Page 1 of 24 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 577

Thread: Radio ili šta vam znači muzika

  1. #1
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Unhappy Radio ili šta vam znači muzika

    Slušam Gillesa Petersona (gej sam) na radiju i biva dobar. Prisetim se godina za kojih sam svo vreme bivanja indoors slušala radio. I kako je dobro bilo. I kako je radio vazda bio sjajan izvor muzike, stare i, što je najvažnije, nove; zaboravljene, opskurne, neafirmisane...Kakve hoćeš. Ali, elem, nove. Tebi nepoznate. I sad imaš taj osećaj prvog puta. Kad, je l', prvi put čuješ neku stvar koja je na radiju. Meni je taj osećaj prajsles. Evo sad, dok sam kucala prajsles, setila sam se kolege moona koji je pominjao osećaj prvog puta sa istoimenim albumom, referišuć' se na prvi seks i slično. I toga kako to zapravo na prvu zvuči iskreno, pa neka ga se kasnije tumači kako god.
    Dakle, osećaj. I onda, ako je to što čuješ baš jako kul, pojačaš i skupljen kao limun čekaš da neka dobra duša kaže šta je to bilo (lako je s guglom dobar biti, i devedesetih se radio slušao), ili se dovijaš da saznaš. Uložiš nekakav trud, uglavnom.

    Muzika me veže za ljude, mesta, periode, dobre stvari, loše stvari, sve ikad. I to sobom nosi neku emociju mostli, je l'. I imaš onaj treši jedan komadić i tamo ste osećaj. Jebote, koliko sam samo puta napisala osećaj.

    Predivno je deliti muziku s ljudima. Naročito bliskim.
    Mada, ljude koji su ti po muzici bliski osećaš zaista bliskima na jedan čudan način, bez obzira na stvaran odnos.

    Pa onda pišeš na mrsnom ili preko nekog kukija javno iznosiš to što slušaš jer šering iz kering i imaš tu potrebu objaviti kako je dobro to što slušaš, u pokušaju da preneseš emociju koju ti je tada donelo.

    Pa ples.

    Pa ima momenat kad te dobra pesma podseća na nešto loše, šta'š, izaziva negativnu emociju i muka ti je. Ili neka stvar za koju znaš da je smeće, ali te uveseljava. Naravno, javno ju ignorišeš dok si trezan i mlad.


    E sad, mogla bih da nabrajam još dugo, ovo su samo primeri, ne znam, probijanje leda, i kontam da zvuči malo psiho, ali nadam se da možete da me ispratite.


    Ono što pitam, aj ges, je - šta vam dakle, ta muzika koju slušate (a ovde se kreće dosta ljudi, obvidno je, myself included, koji muziku doživljavaju; ispravite me ako grešim) ekčuli znači? Kakav odnos imate s njom? Za šta vas sve veže?


    *ne pitam za onu koju ne slušate, jer m's'čini da je najrasprostranjenija varijanta - ono što ja ne slušam je dno. :mrgreen: I totalno poštujem to stanovište, nebo zna.


    **ljubičasti smajli u naslovu izražava emociju



    Hvala što ste izdržali do kraja posta.

    Ako ćete da me sankcionišete na bilo koji način, budite nežni.
    Last edited by cowgir|; 05-02-11 at 20:40.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Zaboravila sam još jednu bitnu stvar: kad ti nekome introdjus nešto novo, pa mu se svidi pa vam je zajedno super a tebi je posebno super.


    Ima toga još hiljade.

    Jesam li puno ?

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Smile

    Nisi, slatka si.. Emotivna, njezna, realna, snazna, zaebana (na momente, ali uvijek sa stilom).. Izuzetno inteligentna, tolerantna, opicena.. Smajliji ti srebra (skuplje mi je od bilo cega drugog) vrijede. I jako multi-talentovana.

    Drugim rijecima, pitam se.. sta, zaboga (ili po getaway-ovom: zaBoga), ocekujes da dodamo na ovo?

    Ajde da vidim ko ce dodati nesto drukcije od mene, cik! P.S.: A da to nisi ti.

    *smajli u naslovu oznacava emociju.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Ajde da vidim ko ce dodati nesto drukcije od mene, cik!
    A niko nema sto dodat, kad si sve rekla. :*

  5. #5
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    A kad neko tebi introdjus nešto predivno pa ga ti doživljavaš kao gurua i premio ti je i svašta nešto?

    A muzički ukus kao bitan (eliminacioni) faktor u vezama?

    Pamtim momenat gde je bivši vireć' mi preko ramena za kompom, dok sam panično po netu tražila koncert Radioheada :mrgreen: bilo gde u regionu (to je to, imam love, idem do Bratislave ako treba period), izgovorio probaj odvojeno, radio head :hiljadu : kao totalno dno u dejting karijeri. Ne može se taj osećaj preneti. I died a little inside.

    edit:

    Veliki um.
    Books, records, films - these things matter. Call me shallow but it's the fuckin' truth



    I kakav je to sve si rekla bulšit? Vi, kako vi? Viiii?!
    Last edited by cowgir|; 05-02-11 at 21:11.

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ljubaaav
    Little po little, odosmo na romantiku! Samo da nam Maja ne dodje Nista se to njoj ne bi svidjelo

    EDIT i tebi: Mi, prilicno kao i ti.. hvala na pitanju
    Last edited by Raquel; 05-02-11 at 21:15.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Dobro, pusti ljubav, nećemo na tu stranu. It's ugly&messy and we don't want that here.

    opet edit: sad mi je
    Last edited by cowgir|; 05-02-11 at 21:24.

  8. #8
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Barbarosa
    Posts
    519
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Code:
    everything and nothing
    .

  9. #9
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    nekad sve, a nekad ništa.....
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja se bojim, ako otkucam duze od dva reda, da necu stati ispod 10 000 karaktera. Qq, ne smijem...
    Just to slip the skin...

  11. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Odavno ne pratim šta novo izlazi, radio sto godina nisam upalio. Mnogo je stvari bilo eliminaciono u prošlosti, muzika je takva i dan danas. O ljudima se definitivno može ponešto zaključiti na osnovu muzike koju slušaju, ali sam naučio da to i nije uvijek toliko bitno. Potpuno mi je u redu da neko ima ukus za čije predstavnike nikad nisam čuo, i čija muzika mi se uopšte ne sviđa. Samo ako to nešto nije neka verzija turbo folka. Bilo koja. Čak ima razlike ako ga neko sluša u tri ujutru u klubu koji jedini radi u to doba, a čovjek je trešten pijan. Za mene ne može čovjek bti u stanju da uživa u finm stvarima ako ga u sevdah bacaju turberi, latinoameričke sapunice, velja braća i tako to. Opet, neka se gledaju i slušaju iz totalne dosade, iz inata, iz opklade, iz namjere da se performans na otvorenoj sceni dnevnosobnog kauča izvede, samo da za to postoji neki drugi razlog osim osjećaja moranja da se ništa ne propusti.

    Kad se pjesma na prvo slušanje dopadne - super osjećaj. Kad oćete da kažete na šta vas neka pjesma asocira, a neko drugi završi vašu rečenicu - super osjećaj. Seks uz muziku - pa kad razmislim, ako baš mora da sluša turbo folk during, žrtvovaću se, super osjećaj. Hodati ulicom sa slušalicama u ušima i ne znati kako ste stigli na svoje odredište - super osjećaj.

    P.S. Valja taj radio, makar toliko da se s vremena na vrijeme obnovi osjećaj kad se ne zna koja bi sljedeća stvar mogla da bude. Bilo zbog toga što je potpuno nova, pa je nikad nismo čuli, bilo zbog toga što nemamo kontrolu nad tim šta se pušta. Ponekad iznenađenje nije loša stvar. Ponekad.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Usudi se, :sarmantno_izrecena_psovka:
    Lijena sam. I volim lijepo poslagana slova. Pa tako..
    Aj.
    Last edited by Raquel; 05-02-11 at 21:46. Reason: @getaway,
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Zaboravila sam još jednu bitnu stvar: kad ti nekome introdjus nešto novo, pa mu se svidi pa vam je zajedno super a tebi je posebno super.


    Ima toga još hiljade.

    Jesam li puno ?
    taj rad

  14. #14
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Ja se bojim...
    Gle', ja sam ovo i stavila da bi se dodavalo as it comes. Potaknuta emocijom, je l'.
    Imam i ja još 14 000 karaktera, ali neću da budem jedini idiot. Da privatizujem temu, i to.

    Piši, bro, kako ti dođe.
    We no judge U.
    Insistiraću da se judgemental negativno nastrojeni postovi brišu. :mrgreen:

    edit: Primer takvog posta je odmah ispod.
    Last edited by cowgir|; 05-02-11 at 21:57.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Kakvog? Judgmental!?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #16
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Primjecujem, trenutno mi muzika u jednom malom segmentu biva ekstra-sredstvom pracenja sebe u odredjenim fazama odrastanja (koje, izgleda, nema namjeru da se zavrsi, jel'te). Primjecujem koliko sam se samo u zadnje dvije godine promijenio. Koliko se nekim stvarima manje vracam. A to je mozda lose - kad vidis da si drugaciji bio sa 24 nego sad sa 26. Nekako sebi postavljam pitanje... jesam li dosljedan.

    Postoje stvari koje nikad necu izdati. Iako im se trenutno jako rijetko vracem. Ne zato sto ne smijem - nego zato sto sam ih stisao. Neke znam da su izdimile, evo na primjer... Ovo mi je jako tesko da priznam - Joy Division. Znam svaki korak, svaki zarez, rif, uzdah - i znam da vise to ne mogu da osjetim na isti nacin. Jbg. Cak ni Stone Roses, koji su mi bili koshulja na golom tijelu dugo, dugo, i fala im. Portishead isto, svu tu bristolsku pricu. Postpunk i trip-hop, ne sto su mi se popeli na vr' glave, jer nijesu, nego jednostavno... rupa neka u meni. Ne znam, steta. Izdao sam dijete od 22 godine.

    Trenutno sam zaglavljen u nekoj mocvari izmedju Lousiane i Mississippija. Ponekad svratim do Atlante za zalihe, i vratim se u svoju brvnaru. Ne znam sta je to. I lijepo mi je tamo. Otkrivam toliko toga novog, lijepog, skromnog, smirenog, stalnog, iskrenog, u zadnjih godinu ipo... Prosulo mi se milijardu zvijezda na nebu. I daje mi mir. Jason Isbell mi je... ne znam, ja svaki dan posle 6 popodne. Jay Farrar stariji brat. Jeff Tweedy najbolji prijatelj, Billy Bragg stric... Mark Linkous... cura koju nikad necu prezaliti. Vic Chesnutt cudni asocijalni komsija pred kojim se stalno dokazujem i bas imam potrebu da me voli. Michael Stype momak o kom svi pricaju u ovoj mojoj provinciji, jer je uspio u zivotu, a znamo ga svi. Elizabeth Cook cura kojoj nemam petlje da pridjem. Patty Griffin sestra koja se nikad nece udati... Mike Cooley, kad porastem bicu on.

    I tako u krug... Jedan novi svijet. Volio bih vam jos o njima pricati, to su divni ljudi, topli, smireni, imaju svoje tihe tuge i radosti... Banuo sam tamo, za novi pocetak... i fino mi ide. I mislio sam da ce me proganjati, svi oni... koji su mi nekad bili bunt, radost, inat... Da ce sve to postati neke sijenke, da cu se osjecati krivim, sanjati Thoma Yorka i Morrisseya kako mi nabijaju osjecaj krivice zasto ih ne zovnem na telefon makar nekad... ali toga nema. Zacudo, ne posjecuju me... Ostali su tamo nedje, na gomili stvari koje sam tako zelio da podijelim sa nekim, i dijelio ih (i to je nesto na sta sam jedino iskreno ponosan iz tog perioda, to... prepoznavanje bliskosti u dijeljenju neceg), i... Znam da njih nije bilo... nikad ne bi stigao do ove mocvare. Niti bi pozelio da pocnem nesto novo, od nule... na jednom ovakvom mjestu. Ne gledam vise u nebo, sve zvijezde nalazim u mojoj ravni. I grlim ovu zemlju, ljubim je prstima.

    Planirao sam, da otvorim kakvu prchvaru ovdje... I da se zaljubim. Two Daughters And A Beautiful Wife.
    Last edited by getaway blues; 05-02-11 at 22:24.
    Just to slip the skin...

  17. #17
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    U, ima stvari koje ne podsećaju ni na šta, ni na koga. Nose svoju genuinu emociju. Ono, nisi nikad čuo tu pesmu, nova je ili tako nešto. I čuješ je, i svidi ti se jako, i slušaš je i nosi to nešto što ne znaš šta je, ali je unique, i nekako, pripadajuće toj pesmi, i samo njoj.
    Last edited by cowgir|; 05-02-11 at 22:32.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stalno slusam radio. cujem nesto poznato, nesto dobro, a nepoznato,a volim i vijesti da cujem tu i tamo, pogotovo kad ih cita neko s prijatnim glasom. volim i one emisije/rasprave, gdje voditelj/ka ima glas kao voditelji na TV dnevniku 90tih. i kao aktivni slusalac radiJa, sa dugiiim stazom (stazem? kako se kaze?) , odgovorno tvrdim da je radio industrija otisla dodjavola.
    prezivjela bih reklame poslije svake 2 pjesme , vijesti u 99 sekundi , na svakih 6 pjesama, milion i jednu emisiju sa uzasno glupom temom i jos glupljim odgovorima slusalaca koji se ukljucuju, voditelje koji ne umiju pricati, voditelje ciji me glas izludjuje , ali kada napamet znam u kom dobu dana ide koja pjesma (ne zanr, ne vrsta, ne grupa, nego pjesma i to tacan redosljed) , na kom radiJu , e to ne mogu prezivjeti... (metaforicki , jel'te. ziva sam ja i zdrava, al razocarana u radio. mnogo.)
    al i dalje ga slusam. ponekad me i iznenadi.
    sve se nadam...
    Jedan je veliki covjek jednom rekao : " Mrav, kad je osamucen, uvijek pada na lijevu stranu."

  19. #19
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muzika koliko me nekad izbavi toliko me i unazadi i unisti u sekundi jer muzika nije ono samo sto cujem vec gde sam bila kad sam prvi put to cula, sta sam osecala prema nekome, zasto sam isla, otisla, dosla... Ima glupih pesama koje me potpuno oraspoloze.

    I da dodam osecaj kad slusam to nesto i imam osecaj da sam zaljubljena a nigde nikoga na vidiku. To je onda prava stvar.

  20. #20
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    cut
    Ne znam sta je to. I lijepo mi je tamo. Otkrivam toliko toga novog, lijepog, skromnog, smirenog, stalnog, iskrenog, u zadnjih godinu ipo... Prosulo mi se milijardu zvijezda na nebu. I daje mi mir. Jason Isbell mi je... ne znam, ja svaki dan posle 6 popodne. Jay Farrar stariji brat. Jeff Tweedy najbolji prijatelj, Billy Bragg stric... Mark Linkous... cura koju nikad necu prezaliti. Vic Chesnutt cudni asocijalni komsija pred kojim se stalno dokazujem i bas imam potrebu da me voli. Michael Stype momak o kom svi pricaju u ovoj mojoj provinciji, jer je uspio u zivotu, a znamo ga svi. Elizabeth Cook cura kojoj nemam petlje da pridjem. Patty Griffin sestra koja se nikad nece udati... Mike Cooley, kad porastem bicu on. /cut


    Prekrasno.

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ok, povlacim onaj P.S. odozgo.
    Hvala, mladicu. Najiskrenije, hvala.
    Iako, nisam zacudjena. I to priznajem.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  22. #22
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Planirao sam, da otvorim kakvu prchvaru ovdje... I da se zaljubim. Two Daughters And A Beautiful Wife.
    for the record [znam da ti to znas, no radi ostalih] Two Daughers And A Wife je pjesma o ubistvu

    cooley treba da bude predsednik svijeta.


    sta ono bjese tema? a, da. radio sam slusao jedno vrijeme u ogromnim kolicinama. djelom zato sto u svom malom stanu u bgd, za vrijeme [neuspjesnih] studija nisam imao tv. sad ga vec manje slusam, ali zato slusam podcaste, sto nije bash isto, ali nije ni mnogo razlicito, right? ne samo vezano za muziku, kao sto ni ranije nisam radio slusao iskljucivo radi muzike.
    no, radiju, i tom pomenutom dijelu zivota, dugujem sto uopste sada slusam muziku koju slusam [a da nije bilo toga, ko zna da li bih ikad bio dovoljno radoznao da pogledam i filmove, ili da saznam nesto o likovima iz tih pjesama, ili mjestima iz kojih oni dolaze ili sta god]. neke radio emisije su vjerovatno vise uticale na moj zivot nego mnogo sta drugo.

  23. #23
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,202
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    ali zato slusam podcaste, sto nije bash isto, ali nije ni mnogo razlicito, right? ne samo vezano za muziku, kao sto ni ranije nisam radio slusao iskljucivo radi muzike.
    no, radiju, i tom pomenutom dijelu zivota, dugujem sto uopste sada slusam muziku koju slusam [a da nije bilo toga, ko zna da li bih ikad bio dovoljno radoznao da pogledam i filmove, ili da saznam nesto o likovima iz tih pjesama, ili mjestima iz kojih oni dolaze ili sta god]. neke radio emisije su vjerovatno vise uticale na moj zivot nego mnogo sta drugo
    .
    Ovo, ovo!


    A i ono o studiranju u Bgd. Bgd imade više stanica nego NYC (bar je imao pre...ne znam, krize; kad sam bila mlada).

    Hvala, stari.

    edit :mrgreen: : Mada, tema nije radijo per se, već, ono... emocija i muzika.


    :mrgreen:
    Last edited by cowgir|; 05-02-11 at 22:46.

  24. #24
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    U, ima stvari koje ne podsećaju ni na šta, ni na koga. Nose svoju genuinu emociju. Ono, nisi nikad čuo tu pesmu, nova je ili tako nešto. I čuješ je, i svidi ti se jako, i slušaš je i nosi to nešto što ne znaš šta je, ali je unique, i nekako, pripadajuće toj pesmi, i samo njoj.
    Pazi... nijesam siguran, da treba ciljati na to nesto... "samo moje, ne podsjeca me ni na koga, ni na sta sto je bilo". Znam da ni ti to ne radis, ciljano, ali... Samo ne ciljano. Nego pustiti stvari... da ulaze u nas onako kako one zele. Kad tugujemo, tugujemo. Kad smo u ambisu, tu treba nesto da nas drzi u totalnom mraku, dok ne naucimo da progledamo. You know what, i taj tvoj radio head lik... To mi je cute. Jbg. To je samo tvoje, nosis to... Nije ni u kom slucaju negativno.

    Ja sam za ovaj moj divni kutak prvi put cuo... sahranjujuci u sebi jedan drugi. A Requiem je bio vise nego dostojan, sad to znam... Decemberists, The Hazards of Love. To je moja spona. Sirat-cuprija.

    Drugo... books, music... bitno je, ali ne u ravni "ja i on/ona volimo iste stvari". Bitan je slican odnos prema necemu sto se voli. Vezanost. Mada, ne znam... Ne bi mogao da predjem preko nekog death metala, glam rocka, Oasisa, hip-hop izleta i slicno. Cini mi se da ne bi mogao. Ne zato sto mi je strano i ogavno, nego zato sto... sto smo prerasli? Ne znam. To bi bilo kao kad bi u ovo moje kukuruzishte sletio leteci tanjir sa najljepsom vanzemaljkom, koja bi trazila da odem nedje sa njom. Ne ide.
    Just to slip the skin...

  25. #25
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    for the record [znam da ti to znas, no radi ostalih] Two Daughers And A Wife je pjesma o ubistvu
    Upravo zato. Maybe everyday is Saturday morning...
    Just to slip the skin...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Radio, internet radio
    By cvrchak in forum Muzika
    Replies: 33
    Last Post: 17-10-12, 02:59
  2. nas radio na net-u??
    By V|RuS in forum Internet
    Replies: 11
    Last Post: 14-01-07, 19:18
  3. FM radio USB
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 5
    Last Post: 07-10-06, 19:08
  4. Muzika, muzika, muzikaaaaa ...
    By MusicWebbie in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 01-09-05, 00:48
  5. ~ Radio ~
    By Dragone in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 11-01-05, 14:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •