio o ekonomiji,gdje kao ekonomista bi trebao dati i najstrucniji odgovor...ali,sta je rekao?Prepricao je u par recenica teoriju neoliberalizma,al to svi mozemo procitati u knjigama,mnogo bolje objasnjeno i sa kritickim stavovima na istu teoriju,dio koji je on preskocio.
    Ja i dalje ne shvatam kakvu ekonomsku politiku vodi Cg,hoce li mi ko objasniti,a da nije premijer ? Ozbiljno pitam,jer stvarno ne shvatam,a prica 'hocemo da privucemo strane investitore' nije dovoljna.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Meni zamjerise na portalu Analitika jer ne objasnih sta im je otvoreno rekao Prestolonaslednik...Svasta...
    Pa jel gospodin rekao da ne ocekuju povecanje plata itd? A jel sam sebi povecao platu chim je dosao na ustupljeno mjesto Premijera? Sta to znachi?
    Jel na pitanje o MCDonaldsu prvo rekao da on to ne voli? Kao da je ekonomska politika i razvoj CG pitanje njegovog stomacica i prikladnosti jelovnika njegovom ukusu?
    Kao da prichamo o Dzamahiriji a ne o Drzavi koja stremi zapadnom sistemu i demokratiji?
    I sta uopste treba komentarisati kad je on Prestolonaslednik sam sve rekao, ali narod slavi jer su "uvazeni" ... Komunistichki PR..


    Hvala Lepo

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Prepricao je u par recenica teoriju neoliberalizma, al to svi mozemo procitati u knjigama,mnogo bolje objasnjeno i sa kritickim stavovima na istu teoriju,dio koji je on preskocio.
    Ja i dalje ne shvatam kakvu ekonomsku politiku vodi Cg,hoce li mi ko objasniti,a da nije premijer ? Ozbiljno pitam,jer stvarno ne shvatam,a prica 'hocemo da privucemo strane investitore' nije dovoljna.
    Na svu srecu da je preskocio jer nije on zaduzen za siru edukaciju narodnija masa iz teorije ekonomije već treba u praksi da im nesto popravi.

  25. #25
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    U tome je poenta,u praksi nikako da se dokazu.Al na kraju, zasto bi se oni i trudili da sprovedu nesto u praksi ,ako ce se prosjecni crnogorac zadovoljiti jednom video porukom?
    Hocemo djela,ne trebaju nam pricice!E tako
    P.S.I koja je ekonomska politika Crne Gore?

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ko osvaja!!!
    By DzoniS in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 87
    Last Post: 02-03-11, 17:18
  2. Bijelopoljac osvaja Evropu
    By Plejmejker in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-08, 21:07
  3. Restitucija, Luksic ovo ono
    By People's in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 23-03-07, 12:39
  4. T-mobile osvaja trziste!
    By igy in forum Operatori
    Replies: 11
    Last Post: 19-03-07, 21:42
  5. Ko osvaja sledeci tour?
    By InSaNiTy in forum Game Server CG
    Replies: 32
    Last Post: 08-11-06, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •