Page 4 of 20 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 481

Thread: Noktici :)

  1. #76
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    potvrdjujem...
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  2. #77
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Staklenu Credo turpiju sam kupila u Cosmetic's-u. Na akciji je bila oko 3e, a cijena joj je oko 6e.

  3. #78
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by __Modzza__ View Post
    Staklenu Credo turpiju sam kupila u Cosmetic's-u. Na akciji je bila oko 3e, a cijena joj je oko 6e.
    hvala . . .
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  4. #79
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Posmatrala sam malo lak proizvode u CG, i ono sto me zbunjivalo jesu nalijepljene etikete upravo na dijelu gdje se opisuje sastav.. Ne moze se pogledati. Sta sve nokti apsorbuju...

    Hvala Lepo

  5. #80
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Majo, moraju tako jer ce da plate trzisnoj insp. 165 eura mandatne kazne ako im i najsitniji artikal u radnji nema tu nazovi deklaraciju.

  6. #81
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa se lijepi namjerno preko etikete o sastavu laka?

    Hvala Lepo

  7. #82
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da je namjerno

  8. #83
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zasto ne vjerujete?
    Imate li neki razlog ili?
    Znate li zasto se te etikete o sastavu uopste stavljaju? Da bi se lijepile deklaracije o uvozniku u CG i 165 e kazne? Toliko im kosta vase zdravlje i zivot?
    Znate li vi uopste sta stavljate na nokte a time i sta unosite u organizam? Ili to vama nije bitno?


    Hvala Lepo

  9. #84
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Majo kad bi smo isli toliko u detalje onda bi nam proslo pola zivota samo na stvari koje trebaju da budu glavobolja i briga za to nadleznih nadzornih organa, a stvarno da gubim vrijeme na tudji posao nemam toliki visak slobodnog vremena. A primjecujem da ima ljudi koji imaju vremena na pretek za kojekakve dangube i besposlicarenja i mlacenja prazne slame pa cu njima ostaviti to zadovoljstvo da misle da su od vitalnog znacaja sa svojim kreativnim djelima. Interesantno je pogledati ponekad stvari i pojave koje bi mogle da zavrse u rubriku vjerovali ili ne,znakovi pored puta koji me tako slatko i lijepo podsjete da jos mogu da uvrstam sebe u grupu normalnih ljudi oooh hvala vam kreativni ljudi
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  10. #85
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znate, primjecujem ja imbecile koje ne zanima nista u zivotu, a takodje primjecujem i one koji znaju o chemu pricaju jer im je u struci, pa josh iz humanih razloga altruistichki hoce da ukazu neupucenima da razmisle o necemu sto im moze donijeti mnogo zdravstvenih problema u zivotu...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-02-11 at 15:47.

  11. #86
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Znate, primjecujem ja imbecile koje ne zanima nista u zivotu, a takodje primjecujem i one koji znaju o chemu pricaju jer im je u struci, pa josh iz humanih razloga altruistichki hoce da ukazu da razmisle o necemu sto im moze donijeti mnogo zdravstvenih problema u zivotu...

    Hvala Lepo
    Ja primjecujem da s obzirom da su pametni previse popustali situacija je postala nepodnosljiva.Pa su imbecili poceli da se sire brzinom svjetlosti. Al iskreno najgora je ona vrsta imbecila koja sebe smatra strucnjakom za nesto ili pak i za vise stvari pa altruistickim duhom ukazuje na svoje nimalo zavidne kapacitete dobrobitnog djelovanja na drustvenu zajednicu ... drago mi je da smo se slozili oko cinjenice da primjecujemo imbecile. Nadam se da cete se i vi sami potruditi kao i ja da imbecilizam i idiotizam se ne siri dalje i ne hara nasim drustvom i drustvenim mrezama.

    Srdacan pozdrav-Hvala lijepa
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  12. #87
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne razumijem sto ste zeljeli reci u vezi sa ovim etiketama o sastavu proizvoda koji su obavezni za citav svijet sem u CG?
    Podrzavate takav javasluk onih koji su zaduzeni da vode brigu o zdravlju gradjana Crne Gore i kojima je bitnije servirati info o zemlji porijekla za 165e?
    Vi ste pulen neke od brojnih pol. stranaka kojima je bitnija ta cifra od zdravlja ljudi?
    Zraci to... zraci.

    Hvala Lepo

  13. #88
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Ista stvar! Ni ja nesto ne volim puno one detalje, ali zadnjih 10 godina su mi samo ove dvije varijante na noktima. Trenutno je ovaj crveni, bas ista nijansa, nekad bude malo tamnija, trula visnja, nekad malko svetlija, ili french, koji inace ne volim sa sedefastim nijansama (kao sto je na ovoj drugoj slici) nego sa bezbojnim, ili eventualno mlijecnim.
    Nokti mi uvijek MORAJU biti nalakirani inace bih se osjecala kao da sam gola. :mrgreen: Uvijek su dugi, ali eto desi se da se slomi neki pa su (kao sada) kratki, ali nikada do zivca. Nikad ih nisam grickala, ni kao mala, pa i kad su kratki imaju neku duzinu koja bi nekima bila dovoljna za french.


    ti imas najgrdje nokte koje sam u zivotu vidio
    moja preporuka za tebe

    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  14. #89
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zasto ne vjerujete?
    Imate li neki razlog ili?
    Znate li zasto se te etikete o sastavu uopste stavljaju? Da bi se lijepile deklaracije o uvozniku u CG i 165 e kazne? Toliko im kosta vase zdravlje i zivot?
    Znate li vi uopste sta stavljate na nokte a time i sta unosite u organizam? Ili to vama nije bitno?


    Hvala Lepo
    Mislim da je nemoguce obuciti toliki kadar ljudi zaposlenih po hiper, mini i maxi marketima da lijepe MNE deklaracije na lakove za nokte tako precizno i s ciljem da prekriju sve te silne otrove.
    Druga stvar, i ta prevedena deklaracija bi trebala da sadrzi sastav proizvoda.
    Da skratim pricu, ako u originalnom sastavu lakova za nokte i ima neceg sto je stetno, strucnjaku i altruisti bi to trebalo biti dovoljno da rasprava ode na veci nivo od ovog forumaskog.
    Nego, svako se danas naziva strucnjakom...

  15. #90
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _Ingrid_ View Post
    Mislim da je nemoguce obuciti toliki kadar ljudi zaposlenih po hiper, mini i maxi marketima da lijepe MNE deklaracije na lakove za nokte tako precizno i s ciljem da prekriju sve te silne otrove.
    A vi mislite da personal mini i maxi marketa lijepi te deklaracije?
    Misllim da je sve jasno.

    Nego, svako se danas naziva strucnjakom...
    Vidim..

    Hvala Lepo

  16. #91
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ne razumijem sto ste zeljeli reci u vezi sa ovim etiketama o sastavu proizvoda koji su obavezni za citav svijet sem u CG?
    Podrzavate takav javasluk onih koji su zaduzeni da vode brigu o zdravlju gradjana Crne Gore i kojima je bitnije servirati info o zemlji porijekla za 165e?
    Vi ste pulen neke od brojnih pol. stranaka kojima je bitnija ta cifra od zdravlja ljudi?
    Zraci to... zraci.

    Hvala Lepo
    Ovdje niko nije opsjednut teorijom zavjere koliko Vi ... lakove kad kupujem etikete su na njima jasno vidljive i citljive ... Vi ste ocigledno baksuz pa Vam se zalomi tako... a s obzirom da brinem za ljude izaci cu Vam u susret pa pomoci oko etiketa i eto pobrinut se za Vase zdravlje na adekvatan nacin i ukazat Vam na ljude koji mogu da Vam pomognu kad imate problema...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  17. #92
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hahahahaha
    Koliko se vidi samo Vi pricate ko je kakav po forumu sto javno sto..., i zabrinutost vam kipti iz postova.
    Nista, vidi se da Vas tema ne zanima, nego neki problemcic koji ochigledno imate kad sam ja u pitanju. No zanemaricu tu cinjenicu kao i ranije.
    Bez nervoze, a mi cemo laganica da caskamo o temi...


    Hvala Lepo

  18. #93
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    A vi mislite da personal mini i maxi marketa lijepi te deklaracije?
    Misllim da je sve jasno.
    Majo, Majo
    lijepe ih I po marketima kad im stignu nenalijepljene.

    Sto se tice teme, ne volim ni vjestacke ni duge nokte. Lakovi-blage nijanse, ponekad bordo

  19. #94
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ako lijepe po marketima.. Vi to onda kazete da je to roba bez obavljene carine i da se na bilo sta moze lijepiti etiketa van carinske kontrole? Ao......

    Svasta....

    Hvala Lepo

  20. #95
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    ti imas najgrdje nokte koje sam u zivotu vidio
    moja preporuka za tebe

    Nisu vise onoliko dugi. I hvala ti, taman da mi ih ne ureknes. :mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  21. #96
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Natjeraste me da zagrebem po jednom od mojih lakova kako bih vidjela opis sastava (u koji se ja nikako ne razumijem).Svaki moj lak ima jasno napisan sastav od ovih sto su Made in Italy!Ovaj po kom sam grebla(i rizikovala da slomim nokat-sta cini radoznalost )uvezen je iz Francuske(Deborah).Na poledjini se nalazi naljepnica sa kodom i osnovnim opisom(ime laka,proizvodjac i zemlja porijekla).U samom uglu stoji lako uocljiva strelica koja vam pokazuje da ispod vidljive etikete stoji jos jedna sa 'ingredients'.
    Nemam ovdje ni jedan nas lak(nije nas nego uvezen,al dobro) zato ne mogu da uporedim.Ako zaista lijepe etiketu preko sastava ,po mom misljenju,krivica bi se mogla pripisati NEZNANJU distributera (mozda crnogorski uvoznici ne znaju da deklaracije moraju biti jasno vidljive i citljive,sve je moguce )Ne mislim da ima tu nekih namjera ,prije svega zato sto nasi kupci ne zagledaju sastav ni prehrambrenih proizvoda, kamoli lakova.Nemamo tu kulturu jos.

    Iskreno,ne umijem ni ja procitati od cega je napravljen lak.Pise Butyl Acetate,Nitrocellulose...a gdje,ne umijem ni prepisati Posto se ne razumijem u hemiju,ima li neki sastojak koji je u lakovima posebno stetan?Sve sto je vjestacko je manje vise stetno,tako da ce necu odreci lakova al ako biste znali da mi kazete koji sastojak bi trebalo izbjeci sigurno bih obratila paznju ubuduce.
    Budite njezni pri saopstenju mi surovih istinaStvarno bi me rastuzilo kad bi mi neko rekao da ne bih smjela lakirati nokte nikad vise,i ne salim se
    Last edited by AltaMarea88; 13-02-11 at 21:17.

  22. #97
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    894
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li što gore od frenč manikira?

    nikad li ugodit ovome narodu...te im smeta što je u voli na akciju povrće kome je isteka rok, te im novi pLemijer nije zgodan, te je u deltu prevruće, a sad im smetaju i naljepnice na lakove
    imate stotinjak sajtova, koji šalju u crnu goru lakove na kućnu adresu. cijena je otprilike ista ka kod nas, a poštarina vam je besplatna za porudžbinu višIju od 10-15 funti. i nemaju nalEpnice zalijepljene preko sastava.
    there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.

  23. #98
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo mojih sada u ovom trenutku, moj rad... ))
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  24. #99
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kupila!


  25. #100
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Kupila!

    Javi utiske jer se mislim i ja crni uzet
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

Page 4 of 20 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •