Page 5 of 22 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 548

Thread: Životinje ne mogu same da se brane

  1. #101
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Sigurno ga roditelji maltetiraju. Ili ga komsija silovo, pa potiskuje to u sebi... Ma tip je glupi tenkre, uvijek ce biti, takvih bar 30% u ovom drustvu. Sad kolje pse, sjutra ce mu neko dati drogu da valja... Znam neke meni relativno drage ljude sto su znali mace da zadave... I sta sad? Ufrcio se on, vjerovatno ce dobro razmislit opet. Nek ga malo "sklape", "zabiljeze" "zlocin", pa nek' ispasta kad napravi neku novu glupost... realno, male su sanse da ce nesto dobro od njega ispast, ali ni te male sanse mu ne treba oduzeti.

    I taj zatvor sto spominjete... Hohohohohoho...

    Cekaj, opet: "Hohohohohoho..."

    Duhoviti ste, mnogo. Pitam se da li bi tako razmisljali da imate nekog napaljenog brata od 17-18 godina, koji eto malo razmislja pomamljenim hormonima...

  2. #102
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #103
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto kakav je - pametniji je od policije !
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #104
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je najgore, dovede psa kog bi i daltonista razlikovao od onog sa FB profila...

  5. #105
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JA ANEL BABIC .NAPRAWI O SAM WELIKU GRESKU U MOM ZIVOTU.IZWINJAWAM SE SWIMA GRADJANIMA ZASTITI ZA ZIWOTINJAMA.ZBOK MOJE GLUPOSTI JER NISAM BIJO SVESTAN. Sta sam uradijo.JA PSE DRZIM KAO KUCNE LJUBIMCE ,I CUWARI KUCE.JESAM POGRESIJO PRWA MI JE GRESKA U 18GODINU. Nikada se nisam bawio borbama. Stihowi koje izbacujem.su Edo majka. I beogratski sidikati. Ja was MOLIM DA MI OPROSTITE JER. To nijesam namero uradijo. IZWINJAWAM SE SWIMA.KAJEM SE ZATO STO SE DESILO.IZWINI TE MOLIVAS.I AKO MOZETE DA MI OPROSTITE . HWALA

  6. #106
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mozel mu ko platit da ide u skolu malo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    ovo nije za školu, no za gulag...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  8. #108
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    ovo nije za školu, no za gulag...
    :smajlikojiseklanja: posto ga ne nadjoh u smajlije.

  9. #109
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav idiJot.

  10. #110
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #111
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako tuzne poglede imaju ovi psi,sta je ovo...

  12. #112
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Meni je drago što ih nisu uspavali, što znači da ima šansi za njih, a bojala sam se da će to uraditi.
    Jedva čekam da se završi ovaj slučaj i da vidim kako će proći kreten.

  13. #113
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

  14. #114
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Babić je “Vijestima” naveo kako ne može da živi bez svojih pasa i kako mu je, od kada su psi u skloništu za napuštene životinje, neobično da svakog dana izađe ispred kuće i ne zatekne ih tamo.
    Ne znam da li da se smijem od muke ili da plačem!

    “Babićevi psi nisu bili ni vakcinisani”, navodi Šekarić, negirajući tako Babićeve tvrdnje kako o Lakiju, Lakiši i Veni vodi brigu, kako ih je redovno vodio na vakcinaciju, te im, kako navodi, “davao i tablete protiv bjesnila”.
    Kreten se bar mogao informasati pa bi znao da ne postoje tablete protiv bjesnila, nego tablete protiv parazita, a da je vakcina protiv bjesnila.

    “Svi su mi psi bili čisti. Preko noći su se u azilu napunili krpelja”, kaže Babić.
    Tačno, a naš IQ je ispod 60.

    Babić se pomalo ljuti kad njegovog pit bula nazovete “krvnim ubicom” - onako kako ga je on sam nazvao na Facebooku.
    A ovo je tek genijalno!
    Last edited by Břgíńjĺ; 28-07-12 at 14:46.

  15. #115
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi ovoga kako prdinja u komentare na tekst vijesti, mora da je neki njegov pajtash.

    Tekst no koment, decko je stvarno operisan i glup do bola.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ja koliko vidim, nezavisno od njegovog lazuckanja, Anel Babic ispade veci ljubitelj zivotinja od mnogih vas sto ga htjedoste godinu dana u zatvor. Udomio je 3 psa, 10 macaka... Pas mu OCIGLEDNO nije ucestvovao u bilo kakvim borbama (vidi se po psu), vec je nasrnuo na nekog mjesanca, Iz kojeg vec razloga, ne znamo (tesko da je zbog hrane, no aj)... I umjesto da malo skalate, pustite nepametnog, napaljenog klinca, na miru, sad mu se odje analizira rijec po rijec... U svakom slucaju, nista pametniji neki odje nisu ispali.

    ps. Jedini "grijeh" sto je napravio, a sto se ne moze pripisati drugim napaljenim klincima, vlasnicima opasnih rasa, je sto se malo busao po FB, lazinjao... Tad nisam gledao fotke, niti citao te gluposti, ali ste vi mogli, jer ste sve pomno analizirali, malo bolje izrezonovati cjelokupnu situaciju. Ja sam tad i postovao nesto u fazonu da je sve ono na FB ustvari "kenjanje".

  17. #117
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Kad pogledam slike ovih kučića, sa tužnim okicama koje su odraz silne patnje i torture koz koju su prošli, uhvati me neka tuga... Mali Babić je stvarno manijak, evo ja bih uveo smrtnu kaznu zbog ovakvih slučajeva... U stvari, kad malo bolje razmislim, to i nije baš adekvatna kazna, previše je blaga... Najbolje bi bilo da mu se odere sva koža, zatm da se uvalja u so, a zatim bi ga puštio u kavez sa 10-ak izgladnjelih rotova... Jer ljudi kao što je Babić bi ovako sjutra i čovjeka ubili... Još gore, organizovali bi borbe ljudi do smrti da bi zadovoljili svoju poremećenu psihu...

    Nego, da vam pričam što mi se desilo noćas...
    Ispržih ja fino 2 teleće šnicle, na maslinovo ulje, napravih sendvič (jes da ne valja jesti kasno uveče ali meso je meso),počeh zadovoljno da grickam svoj obrok čitajući vaše postove, kad padoh u neku vrstu transa... Pojavila se neka zasljepljujuća bijela svjetlost, i sve su mi se neke slike pred očima na blic pojavljivale:

    Prvo sam vidio neko malo telence, koje me gledalo sa onim krupnim suznim braon okicama...
    To malo telence je sisalo mlijeko svoje mame krave, i sisalo, i sisalo, sve dok nije poraslo u finu, mladu kravu po imenu Belka (ne znam odakle baš to ime, nekako mi je u trans došlo)
    Jednog dana su 2 seljaka odveli Belkinu mamu kravu i ona se više nikada nije vratila... I dok je mala Belka danima tražila svoju mamu, iz kuhinje seljaka se širio zanosan miris pečene junetine...
    Sledeća slika, četvrta, je prikaživala neku stočnu pjacu... Dok je mala Belka pogledom pratila ostale gospođe krave, žudeći da se malo poigra sa njima, neki seljaci su se cjenkali oke nje same... Umalo nije došlo do tuče kada je seljak Dragutin rekao Belkinom gazdi Miladinu da krava ku*ca ne valja i da neće davati nimalo mlijeka... Na sreću, sve se mirno završilo i Belka je prodata nekom seljaku po imenu Veselin...
    Veselin nije bio dobar gazda... Belku je smjestio u majušni pristor 2 sa 1, koji je užasno zaudarao i u kome Belka nije mogla ni malčice da se pomjeri... Često je udarao prutem, a najgora je bila Veselinova žena Ljeposava, visoka, koščata žena krivoga nosa, koja je Belku 2 puta dnevno grubo cimala za vimena iz kojih je izlazila ta bijela tekućina po imenu mlijeko. Međutim, mlijeka nije bilo dovoljno... Šta više, mlijeka je bilo sve manje...
    Jednom je Belku posjetio neki čika u bijelom mantilu, koji joj je dugo pipkao vimena... Na kraju je samo zavrtio glavom i nešto rekao gazdi Veselinu kojeg su njegove riječi jako razljutile...
    E sad, poslednja slika... Znači Belku su izveli ispred štale, đe su stojali Ljeposava i Veselin, koji je u rukama držao sjekiricu i nekakvu sajlu... Veselin je Ljeposavi rekao „ a kako me zaj*ba Miladin, platiće mi za ovo“, nakon čega je Belki navukao sajlu preko njuškice a zatim je visoko podigao sjekirče... i ja sam se onda probudio iz transa...

    E ako me vjerujete, još se tresem... Mislio sam da zovnem taxi da me prebači do bolnice, ne mogu sam vozit a strah me da mi se to ne povrne...

    Nego, oće li mi neko objasniti što se desilo sa Belkom, nekako mi je ta zadnja slika strašno mutna... Zbog čega je Veselin držao sjekiru u ruci...
    I oće li mi neko reći što se desilio sa Belkinom mamom kravom...

    Da stvar bude još gora, izgubio sam i apetit... Sad ne znam što da radim sa sendvičem, žao mi je bačit meso, ipak je to ljudska hrana...

    Pošto sam morao ovo da vam ispričam, skrenuh malo sa teme... Uglavnom, poenta svega je- SMRT ALENU BABIĆU, DABOGDA GORIO U PAKLU...

  18. #118
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  19. #119
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    e jeba joj pas mater,dabogda je neki rastrga da je ne moze niko zivi sastavit.....uh kako bih joj j*ba mater za ovo smrdovcad mrzna,i to jadno stene ..... kako nije neki pit bul pa da joj vrati!

  20. #120
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne razumijem ...nemam rijeci sem crkla da Bog da !!!
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  21. #121
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ne znam ja, na slike mi izgleda onako sexi, uz to je i luda, dobitna kombinacija... Ne znaš oćeš li osvanut pored nje, to daje još veću draž sexu...

  22. #122
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvih monstruma kukala ti majka...

  23. #123
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran87JH View Post
    Kad vidjeh ono 'FAKE' rekoh dobro je. Montiraju neki na FB i da su ljude ubili, pa shvatih ovo kao šalu - neukusnu šalu.

  24. #124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,405
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    dakle vidi se da se cura igra sa njim i posto nema se o cemu pisat a u modi je oni okace ovako nesto

  25. #125
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

Page 5 of 22 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Životinje i njihova prava
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 0
    Last Post: 22-06-07, 15:37
  2. Replies: 37
    Last Post: 05-03-07, 19:54
  3. Replies: 1
    Last Post: 20-02-06, 10:41
  4. vidji vraga kako se brane crnogorske svetinje
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 34
    Last Post: 18-10-05, 21:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •