Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 137

Thread: Iskrenost I Otvorenost

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default stvari koje bole a ja ih znam

    ovako...
    hm zanima me da li u vezi treba biti ono do kraja iskren da boli(ali sad govorimo o ozbiljnim vezama ono tipa kad vidis djecu u njenim/njegovim ocima)
    ili bolje pracutati neke stvari koje ako se kazu bi jako zaboljele povrijedile i 1no i 2go a sustinski nemaju veze sa njihovim odnosom,, ili da ta stvar nije niti malo znacajna za osobu kojoj se desila i tice se samo te osobe i desila se davno prije ono...
    i sad ako znas da moze razotkrivanje tj prica u detalje da srusi sve je li bolje reci ili precutati...
    a? samo nemojte mi ne istina pa istina jer svi dobro znamo da je nekad istina gora od lazi...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iskren do kraja!!!!


    i najgora istina je bolja od najbolje lazi!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    iskren do kraja!!!!


    i najgora istina je bolja od najbolje lazi!!!
    a sha ak nije stvar u lazi nego o necem o cemu ne zelis ni sa kim govoriti?
    a sustinu te stvari si vec podijelio s tom osobom
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskren do kraja - NIKAD.
    izvagaj sto mozes da kazes, a sto ne. Pogotovo stvari oko kojih se dvoumis dal' da ih kazes, definitivno ti moze doc glave!!!
    Cemu iskrenost kad je proslost u pitanju? Ti sa tim nekim gledas u buducnost, vidis vas u buducnosti, stoga nema potrebe priznavat slabosti ili sto vec iz proslosti. Bar ne sve. Mada u mom slucaju nista.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Veza izmedju zene i muskarca bi trebala da bude iskrena i otvorena.
    Posto to nije bio slucaj prije, kao i sad onda bi se takva veza nazvala zavaravanje cula. Da li treba iskren biti u situaciji gde to nije slucaj zavisi ponajvise od suprotnosti koja nije lako vidljiva jer smo i sami neiskreni barem nedovoljno da bi dovljno znali da li ta osoba jeste sto mi zelimo odnosno da li ce to biti otac moje djece.
    Pitanje zahtjevaju odgovore u zavisnosti upravo kakva je druga strana koja neke stvari drzi za vaznije a neke ne. Tako da cutanje moze imati, a i ne mora imati poslijedice koje se poslije vise uvide da li su bile lose ili ne.Uglavnom je da kazem da je sve u shvatanju kako se neko odnosi prema nekome i necemu,te bi trebali sa tim sumnjama,nesuglasicama raditi obostrano kroz iskrenost koja ce vremenom vise da kaze jedno o drugome.
    Naravno da u takvom razmisljanju,odnosu postoji paznja,strahovi koje smo da kazem nekako unaprijed stvorili i koji prijete da se ruse kad bi neke detaljnosti iz proslosti dali na vidilo koje upravo i ne zelimo jer smatramo da se njemu ta proslost ne bi svidjela,tako da je nekako logicnije cutati.Ali da nije bas rijesenje,kad se postavljaju ovakva pitanja, eto koja kako sam reko bi trebalo da se obostrano radi na njima i koja zahtjevaju iskrenost i otvorenost jer u suprotnom moze doci do goreg,ne samo za sebe nego i njega kao i eventualno naslijedje.
    Uglavnom promisljenost bi trebala uvijek da bude in.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Malo je nejasno pitanje a pogotovo pojasnjenje: " sustinu te stvari si vec podijelio s tom osobom".
    Ako je to neko zajednicko neprijatno iskustvo i nema zelje da se vraca na te razgovore, svakako da se ne treba vracati. Ako je to nesto iz prethodnih veza opet nije lijepo rastresati detalje jer tada je tesko odluciti gdje je iskrenost, a gdje najobicnije ogovarenje trece osobe. Taj dio privatnosti nije bas za ispovijedanje i to precutkivanje nije laganje osobe sa kojom si. Naravno da ima mnogo stvari koje covjek zeli zadrzati samo za sebe i to treba maksimalno postovati. Tesko je nagadjati na sto konkretno ili priblizno mislis, ali mislim na primjer ako je vanbracno dijete treba reci.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Postoji rec koja vredi tek kad se ocuti..."

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    iskren do kraja!!!!


    i najgora istina je bolja od najbolje lazi!!!

    ja sam za didija pa vi zborite sto ocete

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidji gaga ako je spreman da te odbaci zbog nekih stvari u proslosti sto ce ti koji klinac pored tebe???
    broji se ono od kad si snjim a ne iza njega?
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U lazi su kratke noge
    Together we can defeat capitalism ...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    "Postoji rec koja vredi tek kad se ocuti..."
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    "Postoji rec koja vredi tek kad se ocuti..."
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    "Postoji rec koja vredi tek kad se ocuti..."
    Good point!
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    neke stvari je ipak bolje precutati
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ovako...
    hm zanima me da li u vezi treba biti ono do kraja iskren da boli(ali sad govorimo o ozbiljnim vezama ono tipa kad vidis djecu u njenim/njegovim ocima)
    ili bolje pracutati neke stvari koje ako se kazu bi jako zaboljele povrijedile i 1no i 2go a sustinski nemaju veze sa njihovim odnosom,, ili da ta stvar nije niti malo znacajna za osobu kojoj se desila i tice se samo te osobe i desila se davno prije ono...
    i sad ako znas da moze razotkrivanje tj prica u detalje da srusi sve je li bolje reci ili precutati...
    a? samo nemojte mi ne istina pa istina jer svi dobro znamo da je nekad istina gora od lazi...
    Opet kompliciras :wink:
    Cuj, bitno je samo to da si iskrena i postena u tome sta pricas kad vec pricas. A kad vidis "djecu u ocima" bolje ti je da popricas o svemu pravovremeno, bolje nego da cjeli zivot lazes sve ono cime se dicis da volis.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvari koje nisu vrijedna pomena i ne moraju da se pricaju...

    interesantno kako ne umijem da lazem, sinoc nisam mogla zaspati jer sam rekla gazdama na posao da cu da radim nesto sto nisam radila i cijelu noc nisam mogla da zaspem...
    Kako to ne volim...

    Ako nije vezano za njega, zasto je onda i pominjati? Zasto podizati prasinu za necim nepotrebnim?

    Nejasno...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ...ili bolje pracutati neke stvari koje ako se kazu bi jako zaboljele povrijedile i 1no i 2go a sustinski nemaju veze sa njihovim odnosom,, ili da ta stvar nije niti malo znacajna za osobu kojoj se desila i tice se samo te osobe i desila se davno prije ono...
    i sad ako znas da moze razotkrivanje tj prica u detalje da srusi sve je li bolje reci ili precutati...
    Ono shto je bilo je... BILO. Sama rijech govori. Dovoljno. Vishe od ijedne istine.
    Stvari koje Te mogu povrijediti govore se onda kada za to postoji prava prilika, kada to postane pravo, kada osjetish da imash i njegovu ljubav i njegovo povjerenje.
    Ako Te NE pita, nego sama "trchish pred rudu", morash pogrijeshiti. Samim tim shto SAMA inicirash tu temu znachi da to nisi sama sa sobom rijeshila.
    Iskrenost nije isto shto i prichati ono shto Te niko ne pita dovodeci svoju vezu u pitanje.
    A jesam za iskrenost... i ne mozhe ona nishta srushiti shto Tvoje djelo nije udarilo... po temelju.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ovako...
    hm zanima me da li u vezi treba biti ono do kraja iskren da boli(ali sad govorimo o ozbiljnim vezama ono tipa kad vidis djecu u njenim/njegovim ocima)
    ili bolje pracutati neke stvari koje ako se kazu bi jako zaboljele povrijedile i 1no i 2go a sustinski nemaju veze sa njihovim odnosom,, ili da ta stvar nije niti malo znacajna za osobu kojoj se desila i tice se samo te osobe i desila se davno prije ono...
    i sad ako znas da moze razotkrivanje tj prica u detalje da srusi sve je li bolje reci ili precutati...
    a? samo nemojte mi ne istina pa istina jer svi dobro znamo da je nekad istina gora od lazi...
    kakva djeca kakvi bakrachi...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    Quote Originally Posted by DIDI
    iskren do kraja!!!!


    i najgora istina je bolja od najbolje lazi!!!
    a sha ak nije stvar u lazi nego o necem o cemu ne zelis ni sa kim govoriti?
    a sustinu te stvari si vec podijelio s tom osobom
    Da, ali ta osoba ne zeli da te uzme ozbiljno ili mislis da te nije dovoljno cuo?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ovako...
    hm zanima me da li u vezi treba biti ono do kraja iskren da boli(ali sad govorimo o ozbiljnim vezama ono tipa kad vidis djecu u njenim/njegovim ocima)
    ili bolje pracutati neke stvari koje ako se kazu bi jako zaboljele povrijedile i 1no i 2go a sustinski nemaju veze sa njihovim odnosom,, ili da ta stvar nije niti malo znacajna za osobu kojoj se desila i tice se samo te osobe i desila se davno prije ono...
    Treba biti potpuno iskren u svemu sto je iole vazno, jer ako se nesto vazno ne kaze zato sto boli onda ako se dozna kasnije ima da se "razbije o glave" onih koji su u vezi. Kockati se sa tim da li ce nesto da se dozna ili ne je veliki rizik kojim moze da se unisti ostatak zivota. ... Primjer koji sam dao na ovom forumu prije pola godine odnosio se na jedan takav slucaj, doduse drastican. Ona nije prijavila da ima dijete iz srednjoskolske veze, udala se i rodila dvoje djece, bila u braku desetak godina, a onda je on doznao i od "mirnog doma" postala je "duhovna i fizicka mucionica" ... To je samo drastican primjer, ali i za mnogo manje (nerecene) stvari dolazi do zestokih problema. ... Uglavnom, bolje sve reci, po cijenu razlaza, nego zivjeti u malim i velikim lazima koji ce od zivota napraviti pakao.
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    i sad ako znas da moze razotkrivanje tj prica u detalje da srusi sve je li bolje reci ili precutati...
    a? samo nemojte mi ne istina pa istina jer svi dobro znamo da je nekad istina gora od lazi...
    Ako je nesto toliko vazno da se na startu moze "srusiti sve" onda se pogotovo mora reci, jer sazna li se kasnije bice mnogo bolnije. Istina je bolna samo kada joj se u blizini nalazi laz. Sta ima bolno u tome sto ces reci nekome da ima velike (s)klempave usi ako ih zaista ima?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ili bolje pracutati neke stvari koje ako se kazu bi jako zaboljele povrijedile i 1no i 2go a sustinski nemaju veze sa njihovim odnosom,, ili da ta stvar nije niti malo znacajna za osobu kojoj se desila i tice se samo te osobe i desila se davno prije ono...
    i sad ako znas da moze razotkrivanje tj prica u detalje da srusi sve je li bolje reci ili precutati...
    Evo, ja cu ukratko... ne zamaraj se pizdarijama. Zasto? Evo zasto:
    - i sama si rekla da te lose stvari nemaju veze sa odnosom tih osoba, usput bi ih oboje jako povrijedilo, desilo se jako davno, a direktno se tice samo jedne od tih osoba... E, odgovor je vrlo jednostavan. Ne govoriti nista. Pustiti sto je bilo, nema potrebe radi tamo nekog moraliziranja i u ime nekakve "iskrenosti" unositi nemir u (valjda dobar) odnos. Ako znas da ce ta "iskrenost" donijeti vise sranja nego dobrih stvari, najpametnije je - presutjeti.

    Inace sam veliki pobornik iskrenosti u vezama i medjusobnog postovanja i nemuljanja, ali neke stvari je ipak pametnije - presutjeti. Pogotovo ako se radi o necemu kao sto je ovdje opisano, o necemu sto nema veze s odnosom sudionika. A ako nema veze, kako to da ih onda moze povrijediti? Malo si mi kontradiktorna.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    ili bolje pracutati neke stvari koje ako se kazu bi jako zaboljele povrijedile i 1no i 2go a sustinski nemaju veze sa njihovim odnosom,, ili da ta stvar nije niti malo znacajna za osobu kojoj se desila i tice se samo te osobe i desila se davno prije ono...
    i sad ako znas da moze razotkrivanje tj prica u detalje da srusi sve je li bolje reci ili precutati...
    Evo, ja cu ukratko... ne zamaraj se pizdarijama. Zasto? Evo zasto:
    - i sama si rekla da te lose stvari nemaju veze sa odnosom tih osoba, usput bi ih oboje jako povrijedilo, desilo se jako davno, a direktno se tice samo jedne od tih osoba... E, odgovor je vrlo jednostavan. Ne govoriti nista. Pustiti sto je bilo, nema potrebe radi tamo nekog moraliziranja i u ime nekakve "iskrenosti" unositi nemir u (valjda dobar) odnos. Ako znas da ce ta "iskrenost" donijeti vise sranja nego dobrih stvari, najpametnije je - presutjeti.

    Inace sam veliki pobornik iskrenosti u vezama i medjusobnog postovanja i nemuljanja, ali neke stvari je ipak pametnije - presutjeti. Pogotovo ako se radi o necemu kao sto je ovdje opisano, o necemu sto nema veze s odnosom sudionika. A ako nema veze, kako to da ih onda moze povrijediti? Malo si mi kontradiktorna.
    moram priznati da sam cekala tvoj odgovor...hehe e znam ak ti kazes nesh da tesko fulas)

    sa gagom bi se slozila....normalno

    mislim da kad su dvoje u vezi trebaju da imaju iskren i krajnje otvoren odnos ono hto me je navelo na postavljanje topika je jednostavno zelja za tudim misljenjima...
    i tacno je da neke stvari vrijede tek kad se ocute..
    to o cemu pricam se tice samo mene i nije nishta tako strasno... jednostavno ne zelim govoriti o dalekoj proslosti...nije nikakva stvar koja bi se mogla razotkrit nego cista moja potreba da ne dizem prasinu bez ikakve potrebe...
    meni je bitno da ono sh smo nas dvoje zapoceli je krajnje iskreno i da se iz toga samo gradi a ne rusi.... i zasto opterecivati osobu koju najvise volis nekim svoji ajde da nazovem"greskama"
    mislim da kad bi ishla govorit o tome to ne bi bilo dijeljenje "istine" nego prebacivanje "tereta" i "olaksavanje" svoje duse... tako da bolje pusti stvar i treba uvijek imati neshto samo svoje i nesto samo za sebe...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo od onih koji su nam najblizi trebamo pomoc za ono sto nam je najteze. Neke greske se ne mogu ispraviti, ali ih se moze prestati ciniti. Bliska osoba ce nas uvijek moci korigovati i savjetovati ako zna da smo neku "gresku" napravili i da ne bi zeljeli vise. Osim toga, moci ce da nas razumije u situacijama koje povezane sa greskama.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    moram priznati da sam cekala tvoj odgovor...hehe e znam ak ti kazes nesh da tesko fulas)
    S obzirom da se ipak znamo i van ovih foruma, ovo cu shvatiti kao kompliment, te se ujedno i najljepse zahvaljujem. Naklon i do iduceg citanja.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: stvari koje bole a ja ih znam

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    moram priznati da sam cekala tvoj odgovor...hehe e znam ak ti kazes nesh da tesko fulas)
    S obzirom da se ipak znamo i van ovih foruma, ovo cu shvatiti kao kompliment, te se ujedno i najljepse zahvaljujem. Naklon i do iduceg citanja.
    nema na cemu i drugi ako bog da pa i treci i cetvrti put)
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kad od dreka ides pravit' tortu...
    By Argonaut in forum Ljubav
    Replies: 17
    Last Post: 14-05-07, 15:31
  2. koliko vas zna
    By NAND in forum Ljubav
    Replies: 62
    Last Post: 01-11-05, 19:33
  3. Kako zapoceti...
    By medo in forum Ljubav
    Replies: 54
    Last Post: 23-04-05, 00:37
  4. stvari koje bole a ja ih znam
    By TiJaNaaaA in forum Ljubav
    Replies: 58
    Last Post: 17-02-05, 16:30
  5. Tamo daleko ~~~
    By apsolutno_nemoguca in forum Ljubav
    Replies: 82
    Last Post: 26-01-05, 15:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •