Results 1 to 19 of 19

Thread: PRAVDA?

  1. #1
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default PRAVDA?

    Policija da objasni šta je sa nalazima iz Visbadena

    Punomoćnici oštećene porodice Jovanović, advokati Budimir Darmanović i Lidija Božović, najavili su da će od crnogorske policije i tužilaštva zatražiti da im se dostave podaci kojima nadležni organi raspolažu vezano za nalaze iz Visbadena. Prema njihovim riječima, neshvatljivo je da ni više od sedam mjeseci nakon ubistva nema ni govora o uzorcima DNK za sedam lica koji su poslati u njemački institut.
    Advokat Darmanović smatra da je ćutanje nadležnih organa skandalozno i neshvatljivo.
    - Punih sedam mjeseci čekamo da se neko od nadležnih iz policije i tužilaštva oglasi i obavijesti javnost šta je sa nalazima. Međutim, svi ćute, i to postaje simptomatično stvara se bojazan i kod stručne i kod laičke javnosti da li će nalazi uopšte biti prezentovani - rekao je Darmanović.
    Prema njegovim riječima, odgovore na ovo pitanje trebalo bi da daju policijski funkcioneri, koji su uključeni u istragu Jovanovićevog ubistva.
    - Ukoliko se zid ćutanja i dalje nastavi, bićemo prinuđeni da se zvanično obratimo pomoćniku ministra policije Miću Orlandiću kako bi nam objasnio, kao punomoćnicima oštećene porodice, šta je dosad urađeno u vezi s tim. Previše je vremena prošlo i moraju se dati neki odgovori. Ako se desi da ne dobijemo odgovor, bićemo prinuđeni i na neka druga rješenja koja sada ne bih potencirao jer se nadam da će nam nadležni organi izaći u susret - kazao je Darmanović.
    Dosad su zvanično saopšteni samo rezultati nalaza za Damira Mandića, koji su potvrdili njegovu umiješanost u ubistvo Duška Jovanovića. Među poslanima nalazi se i uzorak DNK Beranca Vuka Vulevića, za kojeg se sumnja da je učestvovao u ovom zločinu. Tužilaštvo je Vulevićev DNK dobilo od danske policije i uputilo ga na vještačenje. Međutim, rezultat vještačenja još uvijek nije saopšten.
    Darmanović je dodao da policija više nema razloga da odugovlači sa ovim slučajem i da je vrijeme da se podignu krivične prijave i raspišu potjernice i za ostalim učesnicima u ovom zločinu, ako za to već imaju materijalnih dokaza.
    - Ukoliko se ta lica nalaze u bjekstvu, bilo bi im suđeno u odsustvu. To ne bi bilo dobro iz više razloga. Najbolje bi u svemu tome prošli nalogodavci, jer do njihovih imena možemo doći jedino otkrivanjem i drugih izvršilaca ovog zločina. Jedino izvršioci mogu dati odgovor na pitanje ko im je dao zadatak da izvrše atentat na Jovanovića. Ako budu procesuirane krivične prijave protiv ostalih lica, došlo bi do spajanja postupka jer bi istraga u odnosu na njih bila brzo okončana, s obzirom na to da je u istražnom postupku protiv okrivljenog Mandića izveden veliki broj dokaza - smatra Darmanović.
    Advokat Lidija Božović smatra da bi državni tužilac trebalo da zatraži od crnogorske policije i njemačkog instituta pojašnjenje šta se dešava sa nalazima DNK.
    - Nadam se da će tužilac odraditi ovaj dio posla jer su nalazi neophodni za dalji tok suđenja. U slučaju da uzorci DNK nijesu stigli, normalno je da treba da se isforsira njihovo prispijeće do okončanja glavnog pretresa. Na taj način obezbijedili bi se potrebni dokazi - istakla je Božovićeva.
    Da živimo u pravnoj državi, kaže ona, kao punomoćnici oštećene porodice imali bismo uvid u sve što je vezano za istragu ubistva Duška Jovanovića, pa i u nalaze iz Visbadena.
    - Između punomoćnika oštećene porodice i tužilaštva ne bi smjelo da bude tajni, jer smo po zakonu i na papiru na istoj strani. Međutim, to očigledno nije slučaj u Crnoj Gori. To još jednom potvrđuje moj ranije izneseni stav da su pojedine državne strukture debelo umiješane u ovaj zločin - tvrdi Božovićeva.

    Da podsjetimo, na provjeru su poslati i uzorci DNK za Ivana Delića i Leona Drešaja, koji su privođeni na informativne razgovore odmah nakon ubistva, kao i za Dejana Đukića, Aleksandra Brajovića, Milovana Lakovića, Maljotu Đuraševića i Sašu Boretu. Ni jedan rezultat dosad nije objelodanjen.

    D.Ž.-M.V.R.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... fino zataskavanje stvari definitivno...
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kanalizacijo,

    pa znas li ti kanalizacijo sto je Pavle Rovinski reka ?
    Evo ti njegovih rijeci Kanalizacijo:

    "Srbin u Crnoj Gori znaci PRAVOSLAVNI" !!!!

    To Kanalizacijo nije imalo etnicki smisao, mada da se ne ogrijesim, ti i sam znas da Crnogorci nijesu nikakvog srpskog etnickog porijekla.

    Ti to dobro znas, a pomalo i pominjes.

    Pa ne mislis li valjda da ja mogu toliko biti glup i dzukela da prihvatim da sam Srbin i da bastinim pedofile i ocokoljice Nemanjice najgadniju felu koja se radjala ????

    Pa i moji i tvoji preci su se macem borili protiv njih, a nikad sa njima ni u jednu bitku protiv Osmanlija !!!!

    Pa Kanalizacijo ocu li da bastinim istoriju i kulturu sa kojom moje bice i moji preci i nista u Crnu Goru nemaju nikakve veze ????

    Da bastinim Karadjordja sto je ubio brata i oca.
    Milosa sto je kuma ubio.
    Jednoga su Obrenovica ubili u park (zaboravio sam mu ime)
    Aleksandra i Dragu Masin su 200 puta sabljom izboli
    Stambolica bacili u jamu sa klakom
    Djindjica pocetkom XXI vijeka strijeljali na radno mjesto

    Pa ti Kanalizacijo mislis da je to moja (ne)KULTURA ?????????

    Kakve ja veze imam i Crnogorci sa tom azijatskom kulturom ???????



    :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorci su razlicitog etnickog sodrzenja cem Srblji, svekoliko. ali u nacionalnom smislu Crnogorci su Srbi. posto je nacija skup licnih individualnih osecaja ka pripadnosti jednom narodu, plus skup mitova utuvljenih pojedincima i grupama od vladajuceg misljenja i crkve, sa uvrezenim verovanjem u neistine - tada su Crnogorci Srbi. ajmo posteno, Crnogorci nisu Srbi. ali jesu Srbi jer nikad nisu uspeli sebi objasniti zasto nisu Srbi. a i kad sam ja 90-ih tvrdio da Crnogorci nisu Srbi, niko mi nije poverovao jer su vecina Crnogorca sami izabrali da su Srbi. zasto ikoga ubedjivati da nije ono sto misli da jeste? crnogorci su razlicitog etnickog sodrzenja cem Serblji. ali kako su dovoljno puta sebe ubedjivali da su Srbi, to je isto kao i da jesu. mada nisu. nastojanje Srba da naprave jednu srpsku drzavu (Srpska Republika Jugoslavija) je iluzija neznalica. svi aduti idu ka tome da mogu nastati dve srpske drzave: srpska Srbija i srpska Crnu Goru. jedna ne moze pa ne moze. a Crna Gora moze biti samostalna samo u zadovoljavanju ukusa Srba iz Srbije i Srba iz CG. A to je Petrovicka Crna Gora oslonjena na tradiciju drzave vladika- Petrovica. I neka vrsta modernog vladikata, kojom ce svesrbi leciti nostalgiju. Upravo se SNP moze otkloniti od tutorstva Beograda i pokusati uzeti od DPS-a Crnogorsku baklju. Kao sto je DPS preoteo od LS-a.
    "Pokret za srpsko-srpsku zajednicu" nema pravnih i legalnih sansi na polju Medjunarodnog prava. Izgubice kao mnogi dosadasnji srpsko-milosevicki kuriri, jer ni priblizno ne mogu pred Evropom izrazavati "narodnu volju" naroda CG. Ali je njihov najbolji manevar da na celo "crnogorskih snaga" dodje njihov covek Predrag Bulatovic. Onda ce se ocuvati srpska Crna Gora, za buduca neka pokoljenja i buduce neke manevre.

    Ali ni djavo ne spava...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da bi neka nacija postojala, mora da ima zajednichku drzavu, istoriju, kulturu,
    literaturu, jezik i zajednichko PAMCENJE, SJECANJE,
    poshto smo mi razpameceni, pod uticajem okupatora, i bolujemo od teshke bolesti, kao davljenik se hvatamo za shto stignemo,
    da ukrutimo nash indetitet koji je od bolesti raspolucen.

    Pacijent je u kritichnom stanju, veliki broj zdravih celija je inficiran od virusa koji je agresivan i od nacionalne svijesti proizvodi nesvijest i mrznju prema promjenama i prema drugima.

    Oce li prezivjet, ovu APeraciju,
    pitajte svetoga Panteliju.

    Nit smo prvi, nit poslednji narod, koji je sebe dosha glave i drzave,
    nece biti bijelih medjeda i sharenija konja, ako i nas virus dokusuri,
    nek ne misle, da ce njima, med i mlijeko , da procuri.
    Ko se snama druzi, prije ili kasnije, najebe.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovan je samo dodatni argument u korist teze da ''ima nešto trulo u državi Danskoj'' :roll:

    ...a ni Švedska nije daleko...

  7. #7
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Milovan je samo dodatni argument u koriste teze da ''ima nešto trulo u državi Danskoj'' :roll:

    ...a ni Švedska nije daleko...
    Sad ce oni nesto smisliti, samo sto nijesu, samo ih koci sto CG nije nezavisna!
    E BRUKE TE!?

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jelisaveta
    Quote Originally Posted by Karma
    Milovan je samo dodatni argument u koriste teze da ''ima nešto trulo u državi Danskoj'' :roll:

    ...a ni Švedska nije daleko...
    Sad ce oni nesto smisliti, samo sto nijesu, samo ih koci sto CG nije nezavisna!
    E BRUKE TE!?
    U Danskoj i Švedskoj je nešto trulo, ali zato vlada sreća i blagostanje u zemlji snova i bajki - Srbiji !!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tebe Jelisaveta pozivam na na moj forum da se družimo:

    http://www.astro-art.net/forum/

    Ove ovde već će Karma (Pravda) da dovede u red :wink:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pardon, :shock:

    ni Duklja nije daleko!
    (vidim da je Paranoja promenio lokaciju)

  11. #11
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Tebe Jelisaveta pozivam na na moj forum da se družimo:

    http://www.astro-art.net/forum/

    Ove ovde već će Karma (Pravda) da dovede u red :wink:
    Hvala na pozivu Karma, svraticu!
    Ne znam sta mi bi da svratim do ove "CLOACE"!?
    Htjedoh samo da podsjetim ove nase sta se radi povodom PRAVDE i njenog trazenja, a ovu stoku prdogorsku sta drugo do zaliti!
    JAD I BIJEDA LJUDSKA!!! 8)

    Kamo srece kad bi se SVA SRBADIJA i pametan svijet pokupili i ostavili 'bracu' da bleje u nedogled!? :idea:

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jelisaveta
    Quote Originally Posted by Karma
    Tebe Jelisaveta pozivam na na moj forum da se družimo:

    http://www.astro-art.net/forum/

    Ove ovde već će Karma (Pravda) da dovede u red :wink:
    Hvala na pozivu Karma, svraticu!
    Ne znam sta mi bi da svratim do ove "CLOACE"!?
    Htjedoh samo da podsjetim ove nase sta se radi povodom PRAVDE i njenog trazenja, a ovu stoku prdogorsku sta drugo do zaliti!
    JAD I BIJEDA LJUDSKA!!! 8)

    Kamo srece kad bi se SVA SRBADIJA i pametan svijet pokupili i ostavili 'bracu' da bleje u nedogled!? :idea:
    Ovo je ona uličarka Aelliita !!!

    Promijenila je nick !!!

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Stigla je Aellita-Smrdelita !

    Quote Originally Posted by Jelisaveta
    Quote Originally Posted by Karma
    Tebe Jelisaveta pozivam na na moj forum da se družimo:

    http://www.astro-art.net/forum/

    Ove ovde već će Karma (Pravda) da dovede u red :wink:
    Hvala na pozivu Karma, svraticu!
    Ne znam sta mi bi da svratim do ove "CLOACE"!?
    Htjedoh samo da podsjetim ove nase sta se radi povodom PRAVDE i njenog trazenja, a ovu stoku prdogorsku sta drugo do zaliti!
    JAD I BIJEDA LJUDSKA!!! 8)

    Kamo srece kad bi se SVA SRBADIJA i pametan svijet pokupili i ostavili 'bracu' da bleje u nedogled!? :idea:
    __________________________________________________ ___________

    SAMO ZA SERVIANERKU - JELISAVETU (AELITTU )
    NEKA ŠTO PRIJE IDE U NJENU ZEMLJU SNOVA I BAJKI !

    Pa evo da se prisjetim nekih događaja iz majke kriminalaca - Srbije !


    __________________________________________________ _____

    :arrow: U Srbiji se kradu bebe, niko nije odgovarao !

    :arrow: Vladika Pahomije Gačić vrši bludne radnje nad đecom, nikome ne odgovara !

    :arrow: Trostruki, apsolutno dokazani ubica iz "Interkontinentala" odleži par godina i bude pušten !

    :arrow: Jednoj od najvećih estradnih zvijezda kidnapuju dijete i nikome ništa !

    :arrow: Jezerima u Srbiji plutaju hladnjače sa leševima, nikome ništa !

    :arrow: Po izjavi sadašnjeg predsjednika Srbije, Borisa Tadića, u Srbiji se za silovanje dobija 6 mjeseci zatvora !

    :arrow: Po izjavi bivšeg ministra pravosuđa, Vladana Batića, u Srbiji, se za posjedovanje 1 kg heroina dobija 6 mjeseci zatvora !

    :arrow: U Srbiji ima, jedno 2000 nerazjašnjenih ubistava u posljednjih 15-tak godina !

    :arrow: Jedan bivši predsjednik Srbije, je u zatvoru !

    :arrow: Drugi bivši predsjednik Srbije je u zatvoru !

    :arrow: Treći bivši predsjednik Srbije je likvidiran i bačen u jamu sa živim klakom !

    :arrow: U Srbiji je početkom 21. vijeka na svom radnom mjestu strijeljan njen premijer !

    :arrow: Ubiju glavnog svjedoka ubistva premijera, nekog Kuju Kriještorca i nikome ništa !

    :arrow: U Srbiji se ubijaju sportisti, sportski funkcioneri, novinari, policajci, policijski generali, niko ne odgovara !

    :arrow: Skoro je završeno suđenje za organizovani kriminal, grupi koja je bila optužena za ubistvo generala Boška Buhe.
    Ispostavilo se opet. NIKO NIJE KRIV !!!

    __________________________________________________ __________



    Ne mogu sad baš svega da se sjetim, ali ovo je više nego dovoljno !

    U Srbiji niko, ni za kakvo kriminalno djelo ne odgovara, osim neke sirotinje !

    Jasno sam pokazao da je Srbija otac i majka kriminalaca, da u Srbiji niko za ništa ne odgovara !

    SVAKA ZEMLJA IMA SVOJU MAFIJU, MAFIJA U SRBIJI IMA SVOJU ZEMLJU !

    Ko želi neka pomogne i da prilog, da kompletiramo saznanja o ovoj besmislenoj anarho državi - Srbiji, koju u životu odrzava EU.

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Naime, majka nijednu važnu odluku, čak ni izlazak van granica ne može da donese samostalno za svoje dijete koje inače sama podiže.
    Ovu priču dodatno aktuelizuje i nedavni događaj u PODGORICI koji je šokirao javnost, kada su tijelo napuštene bebe u snijegu rastrgli psi lutalice. Lako je naslutiti da se radi o majci koja se suočila sa stvarnošću u kojoj nije bilo mjesta za njeno dijete. Vjerovatno nije znala za Dom nade i problem je riješila kako joj se u tom trenutku beznađa učinilo da jedino može"


    ovo kurche grade..tamo na onu temu ne odgovarash...dje ovo u sred "evropske" Crne Gore da psi rastrgnu napushtenu bebu..dje jadan! ada chu!
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    "Naime, majka nijednu važnu odluku, čak ni izlazak van granica ne može da donese samostalno za svoje dijete koje inače sama podiže.
    Ovu priču dodatno aktuelizuje i nedavni događaj u PODGORICI koji je šokirao javnost, kada su tijelo napuštene bebe u snijegu rastrgli psi lutalice. Lako je naslutiti da se radi o majci koja se suočila sa stvarnošću u kojoj nije bilo mjesta za njeno dijete. Vjerovatno nije znala za Dom nade i problem je riješila kako joj se u tom trenutku beznađa učinilo da jedino može"


    ovo kurche grade..tamo na onu temu ne odgovarash...dje ovo u sred "evropske" Crne Gore da psi rastrgnu napushtenu bebu..dje jadan! ada chu!
    Bubulj,

    Nijesu psi rastrgli napustenu bebu, nego su psi rastrgli odbačenu bebu, mama te bebe nije tu bebu ostavila pred neciji prag ili neku ustanovu,
    za djecu,
    ili bonicu,
    no je mama tu bebu ubila (bacila).

    Bubulj,

    to ti je posljedica ekonomske situacije u koju nas je "Velika" Srbija uvukla !

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa shta chekate koja ****** materina vishe! shto se ne izvlachite, no ste taman ka ove psine shto mrtvu djecu razvlache....ekonomska situacija kriva?
    ka cete neshto konkretno uradit, mjesto shto evo trabunjate i jedete ***** od zhute grede!
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  17. #17
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uspavanka
    Buji, paji
    grijehu moj mali,
    spavaj moja lijepo sramoto,
    zbog tebe su
    me otjerali
    da tuđe rublje
    prostirem plotom.

    Nazvali su me svačim
    redom
    i kleli,
    i mene i tebe, sine,
    kao da ti nijesi čedo,
    lijepe oči materine.

    Buji, paji,
    Da porasteš naji, Velik kao oni jablanovi,
    snažan kao oni
    zagrljaji,
    lijep kao ona mjesečina.

    Spavaj,
    lijepa sramoto
    materina.
    Vito Nikolić
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    pa shta chekate koja ****** materina vishe! shto se ne izvlachite, no ste taman ka ove psine shto mrtvu djecu razvlache....ekonomska situacija kriva?
    ka cete neshto konkretno uradit, mjesto shto evo trabunjate i jedete ***** od zhute grede!
    chekaju ruse da poshalju dzebane i kukuruza i cebadi i cigle i cimenta i radnike, pa kad oni navale uz rusku pomoc svi su ga najebali. lishe rusa.
    plovi patka
    plovi guska
    ova zemlja
    bice ruska
    i mediteranska!!!!!!!
    al opet prvo ruska.
    pomalo i nasha, al uglavnom trnziciono globalizovana i tudja. polizu mi shtuc mudovachu s njiovom samonezavisnoshcu od nas, a zavisnoshcu od svija drugija. ko nece brata za brata oce tudjina za gospodara, a njig zapadoshe rusi da jashu. blago onom koga nema!!!!!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    Crnogorci su razlicitog etnickog sodrzenja cem Srblji, svekoliko. ali u nacionalnom smislu Crnogorci su Srbi. - tada su Crnogorci Srbi. ajmo posteno, Crnogorci nisu Srbi. ali jesu Srbi jer nikad nisu uspeli sebi objasniti zasto nisu Srbi. a i kad sam ja 90-ih tvrdio da Crnogorci nisu Srbi, niko mi nije poverovao jer su vecina Crnogorca sami izabrali da su Srbi. zasto ikoga ubedjivati da nije ono sto misli da jeste? ali kako su dovoljno puta sebe ubedjivali da su Srbi, to je isto kao i da jesu. mada nisu.
    Pa dobro majku mu… JESU ILI NISU? Odluči se već jednom.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •