Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 39 of 39

Thread: operacija klempavih usiju

  1. #26
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Datacenter
    Posts
    195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene je drug radio odje u kbc ali dosta smo mladji bili ima 7-8 godina dobro mu je to sad ali sto ce opet su mu velike usi Salim se dobro je uradjeno samo sto je onaj povez nosio dugo vremena.

  2. #27
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Eli View Post
    mene je drug radio odje u kbc ali dosta smo mladji bili ima 7-8 godina dobro mu je to sad ali sto ce opet su mu velike usi Salim se dobro je uradjeno samo sto je onaj povez nosio dugo vremena.
    jesi mu palio sklempe?
    :P
    :)

  3. #28
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Samo vas posmatram...

    Imao sam kurje oko na taban, kako to smeta u pm, ne moze covjek hodat pravilno...

    NIKO nema nikakva zila (ma koliko ti sad zvucilo nelogicno, ali imao sam isti problem), kurje oko je vrsta zulja, nije kao obicni, formira se duboko u kozu, uzrok je neudobna obuca, meni je to od novih cizmi doslo... Znaci kao zulj, rijesit ces ga se udobnijom obucom, ja sam moje k. oko gurao jedno 3 mjeseca ja mislim, prvo sam citao neke price na internet kao treba nekakvu zilu da izvadim, sta li je sve tu bilo od prica majko sveta, pisalo je i da ima crv neki u sredinu i da treba da ga izvucem...

    Koza se mijenja, taj zulj "izlazi" kako se koza ispod njega stvara, ako ti smeta da ides onda dok bude "izlazio" ce ti se pojavit i crvene tj crne tackice, koje su nastale od upiranja i podlivanja krvi, to bi trebao da bude znak da se blizi kraju... ne treba nikakve zile da trazis, da rovaris po tabanu, da kopas, samo ces pogorsat stvar, bio sam u tu situaciju, nisam ni krv mogao zaustavit kako je to islo....

    Ja sam kao sto rekoh 3 mjeseca to gurao, samo sam ga noktaricama zakidao, micao povrsinske djelove posle tusiranja (tad ono malo "nabrekne") ... i mislio sam nema ovome kraja, i taman kupio neku tecnost, ali nije mi ona pomogla i ako sam je stavljao, nego je jednostavno zulju dosao kraj, jer je vec poceo da jenjava...

    Nadji neku kremu nesto da to brze prodje, ali znaj da je to zulj, nema nista zivo u njega osim tvojih celija, i nece se vratiti kao sto rekose, nije to herpes, to je zulj, vratit ce se ako hodas u neudobnu obucu, tek nakon sto sam ga "prebolio" price drugih su mi bile smijesne, i majka mi je rekla da je imala to na nozni prst jednom i nikad vise...



    Znaci obuca, tu je tebi problem 99% , ne moze ta vrsta zulja nestati ako konstantno bodes nogom...
    Njak Njak Njak

  4. #29
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Samo vas posmatram...

    Imao sam kurje oko na taban, kako to smeta u pm, ne moze covjek hodat pravilno...

    NIKO nema nikakva zila (ma koliko ti sad zvucilo nelogicno, ali imao sam isti problem), kurje oko je vrsta zulja, nije kao obicni, formira se duboko u kozu, uzrok je neudobna obuca, meni je to od novih cizmi doslo... Znaci kao zulj, rijesit ces ga se udobnijom obucom, ja sam moje k. oko gurao jedno 3 mjeseca ja mislim, prvo sam citao neke price na internet kao treba nekakvu zilu da izvadim, sta li je sve tu bilo od prica majko sveta, pisalo je i da ima crv neki u sredinu i da treba da ga izvucem...

    Koza se mijenja, taj zulj "izlazi" kako se koza ispod njega stvara, ako ti smeta da ides onda dok bude "izlazio" ce ti se pojavit i crvene tj crne tackice, koje su nastale od upiranja i podlivanja krvi, to bi trebao da bude znak da se blizi kraju... ne treba nikakve zile da trazis, da rovaris po tabanu, da kopas, samo ces pogorsat stvar, bio sam u tu situaciju, nisam ni krv mogao zaustavit kako je to islo....

    Ja sam kao sto rekoh 3 mjeseca to gurao, samo sam ga noktaricama zakidao, micao povrsinske djelove posle tusiranja (tad ono malo "nabrekne") ... i mislio sam nema ovome kraja, i taman kupio neku tecnost, ali nije mi ona pomogla i ako sam je stavljao, nego je jednostavno zulju dosao kraj, jer je vec poceo da jenjava...

    Nadji neku kremu nesto da to brze prodje, ali znaj da je to zulj, nema nista zivo u njega osim tvojih celija, i nece se vratiti kao sto rekose, nije to herpes, to je zulj, vratit ce se ako hodas u neudobnu obucu, tek nakon sto sam ga "prebolio" price drugih su mi bile smijesne, i majka mi je rekla da je imala to na nozni prst jednom i nikad vise...



    Znaci obuca, tu je tebi problem 99% , ne moze ta vrsta zulja nestati ako konstantno bodes nogom...
    upravo tako.
    this is pointless

  5. #30
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    nego da se vratimo operaciji usiju imate li jos kakvih iskustava?
    this is pointless

  6. #31
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Eli View Post
    mene je drug radio odje u kbc ali dosta smo mladji bili ima 7-8 godina dobro mu je to sad ali sto ce opet su mu velike usi Salim se dobro je uradjeno samo sto je onaj povez nosio dugo vremena.
    A okle mu kurje oko na usi?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  7. #32
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    je li to neko radio kod nas, dje i koja je procedura, kakav je zahvat i oporavak i koliko traje, cijena...iskustva?

    hvala
    ja sam ih operisao "davne" '93, sigurno je od tada napredovala tehnika ali i tada je bila ok operacija, p[ola sata traje, opravak, nosenje zavoje jod 20-ak dana i ka nov, tako da ne razmisljaj no djelji slobodno
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  8. #33
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Torino
    Posts
    2,687
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eh da ozivim ovu staru temu. Kosa mi je sve redja i redja tako da je "celavica" veoma blizu Naime nemam bas veliki problem sa usima al mala korekcija bi dobro dosla prije no ostanem bez kose .Zna li ko dje je najbolje i najpovoljnije da se to odradi.
    "Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"

  9. #34
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Podji do odjeljenja za plasticnu hirurgiju klinickog centra, i tamo se dogovori sa nekim od hirurga.Jer vec neko vrijeme se na tome odjeljenju vrse plasticne operacije koje nijesu cisto rekonstruktivne vec estetske/kozmetske/kozmeticke.Te stoga se i naplacuju, jer nijesu medicinski/hirurski indikovane, ali neuporedivo manje nego u privatnim bolnicama/klinikama.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Torino
    Posts
    2,687
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala ti raspitacu se kod njih.
    "Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"

  11. #36
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesi li bio u kbc? Kako je proslo?

  12. #37
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danilo I, Cetinje, dr Maja Jovanović, iskustva???

  13. #38
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Redirect View Post
    Danilo I, Cetinje, dr Maja Jovanović, iskustva???
    Vrhunsko iskustvo
    this is pointless

  14. #39
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    Vrhunsko iskustvo
    Sad ne znam da li se šališ ili si ozbiljan?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Operacija ociju?
    By Sh0ne in forum Medicina
    Replies: 13
    Last Post: 21-11-12, 14:07
  2. Operacija nosa u CG
    By Blade Runner in forum Medicina
    Replies: 22
    Last Post: 20-11-12, 04:27
  3. operacija nosa
    By mia in forum Ženski kutak
    Replies: 26
    Last Post: 17-11-12, 10:40
  4. Operacija trijumf
    By straus in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 06-01-09, 01:03
  5. Pomoc NJO dizanje usiju !!!
    By oktagon in forum Kućni ljubimci
    Replies: 1
    Last Post: 01-10-08, 01:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •