Ljudi pojavila se osoba koja po maslinama trazi pare za pomoc porodice, konkretno sestre koja boluje od bubrega itd itd.......

Situacija je ta da je ta osoba toliko obavijestena o svemu i naravno najvise svracu kod penzionera..... rijec je o momku 25-30 godina sto znaci da ga mi iz maslina makar sigurno znamo. Moju babu je zapalio za 50e i pored sve price da ne daje nikom pare ona kukavica se razalila... Danas mi javise jos par familija da e kod njih svracao ali da cim mu se kaze da nema ili mu se da koji dinar odmah vata maglu. Ne znam kako izgleda ali strina koja je zapamtila rece da ga je srela kad je vodila dijete u V.Nazor nedje na ibricevinu. Danas se i po doljanama motao cuh...

Naravno znam da ovoga ima koliko hoces ali je nevjerovatno da covjek je toliko upucen da je babi naveo sve komsije i sve zna i svakoga i na tu pricu ih radi....

Policiji je naravno prijavljeno i odgovor vec dobro poznat IMA TOGA DRUZE KOLIKO HOCES....

Dakle sigurno neko navuceno narkomance peljesi stari narod....

Pa eto da znate ako vam kojim slucajem se zadesi da svrati. Isto tako maslinjari sa foruma vala bi volio da ako neko sto sazna podijeli sa nama da vidim koji je to od 10 hostaplera na koje sumnjam....