Results 1 to 18 of 18

Thread: Winning Eleven 8 PC , da ili ne ?!

  1. #1
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Winning Eleven 8 PC , da ili ne ?!

    Interesuje me nesto u vezi ovog novog fudbala za PC:
    naime, ja vec neko vrijeme igram Pro Evolution 4 i vrlo sam zadovoljan
    igrom. E, sad se pojavljuje Winning 8, pa kako ja nikad nisam imao susret sa ovim serijalom, zanima me sto biste mi preporucili, vi pasionirani igraci fudbala na PC-u ? Da li je Pro 4 sasvim dovoljan za posjedovati i uzivati ili je ovaj novi fudbal bolji ?! Igriviji, realniji, patchovan u startu i sl... Naime, Pro 4 i nije bas bio sredjen u startu vec se moralo u potragu za patchom ili dva i sad radi kao zmaj, sve je realno i na mjestu. A kakav je slucaj sa Winning 8 ? Kako tu stoje stvari sa imenima igraca i sastavima timova?!
    Dakle, sta da se igra? Dali da se da 4 eura i trguje Winning 8 ili je Pro 4 sasvim dovoljan i zadovoljava potrebe jednog pasioniranog igraca i ljubitelja kvalitetnog fudbala na PC-u ?!
    Unaprijed hvala svima koji ce mi pomoci u izboru!

    P.S. Na netu jos uvijek nema dovoljno informacija o Winning Eleven 8 inace Vas ne bih gnjavio ovim topikom ... Ajd uzdravlje ...

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    HnKoBg
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Winning Eleven 8 PC , da ili ne ?!

    Quote Originally Posted by the EYO
    Interesuje me nesto u vezi ovog novog fudbala za PC:
    naime, ja vec neko vrijeme igram Pro Evolution 4 i vrlo sam zadovoljan
    igrom. E, sad se pojavljuje Winning 8, pa kako ja nikad nisam imao susret sa ovim serijalom, zanima me sto biste mi preporucili, vi pasionirani igraci fudbala na PC-u ? Da li je Pro 4 sasvim dovoljan za posjedovati i uzivati ili je ovaj novi fudbal bolji ?! Igriviji, realniji, patchovan u startu i sl... Naime, Pro 4 i nije bas bio sredjen u startu vec se moralo u potragu za patchom ili dva i sad radi kao zmaj, sve je realno i na mjestu. A kakav je slucaj sa Winning 8 ? Kako tu stoje stvari sa imenima igraca i sastavima timova?!
    Dakle, sta da se igra? Dali da se da 4 eura i trguje Winning 8 ili je Pro 4 sasvim dovoljan i zadovoljava potrebe jednog pasioniranog igraca i ljubitelja kvalitetnog fudbala na PC-u ?!
    Unaprijed hvala svima koji ce mi pomoci u izboru!


    ISS4 i WE 8 na PC :shock:
    Nisam jos cuo za to..znam samo da ej ISS 3 izlazio na pc i da je bio potpuni promasaj.
    A sto se tice ISS vs WE ...Winning Eleven je po meni uvek bio bolji izbor.

    poz

    P.S. Na netu jos uvijek nema dovoljno informacija o Winning Eleven 8 inace Vas ne bih gnjavio ovim topikom ... Ajd uzdravlje ...
    "Jos te mogu pjesmom kupiti..."

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ima razlicitih misljenja, ali uglavnom ako imas pes4 i radi dobro, ne diraj. ako nisi zadovoljan kako radi, uzmi we8.
    imena igraca i dresovi su isti u we8 i pes4.
    .

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chek zar to nije jedan te isti fudbal koji je razvio konami, pa je jedno ime imao za japansko trziste(PES) a drugo za ostale(WE)?
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eskim
    chek zar to nije jedan te isti fudbal koji je razvio konami, pa je jedno ime imao za japansko trziste(PES) a drugo za ostale(WE)?
    ja sam cuo da su isti, e sad za ovaj drugi dio nisam znao. Ono sto me zanima je sledece, postoji li mogucnost da se srede imena igraca ili sve mora da se radi rucno!?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor (KSV)
    Posts
    1,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne
    Nikad sportovi nijesu toliko zabavni na PC kao na bilokoju konzolu

  7. #7
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Patch za PES 4 postoji I SUPER JE!

    KEFALO, IMA 2 PATCHA ZA PES 4., A JA SAM SKINUO JEDAN OD TA DVA, IMA OKO 500 KB I RADI ODLICNO, ON SREDJUJE SVA IMENA IGRACA I SVE TRANSFERE KOJI SU OBAVLJENI DO JANUARA OVE GODINE, OTKLJUCAVA NEKE SKRIVENE DRESOVE, LOPTE I STADIONE, MA MILINA BOZJA, I JA SAM BIO KRENUO RUCNO DA EDITUJEM IGRU, ALI ME JEDAN LIK SPASIO I POSLAO MI LINK ZA TAJ PATCH, E SAD NISAM SIGURAN KAKO JE TO SVE BILO, ALI JA SAM POSTAVIO TOPIC SA PITANJEM, TJ. VAPAJEM U POMOC OKO TOG EDITOVANJA IGRE I LIK MI JE DAO TAJ LINK, AJD POGLEDAJ NA OVE RANIJE TOPIKE, IZ JANUARA MJESECA , CINI MI SE, NESTO SAM PISAO O PES 4 I IMA TAJ JEDAN ODGOVOR SA LINKOM ZA PATCH. I JOS JEDNOM HVALA TOM LIKU STO MI JE TADA IZBACIO TAJ LINK JER ME SPASIO OPUCANJA OKO STELOVANJA IGRE.
    A TAJ DRUGI PATCH STO IMA ( A IZBACIO GA JE ISTI COVJEK, NEKI WOLF) JE USTVARI POBOLJSANA VERZIJA OVOG PRVOG PATCHA STO SAM JA INSTALIRAO I NEMABAS NEKE VELIKE POTREBE DA SE I ON INSTALIRA, A TEZAK JE OKO 800 KB.
    DAKLE, KEFALO, NADJI TAJ MOJ TOPIK OD PROSLOG MJESECA I IDI NA TAJ LINK ZA PATCH, IMA UPUTSTVO ZA INSTALIRANJE, VRLO JE LAGANO ZA UPOTREBU.
    SVIMA BIH TAJ PATCH PREPORUCIO. A AKO TOG PROSLOG TOPIKA VISE NEMA, ONDA TREBA U PRETRAGU NETA "PRO EVOLUTION SOCCER 4 PC PATCH BY WOLF" i tako moze da se nadje, mada mislim da i na oficijalnom sajtu ima nekih patcheva ...

    AJD UZDRAVLJE ...

  8. #8
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default PATCH ZA PES 4 !

    ETO MI GA TOPIK U DNU GLAVNE STRANE I TAJ LINK ZA PATCH JE UNUTRA, A TOPIC JE "PES 4, POMOZITE OKO SCG"

    AJD UZDRAVLJE DRUGARI MOJI ...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hvala

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mogu rucno da se ubacuju dresovi u igru, i grbovi klubova, i svoja muzika.... za dresove trazite graphic studio, i otvorite 0_text.afs . za muziku ce to ici nesto teze ali ima tutorial na www.issworld.tk
    mogu i da se ubace svoje lopte, recimo ona nike aerow itd.... uglavnom sve moze da se menja. wolf izbacuje option fajlove koji sredjuju transfere i imena igraca i njihove ocjene, a ima i wolfov patch koji sredjuje sve ostalo sto se moze srediti. option file je manji od 1mb, a patch je oko 700mb.
    .

  11. #11
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor (KSV)
    Posts
    1,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad nije valjala nijedna vrsta fudbala za PC pogotovo fifa
    znam da je moj drug davao go iz makazica izvan sesnajterca i sa dalje od po terena

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa pes i we su uvijek valjali pa zasto ne bi i sad...

    a sada evo nesto sto je mene mnogo obradovalo: posto je bilo nekih problema sa ubacivanjem nike aerow lopte u afs fajl u pes4, malo sam cackao i nasao novi kitserver, kojim se ubacuju dresovi (to je mogao i stari) ali i LOPTE u igru!!! imam masu lopti..... kako su dobre.... ima i asistant za kitserver koji ubacuje dresove direktno u afs fajl, sto je vazno jer kad igrate master ligu, kitserver zna da "zaboravi" da stavi dresove za vas tim. evo linkovi:

    http://www.socceraccess.net/download...server-431.rar - kitserver

    http://www.socceraccess.net/download...nt-build10.exe - asistant

    http://www.socceraccess.net/download...on-build10.exe - ball evolution pack, ima mnogo lopti

    http://www.socceraccess.com/ - koristan sajt, sa njega sam sve ono skinuo, ima mnogo dresova itd

    http://pes4.edgegaming.com/ - jos jedan mnogo koristan sajt, mnogo tutoriala o editovanju ove igre
    .

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    da nema ko neki noviji patch za ovu igricu... ja ne mogu iskopat nijedan da valja...

  14. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ljudi ne zamjerite na off-postu ali kupujte konzole za ove vrste igrica...
    Kakav crni comp
    Winning Eleven 9 za PS2 uf kako se razbijam na master league :yipiiii:
    Think DifferentStay Innovative

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,932
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,802
    Thanked in
    3,717 Posts

    Default

    U sushtini WE8 i PES4 su iste igre samo shto kod WE8 se lakshe izvode slobodni udarci kao i igrivost je za nijansu sporija (meni bolja) owo nece prmijetiti oni koji PES/WE igraju po pola sata dnevno ali iole iskusniji igraci ce primijetiti razlike koje su dodushe sitne....Najnoviji patch je Obsession patch oko 370mb i transferi su updateowani do 5.8.2005 znachi wrx

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    jos kad bi mi dao link do njega.. jer meni skida neke totalno glupe stvari!

  17. #17
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Blok 5
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne igram sportske igrice, i vazda su mi bile mrzne(zabava za konzolashe ),ali ovi moji drugovi vele da je Vinning bolji...
    CRMNICA DO CARIGRADA!!!
    MrGood-e,Mrgud-e i MR.GOOD-e,vracite mi nick,ja sam jedini pravi MrGood.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije bolji, to su iste igre
    .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •