Page 26 of 577 FirstFirst ... 162223242526272829303676126526 ... LastLast
Results 626 to 650 of 14410

Thread: Android

  1. #626
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    i, kako radi meego na ovoj tvojoj kanti? A ocekujem da ces se pojaviti sa ovim alkatelom od 30ak eura, ubaciti custom rom i reci kako moze da uradi skoro sve sto i galaxy s II :mrgreen: A koliko pricas da ti je telefona proslo kroz ruke, rekao bi covjek da u najgorem slucaju imas iphone 5, nokia n9 128GB i galaxy s III, a ne prosjecan fontele iz 2009-e, od firme na zalasku karijere, i to sa kojim ono OS-om? :highly_amused:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. #627
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Pa zar ne može da uradi sve kao galaksi S2? To što neće galeriju da otvori za 0.7 nego za 0.9 sek to ne pravi nikakvu razliku... Vi stavljate u isti koš dobre i očajne telefone, ne ja

    Telefon je kupljen pred ljeto 2009 u Singapur prije nego što je stavljen u izloge... Sa onolikim ekranom i onakvom kamerom koja je dan danas pojam za neke, mogu ti reći da je tada svaki android kapkejk telefon bio mnogo bolji od njega, jer je tada OS dobio jedan stravičan apdejt - Camera: Video recording i Upload photos on Picasa...
    A prošlo mi je dosta telefona kroz ruke što jes jes... Recimo prije tebe sam iščačkao S2
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  3. #628
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pa sta da ti kazem, zavidimo ti na telefonu A mogao si mi reci da ti prosle godine donesem iz Singapura jos neko cudo nevidjeno koje "jos nije stavljeno u izloge" (iphone 4 white, da navatas neke ribice ) Nastavi da zivis u 2009-oj i mastaj kako Aino rula (nije ni tad, a to kaze neko ko je do prije 3-4 mjeseca kao primarni tel godinama koristio Sony Ericssone). A naravno da nema razlike izmedju S II i onog Alcatel govanca, to je isti tel, samo drugu naljepnicu stave :?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  4. #629
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neznam o cemu se radi muka mi je da citam , ali ovo poredjenje iphone prije androida , ja neznam ima li ijedan android tel. da je skuplji od iphone , a u svakom slucaju prije bi uzeo htc desire hd no iphone 4 , a te cure sto se vataju na iphone , takve cure nam ne trebaju
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  5. #630
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Kako zar nije sim free 4 bio 550 a ti si dao 600 za s2?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  6. #631
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Koji bi ste telefon uzeli sa ove slike?
    http://www.cafemontenegro.com/index....27&news=190207
    Bez obzira na cijenu...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  7. #632
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ako je ovo Motorola Milestone II onda bih nju a ako nije onda Galaxy S
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. #633
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by []-DJ_Sm!nkA-[] View Post
    Neznam o cemu se radi muka mi je da citam , ali ovo poredjenje iphone prije androida , ja neznam ima li ijedan android tel. da je skuplji od iphone , a u svakom slucaju prije bi uzeo htc desire hd no iphone 4 , a te cure sto se vataju na iphone , takve cure nam ne trebaju

    Ne volim iPhone, ali pazi, 1 model, jedan jedini model i dere komplet telefonstvo sa Androidom.

    How about that?
    TAKUMI

  9. #634
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    dere u kom smislu? A sa one slike ne bih ni jedan, DHD mi vise odgovara. BTW, zanimljiv clanak ispod slike, dokazuje fabijoline tvrdnje (sto je jasni svima koji znaju da broje samo do 10)
    Naime, Android je vodeća platforma u čak njih 35 njih, a na globalom tržištu Android koristi 48 korisnka pametnih telefona. Android je zabiljžio najveći rast među konkurentima - čak 379 odsto u odnosu na prethodnu godinu.

    Na drugom mjestu nalazi se Apple, čiji operativni sistem iOS koristi 19 odsto smartphone uređaja.
    a svi mi znamo da je 19 vece od 48!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #635
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    USA - 15 %. mada sad su i oni presli na HTC.
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  11. #636
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislio sam na Samsung telefonstvo sa Androidom.
    TAKUMI

  12. #637
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Mislio sam na Samsung telefonstvo sa Androidom.
    sto je svima jasno iz ovog dijela
    dere komplet telefonstvo sa Androidom.
    k-o-m-p-l-e-t... Bas cudno pises rijec "samsung" :mrgreen:
    uostalom:
    Click image for larger version. 

Name:	market_share_0-210x170.jpg 
Views:	114 
Size:	8.1 KB 
ID:	61936

    Name:  3395243fple-300x186-150x93.jpg
Views: 59
Size:  4.9 KB
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  13. #638
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Citirao sam frenda koji se hvali Samsungom, pa...

    P.S. sto je ovo gore?
    TAKUMI

  14. #639
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    to je android koji svjetlosnim macem sijece jabuku na pola
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #640
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa ja tu vidim i Nokiju/Symbian...
    TAKUMI

  16. #641
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    pricao si na temu samsung vs apple, a samsung satire apple po trzisnom udijelu. Nokija se drzi prije svega zbog ne-simbian telefona, trzisni udio im je opao na nivo iz 1990-ih, a imaju i pola milijardice gubitka. To sve zato jer su najbolji :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #642
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Keneth ja pre no sto sam uzeo samsung za 600e iphone u mobilelend je bio 600+ eura , skuplji je bio , a kad sam ga uzeo posle nekoliko dana je bio oko 550e , znaci godinu dana noviji tel. i bolji sam manje platio i vrijedi svaku paru za razliku od iphone . Ja ne kazem da iphone ne drzi veliki dio trzista , to nisam nidje rekao , a drzi ga zbog tih cijena , i svojih reklama , reklamiraju ga dje stignu , a ako ste gledali reklame na njima pricaju kao da su svijet izmislili i onaj lik kako li se zvase samo sto ne pocne da svrsava koliko se unese i uzivi u pricu da izvinete . I kako drze toliku cijenu ljudi koji neznaju misle kupili su najbolji tel. koji nece nista preteci dok ne izadje novi model iphona . Stime sto iphone ne pravi puno modela bez taj 1 telefon sto imaju kao npr. samsung sto ima milion modela pa im padaju svima cijene . I da napomenem da taj novi model iphona se ne razlikuje puno od starog , vec su dodate neke sitnice koje drugi telefoni vec imaju , a opet na reklame i kampanje oni to toliko hvala i govore kako su prvi put u svijetu telefona unjeli takve stvari . Ja neznam meni je aple ispiranje mozga .
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  18. #643
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Ovdje se samo vrtimo u krug oko apple-a i samsunga i nokije i svih njih na gomilu ... trziste je dovoljan pokazatelj svega i ove statistike

    Ko je koristio Apple zna sto je stabilnost i glatak rad , sve kao saliveno i uz to kvalitetni materijali u ruci ...e sad zezaju li zezaju i za sve traze pare ali za neke vrhunske standarde to i nije problem ... (u americi se sve jedno ne moze koristiti piraterija kao kod nas a i plate su im po nekoliko hiljada dolara , pa im nije problem platit igricu 1$ ili neku aplikaciju)

    Android je majka za nas jer skoro sve je dzabe , ali josh uvijek nije previshe stabilan, mora se desit vala s vremena na vrijeme neki ''Force Close'' , malo bagovanja, e ova aplikacija moze a ova ne moze, update-i svakodnevni aplikacija i sl.... Dovoljno je rec da nije ni primac iOS-u a to i potvrdjuje upravo ovo sto sam rekao predhodno da svako malo izlaze update-i i novije i novije verzije softwera (dje sipravljaju bugove) (mada svjestan sam i toga da Android koristi vishe proizvodjaca i svaki uredjaj je sa drugacijim hardwerom)

    dodao bih da BlackBerry ima strasno dobar OS i mnogo dobre uredjaje ali definitivno nije josh uvijek za nas jer za njega je potreban BIS da bi se mogao iskoristiti skroz , a kod nas jedino T-Mobile pruza tu uslugu pod nerealnim uslovima (tj. kao da je ne pruza)

    WindowsPhone7 necu ni komentarisati jer evo vise od pola godine od kako je izasao a nidje se ziv ne cuje ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  19. #644
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    trziste je dovoljan pokazatelj svega i ove statistike

    Nije.
    80% hrvata je glasalo Sanadera. On je najbolji jel?
    20 godina DPS je najjaca partija kod nas, mislis li da su oni najbolji?
    TAKUMI

  20. #645
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ne ne ovo su istrazivanja korisnika a i zivimo u demokratiji

    tj. sam birash kako zivis hahhahahah
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  21. #646
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    pricao si na temu samsung vs apple, a samsung satire apple po trzisnom udijelu. Nokija se drzi prije svega zbog ne-simbian telefona, trzisni udio im je opao na nivo iz 1990-ih, a imaju i pola milijardice gubitka. To sve zato jer su najbolji :mrgreen:


    Frende, ol mi rec sto je ovo:

    TAKUMI

  22. #647
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    pa sta da ti kazem, zavidimo ti na telefonu A mogao si mi reci da ti prosle godine donesem iz Singapura jos neko cudo nevidjeno koje "jos nije stavljeno u izloge" (iphone 4 white, da navatas neke ribice ) Nastavi da zivis u 2009-oj i mastaj kako Aino rula (nije ni tad, a to kaze neko ko je do prije 3-4 mjeseca kao primarni tel godinama koristio Sony Ericssone). A naravno da nema razlike izmedju S II i onog Alcatel govanca, to je isti tel, samo drugu naljepnicu stave :?
    aooo kume ti si josh zakrzljaliji od njega...
    naravno da je ista stvar nekom kome ne treba displej od 15", 85mpix, I video hd
    za mene je android isti dok god ima vishe od 256rama, makar adreno200 ili pvr530, ako moze da se rootuje I ako moze android 2.+


    a ako oce neko top telefon ne mora davat preko 350e tolko je kod mene radnji lg o 2x

  23. #648
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Još ništa novo, čekamo ga između 1 oktobra i 31 decembra...

    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  24. #649
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    pa đe u mobiiiiiiiiiileeeend.... tamo je ovaj moj još uvjek preko 200 eura
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  25. #650
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U mobilelend su jeftiniji telefoni no u po crne gore i garantovano ce normalno radit . Po tender oglasima je tada bio koji euro jeftiniji a nedje i skuplji . Stivi , o kvalitetu iphona necu da pricam, padne telefon pukne to kvalitetno staklo sa obije strane , stisnes telefon u ruku padne mu signal . Iphone je sve samo ne telefon ^^ . Bas sam jedan video o tome na drugu cijenu stavio . Spomenuo si americke plate , a tamo kod njih je iphone mnogo jeftiniji no odje . A za aplikacije , Nijedan put force close dobio nisam , e sada to da neces na aplikaciju koju placas dobiti force klose je normalno , a to da svako malo update prave znaci da nisu savrsene , a sa parama koje uzmu moraju pravit update . E sada , na android mozes nac svaku aplikaciju koju imas na ios i isto je platit , sa time sto imas jos 10000 besplatnih , od kojih neka mora zabagovat , jer je svako moze postaviti na market , ako ja ubacim aplikaciju neku naravno da nece valjati k i da ce zabagovati . Istina zbog toga mi je bolji iphone market ali android je takodje i za korisnike koji nece da placaju .
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

Page 26 of 577 FirstFirst ... 162223242526272829303676126526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. I:K: Android
    By redlaw in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 08-10-10, 07:20
  2. Pomoc.. Android 1,6 to 2,1
    By Komandir in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 07-09-10, 09:58
  3. G1 Android
    By Bugi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 14
    Last Post: 19-11-09, 13:57
  4. P: HTC G1 - Android
    By Fenix in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 17-04-09, 17:38
  5. HTC G1 - Android !
    By cpu in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 25-09-08, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •