Page 13 of 46 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 1144

Thread: Akvaristika...

  1. #301
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    ajde vidjecu koliko kostaju posto su ovo cijene iz 2004 godine, pa cemo nesto kombinovat..............moga bi ovaj Blackout upalit audija i poc do Kraljeva da nam ovo zavrsi
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  2. #302
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mistery
    ajde vidjecu koliko kostaju posto su ovo cijene iz 2004 godine, pa cemo nesto kombinovat..............moga bi ovaj Blackout upalit audija i poc do Kraljeva da nam ovo zavrsi
    To bi za njega bila sitnica
    A mogao bi se i taj iz Kraljeva malo potrudit pa organizovat prevoz ako budu u pitanju 2 kanistera

  3. #303
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Prvo pozdrav svima. Evo tacko 2 sata i 32 minuta sedim i citam svaki post od pocetka do kraja.
    Posto sam se i ja odlucio da kupujem akvarijum ili da pravim (ne znma ni sam ), odlucih da vam se pridruzim u ovu diskusiju. Kolko se sjecam igy sam poslao skoro PM i odgovorio mi je i ne mogu da vjerujem da je tako ljubazan sa nekim koga i ne poznaje. Posto sma bio u Kaliju prije mozda mjesec dana (oko nove godine) razmisljao sma o onome akv od 72e. Posto vidim da ga neki imaju vec mozete li mi reci sto je dobro a sto lose kod njega. Imamnamjeru da drzim zivortke.
    Inace sa Cetinja sam
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  4. #304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pozdrav ponovo...

    Ti si me prije par dana konktaktirao preko PM-a, a ja sam ti odgovorio kako sam najbolje znao i umio... Drago mi je sto ti je moj odgovor pomogao, a sto se ljubaznosti tiche - takvi smo ti mi, nindze

    Za mene je taj mali akvarijum od 72e (54 litre) soidan za pochetnike, i usudjujem se reci, idealan... Ono sto buni ili dovodi pod sumnju je isplativost kupovine takvog akvarijuma... Ti za 72e dobijas akvarijum (kod stakloresca kosta izmedju 20 i 30e SA lijepljenjem), grijach (7e), termometar (1e), hranu za ribice (1e) i pumpu, koja se ispostavilo da je nedovoljna za kvalitetno filtriranje, a cija se cijena krece oko 10e... Prostom racunicom dolazimo do cifre od 40e (bez pumpe, posto mislim da ces i ti kupiti neki hang-on, pogotovo ako budes sam radio akvarijum)... Jedina, i ne tako mala, dilema je krov... Kada pricamo o onom fabrickom krovu, on ima sve sto je potrebno + skladan i lijepo izveden oblik.. To je nesto sto sami nikada necemo napraviti, ali uz malo truda, mozda napravimo nesto ljepse... Ako se odlucimo za DIY varijantu krova, taj materijal uglavnom svi posjedujemo, a ako bude doslo do kupovine, sirovina ne kosta preko 5e bez obzira da li je univer, drvo, lim ili aluminijum u pitanju... Ostaje da se kupi neonka, starter i prigusnica, sto iznosi jos nekih 5 ili 6 eura...

    Sta smo dobili ovim? Ustedjeli smo 20e koje ce nam, itekako, dobro doci kao pocetniku jer je prvih pola godine ogroman trosak kupovina ribe (stalno ce ginuti, dok se ne izuchi i ta skola)... Druga stvar koju dobijamo, a koja nije zanemarljiva je to da dimenzije akvarijuma skrojimo po svojoj zelji i ako bu nam odgovarao akv. 5cm duzi ili kraci, ili 10cm visochiji, to mozemo da odradimo bez puno problema...

    Ukoliko tebi tih 20e nije problem, onda kupi akvarijum iz kalije, jer ce ti makar u pochetku rijesiti mnoge dileme vezane za DIY varijante, pa nakon njega pochni da razmisljas o pravljenju novog... Ako si tanak sa parama, toplo preporucujem da pocnes sa crtanjem novog akvarijuma i stavis koji euro viska u dzep, a da ne pominjem OGROMNO zadovoljstvo koje chovjek ima na kraju kada sve sam uradi..
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  5. #305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    mistery i Iggy.. Za mene su te cijene kanistera malo napuvane.. Ja sam u BG u shop u Beogradjanku (koji glasi za jedan od najskupljih shopova) kupio 3337 za 55e... Za ove pare (tj. 5 ili 10e vise) mozes naci kanistere u Pg...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  6. #306
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    S obzirom da sam student i da studiram u K.Mitrovici (svake druge nedelje sam kuci) mislim da bi mi ustedjelo dosta vremena da ga kupim i ako nisam pri parama ali eto tih 20e neka idu u pm.Mozes li mi reci za taj filter hang-on dje se moze naci i koliko kosta.AKo je od kakve pomoci meni sestra studira u BGD a da je srece svako malo je evo avijonom kuci (ima nekakve karte mimo drugih) mozda bi mogla tamo da mi nadje to jeftinije.JOs me nesto zanima koliko bih ja mogao da drzim ribica u njemu. (sad cu dosaditi sa pitanjima , ali kad ti nisu dosadili ovi ostali necu dati ni je )Sad za sve, najljepsi akv koji sam ja vidio u CG je kod direktora auto mota Lovcen g_dina Ranka JOvicevic. On drzi tri pirane tj. dvije (jedna mu je uginula skoro) koje su velicine sigurno kolko ruka nekog ``velikog`` covjeka. TO bi trebali da vidite....
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  7. #307
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    e skup je ovaj iz Kraljeva, ne odgovara mi na mail, poslao sam mu u ponedeljak par pitanja.....
    Komsija dobro dosao!!!
    Ja sam kupio taj akvarijum u Kaliju dimenzija 60/30/30 (54 lit)
    Uradjen je vrhunski ,lijepljen crnim silikonom, izuzetan poklopac koji pozadi ima 2 otvora za kablove, sve u svemu zamjerke na izradu nemam.Potopni filter je jedino za zamjenu jer je neuporedivo bolje kad se voda prechiscava van akvarijuma, hang-on, kanister, ili lijepljeni spoljni filter.Ostalo je sve ok.
    Ali (uvijek ono ali) mnogo bi bolje bilo da je malo visociji tj da je bar 35 cm visok(po mom misljenju), jer 30 je malo kad oduzmes podlogu koja je najmanje 2-3 cm, i poklopac koji prelazi staklo odozgo i oduzima takodje 2-3 cm.
    U mojoj sobi nema bas puno prostora pa sam bio prinudjen na ovaj 60*30*30, a vjeruj mi da onaj veci koji kosta 116 eura (112 lit) 80*40*35cm je pravo chudo,ima dvije neonke za razliku od mog koji ima jednu i vidis po litrazi da je duplo veci.
    I jos jedna stvar :veci akvarijum veca ulaganja! ne samo u izradi nego u poribljavanju.

    Cerro ,Igi pitanje:
    Ovaj moj drug je uzeo akv od 112 litara u Kaliju trenutno u njemu ima 72 ribice ,15 neonki i 7-8 razborica od jatnih i podne mozda 7-8 kom. Ovo drugo su skalari,barbusi,malo zivorotki(5-6)...jeli ovo pretrpan akvarijum?
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  8. #308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Jeste... Bas jeste... Previse ribica... Mozda ne bi bilo previse da je malo vise uskladio vrste ribica, ali sa tom filtracijom i takvim izborom je BAS previse!

    komsija, stvari stoje ovako: hang-on se moze kupiti i kod nas (na tuski put u Pg), ali evo Iggy i mistery se ukljuchuju u potragu za dobrim filterom, pa mozes i ti zajedno sa njima ili da sacekas da vidis sto ce oni da kupe i kako ce da prodju sa kupovinom... Beograd je neuporedivo jeftiniji za sve sto se tiche akvaristike, pa sve ono sto moze da stane tvojoj sestri u torbu, neka donese iz BG... Sto se ribica tiche, moras da odlucis koje bi ribice drzao, pa ti tek onda mogu rec koliki je optimalan broj ribica u tvom akvarijumu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  9. #309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Pozdrav ponovo...

    Ti si me prije par dana konktaktirao preko PM-a, a ja sam ti odgovorio kako sam najbolje znao i umio... Drago mi je sto ti je moj odgovor pomogao, a sto se ljubaznosti tiche - takvi smo ti mi, nindze

    Za mene je taj mali akvarijum od 72e (54 litre) soidan za pochetnike, i usudjujem se reci, idealan... Ono sto buni ili dovodi pod sumnju je isplativost kupovine takvog akvarijuma... Ti za 72e dobijas akvarijum (kod stakloresca kosta izmedju 20 i 30e SA lijepljenjem), grijach (7e), termometar (1e), hranu za ribice (1e) i pumpu, koja se ispostavilo da je nedovoljna za kvalitetno filtriranje, a cija se cijena krece oko 10e... Prostom racunicom dolazimo do cifre od 40e (bez pumpe, posto mislim da ces i ti kupiti neki hang-on, pogotovo ako budes sam radio akvarijum)... Jedina, i ne tako mala, dilema je krov... Kada pricamo o onom fabrickom krovu, on ima sve sto je potrebno + skladan i lijepo izveden oblik.. To je nesto sto sami nikada necemo napraviti, ali uz malo truda, mozda napravimo nesto ljepse... Ako se odlucimo za DIY varijantu krova, taj materijal uglavnom svi posjedujemo, a ako bude doslo do kupovine, sirovina ne kosta preko 5e bez obzira da li je univer, drvo, lim ili aluminijum u pitanju... Ostaje da se kupi neonka, starter i prigusnica, sto iznosi jos nekih 5 ili 6 eura...

    Sta smo dobili ovim? Ustedjeli smo 20e koje ce nam, itekako, dobro doci kao pocetniku jer je prvih pola godine ogroman trosak kupovina ribe (stalno ce ginuti, dok se ne izuchi i ta skola)... Druga stvar koju dobijamo, a koja nije zanemarljiva je to da dimenzije akvarijuma skrojimo po svojoj zelji i ako bu nam odgovarao akv. 5cm duzi ili kraci, ili 10cm visochiji, to mozemo da odradimo bez puno problema...

    Ukoliko tebi tih 20e nije problem, onda kupi akvarijum iz kalije, jer ce ti makar u pochetku rijesiti mnoge dileme vezane za DIY varijante, pa nakon njega pochni da razmisljas o pravljenju novog... Ako si tanak sa parama, toplo preporucujem da pocnes sa crtanjem novog akvarijuma i stavis koji euro viska u dzep, a da ne pominjem OGROMNO zadovoljstvo koje chovjek ima na kraju kada sve sam uradi..
    Vjeruj mi, kad se samo prisjetim mog druga kojem su u FAB LIVE lijepili i obradjivali staklo, i njegovih muka kad mu se akvarijum "malo" odlijepio.
    Sledecih nekoliko puta ga je lijepio sam, i kod raznih majstora u PG, i svaki put mu se nesto desilo.

    Neka ti se jednom desi da ti akvarijum pusti vodu, a ti nisi doma da odma reagujes, pa se digne parket, pa protoci komsiji ispod (ako ga imas) itd, imaces preko 400 eura raznih troskova.

    Iz ovih razloga treba DOBRO razmisliti o samostalnom pravljenju akvarijuma!

  10. #310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Jeste... Bas jeste... Previse ribica... Mozda ne bi bilo previse da je malo vise uskladio vrste ribica, ali sa tom filtracijom i takvim izborom je BAS previse!

    komsija, stvari stoje ovako: hang-on se moze kupiti i kod nas (na tuski put u Pg), ali evo Iggy i mistery se ukljuchuju u potragu za dobrim filterom, pa mozes i ti zajedno sa njima ili da sacekas da vidis sto ce oni da kupe i kako ce da prodju sa kupovinom... Beograd je neuporedivo jeftiniji za sve sto se tiche akvaristike, pa sve ono sto moze da stane tvojoj sestri u torbu, neka donese iz BG... Sto se ribica tiche, moras da odlucis koje bi ribice drzao, pa ti tek onda mogu rec koliki je optimalan broj ribica u tvom akvarijumu...
    Koje je ogranicenje hang-on filtera?

    Da li su dovoljni da obrade 110 litara vode koje ja imam?

  11. #311
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Vezano za lijepljenje akvarijuma: Ukoliko to uradi neko ko je to vec radio, onda mozes mirno da spavas... Meni su moj akvarijum lijepili u Flot Albu (Zabjelo) i to od 200l, pa nikada ni najmanjih problema nisam imao... Ali bih se isto tako usudio da ga sam zalijepim jer na Internetu mozes naci dosta opisa, detalja i stvari na koje moras obratiti paznju prilikom lijepljenja... Sto se fabrichkog akvarijuma tiche, nije ni on nesto previse siguran... Da bi ustedjeli na novcu, fabrike prave akvarijume od stakla najmanje debljine koje moze da izdrzi taj pritisak, a to automatski znachi tanji sloj silikona na stranice i mogucnost curenja ili pucanja... Kao sto sam negdje ranije napisao, fabricki akvarijumi su testirani samo pod opterecenjem vode i te testove su prosli, dok ih mi kuci punimo i podlogom, kamenjem, stijenama itd, pa neke manje oscilacije pritiska u samom akvarijumu mogu biti fatalne... Sve u svemu, i dalje stojim iza toga da se lijepljeni akvarijumi (kada ih radi profesionalac) sigurniji od ovih fabrickih, ali se ta pucanja jako jako rijetko desavaju, tako da je to zanemarljivo...

    Kao i ostali filteri i hang-on se rade u razlicitim velicinama sa razlicitim protocima, pa onda moras da odaberes onaj tip koji tebi odgovara... To ti je najlakse odrediti tako sto ces litrazu svog akvarijuma pomnoziti sa 3, 4 ili vise i dobiti potreban porotok PO SATU za tvoj filter... Znachi, ako je tvoj akvarijum zapremine 110l bruto, tebi treba filter koji ima MINIMALNI protok od 330l/h, a neki idealni bi bio 500l/h... Naravno da ne valja ni pretjerivat jer onda veliko kretanje vode u akvarijumu postaje zamorno i za ribice i biljke...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  12. #312
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    E sto ja da radim nemam pojma, u svakom slucaju odlucio sma se cvrsto za akvarijum. Taj filter koji bih trebao da zamijenim jel mogu da ag ugradim na kavarijum , a da mi ne trebaju neke ispravke ili nesto slicno?Imali jos nesto sto bih trebao da mijenjam na ovaj akvarijum iz Kalije ili da dodam sem tog filtera?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  13. #313
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ces hang-on filter, onda dobro pogledaj kakav ce poklopac doci odozgo

    Ja cu odustati od hang-on, jer stvarno nema potrebe da iscijepam pola poklopca da bi njega metnuo.

    Idemo dalje, canister ili rucno pravljeni spoljni filter

  14. #314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pa kanister ako pare nisu problem... Ako oces da ustedis 20-30e, onda pravi stakleni spoljasni filter... Po meni, ucinak kanistera je bolji ako sagledamo komplet situaciju (odrzavanje, bucnost pumpe, filtriranje)..
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #315
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    e Iggy i ja se cimam sa poklopcem, greota ga je rezat! Ni ja jos nijesam nacisto sa hang-on.............koliko on uopste zauzima prostora
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  16. #316
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pa ne zauzima previse, posto se kaci na zadnju stranu po sirini, a ostala skalamerija je van akvarijuma... Trebao bi poc do tuskog puta i uzet taj filter u ruke i premjerit... Ne znam ima li ga Sasa, ali ona zena na tuski ima sigurno...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #317
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    pa iskreno ljudi ne bih ni ja da kidam poklopac ako sam vec odlucio da kupim akv. Dajte mi neko ako ima konkretnije resenje za taj filter.Ja imam jedan akv kuci i to velik, poslije cu da podje do potkrovlja d aga izmjerim, ali toci nedje po dnu i taj akv ima filter onaj spoljasnji. On je mnogo visociji od ovoga u kaliju
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  18. #318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    U principu, ti mozes da koristis sledece vrste pumpi:

    - potopne pumpe
    - korner filter
    - sundjerasti filter
    - hang-on
    - kanister
    - spoljasni stakleni filter

    Uz akvarijum u Kaliju dobijes potopnu pumpu... Sundjerasti filter je preslab za taj akvarijum... U akvarijum od 54l bi mogao doci u obzir korner filter, ali ja nisam za to... Znachi ostaje ti varijanta hang-on, kanister ili spoljasni stakleni filter... Mislim da ne bi morao puno da sjeces poklopac sa zadnje strane da bi montirao hang-on, ali se to chak ni ne primjecuje, posto kratis samo onaj dio koji pada preko stakla (tesko mi je rijecima da ti objasnim ako ne znas o cemu pricam)... Po meni to uopste nije losa varijanta... Kanister je oko 40-50e, stakleni da se pravi oko 20e, s tim sto je stakleni spoljasni daleko najruzniji od svih, pa cak i od hang-on filtera...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #319
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Taman si ti u pravu Igi da ne znas slucajno koliko kosta on na tuski
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  20. #320
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ne znam, morao bi poc da provjeris, mada sam siguran da ga ima i kod autobuske posto je to ista "firma"...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  21. #321
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    evo sad sam trazio po google da vidim kako izgleda taj filter. Pa ne treba mnogo da se krati poklopac. ZNa li neko od kojeg je materijala onaj poklopac i kolko kosta taj filtere i koja mi jacina treba ?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nasao sam idealnu staklenu posudu za spoljni filter. Samo mi treba pregradno staklo izmedju komora.

    Posudu cu da stavim na patos (nivo akvarijuma je na ~80 cm) i u nju da umetnem jednu pumpu da cistu vodu gura uzbrdo nazad u akvarijum

    Jos samo pumpu da nadjem ...

  23. #323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Spoljasni filter mora da bude u nivou akvarijuma... Takav luksuz jedino kanister moze sebi da dozvoli
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  24. #324
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    e juce sam tek mijenjao 1/3 vode, e mojih muka......onaj usisivac me razocarao pumpaj ne pumpaj jedva poce da vuce vodu...sad mi je voda kao kod tebe Igi ali vjerovatno ce takva biti jos 3-4 dana a onda ce se opet zamutit...odlucio sam da uzmem hang-on
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  25. #325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Tako je!!! Zivio drug mistery!!!

    Fora sa usisivacom je da kantu u koju ces da odaspes vodu stavis sto nize i napunis usisivac vodom (ili povuci vazduh ustima ili onom pumpicom) i to je to...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

Page 13 of 46 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Akvaristika: prodaja, razmjena, pokloni ...
    By Iggy in forum Kućni ljubimci
    Replies: 78
    Last Post: 20-07-12, 02:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •