Page 6 of 577 FirstFirst ... 23456789101656106506 ... LastLast
Results 126 to 150 of 14402

Thread: Android

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    preslatko, ima iphone ikonice, iphone izgled, cak i apple logo dok butuje. Da hocu to, kupio bih (opet) iphone
    sense klip nisam postavio kao primjer ogromnog napretka u odnosu na 2.0, nego kao primjer UI-ja koji meni odgovara, a lock screen mi se bas svidja (upravo aktuelni me malo smara, previse koraka da bi se npr procitala novopristigla poruka)
    Hm, bzvz si ironican i otporan promjenama kao da si 70 godina danas napunio. To o cemu pricas je tema, a ima tema i o ferariju pa nijesi napravio poredjenje sa, npr, VERTU.

    Pokazao sam da postoji jos nesto, ne samo zbog tebe, vec zbog svih koji citaju ovu temu. Ja sam imao iPhone 3gs cim je izasao i odmah zatim poklonio bratu i kupio HTC Magic (Android), koji je bio jeftiniji od iPhone-a i mnogo sporiji u svakom smislu, ali nijesam iskljuciv i zagrizen Apple REBEL da ne priznajem neke stvari koje su kod iOS-a bolje. Malo ih je, ali ih ima.

    Kako ko voli
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  2. #127
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    o ukusima ne vrijedi raspravljati. Ko sto nedje rekoh, imam i sad Win XP SP3 koji je modovala grupa eXPerience, i koji vazi za najbolji, najbrzi, najutegnutiji XP, bla bla, maknuto je dosta stvari koje su "viska", ali zato npr nemam language bar (amerima ne treba) i search je zamijenjen programcetom koje je mnogo brze, ali i gotovo redovno zakuca ako mu zadam da pretrazi cio my computer. Tako da, radje ja bagove koje nosi default OS nego bagove koji proizilaze jer je tamo neko nesto prckao i "optimizovao". Pratim ovu temu redovno: http://forum.benchmark.rs/showthread...82#post2528682 , pa znam ponesto i o custom romovima i sl, ali i o problemima na koje ljudi nailaze zbog njih. Plus mi se ne petlja nikako oko instalacije, reinstalacije, optimizacije, ucenja kako se fleshuje, koji radio, koji rom, koja verzija jeste/nije stabilna, sa kojim programima pravi probleme... To me interesovalo kad sam bio u 20-ima, petljao sam sa custom firmware-ima za siemense (s45 u s45i, dan danas ga imam), cackanjem sa sony ericssonima, danas nemam zivaca, telefon je telefon, apsolutno me ne interesuje sto ce skrolovanje secnuti kad idem kroz listu programa ili sto tamo neki rom mozda ima ljepse ikonice. Svikao sam se na Sense UI i svidja mi se sto ce 3.0 biti evolucija, a ne revolucija...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  3. #128
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam na htc desire android 2.3.3 ...medjutim ne mogu da pustam 720p snimke..zna li ko kako mogu da ih pustim..

  4. #129
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    sumnjam da moze, ipak je to slabasan procesor za HD (ako mislis na mkv), ni na DHD, afaik ne radi, a i nema prevelike poente, kad ekran ne podrzava te rezolucije. Na Tegra2 sistemima vec ide glatko...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  5. #130
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e jbg...na stari 2.2 (originalni) je pustao...

  6. #131
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    downgrade onda, ako ti je bitno
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  7. #132
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ja sam stvarno mislio da je Android bolji od Symbiana, vama je OK ako se telefon restartuje jednom u nedelju dana i morate da uradite hard reset jednom mjesečno, ništa strašno...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  8. #133
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    LJudi, postoji li mogućnost da se maknu grafički smajliji iz poruka (ono u obliku "androidića")? Desire koristim, fabrički rom.

  9. #134
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ja sam stvarno mislio da je Android bolji od Symbiana, vama je OK ako se telefon restartuje jednom u nedelju dana i morate da uradite hard reset jednom mjesečno, ništa strašno...
    radilo se to itekako i na symbianu. E72 resetujem cesce nego Desire HD, a DHD se resetovao sam 2x za 3 mjeseca. Kod symbiana je to jos bio i feature, kad prifali memorije, on se restartuje i obavijesti te nakon restarta (konkretno, na UIQ-u sam to cesto gledao)
    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    LJudi, postoji li mogućnost da se maknu grafički smajliji iz poruka (ono u obliku "androidića")? :) Desire koristim, fabrički rom.
    probaj da kucas :) :P i sl umjesto :-( :-) i sl
    mada, sta fali smajlicima?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ja sam stvarno mislio da je Android bolji od Symbiana, vama je OK ako se telefon restartuje jednom u nedelju dana i morate da uradite hard reset jednom mjesečno, ništa strašno...
    o cemu pricas? ja galaxy s imam eo 3 mjeseca...za to vrijeme sam promijenio 4 ili 5 ROM-ova, isto toliko kernela... Samo jednom mi se telefon sam zablokirao i morao sam da udjem u download mode preko PC-a i stavim mu stock rom. Nikad se sam ne restartuje. A hard reset nijednom do sad...Svakako radim WIPE kad stavljam novi ROM, imam bekap Contacts-a i to je to.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  11. #136
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,996
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ja sam stvarno mislio da je Android bolji od Symbiana, vama je OK ako se telefon restartuje jednom u nedelju dana i morate da uradite hard reset jednom mjesečno, ništa strašno...
    ja ne vidim tu nista strasno , ocu li nekad sacekat 1 min da se opet podigne sistem...

    ako hoces bez restarta tu je fabricki softwer an ove obicne (koji nisu smartphone) telefone i miran si dok ti baterija ne ode ... ali imash samo pozive i sms
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,064
    Thanks Thanks Given 
    205
    Thanks Thanks Received 
    222
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crnogorac123 View Post
    imam na htc desire android 2.3.3 ...medjutim ne mogu da pustam 720p snimke..zna li ko kako mogu da ih pustim..
    Instaliraj zadnju verziju radia. To pomaze sa snimanjem, pretpostavljam i za pustanje 720p.
    Last edited by Mr_G_rUzNi; 15-04-11 at 10:18.

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Katkada dobro obaviješteni DigiTimes tvrdi da bi Intel uskoro trebao objaviti da će na tržište poslati vlastiti tablet i to opremljen Androidom 3.0. Navodno je ovome prethodilo zadnjih šest mjeseci približavanja i dogovaranja s Googleom čiji Android prihvaća sve više proizvođača tableta i smartphonea, a plan je implementirati ga na Intelov procesor kako bi se poboljšala brzina i ukupne performanse sustava. Također se tvrdi da je Intel spreman ponoviti strategiju s PC tržišta i svim proizvođačima koji koriste Intelovu platformu u kombinaciji s Androidom 3.0 plaćati 10 dolara poticaja za svaku takav uređaj.

    Čini se da je MeeGo koji Intel gura već godinama ispao iz igre onog trena kad je Nokia odlučila preći na Windows Phone 7.
    Preuzeto sa BOL
    \\
    OFL•GIC

  14. #139
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam htc desire i u njega android 2.3.3 ..mogu li kako da mu vratim fabricki rom?

  15. #140
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ja sam stvarno mislio da je Android bolji od Symbiana, vama je OK ako se telefon restartuje jednom u nedelju dana i morate da uradite hard reset jednom mjesečno, ništa strašno...
    o cemu ti to? koristio sam symbian od nokie 3650 i nisam imao nijedan koji se nije sam od sebe restartovao. zadnji koji sam imao - 5530 xpress music sam spakovao kad sam kupio zte blade i prije par dana mi je trebao i nisam mogao da ga upalim - lagano mu pao sistem ili sta vec dok je bio u kutiji a najjace je sto telefon uopste nema hard format. nikad vise ne bih koristio symbian.

  16. #141
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imala sam pulse,htc hero,htc desire,htc g1,motorolu milestone,i nikad nisam morala da radim hard reset
    edit: posle androida,nikad nebih uzela phone na OS symbian
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  17. #142
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam htc desire i u njega android 2.3.3 ..mogu li kako da mu vratim fabricki rom?

  18. #143
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj samsung galaxy s2 ce dobar tel. da bude , kad ce doc to kod nas ^^ , Koji je sad najbolji htc-ov tel ?
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  19. #144
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a valjda ovaj incredible s

  20. #145
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    o cemu pricas? ja galaxy s imam eo 3 mjeseca...za to vrijeme sam promijenio 4 ili 5 ROM-ova, isto toliko kernela... Samo jednom mi se telefon sam zablokirao i morao sam da udjem u download mode preko PC-a i stavim mu stock rom. Nikad se sam ne restartuje. A hard reset nijednom do sad...Svakako radim WIPE kad stavljam novi ROM, imam bekap Contacts-a i to je to.
    Ok to ako je za čisto isprobavanje i zebanciju. Ipak je poenta da ti OS vrti jedno 3-4 mjeseca bez apdejta. Ko god ima Android isprobava ROM-ove i čuda, kao da vam samo da to služi... (Imate N900 za to ) Zamisli otpakujem tel, prenesem kontakte, instaliram i podesim mape, Operu, Skype i ostalo što mi treba i nakon 10 dana hoću da isprobam neki costum ROM, ubio bi se!
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  21. #146
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes vidjeh incredible s , on nije jos izasao jel ?
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  22. #147
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    @ crnogorac> sta je kod njega bolje nego na Desire HD (osim sto naravno baterija duze drzi)?

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ok to ako je za čisto isprobavanje i zebanciju. Ipak je poenta da ti OS vrti jedno 3-4 mjeseca bez apdejta. Ko god ima Android isprobava ROM-ove i čuda, kao da vam samo da to služi... (Imate N900 za to ) Zamisli otpakujem tel, prenesem kontakte, instaliram i podesim mape, Operu, Skype i ostalo što mi treba i nakon 10 dana hoću da isprobam neki costum ROM, ubio bi se!
    eto ja ne instaliram custom romove, i? A cackao sam stalno na symbianu, te fontove, te audio patcheve, te flash teme, te symbian signed hacks, blah... Na androidu je najveci dio aplikacija dz, podjes na market, skines, i radi
    Last edited by verbalni_fajter; 19-04-11 at 01:09.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #148
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ok to ako je za čisto isprobavanje i zebanciju. Ipak je poenta da ti OS vrti jedno 3-4 mjeseca bez apdejta. Ko god ima Android isprobava ROM-ove i čuda, kao da vam samo da to služi... (Imate N900 za to ) Zamisli otpakujem tel, prenesem kontakte, instaliram i podesim mape, Operu, Skype i ostalo što mi treba i nakon 10 dana hoću da isprobam neki costum ROM, ubio bi se!
    Brate napravi se backup , a android i maemo su bas za to , za zebavanje i cackanje . Zato nebi makao ovaj n900 . A ja jbt nijedan tel. nisam do sada morao da flashujem zbog gresaka koje je sam sebi "nanjeo" da tako kazem , da se restartuje il tako ta cuda :/
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  24. #149
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    verbalni skoro i da nema razlike ali rekoh ovo je novije pa zbog toga...:P

  25. #150
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pa nije novije uvijek bolje. Eto je Mercedes C klasa novija od S klase, a nije bolja. DHD ima veci ekran, kvalitetnije kuciste, itd, AFAIK u svemu je bolji, sem u bateriji. Itekako ima razlike...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 6 of 577 FirstFirst ... 23456789101656106506 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. I:K: Android
    By redlaw in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 08-10-10, 07:20
  2. Pomoc.. Android 1,6 to 2,1
    By Komandir in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 07-09-10, 09:58
  3. G1 Android
    By Bugi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 14
    Last Post: 19-11-09, 13:57
  4. P: HTC G1 - Android
    By Fenix in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 17-04-09, 17:38
  5. HTC G1 - Android !
    By cpu in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 25-09-08, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •