Results 1 to 14 of 14

Thread: Prodaja i Oglasi donacije

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default Prodaja i Oglasi donacije

    Drage kolege forumasi,

    U cilju sto konkretnije i hitnije pomoci stanovnistvu Crne Gore ugrozenom od poplava, odlucili smo se da ne budemo samo tromi posmatraci, nego da uzmemo aktivno ucesce u pomoci!

    S tim u vezi, jedan od koraka je OBAVEZNA donacija ugrozenima od poplava u iznosu od MINIMUM 2,00€ za sve one koji zele da se bave PRODAJOM na ovom forumu!

    Uplatu mozete izvrsiti na jedan od sledecih ŽR (zamolio bih ostale da mi putem PM-a posalju ostale ŽR kako bi upotpunili tu listu... Ne pokusavajte da saljete lazne ŽR ili da pisete brojeve po sjecanju!):

    Hipotekarna Banka 520-426105-26 (Ovo je ŽR Crvenog Krsta)
    535-11651-46, kod Prve banke Crne Gore,
    510-44744-56, kod Crnogorske komercijalne banke,
    530-18734-71, kod NLB Montenegro banke.

    Tek kad izvrsite uplatu, bice Vam omoguceno da postujete u dijelu foruma PRODAJA i OGLASI... Ukoliko Kupujete, moci cete da koristite forum kao i do sada...

    Dokaz o uplati je obavezan i to kao fotografija uplatnice ili skenirana uplatnica... Ako niste u mogucnosti da postavite dokaz o uplati na forumu, posaljite mi PM i dogovorit cemo se gdje da ostavite uplatnicu, a ja cu onda da je skeniram i postavim na forum u vase ime! Ako ste iz nekog drugog grada, to ce obaviti osoba zaduzena za taj grad!

    Kada izvrsite uplatu i kada uplatnicu fotografisete/skenirate, posaljite mi dokaz na PM, a onda ce Vas administrator dodati u grupu korisnika koji ce nesmetano moci da koriste taj dio foruma!

    Jedna uplatnica se odnosi na cijeli mjesec DECEMBAR! Akcija traje do 31. Decembra i moguce je da ce se nastaviti u nekom od narednih mjeseci!

    Uprava CDM FORUMA!
    __________________
    Last edited by Goran69; 10-12-10 at 09:36.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,947
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    svaka cast za akciju!

    predlog:
    posto ce usled toga vjerovatno biti onih koji ce upadati na tudje oglase i postavljati da prodaju nesto svoje...osim ukoliko se ne interesuju samo o cijeni, trebalo bi rezultovati banom.
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    pa nece...jer oni koji ne uplate ne mogu da pisu...ni da refreshuju...ni nista...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,947
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    a kako ce onda neko ko kupuje moci da postuje?

    koliko shvatih oni koji kupuju mogu da koriste forum kao i do sada?

    sto znaci da mogu da postuju K:auto npr???
    niste onda najbolje definisali to
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ko hoce da postuje donacija......lagano.....
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    glupost najveća... to onda nije donacija ( jer su donacije dobrovoljne ) a odje uslovljavate nekog da plati nesto da bi mogao prodat ... počeo malo forum da liči na državu ( tj vlast , da neko ne misli da sam ******** i da pljujem drzvu ) ... a ?
    i što ja koji sam zvao 3 puta pi kom za donaciju poplavljenih područja , skinuli mi 3 eura sa racuna .... treba i odje da platim još 2 eura .... ?
    mogli ste ovo na bolji način sredit al aj....
    treba donirat , nesreća ... al ne na ovaj način na koji vi to radite....

  7. #7
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    meni je ova akcija vrhunska iz vise razloga prvog i osnovnog jeste sto ce se sakupiti koji dinar (a mogli su ladno staviti da se isto uradi a da pare idu njima a ne za donacije) i forum ce se malo procistiti ovih dana...
    ne znam sto se bunite prvi sam ja donirao preko telefona t-com-a i porukom na mtel i opet sam donirao ovdje i dje god bude bilo akcije opet cu to uraditi.
    the World's leading dance event
    Sensation


  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Godrafcf View Post
    glupost najveća... to onda nije donacija ( jer su donacije dobrovoljne ) a odje uslovljavate nekog da plati nesto da bi mogao prodat ... počeo malo forum da liči na državu ( tj vlast , da neko ne misli da sam ******** i da pljujem drzvu ) ... a ?
    i što ja koji sam zvao 3 puta pi kom za donaciju poplavljenih područja , skinuli mi 3 eura sa racuna .... treba i odje da platim još 2 eura .... ?
    mogli ste ovo na bolji način sredit al aj....
    treba donirat , nesreća ... al ne na ovaj način na koji vi to radite....
    aj zamisli onda da se placaju oglasi na forum, jel ti lakse onda da das tih 2e
    kakve veze ima sto si vec donirao, evo neki forumasi su uplatili i mnogo vise od 2e,
    i koji je to bolji nacin bio???
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by Godrafcf View Post
    glupost najveća... to onda nije donacija ( jer su donacije dobrovoljne ) a odje uslovljavate nekog da plati nesto da bi mogao prodat ... počeo malo forum da liči na državu ( tj vlast , da neko ne misli da sam ******** i da pljujem drzvu ) ... a ?
    i što ja koji sam zvao 3 puta pi kom za donaciju poplavljenih područja , skinuli mi 3 eura sa racuna .... treba i odje da platim još 2 eura .... ?
    mogli ste ovo na bolji način sredit al aj....
    treba donirat , nesreća ... al ne na ovaj način na koji vi to radite....
    Ako si tezak na 2e koje ce da podju UGROZENIMA OD POPLAVA, onda se strpi Decembar mjesec pa se oglasi u Januar...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #10
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default @

    I ja se slazem godrafom da ovo nije donacija. I ja sam vec slao poruke i zvao na t-mob i m-tel. Zamislite da su mi poslali poruku da ne mogu vise da zovem jer nijesam donirao? Podrzavam svaki vid pomoci i pozivam da ljudi uplate ali ne na ovaj nacin. Tu humanost treba covjek sam da osjeti a ne da mu je neko namece. Sto ne napravite akciju donacije organa?Pa Vi moderatori i ini budete ponosni na kopiju koju dobijete iz klinickog i budete ponosni na sebe kad je svi budu vidjeli na forumu. To je puno humanije. Opet pozivam sve forumase da pomognu ali ne na ovaj nacin

  11. #11
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ako si tezak na 2e koje ce da podju UGROZENIMA OD POPLAVA, onda se strpi Decembar mjesec pa se oglasi u Januar...
    nije didi problem u 2 eura nego sto je donacija dobrovoljna , ne treba uslovljavat narod ....

    ja cu uplatit ta dva eura na ž.r. a neću dat ni jedan oglas u decembar sad iz principa ...

    a da naplaćujete oglase , to ne bi bilo loše.... previše je ovih novih što se samo glupiraju i prodaju sve i svašta , samo malo da vide bili im prošlo i da ubiju dosadu.

    pogrešno si me skontao...

    a bolji način bi bio

    " MOLE SE SVI UČESNICI CDM ( NE SAMO PODFORUM PRODAJA I OGLASI) DA UČESTVUJU U !!!!!!DOBROVOLJNOM!!!!!!! PRILOGU ZA POPLAVLJENA PODRUČJA.
    SPISAK SVIH KOJI DONIRAJU BIT ĆE ISTAKNUT NA PODFORUMU---- POČASNI ČLANOVI CDM-A"""" HVALA ! "

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Vidi, potpuno se slazem sa tobom. Pozivam i ja sve koji nece da pomognu na ovaj nacin da to ne urade. Vrlo jednostavno. Neka pomognu na koji god nacin mogu to da urade.

    Samo sto da bi na ovom mjestu zaradio pare tako sto ce prodati nesto na osnovu oglasa koji je BESPLATNO postavio ovdje i postavlja vec 10 godina..e to mora pod nasim uslovima. Jer smo mi odlucili da servis kao sto je prodaja i oglasi odrzavamo potpuno besplatno za sve vas vec 10 godina. Dakle jeste uslovljavanje.....a o humanosti ovoga ili onoga neka neko drugi odluci
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    I ja se slazem godrafom da ovo nije donacija. I ja sam vec slao poruke i zvao na t-mob i m-tel. Zamislite da su mi poslali poruku da ne mogu vise da zovem jer nijesam donirao? Podrzavam svaki vid pomoci i pozivam da ljudi uplate ali ne na ovaj nacin. Tu humanost treba covjek sam da osjeti a ne da mu je neko namece. Sto ne napravite akciju donacije organa?Pa Vi moderatori i ini budete ponosni na kopiju koju dobijete iz klinickog i budete ponosni na sebe kad je svi budu vidjeli na forumu. To je puno humanije. Opet pozivam sve forumase da pomognu ali ne na ovaj nacin
    nemoj da pored tih 2e moras da dajes jos i krv

    salu na stranu, niko nece objavljivati uplatnice i sl,
    ovaj forum vam je omogucio da za dzabe prodajete kupujute stvari, oglasavate se dzabe potpuno, i to godinama, sto ne biste jednom dali 2e u humanitarne svrhe, jel to toliko tesko?????
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Sa cim smo ja mislim potpuno rascistili sta ko o ovome misli...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Promjene u PF: Prodaja i Oglasi
    By Bugi in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 17-03-10, 11:50
  2. oglasi
    By SimonaS in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 27-12-09, 13:22
  3. Replies: 0
    Last Post: 11-02-08, 06:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •