Page 5 of 577 FirstFirst 1234567891555105505 ... LastLast
Results 101 to 125 of 14410

Thread: Android

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    sta bi onda rekao za vertu ?

    galaxy s nema blic, ima plasticno kuciste i prelagan je, zvucnik mu i nije nesto... ali jebiga, ne moze i jare i pare. Treba sve nagurat u onako tanak telefon.
    Znam npr za telefone od 400 eura koji symbian imaju u danasnje doba
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ducati View Post
    Zaboravio si na jos jednu veliku manu Galaxy-a...
    Telefon nema blic akosta 400e! Smijesno...


    FAIL!
    Jos jace, HD (AFAFK) nema xenon, a kosta 89 000 eura, uz to ima 8 mega kao N86 (star 3-4 godine).

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    sta bi onda rekao za vertu ?

    galaxy s nema blic, ima plasticno kuciste i prelagan je, zvucnik mu i nije nesto... ali jebiga, ne moze i jare i pare. Treba sve nagurat u onako tanak telefon.
    Znam npr za telefone od 400 eura koji symbian imaju u danasnje doba

    1. iPhone 4
    2. S3 je odlican
    <3
    TAKUMI

  3. #103
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Uh, dobro što nisu prijetnje padale samo da se napravi 2.2 za X10 mini i pro, poklaše se...
    eee, SE pada... staviše stop za Symbian na Satio, za ove A200 i A300 platforme šaka jade, sa Androidom kasne...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  4. #104
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma veze nemaju. em su im grdni telefoni, em im je UI nula prekrizena, pi.

  5. #105
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Kad bi samo malo apdejtovali Symbian i Java telefone, tek toliko da ne koče i baguju, 'ebo programe i čuda, pa neka rade sa tim Androidom koliko hoće...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  6. #106
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    root-ovao sam htc desire...sad me zanima kako da sve aplikacije instaliram na memorisku a ne na interu memoriju...

  7. #107
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Last edited by clapton; 12-04-11 at 17:16.

  8. #108
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Zna li ko moze li se na Facebook aplikaciju iskljuciti chat , da kad mi je tel. Konektocan na wifi ne radi u pozadini.

  9. #109
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    meni chat stoji vazda ugasen, ne znam sta da ti kazem...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #110
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Pa kazi kako ga gasis ))

  11. #111
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pa, s obzirom da ga nikad ne palim, onda ne brigam ni oko gashenja
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Pa kazi kako ga gasis ))
    Udji na FB chat.

    Meni > Go offline

    Nema na cemu :P
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ne bih mijenjao 100% ubrzanje na benchmarkovima za jedan jedini bug koji bih dobio zbog toga. Jbt, ne radim encodiranje i montazu na telefonu... Koja ti je REALNA korist od tog ubrzanja? Brze skrolujes kroz menije? Igrice rade u vecem fps (na Desire HD sve sto sam probao radi savrseno glatko)? Benchmarks me vise ni na PCu ne zanimaju, a ne na telefonu....
    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    A to ti je onaj iPhone OCD - mora da bude savršeno glatko kroz menije, nebitno ostale stvari, samo da meni klizi, inače "FAIL".
    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    A ne no to samo slušam stalno - izađe neki Android, i na sajmu krenu na beta softveru da otvaraju igru ili nešto, i zastane djelić sekunde dok loaduje, odmah komentari "Slooow laggy POS, FAIL!!!! LOL!!!1 Apple FTW"
    Momci, ocigledno ne posjedujete Samsung Galaxy S.

    Telefon ima odlican hardware, ali jednostafno je cijeli LAGGY. Najociglednija stvar na svijetu je da nesto kod software-a ne valja. Potpuno su bili u pravu.

    Prvo, Samsung ima svoj FILE SISTEM (RFS) koji forsira, a koji nema dobre instrukcije kao open source EXT2 i EXT4. Developeri su promijenili file sistem i samim tim drasticno ubrzali telefon.

    Drugo, SD CARD cache size je izuzetno mali po defaultu (cini mi se 128kb) i povecanjem cache-a na 2mb, DRASTICNO se ubrzava interna i externa memorija.

    Trece, kerneli su NEVJEROVATNO tweakovani, pa imaju opcije za UNDERVOLT i Overclock. Undervolt ide cak i do -150mv na nekim frekvencijama (100mhz, sleep mode), i time DRASTICNO poboljsava vijek baterije.

    Cetvrto, samsung izbaca update sa komplet novim fajlovima, modemima i kernelima. Novi modem ne mora da znaci da je bolji od prethodnog, dok kernel moze biti. Tako oni uzmu najbolji poznati modem, upare sa drugim najboljim komponentama, i dobijes stabilniji i brzi ROM.

    Necu duziti, ali tweakova ima toliko da mogu do ujutru nabrajati, a pola bih zaboravio. Poenta je da hiljade ljudi rade na razradjivanju pojedinih djelova OS-a, i onda njih stotine prave ROM-ove sa tim razradjenim komponentama.

    Uglavnom su Custom ROM-ovi neuporedivo stabilniji od default, a o brzini necu da pricam, kao i o broju opcija koje imaju u poredjenju sa fabrickim.

    Posto je Android Open Source, naravno da ce biti modovanja i naravno da ce neko sjutra znati nesto bolje od svih nas danas, i to je cijela ideja Custom ROM-ova.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post

    Uglavnom su Custom ROM-ovi neuporedivo stabilniji od default, a o brzini necu da pricam, kao i o broju opcija koje imaju u poredjenju sa fabrickim.

    Posto je Android Open Source, naravno da ce biti modovanja i naravno da ce neko sjutra znati nesto bolje od svih nas danas, i to je cijela ideja Custom ROM-ova.
    Slagao sma se sa tobom sve do ovog podebljanog dijela. Fabrički je najstabilniji uvjek. Ne kažem najbolji, ali najstabilniji sigurno.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #115
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Udji na FB chat.

    Meni > Go offline

    Nema na cemu :P
    Zahvaljujem
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  16. #116
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Nadovezao bih se na ovu pricu odozgo , imam Galaxy S i sa fabrickim romom mi i nije bio bash najstabilniji , vishe puta mi se desilo da tel. zakoci i da se restartuje sam od sebe , dok jednog dana nije zakocio restartovao se i prilikom paljenja zaglavio ... Morao sam odraditi hard reset , naravno sve se pobrisalo :/ al na svu srecu imao sam beckup ovih vaznijih stvari sto su bile u njega ...

    E onda sam ubacio Darky's Custom Rom i evo neko vrijeme ga koristim i vishe sam nego zadovoljan, bukvalno leti, mozda mi se jednom-dva puta desilo da se restartuje(al nista strasno) , nisam petljao nista oko klokova i modovanja i za veliko chudo bash sam zadovoljan kako traje baterija

    ps. iskreno iOS je neuporedljivo stabilniji od Androida jer dok sam koristio iPhone nisam znao sto je restart ili bug i sve jenekako glatko , ali Android je masu funkcionalniji, slobodniji i masu vishe stvari ima i bash sam se prijatno iznenadio prelaskom na Android
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #117
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Android bi mogao biti stabilan kao iOS jedino kad bi postojao samo jedan Android telefon, ili bar jedna osnovna hardverska platforma. Ovako, sve je do proizvođača i njihove sposobnosti da prilagode OS svom hardveru. Vrlo malo ih u tome uspije u potpunosti i dosta neopravdane ljutnje je usmjereno u pravcu operativnog sistema. Većini korisnika je bitnije ono što dobiju zauzvrat, kao što reče Stivi, i ne smeta im toliko da istrpe koji reset itd. ali oni nisu najglasniji.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  18. #118
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Momci, ocigledno ne posjedujete Samsung Galaxy S.

    Telefon ima odlican hardware, ali jednostafno je cijeli LAGGY. Najociglednija stvar na svijetu je da nesto kod software-a ne valja. Potpuno su bili u pravu.

    Prvo, Samsung ima svoj FILE SISTEM (RFS) koji forsira, a koji nema dobre instrukcije kao open source EXT2 i EXT4. Developeri su promijenili file sistem i samim tim drasticno ubrzali telefon.

    Drugo, SD CARD cache size je izuzetno mali po defaultu (cini mi se 128kb) i povecanjem cache-a na 2mb, DRASTICNO se ubrzava interna i externa memorija.

    Trece, kerneli su NEVJEROVATNO tweakovani, pa imaju opcije za UNDERVOLT i Overclock. Undervolt ide cak i do -150mv na nekim frekvencijama (100mhz, sleep mode), i time DRASTICNO poboljsava vijek baterije.

    Cetvrto, samsung izbaca update sa komplet novim fajlovima, modemima i kernelima. Novi modem ne mora da znaci da je bolji od prethodnog, dok kernel moze biti. Tako oni uzmu najbolji poznati modem, upare sa drugim najboljim komponentama, i dobijes stabilniji i brzi ROM.

    Necu duziti, ali tweakova ima toliko da mogu do ujutru nabrajati, a pola bih zaboravio. Poenta je da hiljade ljudi rade na razradjivanju pojedinih djelova OS-a, i onda njih stotine prave ROM-ove sa tim razradjenim komponentama.

    Uglavnom su Custom ROM-ovi neuporedivo stabilniji od default, a o brzini necu da pricam, kao i o broju opcija koje imaju u poredjenju sa fabrickim.

    Posto je Android Open Source, naravno da ce biti modovanja i naravno da ce neko sjutra znati nesto bolje od svih nas danas, i to je cijela ideja Custom ROM-ova.
    moguce da je poenta u prvoj recenici posta :mrgreen: Imam Desire HD, nije laggy, nije bagovit, resetovao se 2 puta za 3 mjeseca, i custom romovi za njega su bagovitiji od defaultnog (BTW, izasao je cyanogen mod 7 final, ako koga zanima, ja cekam zvanicni gingerbread do kraja ovog mjeseca). I po onome sto sam mogao da vidim na youtube, Sense UI je najljepsi i najfunkcionalniji UI za moje potrebe, ovo sto forsiraju Samsung, SE, ZTE i ostali je jednostavno u poredjenju sa njim...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Slagao sma se sa tobom sve do ovog podebljanog dijela. Fabrički je najstabilniji uvjek. Ne kažem najbolji, ali najstabilniji sigurno.
    Prvo uporedi fabricki Samsung Galaxys S sa 80% Custom, pa ces vidjeti razliku.

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    moguce da je poenta u prvoj recenici posta :mrgreen: Imam Desire HD, nije laggy, nije bagovit, resetovao se 2 puta za 3 mjeseca, i custom romovi za njega su bagovitiji od defaultnog (BTW, izasao je cyanogen mod 7 final, ako koga zanima, ja cekam zvanicni gingerbread do kraja ovog mjeseca). I po onome sto sam mogao da vidim na youtube, Sense UI je najljepsi i najfunkcionalniji UI za moje potrebe, ovo sto forsiraju Samsung, SE, ZTE i ostali je jednostavno u poredjenju sa njim...
    Ne, nije poenta u prvoj recenici, ali moram da primijetim nakon blagog podjebavanja i ti radis isto - pominjes high end telefon.

    CyanogenMod nije obicni TWEAK ili custom ROM, to bi trebalo da znas. On je pravljen od AOSP koda sa sopstvenim modifikacijama pola OS-a. Zato Cyanogenmod nije uvijek najstabilniji. Ista stvar je i sa MIUI (CyanogenMod je osnova, ali potpuno preradjen - izguglaj ako nijesi upoznat).

    Custom ROM-ovi su uglavnom fabricki, sa ispravljenim greskama i, eventualno, nekom temom i, za SGS (samsung galaxy s), su SVI stabilniji od osnovnog. SGS je jedva dobio odobrenje od Google-a da izbaci JVK ROM (Android 2.3.3) koliko je bio spor i buggy (za tako dobar hardware) a radili su na njemu mjesecima. Za manje od jednog dana od kako su ga objavili bilo je custom ROM-ova radjenih na njegovoj bazi koji su neuporedivo brzi.

    Davno je prosla era Android-a 1.5 i 1.6, gdje su ROM-ovi bili puni gresaka, i to samo zato sto je bio svjez OS pa nije bilo puno dobrih developera ukljuceno i nije bilo dosta prakse kod OS-a.

    BTW, koristim andoid od samog pocetka.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  20. #120
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    nikakvo podjebavanje, samo kazem da samsung nije posvecen androidu kao htc, imaju oni svoj bada, i maltene svaki drugi os na trzistu, pa je zato i UI i OS daleko ispeglaniji na HTCu. Samsung je pucao na kopiranje iOS UI-ja, zato se na nekim trzistima galaxy s prodavao, afaik, kao sPhone (srbija npr), HTC srecom ima svoju filosofiju...
    Sto se tice cyanogen mod-a i slicnih, evo jedno iskustvo sa kojim se slazem:
    Ja sam nedelju - dve po dobijanju telefona, promenio rom na Revolution HD, koji se pokazao dobro, verzija zasnovana na android-u 2.2, sa sense interfejsom. Bolji rad/odziv telefona u odnosu na stock rom. Onda sam nedavno prešao na CM7 sa gingerbreadom i ono što vidim je da telefon realno ima nekih 20-30% brži rad u odnosu na RHD, nekako sve "mekše" radi, brže otvara aplikacije, neki programi bolje rade itd. Konkretno koja je razlika u interfejsu ne znam, pošto je CM7 osnovna verzija androida, bez sense-a, a u principu to mi se najviše i svidelo. Kada bi poredio 2.2 (sense) vs 2.3 (no-sense (CM7)) bilo bi kao poređenje: Win7 sa aero efektima vs linux gnome bez compiz-a. Tako nešto otprilike, manje šareno, ali stabilnije i brže... E sad apropo poređenja sa compiz-om, tu su kojekakvi launcheri i widgeti koji se mogu naknadno instalirati a izgledaju slično ili možda i bolje/lepše nego sense, ali to je sada već ona diskusija o ukusima i uzaludnosti raspravljanja o istim...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    nikakvo podjebavanje, samo kazem da samsung nije posvecen androidu kao htc, imaju oni svoj bada, i maltene svaki drugi os na trzistu, pa je zato i UI i OS daleko ispeglaniji na HTCu. Samsung je pucao na kopiranje iOS UI-ja, zato se na nekim trzistima galaxy s prodavao, afaik, kao sPhone (srbija npr), HTC srecom ima svoju filosofiju...
    Sto se tice cyanogen mod-a i slicnih, evo jedno iskustvo sa kojim se slazem:
    Slazem se sa tobom u vezi sa iPhone kopiranjem i sa konstatacijom za HTC. Isto tako mislim da je Default android interface ljepsi od svih modifikacija koje su napravili svi proizvodjaci. Jedina mana je sto nema dobar dialer kao sto ima sense, nego moras da ides po imeniku i trazis kontakt. To me je zivciralo kod stock androida, a skoro svi proizvodjaci su to ispeglali svojim dialerima.

    Od kad sam presao na MIUI, koji je od skoro portovan za SGS pa je jos uvijek sa manama, pocinuo sam. Napravili su nevjerovatan ROM, i preporucujem svima koji vole da FLASHUJU da bace pogled na taj ROM, i vide je li dostupan za njihov uredjaj. Prije toga mogu na youtube-u da pogledaju kako to sve izgleda.

    Uzeto je sve najbolje od iOS-a i upareno sa Androidom i dobio se savrsen ROM.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  22. #122
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  23. #123
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pogledao 3-4 klipa sa MIUI, i ipak mi ovo bolje (daleko bolje) izgleda:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    pogledao 3-4 klipa sa MIUI, i ipak mi ovo bolje (daleko bolje) izgleda:
    Koristio sam SENSE UI neko vrijeme, i ne bih mu se vise vratio. A ovaj klip koji si pokazao, jedino sto ima promijenjeno je dva widgeta na desktopu (i to u smislu efekata prilikom skrolovanja kroz photo widget - wow...) i lockscreen, koji je previse komplikova za koriscenje.

    Uradi backup sistema i probaj MIUI na kratko pa ces vidjeti sto je do detalja obradjen sistem i do detalja POLISHED, sa toliko korisnih izmjena OS-a koje nevjerovatno uproscuju rad na tel-u.

    Evo i MIUI koji ja trenutno koristim, mada i nije neki review i na spanskom je (posljednja verzija za SGS):
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  25. #125
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    preslatko, ima iphone ikonice, iphone izgled, cak i apple logo dok butuje. Da hocu to, kupio bih (opet) iphone
    sense klip nisam postavio kao primjer ogromnog napretka u odnosu na 2.0, nego kao primjer UI-ja koji meni odgovara, a lock screen mi se bas svidja (upravo aktuelni me malo smara, previse koraka da bi se npr procitala novopristigla poruka)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 5 of 577 FirstFirst 1234567891555105505 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. I:K: Android
    By redlaw in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 08-10-10, 07:20
  2. Pomoc.. Android 1,6 to 2,1
    By Komandir in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 07-09-10, 09:58
  3. G1 Android
    By Bugi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 14
    Last Post: 19-11-09, 13:57
  4. P: HTC G1 - Android
    By Fenix in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 17-04-09, 17:38
  5. HTC G1 - Android !
    By cpu in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 25-09-08, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •