Page 9 of 20 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 481

Thread: Noktici :)

  1. #201
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja, crveni, bordo, crni obozaaaaavaaam i imam ga trenutno, pooonekad french, ljeti na nogama jer mogu da ga kombinujem sa bilo kojom bojom na rukama, teget nosim zadnih 2 god. sa jeansom, tj. neka nijansa plave, al ne nijedna od ovih goozichinih , i nikad isharano
    Me, myself and I

  2. #202
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam jedno vrijeme trulu višnju uvijek stavljala. Ili njega ili french. Pa prešla na crveni, pa na rozi, pa opet french. Zavisno od raspoloženja bude jednostavan ili sa nekim ukrasom.
    Ono što stvarno ne volim su sedefaste nijanse lakova, bljak.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  3. #203
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    i ja jako volim frenč, ali ne ovako široko, malko tanje mažem ovaj mat bijeli i volim nokte maksimum od 0.5 do 1cm, eventualno neki na bež ili boja nokta onako blago ružičasto i nikako sedef!

    Rijetko se desi da namažem trulu višnju ili crveni, kad je neka posebna prilika. Lakirala bih češće ali nevjerovatno je da bukvalno ništa ne smijem raditi ako želim da mi lak stoji duže od dana! Stavljala sam OPI-jeve, Revlonove, Diorove, ma kakvi, isto je, ili ne stavljati ruke pod vodu ili mazati neke druge boje lakova. Znači bukvalno je "dozvoljeno" samo oprati ruke i ne pretjerivati i istuširati se i apsolutno ništa više, čak i to zna da skine lak sa vrhova.

    Inače mi crveni lakovi smetaju i zbog toga što volim da su visoko sjajni i potpuno savršeno namazani i najmanja linijica mi smeta, a primijetila sam da mi se mnogo duže suše nego svi drugi lakovi i na nogama i na rukama pa mi i to otežava da sve bude savršeno kako volim...nemam pojma zašto mi se sporo suši...ako neka od vas ima isti problem neka podijeli sa nama jer mi je ovo baš čudno.

    Jednom sam nalakirala nokte u podne (zbog sjutrašnje ženidbe brata) i legla da spavam poslije ponoći, ujutro se budim a sve linije od čaršava sa kojim sam se pokrivala po noktima?! Ono kao ucrtana šara, UŽAS!

    Na nogama lakiram teget i bordo ili trula višnja, zavisi kako kad. I nikad sedef, uvijek sjaj na kraju i na rukama i na nogama i nikad sličice
    Ovakvi su mi trenutno:
    http://www.bourjois.com.au/var/stora...nucure_kit.jpg
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #204
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Zvoncice, kako ti traje lak samo jedan dan? Mozda ga nanosis u predebelim slojevima pa se brzo okrnji? Ja lak nanosim uvijek u dva sloja i traje mi tri dana. Pritom, uzmi u obzir da ne drzim ruke 'iza ledja' jer sama zivim, sto znaci da perem rucno sudje za sobom, kao i robu za vani (vjerujem masini za ves samo kad su stvari za po kuci u pitanju ).

    Inace, nokti su mi uvijek nalakirani, cak i kada sam kuci i ne planiram nigdje da idem. Mogu reci i da je to postao moj mali ritual koji me opusta pred neki meni bitan dogadjaj. Jednostavno sjednem, namazem nokte, skoncentrisem se samo na njih i izletim iz kuce, bez mnogo razmisljanja o tome sto treba da uradim (najbolja sam kad mislim o povrsnim stvarima :encouragement.

    Sto se tice boja, imam raznovrsnu paletu boja, otprilike ljeti koristim drecavije a zimi tamnije nijanse ili neutralne. French ne volim, nije za mene, premlada sam ja za to . Cvetice i sare ne volim, za to sam vec previse jednostavna. Ako se odlucim za neku neutralnu nijansu, umjesto frencha to bi kod mene ovako izgledalo (zanemarite pozadiniu, i centralnu figuru, ne mogu raditi posebni 'photo session' za nokte).





    Uploaded with ImageShack.us
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  5. #205
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    i ja jako volim frenč, ali ne ovako široko, malko tanje mažem ovaj mat bijeli i volim nokte maksimum od 0.5 do 1cm, eventualno neki na bež ili boja nokta onako blago ružičasto i nikako sedef! Rijetko se desi da namažem trulu višnju ili crveni, kad je neka posebna prilika. Lakirala bih češće ali nevjerovatno je da bukvalno ništa ne smijem raditi ako želim da mi lak stoji duže od dana! Stavljala sam OPI-jeve, Revlonove, Diorove, ma kakvi, isto je, ili ne stavljati ruke pod vodu ili mazati neke druge boje lakova. Znači bukvalno je "dozvoljeno" samo oprati ruke i ne pretjerivati i istuširati se i apsolutno ništa više, čak i to zna da skine lak sa vrhova. Inače mi crveni lakovi smetaju i zbog toga što volim da su visoko sjajni i potpuno savršeno namazani i najmanja linijica mi smeta, a primijetila sam da mi se mnogo duže suše nego svi drugi lakovi i na nogama i na rukama pa mi i to otežava da sve bude savršeno kako volim...nemam pojma zašto mi se sporo suši...ako neka od vas ima isti problem neka podijeli sa nama jer mi je ovo baš čudno.Jednom sam nalakirala nokte u podne (zbog sjutrašnje ženidbe brata) i legla da spavam poslije ponoći, ujutro se budim a sve linije od čaršava sa kojim sam se pokrivala po noktima?! Ono kao ucrtana šara, UŽAS! Na nogama lakiram teget i bordo ili trula višnja, zavisi kako kad. I nikad sedef, uvijek sjaj na kraju i na rukama i na nogama i nikad sličiceOvakvi su mi trenutno:http://www.bourjois.com.au/var/stora...nucure_kit.jpg
    zvoncice, vidim da stavljas 2 sloja i poslije sjaj, tako ti se ne bi 2 dana osusili, gledaj da prvi sloj kad stavljas stavis vrlo tanko, dakle da je providan, pa drugi opet tanko, ja sjaj stavim tek sjutradan kad mi se dobro osuse i on mi ih cak uglacha, onda bitno je da je i lak svjez jer sa lakom koji se vise puta otvarao, primjetila si, postaje gusci, sa tim lakom susenje je otezano jer ne mozes nanijeti tanke slojeve...
    Me, myself and I

  6. #206
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    i ja jako volim frenč, ali ne ovako široko, malko tanje mažem ovaj mat bijeli i volim nokte maksimum od 0.5 do 1cm, eventualno neki na bež ili boja nokta onako blago ružičasto i nikako sedef!

    Rijetko se desi da namažem trulu višnju ili crveni, kad je neka posebna prilika. Lakirala bih češće ali nevjerovatno je da bukvalno ništa ne smijem raditi ako želim da mi lak stoji duže od dana! Stavljala sam OPI-jeve, Revlonove, Diorove, ma kakvi, isto je, ili ne stavljati ruke pod vodu ili mazati neke druge boje lakova. Znači bukvalno je "dozvoljeno" samo oprati ruke i ne pretjerivati i istuširati se i apsolutno ništa više, čak i to zna da skine lak sa vrhova.

    Inače mi crveni lakovi smetaju i zbog toga što volim da su visoko sjajni i potpuno savršeno namazani i najmanja linijica mi smeta, a primijetila sam da mi se mnogo duže suše nego svi drugi lakovi i na nogama i na rukama pa mi i to otežava da sve bude savršeno kako volim...nemam pojma zašto mi se sporo suši...ako neka od vas ima isti problem neka podijeli sa nama jer mi je ovo baš čudno.

    Jednom sam nalakirala nokte u podne (zbog sjutrašnje ženidbe brata) i legla da spavam poslije ponoći, ujutro se budim a sve linije od čaršava sa kojim sam se pokrivala po noktima?! Ono kao ucrtana šara, UŽAS!

    Na nogama lakiram teget i bordo ili trula višnja, zavisi kako kad. I nikad sedef, uvijek sjaj na kraju i na rukama i na nogama i nikad sličice
    Ovakvi su mi trenutno:
    http://www.bourjois.com.au/var/stora...nucure_kit.jpg
    Da, tamnije boje se teže suše. I ja ludim kad namažem nokte u podne i sjutra ujutru nađem šare od spavanja! Užas! Zato je french zakon. I isto tako ako mi se neka linijica ucrta to mi toliko smeta i sve mi bode oči, ni da mi je ne znam šta na noktu. Šta ću kad volim da je to sve besprekorno i, naravno, da sija.

    I ja volim ovaj tanki french, ali taj svakako ide na jako kratke nokte, a na duže mora ići deblja linija.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  7. #207
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ja đevojke NIKAD ne lakiram sama nokte...imam moj termin u 2 sata svakog petka kod moje kozmetičarke i ona mi maže nokte i sve ostale radnje radi a ja uživam i izađem nova žena od nje
    Jeste, maže mi dva sloja i sjaj, ali ona je profesionalac i to jako dobro radi tako da nije debelo, i lakovi definitivino niejsu stari, prolaze dobro tj, svi se lijepo suše i svi lijepo traju osim crveni, na rukama...uglavnom, ako baš nemam neko pranje raštana od dva sata i sl, ja u srijedu, četvrtak skinem lak jer mi smeta čak i najmanji zarez...volim da je stvarno besprekorno.
    ovi lakovi bezbojni, ili transparentni tek blago matirani, mi znaju trajati i po nedelju dana. A na nogama sam počinula jer mi nokti sporo rastu, jako sporo, pa bukvalno mi lak stoji 2-3 nedelje i to djeluje kao da je tek nalakirano, a na nogama uvijek imam dva sloja i sjaj...jedino ako je naki lak sjajan sam po sebi onda ne lakiram treći sloj
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #208
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Posvećeno Goozici... to je jedino što iz ove forumske fotelje mogu da uradim i da posvetim

    Nešto iskombinobah sa bojama koje imam, namjerno stavih lijevu ruku, desna uvijek gore ispadne.

    sledeći put papagaj...

    Click image for larger version. 

Name:	IMAG0118.jpg 
Views:	172 
Size:	10.0 KB 
ID:	97667Click image for larger version. 

Name:	IMAG0120.jpg 
Views:	292 
Size:	10.4 KB 
ID:	97668Click image for larger version. 

Name:	IMAG0122.jpg 
Views:	739 
Size:	10.1 KB 
ID:	97669
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  9. #209
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    extra, sviđaju mi se boje nemam nijednu od ovih nijansi, to se mora kupit
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #210
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li na onom standu u Delti gdje rade manikir (2.sprat) prodaju lakove marke LCN i koja im je cijena?
    http://www.lcnboutique.com/

  11. #211
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    ja nikad nisam bila tamo, ali mi nije palo na pamet da prodaju lakove, samo da rade manikir
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #212
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodaju LCN, cijena im je 6e, imaju takodje OPI i Jessica koji su oko 10e.
    Uzeh ovaj http://www.lcnboutique.com/store/p/774-Mon-Cheri.aspx

  13. #213
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    OPI su 10 eura u CG? Kod mene su 15e. Ja licno biram varijante do 7 eura i to samo za klasicne boje (crvena, bordo, nude), zato sam OPI otpisala, mada se premisljam da uzmem jedan Essie (11e) . Koliko su kod nas Essie lakovi?

    Ako imaju u CG da se kupe KIKO Milano lakovi, od mene imaju preporuku. Cijena je oko 4 eura, imaju raznovrsnu paletu nijansi.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  14. #214
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod nas nema Essie lakova. Sto se tice OPI, meni je to preskupo, cak i ovaj LCN sto sam uzela je najskuplji u mojoj kolekciji. Na zalost, KIKO jos nije dolazio do Crne Gore, a izuzetno povoljna i kvalitetna dekorativa i uvijek imaju neke proizvode po snizenim cijenama.

  15. #215
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ni ja nisam kolekcionar OPI lakova. Po meni, 1 OPI lak (15 e ) ne vrijedi 4 KIKO laka (4 x 4e), koji sasvim zadovoljavaju moje preference 'cijena - kvalitet'

    Nisam probala ostatak KIKO kolekcije, pored lakova. Meni su se pokazali bolji od Deborah lakova, koji imaju jacu cijenu (oko 7 eura).

    I da, u pravu si za snizenja. Tokom rasprodaja, cijena im padne na 2 eura, sto je i vise nego super.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  16. #216
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ja sam pocinula odkad otkrih FLORMAR lakove, em mi dugo traju, celih 5-7 dana, em je extra ponuda boja i nijansi, em jeftini,
    a da napomenem da mi svaki drugi lak traje maximum 2 dana i to sa onom maximalnom opreznoscu...
    Hvala im sto postoje
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  17. #217
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Uzela sam ovaj Coral Romance u Cosmeticsu 1,69e - u pitanju su one njihove akcije - pa ko voli koralne nijanse, super izbor! (P.S. Slika ne predstavlja moje nokte.)

  18. #218
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja koristim odavno njihove lakove, meni su se super pokazali!
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  19. #219
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	IMG_1542.jpg 
Views:	363 
Size:	9.4 KB 
ID:	98646 Click image for larger version. 

Name:	398354_10151408196033814_383784523_n.jpg 
Views:	177 
Size:	10.4 KB 
ID:	98647

    Click image for larger version. 

Name:	28061_10151408197083814_1007205802_n.jpg 
Views:	124 
Size:	8.4 KB 
ID:	98648 Click image for larger version. 

Name:	44477_10151408196803814_2102536294_n.jpg 
Views:	233 
Size:	9.1 KB 
ID:	98649

    Click image for larger version. 

Name:	522939_10151408196453814_1260286542_n.jpg 
Views:	140 
Size:	9.4 KB 
ID:	98650


    Ovo su moji, ja sve boje volim... Sama sam ovo radila, xi, xi...
    Lakovi su mi Flormar, imam 2 Rimell cin mi se, al Flormar mi je favorit, iz razloga sto mi traju dugo na noktima.
    Last edited by kuglica; 04-11-12 at 14:19.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #220
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    svidja mi se! dobri su ti ovi vrljavi :mrgreen:

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #221
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    MNE
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što je ova pomama među đevojkama, kako su krenule da se transformišu u nekakve robote, Lejdi Gage, aman što je ovo?
    Svega ima, prirodne đevojke ni za lijeka...

    Nema mi šta ljepše n'o viđet' curu sa malo sjaja na usnama i nekakav providni lak na nokte...i to je to. Ništa ljepše.

  22. #222
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta ce bilo kome lak koji je providan :indecisiveness:

    Sto se mene tice super long i super sexy boje neobicno nasarani, sa pirsingom itd. samo da su drugaciji od standarda :victorious:

    Moji trenutni:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	SDC14328.jpg 
Views:	587 
Size:	9.1 KB 
ID:	98662  

  23. #223
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    voli čovjek da vidi nokte jesu li ovo tvoji?

    edit: me gusta tvoji noktići
    Last edited by goozica; 04-11-12 at 17:18.

  24. #224
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fm_group View Post
    Sta ce bilo kome lak koji je providan :indecisiveness:

    Sto se mene tice super long i super sexy boje neobicno nasarani, sa pirsingom itd. samo da su drugaciji od standarda :victorious:

    Moji trenutni:
    Mmmmm, e jesu super sexy! Baš takve i ja volim, a ovu boju sam najviše do sad i stavljala.

    Neka priča ko šta hoće, ali dugi nokti su sexy i nema preko te ženstvenosti.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  25. #225
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    noova boja :twist:


Page 9 of 20 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •