Page 28 of 30 FirstFirst ... 1824252627282930 LastLast
Results 676 to 700 of 742

Thread: Radio ili šta vam znači muzika

  1. #676
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ljudi griješe da se drugi čovjek vezuje sa drugim čovjekom zbog neke površnosti tipa za koji tim navijaš..koja ti je omiljena boja..šta voliš od turističkih destinacija.
    Ljudi su mahom stoka glupa ko kamen.

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ljudi se naj-čvršće vezuju u najgora vremena.

    Jel ovo Paradoks.Da.
    Mislim da nije paradoks, ne znam. Jedino moguće stvarno povezivanje je kroz zajedničku muku, a za to treba imati mudašca. Slabo ko ih ima, ljude bez muda ne mogu ni na slici i sad baš razmišljam kako da otkačim ekipu koja me zvala da se hengamo danas bez da im kažem neću jer ste pičkice i ne volite se ni međusobno.

    Mislim da ću im ipak tako reći.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to cowgir| For This Useful Post:


  3. #677
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    214
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    237 Posts

    Default

    Woke up and chose violence

    Jeste li ulazili kad na radio garden? Prije mi je zabavno bilo da obrcem zemlju i slusam sto se dje kroz svijet pusta. Skoro se opet sjetih i ubodoh sunradio NS. Nisu losi uopste

  4. #678
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Ljudi su mahom stoka glupa ko kamen.



    Mislim da nije paradoks, ne znam. Jedino moguće stvarno povezivanje je kroz zajedničku muku, a za to treba imati mudašca. Slabo ko ih ima, ljude bez muda ne mogu ni na slici i sad baš razmišljam kako da otkačim ekipu koja me zvala da se hengamo danas bez da im kažem neću jer ste pičkice i ne volite se ni međusobno.

    Mislim da ću im ipak tako reći.
    Da ima toga u "međuljudskim odnosima" kad se nešto forsira no odavno se ne sjećam da sam bila u društvu nekoga ko mi ne prija osim ako nije u okviru posla.Druženje nije obaveza,naprotiv.
    Još sa 20 sam krenula na internacionalne kampove po svijetu potpuno sama sam obilazila razne zemlje dojadilo mi je da se sa bilo kime bilo šta dogovaram i da mi diktira ritam.
    U Beogradu je bila varijanta da imamo svoje mjesto hot spot a bila je jedna takva kafanica na Zelenjaku koju je držao neki Španac više je nema,tu kad ko dođe i ako dođe super a zaglavimo podobro i upoznamo nove ljude,pa više ne budu novi.

    Nešto sam po prirodi da lako sklapam poznanstva,može prerasti u drugarstvo,a vala lako i prekidam.Ne jednom no n puta mi se pokazalo da je tako najbolje.

    @nicky nađoh na spotify taj garden radio ne izgleda loše.
    No pasaran!

  5. #679
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    214
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    237 Posts

    Default

    Nema nekog pravila. Moze da se desi situacija koja te veze s nekim nepoznatim za cio zivot. Kod mene je slucaj da se drzim s drugovima koji su tu od djetinjstva. I Bogu hvala nije mali krug. Desavaju se poznanstva ali uglavnom prolazna. Poslije srednje skoro sve je bilo zasnovano na interesu.

    Nemam spotify, izgleda li ovako?
    https://radio.garden/search

  6. The Following User Says Thank You to nicky For This Useful Post:


  7. #680
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Može da se desi da imaš sjajno veče sa kompletnim strancem u konverzaciji kojeg si svjestan da možda više nikad nećeš sresti i da se dohvatite tema sa kojima se ne dohvataš sa prijateljima iz te perspektive.Zato su meni kampovi bili super a na njima je bilo da preraste u drugarstvo pa se nastavimo kontaktirati na daljinu a i dogovoriti nekad da u nekoj zemlji obnovimo druženje.Meni je ljepota u spontanosti i da dobro si rekao odnosi iz interesa su najgori ima toga danas na pretek.

    Enivej,da,da to je taj vidim ima i aplikacija.
    No pasaran!

  8. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  9. #681
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Jeste znali da je plavi mjesec zapravo iluzija.



    Ima i verzija od Sinatre.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 27-04-24 at 22:58.
    No pasaran!

  10. #682
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Woke up and chose violence
    It me!


    'naš kako, svi vole kul ljude/žene koji su unhinged i ne trpe sranja sve dok nisu njihova sranja ta koja odbijaš da trpiš. I daleko bilo da idem okolo i govorim ljudima šta mislim - naprotiv, veliki sam pobornik gledanja svoga posla - ali nakon trećeg poziva rekla sam jednome od njih izuzetno nebiranim rečima šta je posredi - ne svima skupa jer preferiram da navlačim jednog po jednog neprijatelja a ne da ih skupljam masovno. Znate li ono kad kažu Istina će te osloboditi, ne da ne lažu nego se nisam bolje osećala odavno, otkad sam poslednji put rekla neprijatnu istinu. Pustila sam



    i plesala sam od sreće.
    Jer bukvalno sam pola života prošla, umreću kao i svi i crvi će me jesti ili će vetar nositi moj pepeo svejedno i sad treba ovo malo vremena što imam da provodim s manekenima, closetovanim alkoholičarima, maminim sinovima, plačipićkama, iskompleksiranim i polupismenim ženturačama kojima dadilje vucaraju decu dok one ful našminkane srču Mojito na plaži? Ahahaha pa radije ću da brojim šare na pločicama u kužini. Svojoj, pa posle kod komšije.
    Teškoe kad si sam ali je neuporedivo teže pogledati se u ogledalo nakon što vreme koje nećeš dobiti nazad ostaviš nekoj budaletini.

    Danas je Disintegration od The Cure napunio 35 godina i imate na temu potpuno čaroban Krivokućin tekst na FB pa čitajte, ja bih samo izdvojila deo Sanjinog komentara koji me je pomerio:

    “Ono što danas zovu telesna psihodrama - palo nam je tada s neba, poraslo se i u dubinu”

    Evo razmišljam šta na ovo da dodam, sve bi bilo preglupo.



    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Jeste li ulazili kad na radio garden? Prije mi je zabavno bilo da obrcem zemlju i slusam sto se dje kroz svijet pusta. Skoro se opet sjetih i ubodoh sunradio NS. Nisu losi uopste
    Pre 5-6 godina sam se zanimala time, stvarno kul stvarčica i svašta se može ubosti. Odustala vremenom jer svaki višak izbora me čini anksioznom a nisam sklona anksioznosti.

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Nema nekog pravila. Moze da se desi situacija koja te veze s nekim nepoznatim za cio zivot. Kod mene je slucaj da se drzim s drugovima koji su tu od djetinjstva. I Bogu hvala nije mali krug. Desavaju se poznanstva ali uglavnom prolazna. Poslije srednje skoro sve je bilo zasnovano na interesu.

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Može da se desi da imaš sjajno veče sa kompletnim strancem u konverzaciji kojeg si svjestan da možda više nikad nećeš sresti i da se dohvatite tema sa kojima se ne dohvataš sa prijateljima iz te perspektive.Zato su meni kampovi bili super a na njima je bilo da preraste u drugarstvo pa se nastavimo kontaktirati na daljinu a i dogovoriti nekad da u nekoj zemlji obnovimo druženje.Meni je ljepota u spontanosti i da dobro si rekao odnosi iz interesa su najgori ima toga danas na pretek.
    Ljudi jednostavno ne poznaju sebe dovoljno da bi se stvarno zbližili s nekim i, iz mog iskustva, plaše se sirovih emocija i izjava koje makar i potencijalno dovode u pitanje njihove iluzije. Ne da se plaše nego su jebeno prestravljeni a kako su u strahu velike oči i amigdala preuzima kormilo spremni su i da napadnu.
    Last edited by cowgir|; 02-05-24 at 13:11.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to cowgir| For This Useful Post:


  12. #683
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Baš sam pomislila jutros na tebe đe si nema te moraću ovo da iščitam na miru i natenane.

    Za sad jedna numera za ove kišne dane.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  13. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  14. #684
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Oprostite ja ne znam kako smo uopšte stigli doovde bez da je iko pomenuo Beach House ako ima negde kazna da se plati rado ću



    I honorable mention za lowkey genijalne YT komentare ispod muzike, uvek je lepo videti da neko ko voli isto što i ti ima smisla za humor valjda zato što je retko a smisao za humor je najvažnija stvar u čoveka rekla sam šta sam rekla
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  15. The Following User Says Thank You to cowgir| For This Useful Post:


  16. #685
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    It me!


    'naš kako, svi vole kul ljude/žene koji su unhinged i ne trpe sranja sve dok nisu njihova sranja ta koja odbijaš da trpiš. I daleko bilo da idem okolo i govorim ljudima šta mislim - naprotiv, veliki sam pobornik gledanja svoga posla - ali nakon trećeg poziva rekla sam jednome od njih izuzetno nebiranim rečima šta je posredi - ne svima skupa jer preferiram da navlačim jednog po jednog neprijatelja a ne da ih skupljam masovno. Znate li ono kad kažu Istina će te osloboditi, ne da ne lažu nego se nisam bolje osećala odavno, otkad sam poslednji put rekla neprijatnu istinu. Pustila sam



    i plesala sam od sreće.
    Jer bukvalno sam pola života prošla, umreću kao i svi i crvi će me jesti ili će vetar nositi moj pepeo svejedno i sad treba ovo malo vremena što imam da provodim s manekenima, closetovanim alkoholičarima, maminim sinovima, plačipićkama, iskompleksiranim i polupismenim ženturačama kojima dadilje vucaraju decu dok one ful našminkane srču Mojito na plaži? Ahahaha pa radije ću da brojim šare na pločicama u kužini. Svojoj, pa posle kod komšije.
    Teškoe kad si sam ali je neuporedivo teže pogledati se u ogledalo nakon što vreme koje nećeš dobiti nazad ostaviš nekoj budaletini.

    Danas je Disintegration od The Cure napunio 35 godina i imate na temu potpuno čaroban Krivokućin tekst na FB pa čitajte, ja bih samo izdvojila deo Sanjinog komentara koji me je pomerio:

    “Ono što danas zovu telesna psihodrama - palo nam je tada s neba, poraslo se i u dubinu”

    Evo razmišljam šta na ovo da dodam, sve bi bilo preglupo.





    Pre 5-6 godina sam se zanimala time, stvarno kul stvarčica i svašta se može ubosti. Odustala vremenom jer svaki višak izbora me čini anksioznom a nisam sklona anksioznosti.






    Ljudi jednostavno ne poznaju sebe dovoljno da bi se stvarno zbližili s nekim i, iz mog iskustva, plaše se sirovih emocija i izjava koje makar i potencijalno dovode u pitanje njihove iluzije. Ne da se plaše nego su jebeno prestravljeni a kako su u strahu velike oči i amigdala preuzima kormilo spremni su i da napadnu.
    A baš ovo ugrubo opisah u prethodne postove ljudi se plaše samoće a ima razlika između samoće i usamljenosti ogromna.Meni je počesto samoća nasušna potreba znali smo otići u neke gradove samo se iskradem od grupe i posmatram ritam nekog grada.Satima.
    Što se tiče sirovih emocija zar drugačije i postoje?Onda to nisu emocije nego blijeda kopija.
    Za tako nešto su mi dva grada top Berlin i Herceg Novi.A naročito onaj kafe Piters&Pie.I muzika i ambijent i pogled na more.Fotka je sa neta piše da su možda zaštićena prava autora.Što da se čini.

    E bio je Vasil nedavno na Cetinje nisam uspjela da odem zato ću sad da vas "terorišem" Hadžimanovim.Obožavam ga.





    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  17. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  18. #686
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    214
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    237 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    It me!
    'naš kako, svi vole kul ljude/žene koji su unhinged i ne trpe sranja sve dok nisu njihova sranja ta koja odbijaš da trpiš. I daleko bilo da idem okolo i govorim ljudima šta mislim - naprotiv, veliki sam pobornik gledanja svoga posla - ali nakon trećeg poziva rekla sam jednome od njih izuzetno nebiranim rečima šta je posredi - ne svima skupa jer preferiram da navlačim jednog po jednog neprijatelja a ne da ih skupljam masovno. Znate li ono kad kažu Istina će te osloboditi, ne da ne lažu nego se nisam bolje osećala odavno, otkad sam poslednji put rekla neprijatnu istinu. Pustila sam i plesala sam od sreće.
    Interesantno kako svi pricaju drugacije u drustvu a drugacije 1 na 1. Razumijem zasto, ali kad si svjestan toga u tim situacijama ne zelis da si tu.
    Ahahaha pa radije ću da brojim šare na pločicama u kužini.
    Right? Ili trazis likove na raznim teksturama

    Ljudi jednostavno ne poznaju sebe dovoljno da bi se stvarno zbližili s nekim i, iz mog iskustva, plaše se sirovih emocija i izjava koje makar i potencijalno dovode u pitanje njihove iluzije. Ne da se plaše nego su jebeno prestravljeni a kako su u strahu velike oči i amigdala preuzima kormilo spremni su i da napadnu.
    "Love is the discovery of shared purpose, it's the recognition of the sacred in the other. And this enables non-transactional interactions."

    E bio je Vasil nedavno na Cetinje nisam uspjela da odem zato ću sad da vas "terorišem" Hadžimanovim.Obožavam ga.
    Ugrabih ga 40-50min. Basista Tovirac gazi. Vilica mi je pala bila. Svira i s Rambom. Tvrdji su mi bili nego sto sam ih sa prethodna dva koncerta zapamtio. Pjevusim evo dva dana melodiju saksofona sa pjesme Afghan samba. Inace uzivo triput bolje zvuce nego kad slusas studijsku verziju.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to nicky For This Useful Post:


  20. #687
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Interesantno kako svi pricaju drugacije u drustvu a drugacije 1 na 1. Razumijem zasto, ali kad si svjestan toga u tim situacijama ne zelis da si tu.
    Oh nisam mislila na taj način uopšte - probala sam jednom s više njih zajedno, samo jedna osoba je shvatila. A ona sad nije tu
    Svako dobije što ga ide ako insistira, črast mi, iako preferiram kad ljudi love neverbalne znake.
    Kako god okreneš, odgovornost za moje vreme je na meni, ako slažem jednom (e moramo nekad na piće!) moram da nastavim da lažem a to me beskrajno opterećuje i prosto nije vredno. Jbg to valjda dođe s godinama kad iako možda i nisi ziher šta tačno želiš makar vrlo dobro znaš šta ne želiš.

    ​Ne čitam s razumevanjem.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to cowgir| For This Useful Post:


  22. #688
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    214
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    237 Posts

    Default

    Nedavno, druzimo se u jednom lokalu, prosla ponoc, ide fina muzika. Opustena atmosfera, povremeno neko izabere pjesmu i u jednom trenutku osjetim da treba da se nadovezem sa:



    Reakcija prisutnih - zlatna.

    Nekoliko dana pred tim, ovaj put kafana, pola gostiju stariji ljudi. Pocinje iznenada da se pjeva, sto starije sto mlado. Pusta momak prodjoh Bosnom kroz gradove a to pogodi par starih u srce. Energija veceri 11/10 i zavrsava se tako sto gazda cascava bocu Skenderbega da se nosi kuci hahaha.

  23. The Following 3 Users Say Thank You to nicky For This Useful Post:


  24. #689
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Podsjetio si me na obratnu situaciju.Kako volim sa društvom u Đenoviće da gušterišemo u kafanu P.R.C. ono super kafana pogled savršen pušta se neka muzika a pušta se tu svašta samo ne folkeraj no aka bosa nova jazz-a vlasnik odjednom pusti Bacha.Pitam drugaricu nije da ne volim Baha naprotiv no što mu bi?Veli e vidiš onaj sto tamo šta misliš koliko će izdržati? nije puno kako su izašli,e kaže to je za njih kad oni uđu on pusti Baha.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  26. #690
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    214
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    237 Posts

    Default

    To je to. Gazda zna svoje goste

    Zadnje nekolike noci moram je pustit makar jednom


  27. The Following 2 Users Say Thank You to nicky For This Useful Post:


  28. #691
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Nedjelje su uvijek najteže u svojoj čudesnoj lakoći. Ostalim danima možeš pobjeći sa stotinama izgovora, ali
    nedjelji…nikada. Njen mir nosi ogledalo svih tvojih nemira.

    Ovaj citat je odgovor na fenomen sedmog dana koji je dosta dugo kod mene bio nerazjasnjen. Ne znam da li drugi ljudi imaju 'problem' sa nedjeljom. Pokusao sam to da posmatram kod onih koje poznajem, i nesto tu ima.
    Sad smo vec nacisto i volim ovaj dan.
    Pjesma koja mi je toliko puta bila gorivo kad nisam znao dje da ga natocim. Kad bi morao da bacim jednu godinu zivota za pjesmu, ova bi bila u najuzem izboru.
    E sad, ovaj profesionalni video je razlog zasto je jos vise volim. Radio ga je amater, i nevjerovatno se poklapa sa dozivljajem o mom omiljenom gradu u Vaseljeni - Cetinjem.
    Imam ja, budi osecaj mrtvila. Najbolje je okupirati se necim i zaboraviti na nju.
    Nice song, btw.
    digla nogu na papucu, pa sve vice "necu!", a na kuma namiguje da se kola krecu

  29. #692
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    To je to. Gazda zna svoje goste

    Zadnje nekolike noci moram je pustit makar jednom

    Ima različitih vrsta lokala a u suštini mogu se podijeliti na dvije grupe,oni koji su spremni na sve kompromise glede gostiju i oni koji to nisu.On ulazi u ovu drugu kategoriju.Profit zna da promjeni neko mjesto i veliki apetiti za istim i dosta je dobrih mjesta izmjenilo svoju sveukupnu atmosferu zbog toga.Šteta.

    U to ime.





    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 03-05-24 at 09:03.
    No pasaran!

  30. #693
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Ovo za @cowgir| jer me sa fantazijom podsjetila na to kako je klasična muzika ekranizovana preko diznija i Bruna Bozzetija tako je Bugarska etno muzika "ekranizovana" preko japanskog velemajstora Mijazakija.Ova stara bugarska numera je zapravo ljubavna iako se u filmu koristi kao "bajalica".
    Ima nešto magično u ovim etno zvucima.



    Ovo u filmu.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  31. #694
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GerdaBuddenbrook View Post
    Imam ja, budi osecaj mrtvila. Najbolje je okupirati se necim i zaboraviti na nju.
    Oko te Nedelje - mislim da je veći deo tog osećaja strepnja od Ponedeljka (konstrukt kapitalizma), malo je egzistencijalna strepnja jer napokon imaš priliku da si sam sa sobom što je ljudima u najmanju ruku neobično a uglavnom zastrašujuće (don't let the existential dread sink in!). Kad radiš u sezoni svaki dan bez pauze ili ne radiš uopšte kao ja trenutno izgubiš sav pojam o Nedelji i prateće osećaje. Ne znam eto iznesite iskustva.
    Sama se nametnula




    Baš mi je milo da ste natukli teksta sad ću da čitam
    Last edited by cowgir|; 03-05-24 at 15:50.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  32. The Following User Says Thank You to cowgir| For This Useful Post:


  33. #695
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Oko te Nedelje - mislim da je veći deo tog osećaja strepnja od Ponedeljka (konstrukt kapitalizma), malo je egzistencijalna strepnja jer napokon imaš priliku da si sam sa sobom što je ljudima u najmanju ruku neobično a uglavnom zastrašujuće (don't let the existential dread sink in!). Kad radiš u sezoni svaki dan bez pauze ili ne radiš uopšte kao ja trenutno izgubiš sav pojam o Nedelji i prateće osećaje. Ne znam eto iznesite iskustva.
    Sama se nametnula
    Mislim da te razumem, kad ne radim izgubim pojam o danima u sedmici, koji je koji, ne samo o nedelji. Nije mi zastrasujuce da budem sama sa sobom, pa u CG sam uglavnom tako. Ali primam to kao da sam na najduzem solo letovanju u istoriji turizma Eto, moje iskustvo.
    digla nogu na papucu, pa sve vice "necu!", a na kuma namiguje da se kola krecu

  34. #696
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Bas lepo sto su se pojavili neki novi ljudi koji imaju sta da kazu.
    digla nogu na papucu, pa sve vice "necu!", a na kuma namiguje da se kola krecu

  35. #697
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    volim sa društvom u Đenoviće da gušterišemo u kafanu P.R.C.... kad oni uđu on pusti Baha
    Koliko je ovo genijalno Poznajem te ljude - bar mislim da ih poznajem - ali sad sam retko u HN, nisam znala taj detalj. Užasno je teško svakako držati kafanu.

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Zadnje nekolike noci moram je pustit makar jednom
    I ja nekad imam tako te random višednevne fiksacije na jednu pesmu, heh
    Hehe

    Last edited by cowgir|; 03-05-24 at 19:48.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  36. #698
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GerdaBuddenbrook View Post
    kao da sam na najduzem solo letovanju u istoriji turizma
    I ja sam na najdužem odmoru ikad! :highfive:

    ​Ne čitam s razumevanjem.

  37. The Following User Says Thank You to cowgir| For This Useful Post:


  38. #699
    Join Date
    Nov 2022
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    I ja sam na najdužem odmoru ikad! :highfive:
    Tako treba gledati na stvari!!!

    A ontopic,muzika mi znaci mnogo, iako sam prakticno bez ikakvog muzickog ukusa. Ali ume da podigne raspolozenje samo tako.
    Last edited by GerdaBuddenbrook; 03-05-24 at 19:59.
    digla nogu na papucu, pa sve vice "necu!", a na kuma namiguje da se kola krecu

  39. #700
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,522
    Thanks Thanks Given 
    15,378
    Thanks Thanks Received 
    3,873
    Thanked in
    2,767 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Koliko je ovo genijalno Poznajem te ljude - bar mislim da ih poznajem - ali sad sam retko u HN, nisam znala taj detalj. Užasno je teško svakako držati kafanu.
    Pa takvu kafanu pored Porto Novog nije lako držati,nije, to je neki teški inatdžija drži i dalje karirane stolove i Zaječarsko Pivo.Kakve sam sve tamo ljude upoznala to je za roman.
    Fora je da si dobar sa stalnim gostima i onda ti veli vidiš taj i taj sto. A vlasnik što znam volim ljude što prkose prostoru i vremenu i imaju u takvom okruženju goleme elite neki kutak da tim bogatašima malo kvare vizir.
    Ako dođeš u Crnu Goru eto javi se da zaginemo bilo bi mi zadovoljstvo.
    Ozračih se na drugu temu svojom voljom mazohističkom,pi a ova mi je tako lijep kutak.
    Kao neka kafanica na kraju svijeta a jedna na Adi u Beograd ima baš taj naziv.
    Stalno sanjam ulice..i drveće u Beogradu..stalno sanjam Zemunski Kej.
    U to ime Pink Floyd.



    Nikako ne mogu da se "oslobodim" Beograda i zvuka šina,kad nas je majka kao male prvi put povela iz jednog malog grada u tako veliki grad u koji je ona odrasla.Za mene je Beograd grad koji toliko volim da je teško to opisati riječima i za koji sam vezana i koliko mi je teško što tako u sunovrat propada.
    No pasaran!

  40. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


Page 28 of 30 FirstFirst ... 1824252627282930 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (1 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Radio, internet radio
    By cvrchak in forum Muzika
    Replies: 33
    Last Post: 17-10-12, 01:59
  2. nas radio na net-u??
    By V|RuS in forum Internet
    Replies: 11
    Last Post: 14-01-07, 18:18
  3. FM radio USB
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 5
    Last Post: 07-10-06, 18:08
  4. Muzika, muzika, muzikaaaaa ...
    By MusicWebbie in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-08-05, 23:48
  5. ~ Radio ~
    By Dragone in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 11-01-05, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •