Page 57 of 168 FirstFirst ... 74753545556575859606167107157 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 4178

Thread: T-Com | Optika

  1. #1401
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Kakvim iznenadnim prekidima? I jesi li siguran da samo preko wlana nemas protok ?
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  2. #1402
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne radi fixni, cuje se znak zauzeca u slusalici. Da, siguran sam da nema protoka samo preko wlana, jer dreambox koji je na Lan kablu radi normalno, iptv takodje radi normalno. Pomaze jedino restart. Zna Djetic za ovaj problem, postoji skoro pola godine.

  3. #1403
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Prijavljeno dje treba

  4. #1404
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    NIKSIC ? IMA LI NAS NA MAPI ? :d

  5. #1405
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li kakve nade za Staru Varos?

  6. #1406
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kako je lose gledat ljude u zgradu preko puta 20 m,imaju optiku lagano sve.A meni internet puca na svakih sat vremena i tako vec pola godine

  7. #1407
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ih danas vidio kako kace te kablove kod 2 solitera tj onamo preko puta studentskog plavog doma.

  8. #1408
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u vojnoj zgradi dje je DIV bilijar club eo vec mijesec dana cepamo optiku

  9. #1409
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li za opticki internet moram da uzmem i fixni tel, tj. fixny broj ? Optika je dosla do zgrade, ali meni se ne uzima fixny u stan jer slusalicu mu nisam podigao od kad je mobilna telefonija stigla u CG.
    Najbolji je onaj auto koji zaradis , kupis i vozis sam

  10. #1410
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sale, ima li optike u Oktobarske revolucije 120?

  11. #1411
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene drug zivi u oktobarske 98 tamo kod novita bivseg i on je prije mijesec dana dobio optiku!

  12. #1412
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako neces fiksni, placas TELEkomunikacionu pretplatu koja je, mos mislit, iste visine kao i pretplata za fixni i onda te fakticki prinude da uzmes i fiksni...

    Eto, *ebo im ja mater na fino, jos jednom odje, pred svima...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #1413
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Al, sto na optiku ?
    Zasto je maksimalan upload ponudjenih paketa 2Mb/s ? Sta je sa optikom za pravna lica, je li moguce upload podici makar na 10 Mb/s ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  14. #1414
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Mislim da vec imamo korisnika u BD, koji koristi 8/8 paket, tako da... Sve je moguce
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  15. #1415
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoje li jos mail sa adsl-a? I ako postoji moze li se dobit novi password kako.
    Ne mogu sad da zovem t-com zato pitam ovdje.

    Prastajte za malo skrecanje sa teme

  16. #1416
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    promjena passworda za mail se moze ostvariti:

    * odlaskom u t-shop sa nekim licnim dokumentom,
    * pozivanjem na 1500 sa autorizovanog broja.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  17. #1417
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve vam je dzabe,otkad uvedoh optiku samo problemi sa extra tv od prvog dana instalacije a sada i sa fiksnim telefonom kvar prijavljen pre 3-4 dana i nista stalno daje zauzece,jedino za sada radi adsl a kad ce on poceti da steka videcemo, uglavnom bezite od optike barem za sad

  18. #1418
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Od kad uvedoh optiku ja problema sa snom nemam Sve fercera kako treba...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #1419
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemaju konkrenciju za int na Cetinje, pa ga nemate u planu. Posteno nema sto...

  20. #1420
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sale, koje su opcije za uvodjenje optike za kuce? Mislim, trenutno u Niksicu rade na drugom kraju grada, ali kad se priblize zgradama oko mene da ih lovim ili da cekam da me kontaktiraju iz servisa. Onaj formular sam davno popunio.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  21. #1421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    420
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Ne radi fixni, cuje se znak zauzeca u slusalici. Da, siguran sam da nema protoka samo preko wlana, jer dreambox koji je na Lan kablu radi normalno, iptv takodje radi normalno. Pomaze jedino restart. Zna Djetic za ovaj problem, postoji skoro pola godine.
    *** U toku je troubleshooting ovog scenarija. Problem se javlja kod odredjene (srecom manje) grupe korisnika, bez prepoznatog pravila, ...
    *** FTTH lokacije
    Iskoro ce se update-ovati FTTH lokacije na home page-u.
    *** Trenutno se radi na boljoj formi za web prijavu, koja izmedju ostalog treba omoguciti da korisnik ima info. o statusu svog zahtjeva
    *** Svi FTTH korisnici se migriraju sa Centrex na IMS voice platformu (pomenuto tangira voice servis)Korisnici servisa preko optike nece imati prekida prilikom migracije. Fizički, kod korisnika se nece nista raditi u 95% slucajeva - gdje je prisutan model ONT-a, "Huawei HG8245". Kod manjeg broja korisnika gdje je instaliran model ONT-a, "Huawei HG850a", oprema ce biti besplatno zamijenjena. Korisnik zadrzava broj telefona.
    Moguci problem - "Identifikacija poziva" je kao produkt po defaultu - bila besplatno aktivna svim korisnickim voice nalozima koji su se autorizovali na Centrex platformu. Migracijom na IMS, dodatna usluga je svima onemogucena koji nijesu trazili aktivaciju usluge. Aktiviranje usluge identifikacija poziva se naplacuje sa 1,02€. Cijena: 0,46€ mjesecno.
    O IMS-u (IP Multimedia Subsystem) uskoro na novom topicu.
    Last edited by Djetic; 17-09-12 at 07:33.

  22. #1422
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    @djetic Molio bih odgovor,posto cekam ovu optiku masu,jer mi internet postao katastrofa ,puca svakih 20 min.Kada ce te uvesti optiku u zgrade posle 76 broja bulevar revolucije,posto vidim da ima od 8-76 skoro sve.Molio bih okvirno vrijeme ,a ne da vam trebaju dozvole pricu
    Podgorica Podgoricanima!

  23. #1423
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Nije optika al se moram "pofalit" neđe.
    Prošle nedelje mi crkne adsl modem i pošto mi je bilo hitno,a nema ga u radnje, ja uzmem u tcom preko Morače Zyxel od 17.5eura. Gospođa na pultu me opučila sa papirima itd. Prvo nijesam moga dobit modem nego je traženo da otac moj dođe(na njega se vodi telefon). Ja gledam i ne mogu da vjerujem. Onu škatulicu koja košta 5e plaćam kešom 17.5e i ne može, nego moram oca dovest ka da sam maloljetan isl. Aj to završim cimajući prijatelja koji radi tamo,pa je on garantova za mene itd.Da izvinete po*erem vam se na proceduru i uslugu(a kakva je vidi se po tome što svi iz tcom centra izlaze ka da im je familija pomrla).
    Uzmem ja modem, dođem doma,nakačim,prepozna ga komp, radi on al nema interneta. Probaj ovako i onako, ne ide. Presjedio sam par sati sa podrškom na telefonu, sve moguće stvari probali al džaba. I na kraju mi reče tip jedino što mi pada na pamet je da su ti dali modem predviđen za TV. Ja u čudu ne mogu da vjerujem što mi lik priča. Kako ja to da znam, ne možete znat nikako nego ostaje da čekate servisere. Četvrtak ode bez neta. Petak ja rekoh aj idem do tcom-a u DG da vidim i tamo pripitam. I lik gleda uređaj,kaže nema trenutno mogućnost da isproba al će ujutro doć neko do mene. Prođe petak. U subotu je doša majstor i kako je u međuvremenu nestala struja, ostavio mi drugi modem a on ponio onaj uz moju obavezu da mu javim dal radi. Kad je došla eljektrika ja nakačim, upalim i odma se sve poveže bez podešavanja ikakvih.
    Jel moguće da i dalje debili rade u tim tcom shopovima? Čemu im služi mozak? 2 dana sam se o jadu zabavio jer sam preko telefona i gprs mora da šaljem mejlove sa atačmentima od 10tak megabajta(a to zna da potraje) i da se tako crnjačim.
    I još jednom, po*erem vam se na uslugu. Nego može vam bit dok ste monopolisti.

  24. #1424
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Nije optika al se moram "pofalit" neđe.
    Prošle nedelje mi crkne adsl modem i pošto mi je bilo hitno,a nema ga u radnje, ja uzmem u tcom preko Morače Zyxel od 17.5eura. Gospođa na pultu me opučila sa papirima itd. Prvo nijesam moga dobit modem nego je traženo da otac moj dođe(na njega se vodi telefon). Ja gledam i ne mogu da vjerujem. Onu škatulicu koja košta 5e plaćam kešom 17.5e i ne može, nego moram oca dovest ka da sam maloljetan isl. Aj to završim cimajući prijatelja koji radi tamo,pa je on garantova za mene itd.Da izvinete po*erem vam se na proceduru i uslugu(a kakva je vidi se po tome što svi iz tcom centra izlaze ka da im je familija pomrla).
    Uzmem ja modem, dođem doma,nakačim,prepozna ga komp, radi on al nema interneta. Probaj ovako i onako, ne ide. Presjedio sam par sati sa podrškom na telefonu, sve moguće stvari probali al džaba. I na kraju mi reče tip jedino što mi pada na pamet je da su ti dali modem predviđen za TV. Ja u čudu ne mogu da vjerujem što mi lik priča. Kako ja to da znam, ne možete znat nikako nego ostaje da čekate servisere. Četvrtak ode bez neta. Petak ja rekoh aj idem do tcom-a u DG da vidim i tamo pripitam. I lik gleda uređaj,kaže nema trenutno mogućnost da isproba al će ujutro doć neko do mene. Prođe petak. U subotu je doša majstor i kako je u međuvremenu nestala struja, ostavio mi drugi modem a on ponio onaj uz moju obavezu da mu javim dal radi. Kad je došla eljektrika ja nakačim, upalim i odma se sve poveže bez podešavanja ikakvih.
    Jel moguće da i dalje debili rade u tim tcom shopovima? Čemu im služi mozak? 2 dana sam se o jadu zabavio jer sam preko telefona i gprs mora da šaljem mejlove sa atačmentima od 10tak megabajta(a to zna da potraje) i da se tako crnjačim.
    I još jednom, po*erem vam se na uslugu. Nego može vam bit dok ste monopolisti.
    Takodje dobio tako zyxel jer sam ipao neki stari dlink,jedva napravio internet ni ne sjecam se za cijelu kucu i sad mi net pada svakih 10 minuta.Ima li ko prelog koji da uzmem i moze li kako besplatno?

  25. #1425
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Tp Link, oni su sasvim pristojni za cijenu. Modem sa ruterom oko 35e ima. Al ih nemaš u tcom.

Page 57 of 168 FirstFirst ... 74753545556575859606167107157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 18
    Last Post: 26-05-11, 08:56
  2. I : Optika za vazdusnu pusku
    By johnnie_walker in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-10, 01:44
  3. K:hard i optika
    By sasa-pop in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 01-05-10, 21:55
  4. P: optika
    By spar in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 23-02-09, 08:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •