Page 2 of 24 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 577

Thread: Radio ili šta vam znači muzika

  1. #26
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije tako... Nista ne moze da se kaze kao cinjenica, mozda bi zavoleo razlicitost jer ti nemas ``hrabrosti`` da volis to nesto njeno.
    Sunday morning

  2. #27
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radio - LiFe transmission...
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  3. #28
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    "samo moje, ne podsjeca me ni na koga, ni na sta sto je bilo". Znam da ni ti to ne radis, ciljano, ali... Samo ne ciljano.
    Ofkors, ovo su stvari koje dođu. Ne znam ni kako misliš da je izvedivo to ciljano, nego neću da trollam. All good.

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Drugo... books, music... bitno je, ali ne u ravni "ja i on/ona volimo iste stvari". Bitan je slican odnos prema necemu sto se voli. Vezanost. Mada, ne znam...
    Boldano sam ja negde skoro izjavila. Tačnije, da više ne bih nikad s nekim ko.... And I mean it. Odnos. Zato mi je radio_head bio tako nizak udarac.

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Ne bi mogao da predjem preko nekog death metala, glam rocka, Oasisa, hip-hop izleta i slicno. Cini mi se da ne bi mogao. Ne zato sto mi je strano i ogavno, nego zato sto... sto smo prerasli?
    Joj, kad ga ukenjaš ovako pretenciozno, a sve nehotično. Otud upitnik na kraju, pa te neću napadati.

    Malo mi je bezveze taj prerasli smo momenat. Bilo šta reci, bilo šta drugo samo ne prerasli smo.

    Kao što ja tebi 'dopuštam' da si prerastao Joy Division. To je onako, jako lično. Ja ih i dalje volim. Ne mogu im se zakleti na večnu ljubav, tho, ko zna.

    Na stranu to što ljudi koji zaozbilje i predano gotive Oasis, Guano Apes i sl. fakat nemaju taj odnos koji ti i ja pominjemo, te su škart at the very start.

  4. #29
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Nije tako... Nista ne moze da se kaze kao cinjenica, mozda bi zavoleo razlicitost jer ti nemas ``hrabrosti`` da volis to nesto njeno.
    Sunday morning
    Ne ne, nije frka voljeti razlicito... Frka je voljeti nesto sto ima potpuno drugaciji korak, ritam disanja. To sam naucio da nije ispravno.
    Just to slip the skin...

  5. #30
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Ofkors, ovo su stvari koje dođu. Ne znam ni kako misliš da je izvedivo to ciljano, nego neću da trollam. All good.



    Boldano sam ja negde skoro izjavila. Tačnije, da više ne bih nikad s nekim ko.... And I mean it. Odnos. Zato mi je radio_head bio tako nizak udarac.



    Joj, kad ga ukenjaš ovako pretenciozno, a sve nehotično. Otud upitnik na kraju, pa te neću napadati.

    Malo mi je bezveze taj prerasli smo momenat. Bilo šta reci, bilo šta drugo samo ne prerasli smo.

    Kao što ja tebi 'dopuštam' da si prerastao Joy Division. To je onako, jako lično. Ja ih i dalje volim. Ne mogu im se zakleti na večnu ljubav, tho, ko zna.

    Na stranu to što ljudi koji zaozbilje i predano gotive Oasis, Guano Apes i sl. fakat nemaju taj odnos koji ti i ja pominjemo, te su škart at the very start.
    Ne stojim ja striktno iza toga "prerasli". Samo diskutujem sa sobom, nijesam sa sobom nachisto ili trazim rijec za nesto sto osjecam, odatle i znak pitanja. Kad kazem da sam nesto prerastao - mislim samo na nesto sto je (bilo) moje, sto sam dozivljavao licno. Ne na bilo sta tudje. Nemam pravo da sudim bilo kome zbog necega sto voli.

    Nijesam nidje rekao da sam prerastao Joy Division. Niti sam rekao, da ih vishe ne volim. Samo sam rekao, da sam morao otici. Neke stvari sahraniti i oplakati, a ne pustiti da se povampire. Mislim da to dragi Joy Division odlicno razumije, kao niTko.

    Ja sam se Stevenu Patricku Morrisseyu zakleo na vjecnu ljubav. (vidis, svi imamo gay momente :mrgreen To sto on sigurno nece svratiti nikad u moj gradic na Jugu, to nema veze. Ne mislim da cu ga vise ikad vidjeti u zivotu, niti da treba. Ponekad, vrlo cesto, otvorim album sa zajednickim fotkama, i listam ga bez imalo sjete. Ali sam mu se zakleo.
    Just to slip the skin...

  6. #31
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Rekoh, lično, intimno i u to ne želim niti imam pravo da se uplićem.

    Jedna je draga žena (vi'š, faktički je ne poznajem, ali mi je već bila draga na neki način, i pre nego je ovo rekla) izjavila, parafraziram, da nikad nije dobro vreme za Smithse. :mrgreen:

    Ali kad počneš da slušaš, ne mo'š da prestaneš.

  7. #32
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pade mi na pamet , znate ono kad volite nekog i neko voli vas i imate 'zajednicku' pjesmu, iz nekog razloga, tebe podsjeca na njega/nju, njega/nju podsjeca na tebe , a onda raskinete, ne volite, prebolite, al isto ta pjesma ostane. a onda jednog dana cujete da tu istu pjesmu taj vas neko 'posvecuje' nekom drugom.
    ne razumijem taj ne-odnos prema muzici. tu... bezlicnost? ne znam sto je to.
    Jedan je veliki covjek jednom rekao : " Mrav, kad je osamucen, uvijek pada na lijevu stranu."

  8. #33
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Rekoh, lično, intimno i u to ne želim niti imam pravo da se uplićem.
    Pa napadnut sam sa pretencioznoscu, morao sam da se branim .

    O Smithsima ne umijem da govorim, nijesam umio ni ranije. To tako treba da bude, to sam im namijenio.

    Mada... Oprostices mi na ovome sto sad ide, ne zelim ja da idem u licno i intimno niti imam pravo... Nekako, osoba koja voli Smithse (a stekao sam utisak da ih volis) - i koja kaze ono "It's ugly&messy and we don't want that here"... Raskorak. Mada, totalno Smiths...onian raskorak. Cute.

    "Behind the hatred there lies..." you know what
    Last edited by getaway blues; 05-02-11 at 23:34.
    Just to slip the skin...

  9. #34
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dolazimZa5minuta View Post
    a onda jednog dana cujete da tu istu pjesmu taj vas neko 'posvecuje' nekom drugom
    Ovo mi je DNO.

    Nadam se da mi se nikada neće desiti (i da već nije ).

  10. #35
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vidim sta je tu dno osim nemastovitost... meni pesme ``zajednicke`` blede koliko i secanje na tu osobu. Zajednicke pesme odredjujem sama, ne govorim mu, to je moja pesma za njega i uvek me seti na to nesto.
    Last edited by Oljce; 05-02-11 at 23:40.

  11. #36
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dolazimZa5minuta View Post
    pade mi na pamet , znate ono kad volite nekog i neko voli vas i imate 'zajednicku' pjesmu, iz nekog razloga, tebe podsjeca na njega/nju, njega/nju podsjeca na tebe , a onda raskinete, ne volite, prebolite, al isto ta pjesma ostane. a onda jednog dana cujete da tu istu pjesmu taj vas neko 'posvecuje' nekom drugom.

    Been there. Znas sta? Samo lakse skontas koliko neko-nesto ne vrijedi, i distanciras se. Posle par sati-dana bijesa.
    Just to slip the skin...

  12. #37
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nehotičan pogled na taskbar:



    Raniću se.

    U odbranu, nije moj komp i trenutno nisam gej, sad slušam Solid Steel

  13. #38
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Ne vidim sta je tu dno osim nemastovitost... meni pesme ``zajednicke`` blede koliko i secanje na tu osobu. Zajednicke pesme odredjujem sama, ne govorim mu, to je moja pesma za njega i uvek me seti na to nesto.
    To je sjajan pristup. Nekako do sad nikad nijesam uspijevao da ne podijelim pjesmu koju sam vezao sa tim nekim... Ali mislim da je to prava stvar.

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Nehotičan pogled na taskbar:



    Raniću se.

    U odbranu, nije moj komp i trenutno nisam gej, sad slušam Solid Steel
    Makni taj firefox sa taskbara, usporava komp... Ostalo znas.
    Just to slip the skin...

  14. #39
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Mada... Oprostices mi na ovome sto sad ide, ne zelim ja da idem u licno i intimno niti imam pravo... Nekako, osoba koja voli Smithse (a stekao sam utisak da ih volis) - i koja kaze ono "It's ugly&messy and we don't want that here"... Raskorak. Mada, totalno Smiths...onian raskorak. Cute.

    "Behind the hatred there lies..." you know what

    Sweet.

    Mada, iskreno, i pobojah se da bi zle trolersko-spamerske sile mogle odvući temu u neželjenom smeru (mada, iskreno, ovaj love/relationship level itekako ulazi u topic), pa da ih odvratim, kao. Da odvratim sebe.
    Last edited by cowgir|; 06-02-11 at 00:05.

  15. #40
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    E pa dobro.

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Ne vidim sta je tu dno osim nemastovitost... meni pesme ``zajednicke`` blede koliko i secanje na tu osobu. Zajednicke pesme odredjujem sama, ne govorim mu, to je moja pesma za njega i uvek me seti na to nesto.
    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    To je sjajan pristup. Nekako do sad nikad nijesam uspijevao da ne podijelim pjesmu koju sam vezao sa tim nekim... Ali mislim da je to prava stvar.
    Meni njen pristup ima više smisla.

    Mislim, može se desiti da tebi nekako sine da ta osoba neće deliti sentiment za tu neku stvar. Da ga neće kopčati na tom levelu kojeg si joj ti u svojoj zanesenosti namenio. E sad, to zna biti tužno, pa ti onda pevaš u sebi i isto ti je super.
    Al' desi se.

    Ali još je lepše podeliti onako kako treba pa ste oboje

    Opet velim, te se stvari spontano dese. Ili ne.

  16. #41
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije stvar u tome da li cu se ja eventualno plasiti da se to njoj eventualno svidi ili ne. Gradeci bliskost sa tim osobama, plasio sam se milion mojih stvari-osobina, redovno cak pokusavao sebe da modifikujem (tek kasnije skontas da je to najzesci promasaj koji mozes napravit'), ali vidis... toga da joj se nece svidjeti neka pjesma, film, album - toga nijesam. Zelis da nesto sharujesh, i to je to... Sve se vrti oko dobrih namjera, i vjere u njih. A most ka tome itekako zna da bude muzika.

    Opet, svidja mi se koncept "precutacu dio tih nekih stvari koje sam vezao/la za nju/njega". Narocito kad su u pitanju neke pjesme. Volio bih da mogu tako. Djeluje mi zrelo.
    Just to slip the skin...

  17. #42
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,842
    Thanks Thanks Given 
    3,157
    Thanks Thanks Received 
    5,516
    Thanked in
    2,233 Posts

    Default

    Muzika je lijepa stvar. Pokrece masu emocija, a katkad sluzi samo za zabavu.
    Ali me ubi jedna stvar. Cowgirl, eliminisi engleske rjecice upadice, kumim te kapicom.

  18. #43
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Sve se vrti oko dobrih namjera, i vjere u njih
    E, i znamo kud to najčešće vodi.

    Iz mog iskustva, najsuper od alternativa je kad delite melodiju pre samog uparivanja :mrgreen:, pa nastavite da je delite i nakon, i ne rastanete se na ratnoj nozi nego ostanete kul i svako može i dalje da voli pesmu, bez suza, uzdaha i trauma.

    Meni bi bio baš baš bed kad druga osoba ne skonta, onda malo plačem u sebi i podsvesno joj zameram.

    Ali to je samo indikator neke vrste razumevanja. Koje je bitno za odnos, ne?

  19. #44
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    E, i znamo kud to najčešće vodi.
    Neka sad, ta racionalizacija! Nijedan leap of faith ne postoji radi samog... leapa :mrgreen:, nego onog sto se nalazi sa druge strane litice. I da bi se tamo ostalo. To sto se spoticemo, to je manje bitno. Ne sharuje se pjesma radi samog osjecaja i saznanja da nesto sharujemo, ili da bi nam pjesma vise znacila... nego radi te osobe, i svega sto dvoje ljudi predstavljaju. Mene'sh'chini. It's a doing word!

    ()
    Just to slip the skin...

  20. #45
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    :emotivni bogalj:

    Ali trudim se.

  21. #46
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E vala ova gospodichna sto napiiiisa (ne mogu pobjec od Nk akcenta) prvi post na ovom topicu, i jos xy drugih - nije. U zalog dajem komplet Smiths kolekciju, da je tako.

    Haj' sad back on topic.
    Last edited by getaway blues; 06-02-11 at 01:06.
    Just to slip the skin...

  22. #47
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    E ne dok joj se ne nasmijem jednom ovom poslednjem postu, hahahaha... Svaki ti.. i to

    Odlicno stvarno. Poslije cijele price, koju pazljivo ispratih (jeste), maestralno zavrsava izlaganje

    Sjedi, vragoljice, dje si.. dobra si. I malo vise.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  23. #48
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Onii, nespretno sam se možda izrazila, ali nije daleko od istine, imam taj relate/premošćivanje issue. :mrgreen: Zbilja.

    But U're both sweet.

    Sad kad pođem da spavam ostaviću radio upaljen.
    To je tako... ne znam, sjajan mi je osećaj, godinama sam se tako uspavljivala, i budila uz jutarnji radio program koji je kul i ne krvare ti uši od nj. I kad si sam, a zapravo je ekipa s radija s tobom i pušta ti do jaja muziku (da, tebi) i onda im ponekad glasno odgovoriš, u hipu, kad kažu nešto što zahteva repliku. Pa se smeješ jer shvatiš da te ne čuju.

    Kad sam bila mala maštala sam kako ću da radim na radiju, iako tu nema love ni za spas, briga me, živeću od uključivanja u program. I dalje to želim.
    Last edited by cowgir|; 06-02-11 at 11:08.

  24. #49
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Pa nije da ne znas kod koga treba veze da hvatas
    Laku noc, lejdi..
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  25. #50
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Možda bi na temu dobro leglo jedno gledanje ovoga

    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

Page 2 of 24 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Radio, internet radio
    By cvrchak in forum Muzika
    Replies: 33
    Last Post: 17-10-12, 02:59
  2. nas radio na net-u??
    By V|RuS in forum Internet
    Replies: 11
    Last Post: 14-01-07, 19:18
  3. FM radio USB
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 5
    Last Post: 07-10-06, 19:08
  4. Muzika, muzika, muzikaaaaa ...
    By MusicWebbie in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 01-09-05, 00:48
  5. ~ Radio ~
    By Dragone in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 11-01-05, 14:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •