Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 113

Thread: Kupuj domaće

  1. #76
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    samo će Vam se ukazati
    Sta Vam je gospodine Minjo? Stvarno ne razumijem sta ste pisali, ne salim se..ili se Vi to nesto salite na svoj racun pa...?
    Evo vi ste kao domaci proizvod jako korisni za DPS i SDP.. i to cijenim..

    Hvala Lepo

  2. #77
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora možda ovog trenutka nije konkurentna zemljama u okruženju sa mnogim proizvodima ali iz godine u godinu sve više napreduje.
    Nekada nijesmo ništa proizvodili a sada ipak imamo suhomesnate artikle,razne mliječne artikle,naravno već čuveno vino, sir, kajmak...
    Crna Gora će za nekoliko godina više izvoziti nego uvoziti jer ima izuzetne osobe na čelu države koji u svakom trenutku misle na dobro svoje jedine Crne Gore.
    Vjerujte, samo ih treba pustiti da u miru rade i rezultati će biti još bolji.
    Medjutim ako neko sagleda koliko smo do sada postigli, mora da bude srećan što imamo takve ljude na vlasti.
    Samo da ovo potraje i budite sigurni da neće proći mnogo vremena a da nam u ledja gledaju Slovenija,Hrvatska i ostali.
    Jednostavno, sve je to proces i za realizaciju neophodno je vrijeme.
    Evo još jednom da pohvalim našu Vladu u nadi da će nastaviti dosadašnji uspješan rad na svakom polju.
    Samo malo više konstruktivnosti, podrške i biće sve u redu.

  3. #78
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sta Vam je gospodine Minjo? Stvarno ne razumijem sta ste pisali, ne salim se..ili se Vi to nesto salite na svoj racun pa...?
    Evo vi ste kao domaci proizvod jako korisni za DPS i SDP.. i to cijenim..

    Hvala Lepo
    Predložite me za nacionalnu penziju a ja Vas naučim da kuvate i kvit smo

  4. #79
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa jeste, eno sad CG slavi obracanje Prestolonaslednika Nove Vlade koja traje 20 godina i uvijek je mlada i na pocecima priblizavanja ovima i onima... A to sto prijete da ce im neko ceshkati ledja samo li krenu da rade... E te prijetnje plase sav normalan i uhlebljen narod... Sve na op op op op pa sjedi, pa op op op, pa prilezi, pa op op op... dok im narod noge opere, pa op op op dok im ushi ochiste, pa op op op dok ko mladuncad progledaju... i tako...
    Ja duhovitije drzave nisam gledala...

    Hvala Lepo

  5. #80
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Predložite me za nacionalnu penziju a ja Vas naučim da kuvate i kvit smo
    Mogu Vas predloziti i za nacionalnu penziju, kad mogu Pejovic, i Gvozdenovic, a sto ne bi i Vi mogli? Ljepsi ste i nikakvi od njih..
    Ali, vise uzivam u degustaciji jela nego u uchenju o kuvanju...Pa, da bude kvit - dozivotni lichni kuvar sa keceljicom dizajniranom sa likovima Derek Trottera & Rodney. (nisu moji ugovori kao njihovi )

    Hvala Lepo

  6. #81
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jooly View Post
    Koji je to proizvod u prodavnicu iz Boke?
    maslinovo ulje i med

  7. #82
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    maslinovo ulje i med
    to za suncanje?
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  8. #83
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    to za suncanje?
    svako jutro po kasiku meda i maslinovog ulja,pa na trcanje

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Dobro gospodo.. nek mi neko objasni koliko kosta kg kafe u CG.. Na kg kafe ide 100 kafica.. Voda, soljica i koliko zaradjuju na 1 kafici?
    Ili josh interesantnije.. soljica caja.
    Dobijete soljicu caja u Dali, Knjaz, i slichnim lokalima za 1,5e, u Carine za 1.10 e ako se ne varam, i cijena klizi do predgradja PG 50centi... Neadekvatna velicina soljice (serviraju u onim za cappuccino), za u trecini manje tople vode... Plate radne snage u CG nisu kao u EU, a cijena caja i kafe jeste... u Chemu je caka?

    Hvala Lepo
    Kod nas je jos od onih grdnih milijardi ostao "sindrom male cifre" Dok u Njemackoj za dva centa kusura bi cekao dvije ure kod nas kazu "a sta je to". Ako nesto kosta jedan euro, racuna se da je to nista, a jos u kafani.... Ljetos u jednom eko selu bas fino uradjena neka trafika sa nasim suvenirima i onako ovlas stoje CD, tipicno domaca radinost, miks pjesama crnogorskih i tipicna piraterija. Doduse kao ne prodaju ali ako se zamole to onda kosta 2,5 eura, a sta je to dva eura i pola od nista

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    ali deru ljude ko stoku,imaju pajser kod sica,i daj 50 eura!
    Nijesu svi zbirevi ka mi,ima ih iz EU,bivse juge....Bg policija u cetar ima jedinicu koja se samo bavi putnicima taxija! Pa ovi nece da plate,pa ih ovi privode,može se film snimiti...
    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Opet su te pogrešno informisali,ali zato smo mi tebe informisali,ako ti u BG vozac sluzbenih kola bude zaglavio u kakvom hotelu,pa budes morala taksijem,pa da ne dobiješ medalju neće ti ni hvala lepo pomoći,samo solarno
    Quote Originally Posted by minjo View Post
    poznavanje više jezika dovešce do toga da ce Bg policajac,izmucen od svega i svačega,misliti da terate šegu,pa ce vas privesti u udeljenje za strance,tu će VAM ODUZETI PASOŠ,DOK SE NE VRATITE SA UPLATNICOM IZ POŠTE I BANKE SA PLAĆENOM KAZNOM ZA DRSKO PONAŠANJE,i dobićete pasoš nazad,tada ce te propevati srpski,hvala lepo..

    solarno plaćanje je ustaljeni termin,pa ako poslujete u BG(i imate vozaća) pripitajte ga
    minjo ja sam toliko puta isao od aerodroma taxijem pa me ne odrase nikad, jesu trazili 30 eura za voznju(pa se zadovoljavali i sa ponudom od 10) ali stvarno niko nije vadio pajser na mene da me cera da udjem u auto..i bolje za njih sto nije + znam gomilu stranaca koji redovno dolaze u BG i nikad se nikome nije desilo nesto takvo, a ove bajke posalji kusovcu na mail garant ce ti bit cijela strana posvecena..u svakom slucaju bolje no predzadnja
    She is only here to annoy herself!

  11. #86
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Boze kakva dramatika... Zato ga ja nista nisam razumjela..

    Hvala Lepo

    p.s. Nesto se mislim... Ako ovi domaci proizvodjachi preskupo naplacuju svoj rad pa trgovci pragmatichno uvoze jeftinije proizvode sa zapada... tako mi i ovi CG politicari djeluju da preskupo naplacuju svoj "rad" u nekretninama 220 sa zatvorenim bazenom na moru, 260 kvadrata u pg itd itd.... Ovi iz tkz opozicije gladni, zeljni osvete, sexualno i svakako isfrustrirani, zensko a mushko, odrali bi i ovo sto je ostalo... Hmm.. Da li bi CG trebala da uveze i politicare sa Zapada? Jeftinije bi prosli, prskani ili ne, ali ... pragmatichno gledano.. hm...
    Last edited by Maja; 22-02-11 at 19:46.

  12. #87
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    minjo ja sam toliko puta isao od aerodroma taxijem pa me ne odrase nikad, jesu trazili 30 eura za voznju(pa se zadovoljavali i sa ponudom od 10) ali stvarno niko nije vadio pajser na mene da me cera da udjem u auto..i bolje za njih sto nije + znam gomilu stranaca koji redovno dolaze u BG i nikad se nikome nije desilo nesto takvo, a ove bajke posalji kusovcu na mail garant ce ti bit cijela strana posvecena..u svakom slucaju bolje no predzadnja
    Sa "Beotaxijem" voznja dodje maximalno 1100 dzindzi i to ako su neke od ulica u BG zatvorene zbog rekonstrukcije ili sta vec, i to sve regularno po drukanom taximetru. To sa forama od taxista moze proci samo jednom, bilo na kom kraju planete da ste, na kraju im date priblizno onoliko koliko ta voznja kosta po taximetru i nakon malo gundjanja svi zadovoljni....barem tako je u svim dibljim zemljama pa i u Serbiji....

  13. #88
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    maslinovo ulje i med
    A dje to ima da se kupi bez na pijacu ili privatno, tj. u koju prodavnicu? Inace svaki respect za ove proizvode, nema meda bez ovoga dje se mijesaju primorska i planinska klima,npr. krivosijski..

  14. #89
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    minjo ja sam toliko puta isao od aerodroma taxijem pa me ne odrase nikad, jesu trazili 30 eura za voznju(pa se zadovoljavali i sa ponudom od 10) ali stvarno niko nije vadio pajser na mene da me cera da udjem u auto..i bolje za njih sto nije + znam gomilu stranaca koji redovno dolaze u BG i nikad se nikome nije desilo nesto takvo, a ove bajke posalji kusovcu na mail garant ce ti bit cijela strana posvecena..u svakom slucaju bolje no predzadnja
    Ođe pišeš bajke u poštenju BG taksista ,a ja znam 4-tvoro stranaca koje nakon što ih je taxi odrao to su uradili i u mupu BG izmisli prekšajnu kaznu i oduzeli pasoše dok se ne donese uplatnica.mora da je Kusovac zvao B92 i još neki stranac
    Mislili smo da je na aerodromu konačno uveden red što se taksi prevoza tiče. Međutim, da li je to baš tako
    Od aerodroma do centra - 50 evra?

    Mislili smo da je na aerodromu konačno uveden red što se taksi prevoza tiče. Međutim, da li je to baš tako?
    Tokom 2010. godine prekršajnom sudu u Beogradu podneto je 715 prijava protiv taksista
    "Neki taksisti ugrađuju "turbinu", uređaj koji taksimetar poveže sa nekim drugim uređajem, najčešće ablenderom, pa to neprimetno povećava iznos na ekranu taksimetra.
    Zato putnicima, još uvek, ne sme da popusti pažnja kada uđu u taksi vozilo. Barem ne dok se još neke stvar u taksi prevozu ne urede.
    Ipak, da na aerodromu ne važe uvek pravila i da se tu i tamo provuče neki taksista koji "odere" putnike, govori nam slučaj našeg čitaoca. D. M. je sleteo iz Stokholma na aerodrom "Nikola Tesla" i uzeo je taksi do centra. Neprijatno se iznenadio kada mu je taksista Mercedesa E klase kremasto bele boje uručio račun od 49 evra.
    http://www.b92.net/automobili/aktuel...&nav_id=494331
    Last edited by minjo; 23-02-11 at 10:18.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne znam da li treba da pochnem da se krstim ..No, prije toga.. Sta ste vi zakljuchili iz ove dramatichne priche gospodina Minja o taksistima u BG u sklopu ove teme?
    1. Da je BG taksista crnogorski domaci proizvod?
    2. Ukoliko ste u BG (?) da obavezno pozovete taksi iz BP inace ce vas BG taksisti ispajserisati a BG policajci dokrajchiti?
    3. Kako se lijeci ovaj oblik @Minjo morske bolesti?

    Hvala Lepo

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Ođe pišeš bajke u poštenju BG taksista ,a ja znam 4-tvoro stranaca koje nakon što ih je taxi odrao to su uradili i u mupu BG izmisli prekšajnu kaznu i oduzeli pasoše dok se ne donese uplatnica.mora da je Kusovac zvao B92 i još neki stranac
    Mislili smo da je na aerodromu konačno uveden red što se taksi prevoza tiče. Međutim, da li je to baš tako
    Od aerodroma do centra - 50 evra?

    Mislili smo da je na aerodromu konačno uveden red što se taksi prevoza tiče. Međutim, da li je to baš tako?
    Tokom 2010. godine prekršajnom sudu u Beogradu podneto je 715 prijava protiv taksista
    "Neki taksisti ugrađuju "turbinu", uređaj koji taksimetar poveže sa nekim drugim uređajem, najčešće ablenderom, pa to neprimetno povećava iznos na ekranu taksimetra.
    Zato putnicima, još uvek, ne sme da popusti pažnja kada uđu u taksi vozilo. Barem ne dok se još neke stvar u taksi prevozu ne urede.
    Ipak, da na aerodromu ne važe uvek pravila i da se tu i tamo provuče neki taksista koji "odere" putnike, govori nam slučaj našeg čitaoca. D. M. je sleteo iz Stokholma na aerodrom "Nikola Tesla" i uzeo je taksi do centra. Neprijatno se iznenadio kada mu je taksista Mercedesa E klase kremasto bele boje uručio račun od 49 evra.
    http://www.b92.net/automobili/aktuel...&nav_id=494331
    Medju taxistama ima lopuza svudj u svijetu..ko nije informisan koji taxi je najbolje uzet, nek se informise prije puta ili neka pita taxistu prije nego sto udje u vozilo pa ako mu skupo bude neka ne ulazi, i meni su isto trazili po 30 eura pa su me vozili za 10..
    She is only here to annoy herself!

  17. #92
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Ođe pišeš bajke u poštenju BG taksista ,a ja znam 4-tvoro stranaca koje nakon što ih je taxi odrao to su uradili i u mupu BG izmisli prekšajnu kaznu i oduzeli pasoše dok se ne donese uplatnica.mora da je Kusovac zvao B92 i još neki stranac
    Mislili smo da je na aerodromu konačno uveden red što se taksi prevoza tiče. Međutim, da li je to baš tako
    Od aerodroma do centra - 50 evra?

    Mislili smo da je na aerodromu konačno uveden red što se taksi prevoza tiče. Međutim, da li je to baš tako?
    Tokom 2010. godine prekršajnom sudu u Beogradu podneto je 715 prijava protiv taksista
    "Neki taksisti ugrađuju "turbinu", uređaj koji taksimetar poveže sa nekim drugim uređajem, najčešće ablenderom, pa to neprimetno povećava iznos na ekranu taksimetra.
    Zato putnicima, još uvek, ne sme da popusti pažnja kada uđu u taksi vozilo. Barem ne dok se još neke stvar u taksi prevozu ne urede.
    Ipak, da na aerodromu ne važe uvek pravila i da se tu i tamo provuče neki taksista koji "odere" putnike, govori nam slučaj našeg čitaoca. D. M. je sleteo iz Stokholma na aerodrom "Nikola Tesla" i uzeo je taksi do centra. Neprijatno se iznenadio kada mu je taksista Mercedesa E klase kremasto bele boje uručio račun od 49 evra.
    http://www.b92.net/automobili/aktuel...&nav_id=494331
    Obzirom da sam bio u Beogradu danas, a znao sam da cu ici vec nedelju dana, cekao sam da se vratim pa da ti ubedljivo demantujem gluposti koje pishesh.

    Za tvoje, i svacije obavjeshtenje, na beogradskom aerodromu postoji taxi punkt, na kojem ima taksija dan-noc (to jest, dok god slijecu avioni), a cijene su fiksne: 1500 dinara do centra(zone 1 i 2), sve ostalo mislim 1200.

    Naravno, kao i na svakom aerodromu, zheljeznickoj ili autobuskoj stanici na svijetu, postoje tu i divlji taksisti, ali apsolutno te niko ne tjera da se sa njima tentash. Sve shto mozhe od njih da ti se desi je da ti pridju i pitaju te treba li taksi, ti odgovorish ne, i podjesh pravo kod ovih legalnih. Jednostavno kao gospodin narucis taksi, platish 11 ili 14 eura(to jest, 1200 ili 1500 dinara, placa se unaprijed na punktu i nema nikakvog naknadnog pogadjanja,dash taxisti priznanicu i on te vozi na adresu koju mu kazesh) i zavrshio si posao.

    Tako, kao shto ti fino kaza NSX, te gluposti slobodno Kusovcu na mail, jer jedino on josh u njih vjeruje. To jest ne vjeruje ni on, nego mu koriste.
    Last edited by Recordare88; 27-02-11 at 22:58.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #93
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znači uveden je red i bio si ka gospodin u Bg milo mi je ka i ovizima u b 92(jer je tekst njihov),što se nervirate i nabijate tlak? sada neće biti 500 prijava za prekršaje protiv taksista.
    A smeta Vam Kusovac a a a
    Last edited by minjo; 27-02-11 at 23:39.

  19. #94
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Nije uveden red nego nije svako budala da ga divlju taksista šiša ka ovcu

  20. #95
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    A smeta Vam Kusovac a a a
    Kusovac kao Kusovac mi nishta ne smeta, shtavishe, vec sam na drugom topicu rekao da izuzetno cijenim njegove sposobnosti, ali, ne postoji nepodesnija osoba za urednishtvo drzavnog dnevnog lista i troshenje para poreskih obveznika od njega. Nije on za to i gotovo.

    Shto se tiche B92, ovo sve vazhi ukoliko ti izaberesh da idesh sa divljima.za shta si jednostavno sam kriv Niko te ne prisiljava to da radish.
    Last edited by Recordare88; 28-02-11 at 13:26.
    Deserve's got nothing to do with it.

  21. #96
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    U HDL krompir iz albanije i francuske, jabuke iz poljske i italije. E ako toga nemamo u cg propalo se

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    U HDL krompir iz albanije i francuske, jabuke iz poljske i italije. E ako toga nemamo u cg propalo se

    Sent from my p20 lite using Tapatalk

    Pisao sam na drugoj temi o ovome.


    Krompir u CG na veliko zavisi ali je od 25-35centi kilo. Jabuke ne znam.

    Krompir iz Albanije uzimaju za 10-12centi kilo iz francuske dobijamo krompir koji se inace koristi za krmivo (ishranu stoke) jer ne prolazi EU standarde. Isto je sa cherry paradajzom iz Italije, bijelim lukom iz Kine... ITD ITD

    i onda se pitamo sto nam je trgovinski deficit 2 milijarde eura
    Last edited by Gandalf_White; 02-05-19 at 18:52.
    One Ring to Rule them all...

  23. #98
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ja ovaj arbanaški(mladi) platih kg - 1.25, za koliko ga nabavljaju ne znam

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #99
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Krompir dobijamo kosovski radioaktivni, ne jedemo mi svasta.

  25. #100
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Krompir dobijamo kosovski radioaktivni, ne jedemo mi svasta.
    Luk iz Černobilja, I guess


    Uništene 52 tone crnog luka

    The more things change, the more they stay the same.

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Download mixeva domaćih DJ-eva
    By fatboy in forum Muzika
    Replies: 252
    Last Post: 25-03-17, 16:00
  2. domaći elektro - spot!
    By balthazaar in forum Muzika
    Replies: 5
    Last Post: 14-11-08, 14:39
  3. Daleko od doma...
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum CG dijaspora
    Replies: 30
    Last Post: 27-10-06, 14:32
  4. Doma (ci)
    By apsolutno_nemoguca in forum Ženski kutak
    Replies: 20
    Last Post: 03-06-05, 22:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •