Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 38 of 38

Thread: Price i njihov uticaj na vezu

  1. #26
    Join Date
    May 2009
    Location
    U STAN
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se ne lazemo , mislim kad bi neko sapnuo neku pikanteriju o partneru ,jos ako je losa , ne bih ostao ravnodusan ... Jos ako je neko zloban i to lijepo iskarikira , veselite boze . E sad lijepo je ako je to laz, pa iz toga moze da nastane jedno lijepo zezanje . Ali sta ako je ta bljuvotina(socan trac ) o da kazem vas(oj)em "najblizem" istina .Da li onda to utice na vas , to je poenta ovog posta valjda . A sto se tice ljepote , starosti ... Ono ljubav je slijepa , pa vremesni djedo ili staramajka mogu biti bolji od pubertetskog brka i prirasle djevojke
    Inspektor Besevic opet sije mudrost medju narodom

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek je bilo i bice dusebrizinika koji ce se trudit da nas upoznaju s nasim partnerom na nacin koji njima odgovara iz ko zna kojih razloga ... Iskreno ne vidim zasto bi nesto sto je on imao obicaj ranije da radi i slicno imalo uticaja na mene ... zanima me samo sada i ubuduce... a kad se neko potrudi da zabiberi s nekom aktuelnom pricom uzimam to s rezervom i vremenom rascivijam je li istina ili spletka ...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  3. #28
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,228
    Thanks Thanks Given 
    782
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    a kad se neko potrudi da zabiberi s nekom aktuelnom pricom uzimam to s rezervom i vremenom rascivijam je li istina ili spletka...
    i kad se uvjeris da je istina i da ti prijatelj nije imao nikakve zle namjere, naprotiv..? Sta onda?
    Zbilja, ovdje bi trebalo postaviti kontrapitanje.. Ako o curi svog prijatelja (ili momku svoje prijateljice) znate neku groznu aktuelnost koja bi iz korijena izmijenila njihov odnos, da li biste mu precutali to? Da li biste imali osjecaj da ste time ispali pravi prijatelj? Sta to govori o vama ustvari.. Ili biste ipak podijelili to s njim?


  4. #29
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    i kad se uvjeris da je istina i da ti prijatelj nije imao nikakve zle namjere, naprotiv..? Sta onda?
    Zbilja, ovdje bi trebalo postaviti kontrapitanje.. Ako o curi svog prijatelja (ili momku svoje prijateljice) znate neku groznu aktuelnost koja bi iz korijena izmijenila njihov odnos, da li biste mu precutali to? Da li biste imali osjecaj da ste time ispali pravi prijatelj? Ili bi ipak podijelili s njim to?
    Been there done that .... po cijenu da izgubim druga ali da ostanem dosledna tome da sam mu u toj situaciji bila prijatelj. S obzirom na narav cure s kojom se smuvao i na cinjenicu da se nisu neke stvari promjenile ni otkad je on s njom u vezi ... otvoreno sam mu rekla ... normalno prva reakcija je bila ma daj ne zezaj,pa i idiotska prepirka a on ko tele zatelebasan u nju a ne vidi s kim je. Mi se posvadjali on digao nos ... no proslo vrijeme uvjerio se u cinjenicno stanje i da ga nisam slagala ... ali jbg tesko je rec izvini bila si upravu.

    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  5. #30
    Join Date
    May 2009
    Location
    U STAN
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta ako se u medjuvremenu ta "bezocna djevojka "(muski sovinizam u rukavicama), promjenila , a nasa prica im pokvari srecu (valjda se ljudi kad naprave neku gresku u zivotu promjene ). Ko je onda "pravi"prijatelj ? Ja bih isto malo sacekao da vidim kako bi se situacija razvijala , a ne odmah iz prve sto bi fudbaleri rekli minirao nesto .
    Inspektor Besevic opet sije mudrost medju narodom

  6. #31
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrati se nazad i ponovo procitaj moj post ... 'bezocna djevojka' se u slucaju ovog momka nije promjenila ni nakon godinu i po dana veze s njim...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  7. #32
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,228
    Thanks Thanks Given 
    782
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marijan Starcevic View Post
    A sta ako se u medjuvremenu ta "bezocna djevojka "(muski sovinizam u rukavicama), promjenila , a nasa prica im pokvari srecu (valjda se ljudi kad naprave neku gresku u zivotu promjene ). Ko je onda "pravi"prijatelj ? Ja bih isto malo sacekao da vidim kako bi se situacija razvijala , a ne odmah iz prve sto bi fudbaleri rekli minirao nesto .
    pa zato sam naveo u tekstu "neku groznu aktuelnost", misleci na nesto sto se upravo desava.. ne citas pazljivo, drug


  8. #33
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da je vazno, price nikad ne postoje bez razloga. POnekad ih i sama izmisljam kad znam da taj neko ne odgovara mom nekom...
    Kako Vaša bolest ?

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  10. #35
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam ne, samo ubrzavama neke procese
    Kako Vaša bolest ?

  11. #36
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako si osoba kojoj ne fale neka kljucna osjecanja, kad tad ce te price zainteresovat... veze to s ljubavlju nema.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo je onih kojima bih dozvolila da kazu ijednu rijec u tom pravcu o onome koga volim. Odlicno znam koliko je mnogima stalo da <POMOGNU> u tudjim vezama, da ne kazem da ih poguraju niz brdo, zato odmah prekinem to i kazem da me to apsolutno ne interesuje - jer moja reakcija je upravo ono cemu bi se sladili... Shvatam da je vrlo moguce da i od najblizih cujete nesto sto ne prija zaljubljenom srcu i da se lako moze desiti da je i on u istoj situaciji, da mu govore da je pogresno odabrao, prebiraju po proslosti nalazeci klimave argumente za svoje podle planove... Ali Ja nikada nisam zivjela od proslosti i pored sebe cu uvijek imati muskarca koji ce me stititi i voljeti, ne dozvoljavajuci da ono sto je bilo utice na ono sto smo danas.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  13. #38
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    ako si osoba kojoj ne fale neka kljucna osjecanja, kad tad ce te price zainteresovat... veze to s ljubavlju nema.
    I ja mislim.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Flert - dobar za vezu?
    By Kliker17 in forum Ljubav
    Replies: 53
    Last Post: 14-04-11, 13:56
  2. Studenti i njihov status!
    By sinisam in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 24-06-09, 14:08
  3. Uci u vezu a ne biti zaljubljen?
    By getaway blues in forum Ljubav
    Replies: 94
    Last Post: 14-05-07, 10:49
  4. Iskon i njihov ADSL!
    By Fabia_Elegance! in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-07, 14:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •